Відкрито прийом заявок і номінацій на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021

Відкрито прийом заявок і номінацій на премію Global Teacher Prize Ukraine 2021. Номінувати та номінуватися можна за посиланням.
Заявки прийматимуться до 1 серпня, а урочиста церемонія оголошення переможця або переможниці відбудеться 2 жовтня.
Переможець отримає 250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від «Освіторії».
Премія, зокрема, має на меті створити для вчителів майданчик для впливу: щороку фіналісти премії обговорюють із Президентом України та Міністром освіти і науки нагальні питання освіти, створюють власні громадські організації та літні школи для молодих колег, працюють із місцевою владою та громадами.
Про старт п’ятого, ювілейного сезону національної премії для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine Громадська спілка «Освіторія» оголосила 25 березня 2021 року.
За новинами премії стежте на офіційній Фейсбук-сторінці або в Інстаграмі.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля