У Львові відбувся освітній фестиваль «Вчителі майбутнього 2024»

20–21 червня у Львові пройшов найбільший в Україні фестиваль освіти «Вчителі майбутнього», організований громадською спілкою «Освіторія» та Холдингом емоцій «!FEST». Подія зібрала 2500 освітян з усієї країни, українських і світових лідерів громадської думки в галузі освіти, суспільних трансформацій та інновацій.

Головною темою фестивалю стала «Сила освіти під час війни». Захід розпочався панельною дискусією за участі міністра освіти і науки України Оксена Лісового, представників Верховної Ради, освітян і військових.

Програма фестивалю включала понад 10 тематичних напрямів — від філософії освіти, дошкілля та НУШ до цифрової трансформації, освітнього менеджменту, штучного інтелекту та ментального здоров’я. Загалом відбулося понад 230 подій: панельних дискусій, презентацій, лекцій, майстерок та інтерактивних форматів.

Фестиваль «Вчителі майбутнього 2024» відбувся за підтримки низки українських та міжнародних компаній і організацій.

Детальніша інформація тут.

За публікацією МОН України

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля