Склад навчальних груп
Додаток 3

до наказу ТКМЦНОІМ

від 19.01.2023 № 01-НО

СКЛАД

навчальних груп курсів підвищення кваліфікації при ТКМЦНОІМ

у 2023 році

Програма «Соціогуманітарні аспекти професійного розвитку

педагогічних працівників»

№ пп Розділ освітньої програми Викладач Години
1. Сучасні підходи до навчання в Новій українській школі Гордіюк Надія Мирославівна 8
Шифр групи Термін навчання Форма навчання
Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
СГ_1_1 березень дистанційна
1.         Васюник Юлія ЗДО № 3
2.         Лукович Уляна ЗДО № 17
3.         Барвінська Оксана ЗДО № 30
4.         Чекалюк Наталя ТПШ № 1
5.         Гімла Катерина ТПШ № 3
6.         Водвуд Іван ТЛ «Генезис»
7.         Гвоздецький Іван ТМРЦ
8.         Корх Богдан ТМРЦ
9.         Шабдінов Валерій ТМРЦ
10.     Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Будай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Волоцюга Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Іваницька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.     Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.     Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.     Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.     Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.     Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Червінський Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.     Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
26.     Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
28.     Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
29.     Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30.     П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31.     Сямро Руслана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
32.     Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33.     Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
34.     Ворощук Наталія ТГ № 30
35.     Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка
36.     Атаманчук Ольга ТКГ
37.     Бойко Наталя ТТЛ
38.     Дворницька Галина ТТЛ
СГ_1_2 лютий дистанційна
1.         Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.         Драган Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Кріль Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Павловська-Суїнова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Прокопів Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Стасишен Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Чех Антоніна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.         Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.     Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.     Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.     Ільїна Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.     Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.     Стрижакова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.     Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.     Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.     Марцинюк Олександра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.     Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Соколовський Володимир ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.     Демидась Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.     Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.     Коханівська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.     Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.     Максимів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.     Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.     Сікірка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.     Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
33.     Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.     Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
35.     Гречин Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
36.     Мельничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
37.     Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
38.     Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
39.     Будь Лариса ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
40.     Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
СГ_1_3 квітень дистанційна
1.      Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.      Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.      Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.      Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Філик Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Янковський Олег ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.      Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.      Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.      Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Андрухів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Зьомко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Кузів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Лехман Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Шкільняк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.  Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.  Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.  Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.  Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.  Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.  Ліщенко Анжеліка ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.  Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.  Попович Анастасія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.  Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.  Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.  Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.  Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.  Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Прачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.  Токарська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.  Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.  Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2. Організація ефективного і безпечного освітнього середовища. Розбудова безпечного особистісно орієнтованого освітнього середовища як одна з важливих складових сучасного закладу освіти Кордуба Наталія Ярославівна 12
СГ_2_1 березень змішана
1.         Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.         Лотоцька Маряна ЗДО № 1
3.         Хлистова Ольга ЗДО № 1
4.         Черватюк Галина ЗДО № 1
5.         Лесів Валентина ЗДО № 5
6.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
7.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
8.         Кіт Лідія ЗДО № 6
9.         Миколів Елеонора ЗДО № 6
10.     Сум Оксана ЗДО № 6
11.     Холява Марія ЗДО № 6
12.     Січкарик Марія ЗДО № 7
13.     Бойко Віра ЗДО № 9
14.     Возняк Іванна ЗДО № 9
15.     Замороз Любов ЗДО № 9
16.     Манакова Ольга ЗДО № 9
17.     Ракоча Наталія ЗДО № 9
18.     Семеген Галина ЗДО № 9
19.     Тимчій Оксана ЗДО № 9
20.     Гурська Світлана ЗДО № 14
21.     Старко Тетяна ЗДО № 14
22.     Воляник Оксана ЗДО № 20
23.     Джус Леся ЗДО № 20
24.     Зух Оксана ЗДО № 22
25.     Клепач Валентина ЗДО № 22
26.     Марусин Маряна ЗДО № 22
27.     Чухарська Лілія ЗДО № 22
28.     Вербіцька Надія ЗДО № 25
29.     Зелінська Леся ЗДО № 25
30.     Лабо Ольга ЗДО № 25
31.     Михальська Лариса ЗДО № 25
32.     Немировська Наталія ЗДО № 25
33.     Паращук Оксана ЗДО № 27
34.     Мотрук Галина ЗДО № 29
35.     Барвінська Оксана ЗДО № 30
36.     Іванько Тетяна ЗДО № 30
37.     Павловська Тереса ЗДО № 30
38.     Томашева Олександра ЗДО № 30
39.     Кузик Ольга ЗДО № 32
40.     Бацько Оксана ЗДО № 36
41.     Бронецька Ольга ЗДО № 36
42.     Голояд Любов ЗДО № 36
43.     Захарків Марія ЗДО № 36
44.     Коверчук Любов ЗДО № 36
45.     Козюпа Оксана ЗДО № 36
46.     Ладан Марія ЗДО № 36
47.     Ложечка Наталія ЗДО № 36
48.     Польова Софія ЗДО № 36
49.     Сивак Наталія ЗДО № 36
50.     Тернопільська Наталія ЗДО № 36
51.     Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
52.     Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
53.     Марценюк Оксана ТПШ «Ерудит»
54.     Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
55.     Радковська Зоряна ТПШ «Ерудит»
56.     Хруняк Ірина ТПШ «Ерудит»
СГ_2_2 квітень змішана
1.      Остапенко Світлана ТКГ
2.      Рейтор Мирослава ТКГ
3.      Козбур Галина ТТЛ
4.      Яцина Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.      Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.  Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.  Кушнерик Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.  Зданяк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.  Балакер Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Галабіцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Сніжок Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Хоростковська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Чорна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.  Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
25.  Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
26.  Куца Леся ТСЗОШ ТМР
27.  Кушнір Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
28.  Нечепор Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
29.  Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
30.  Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
31.  Геник Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
32.  Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
33.  Семенів Олександр ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
34.  Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
4. Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки Сампара Оксана Володимирівна 12
СГМ_4_1 лютий дистанційна
1.      Лотоцька Маряна ЗДО № 1
2.      Кралька Ганна ЗДО № 3
3.      Сагайдак Оксана ЗДО № 3
4.      Дума Іванна ЗДО № 5
5.      Балабан Галина ЗДО № 9
6.      Возняк Іванна ЗДО № 9
7.      Гончарук Мирослава ЗДО № 9
8.      Зілько Любов ЗДО № 9
9.      Пащин Галина ЗДО № 9
10.  Ракоча Наталія ЗДО № 9
11.  Баран Марія ЗДО № 12
12.  Калакука Ольга ЗДО № 12
13.  Ломницька Надія ЗДО № 13
14.  Радь Наталія ЗДО № 13
15.  Світлик Світлана ЗДО № 13
16.  Шарик Наталія ЗДО № 13
17.  Павелко Світлана ЗДО № 15
18.  Богайчук Ірина ЗДО № 17
19.  Опацька Любов ЗДО № 17
20.  Ясеновська Наталія ЗДО № 17
21.  Бик Іванна ЗДО № 18
22.  Таванець Олеся ЗДО № 18
23.  Краківська Ірина ЗДО № 19
24.  Півторак Зоряна ЗДО № 19
25.  Скалій Світлана ЗДО № 19
26.  Стоян Наталія ЗДО № 19
27.  Воляник Оксана ЗДО № 20
28.  Джус Леся ЗДО № 20
29.  Максимишин Світлана ТПШ № 5
30.  Сковронська Галина ТПШ № 5
31.  Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
34.  Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.  Кучер Оксана ТГ № 30
СГМ_4_2 лютий дистанційна
1.      Йосик Олена ЗДО № 21
2.      Качунь Наталія ЗДО № 21
3.      Кобіль Оксана ЗДО № 21
4.      Лемішка Світлана ЗДО № 21
5.      Пасічник Маряна ЗДО № 21
6.      Боднарук Оксана ЗДО № 22
7.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
8.      Зелінська Леся ЗДО № 25
9.      Лабо Ольга ЗДО № 25
10.  Михальська Лариса ЗДО № 25
11.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
12.  Цьомик Галина ЗДО № 25
13.  Гірняк Оксана ЗДО № 27
14.  Ділай Юлія ЗДО № 27
15.  Когут Оксана ЗДО № 27
16.  Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
17.  Крутюк Неоніла ЗДО № 29
18.  Стрілець Юлія ЗДО № 29
19.  Тимошів Оксана ЗДО № 32
20.  Снятовська Надія ЗДО № 34
21.  Хомич Олег ЗДО № 34
22.  Денисюк Юлія ЗДО № 36
23.  Михальчук Ольга ЗДО № 36
24.  Шаблій Надія ЗДО № 36
25.  Басій Любов ЗДО № 37
26.  Кухарчук Юлія ЗДО № 37
27.  Марчук Ірина ЗДО № 37
28.  Борохович Світлана ЗДО № 39
29.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
30.  Курушин Наталія ЗДО № 39
31.  Куш Світлана ЗДО № 39
32.  Микитишин Надія ЗДО № 39
33.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
34.  Венгринович Любов ТПШ № 3
35.  Гринів Галина вих ТПШ № 3
36.  Дорош Надія вих ТПШ № 3
37.  Малиновська Христина ТПШ № 3
38.  Пітула Оксана вих ТПШ № 3
39.  Радчук Анна ТПШ № 3
40.  Солтис Олеся вих ТПШ № 3
41.  Топольницька Оксана вих ТПШ № 3
СГМ_4_3 березень дистанційна
1.      Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
2.      Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
3.      Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Полигач Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.      Гончар Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.      Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.  Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.  Недошитко Віктор ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.  Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Павлишин Роман ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.  Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.  Зітинюк Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.  Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.  Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.  Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
24.  Гефко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
25.  Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
26.  Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
27.  Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.  Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
30.  Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
31.  Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
32.  Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
33.  Бабій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
34.  Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
35.  Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
36.  Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
37.  Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
СГМ_4_3 березень дистанційна
1.      Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.      Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Маркевич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.  Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.  Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Демчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Івашко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.  Сивак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.  Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
32.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.  Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
34.  Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
35.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
36.  Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
6. Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра Ковальчук Любов Методіївна 12
СГ_6_1 квітень дистанційна
1.      Балабан Галина ЗДО № 9
2.      Возняк Іванна ЗДО № 9
3.      Зілько Любов ЗДО № 9
4.      Пащин Галина ЗДО № 9
5.      Ракоча Наталія ЗДО № 9
6.      Світлик Світлана ЗДО № 13
7.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
8.      Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
9.      Максьо Галина ЗДО № 21
10.  Середа Наталія ЗДО № 21
11.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
12.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
13.  Зелінська Леся ЗДО № 25
14.  Цьомик Галина ЗДО № 25
15.  Сенчишин Оксана ЗДО № 29
16.  Скакун Іванна ЗДО № 32
17.  Денисюк Юлія ЗДО № 36
18.  Шаблій Надія ЗДО № 36
19.  Борохович Світлана ЗДО № 39
20.  Герус Марія ТПШ «Ерудит»
21.  Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
22.  Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
23.  Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
24.  Богай Світлана ТКГ
25.  Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.  Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.  Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Похила Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
СГ_6_2 лютий дистанційна
1.      Малиновська Христина ТПШ № 3
2.      Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
3.      Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
4.      Миць Василь ТУГ ім. І .Франка
5.      Галенда Галина ТЛ «Генезис»
6.      Єрмолаєва Ганна ТЛ «Генезис»
7.      Стрига Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Ляврін Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.      Галайда Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Горяча Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Гуцул Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Дурай Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Коваль Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Мелимука-Бенько Анна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.  Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.  Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.  Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.  Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.  Миндзар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.  Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.  Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
30.  Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.  Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
СГ_6_3 березень дистанційна
1.      Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.      Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.      Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.      Вороняк Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.      Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.      Кульчицька Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.  Міщук Наталя ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.  Онищук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.  Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
15.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.  Осадчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
17.  Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
18.  Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.  Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.  Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.  Яворська Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.  Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
23.  Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Москалюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
26.  Гоголь Лариса Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
27.  Миць Василь Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
28.  Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
29.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
30.  Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
31.  Теляга Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.  Безкоровайна Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
33.  Моравель Зоряна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
7. Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища навчального закладу.  Особливості навчання дітей з сімей ВПО Данилків Тетяна Ярославівна  

6

СГ_7_1 травень дистанційна
1.      Якимович Людмила ЗДО № 5
2.      Білявець Олександра ЗДО № 17
3.      Боднарук Любов ЗДО № 17
4.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
5.      Кубрин Уляна ЗДО № 17
6.      Рафалюк Оксана ЗДО № 17
7.      Біляс Марія ЗДО № 20
8.      Кухарук Оксана ЗДО № 20
9.      Лобач Надія ЗДО № 20
10.  Саксон Оксана ЗДО № 20
11.  Блонарович Оксана ЗДО № 21
12.  Борейко Інна ЗДО № 21
13.  Осередчук Маряна ЗДО № 21
14.  Зух Оксана ЗДО № 22
15.  Клепач Валентина ЗДО № 22
16.  Марусин Маряна ЗДО № 22
17.  Чубак Галина ЗДО № 22
18.  Чухарська Лілія ЗДО № 22
19.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
20.  Зелінська Леся ЗДО № 25
21.  Білик Наталія ЗДО № 30
22.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
23.  Томашева Олександра ЗДО № 30
24.  Андросюк Олександра ЗДО № 33
25.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
26.  Коваль Надія ЗДО № 34
27.  Масловська Любов ЗДО № 34
28.  Новицька Жанна ЗДО № 34
29.  Руданська Тетяна ЗДО № 34
30.  Бацько Оксана ЗДО № 36
31.  Креховець Оксана ЗДО № 36
32.  Ладан Марія ЗДО № 36
33.  Мельник Ірина ЗДО № 36
34.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
35.  Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
36.  Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
СГ_7_2 травень дистанційна
1.         Чекалюк Наталя ТПШ № 1
2.         Дорош Надія вих ТПШ № 3
3.         Лукащук Ганна вих ТПШ № 3
4.         Солтис Олеся вих ТПШ № 3
5.         Хома Оксана вих ТПШ № 3
6.         Квілінська Марія ТКГ
7.         Хома Олена ТКГ
8.         Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
9.         Киричук Стадник Наталія ТЛ «Генезис»
10.     Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.     Попович Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.     Рилова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.     Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.     Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.     Євстратова Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.     Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.     Максимів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.     Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.     Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.     Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.     Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.     Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.     Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.     Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
29.     Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
30.     Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
СГ_7_3 червень дистанційна
1.      Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.      Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.      Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.      Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Нитка Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Чубата Галина ТСЗОШ ТМР
26.  Богуцький Олег КЗ ТМР СЮТ
27.  Мосціцка Анна ДНЗ «ТЦПТО»
28.  Нечай Дмитро ДНЗ «ТЦПТО»
29.  Оніщук Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
30.  Прейзнер Ганна ДНЗ «ТЦПТО»
31.  Простокішіна Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
32.  Степник Зоряна ДНЗ «ТЦПТО»

8.
Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу. Створення розвивального середовища для обдарованих учнів в умовах академічного ліцею Нюня Тетяна Любомирівна 12
СГ_8 квітень дистанційна
1.          Глух Тетяна ЗДО № 1
2.          Данилюк Русана ЗДО № 1
3.          Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.          Іщук Галина ЗДО № 1
5.          Лотоцька Маряна ЗДО № 1
6.          Олійник Ірина ЗДО № 1
7.          Терлюк Галина ЗДО № 1
8.          Хлистова Ольга ЗДО № 1
9.          Черватюк Галина ЗДО № 1
10.      Кавецька Надія ЗДО № 19
11.      Воляник Оксана ЗДО № 20
12.      Джус Леся ЗДО № 20
13.      Максьо Галина ЗДО № 21
14.      Шевчук Ілена ЗДО № 21
15.      Зух Оксана ЗДО № 22
16.      Марусин Маряна ЗДО № 22
17.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
18.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
19.      Зелінська Леся ЗДО № 25
20.      Михальська Лариса ЗДО № 25
21.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
22.      Цьомик Галина ЗДО № 25
23.      Гудак Інга ЗДО № 29
24.      Надвернюк Надія ЗДО № 29
25.      Снятовська Надія ЗДО № 34
26.      Мудрієвська Олена ТПШ № 5
27.      Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
28.      Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
29.      Жарій Ольга ТЛ «Генезис»
30.      Дудник Віктор ТМРЦ
31.      Драган Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.      Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.      Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
34.      Межирицька Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.      Зданяк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.      Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.      Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
38.      Боднар Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
39.      М’якуш Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
40.      Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
9а. Формування національної самоідентичності та міжкультурної толерантності у ліцеїстів як перспектива інтеграції українського суспільства у європейський простір Вівчар Андрій Дмитрович 4
СГМ_9а вересень дистанційна
1.          Клепач Валентина ЗДО № 22
2.          Чухарська Лілія ЗДО № 22
3.          Музика Любов ТПШ «Ерудит»
4.          Більчук Людмила ТТЛ
5.          Боднарчук Мирослава ТТЛ
6.          Бойко Таїса ТТЛ
7.          Колісник Ірина ТТЛ
8.          Солодка Неоніла ТТЛ
9.          Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
10.      Галас Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.      Гузанова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.      Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.      Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.      Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.      Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.      Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.      Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.      Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.      Олійник Іванна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.      Якимчук Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11. Школа безпеки. Безпека здоров’я Козловська Лариса Петрівна 10
СГМ_11_1 червень дистанційна
1.         Висоцька Надія ЗДО № 2
2.         Грицюк Алла ЗДО № 2
3.         Дичко Оксана ЗДО № 2
4.         Залеська Галина ЗДО № 2
5.         Кокора Віра ЗДО № 2
6.         Костур Надія ЗДО № 2
7.         Кравчук Світлана ЗДО № 2
8.         Кульман Тетяна ЗДО № 2
9.         Кухаренко Лілія ЗДО № 2
10.     Мисько Галина ЗДО № 2
11.     Подоляк Тетяна ЗДО № 2
12.     Радняна Лариса ЗДО № 2
13.     Свинтух Наталя ЗДО № 2
14.     Семенюта Олена ЗДО № 2
15.     Стадник Ірина ЗДО № 2
16.     Томінець Надія ЗДО № 2
17.     Федчук Тетяна ЗДО № 2
18.     Бадовська Орися ЗДО № 5
19.     Бойко Наталія ЗДО № 5
20.     Дума Іванна ЗДО № 5
21.     Конєнкова Марина ЗДО № 5
22.     Якимович Людмила ЗДО № 5
23.     Яцюк Ольга ЗДО № 5
24.     Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
25.     Ільчук Оксана ЗДО № 6
26.     Кіт Лідія ЗДО № 6
27.     Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
28.     Куземка Анна ЗДО № 6
29.     Миколів Елеонора ЗДО № 6
30.     Сова Наталія ЗДО № 6
31.     Сум Оксана ЗДО № 6
32.     Томінець Віра ЗДО № 6
33.     Холява Марія ЗДО № 6
34.     Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
35.     Зілько Любов ЗДО № 9
36.     Назар Інна ЗДО № 9
37.     Пащин Галина ЗДО № 9
СГМ_11_2 червень дистанційна
1.      Баран Марія ЗДО № 12
2.      Калакука Ольга ЗДО № 12
3.      Надрічна Лідія ЗДО № 12
4.      Свідова Марія ЗДО № 12
5.      Широка Анастасія ЗДО № 12
6.      Ломницька Надія ЗДО № 13
7.      Онисько Оксана ЗДО № 13
8.      Скульська Ганна ЗДО № 13
9.      Біляс Марія ЗДО № 20
10.  Воляник Оксана ЗДО № 20
11.  Джус Леся ЗДО № 20
12.  Кухарук Оксана ЗДО № 20
13.  Лобач Надія ЗДО № 20
14.  Саксон Оксана ЗДО № 20
15.  Кобіль Оксана ЗДО № 21
16.  Хромова Світлана ЗДО № 21
17.  Зух Оксана ЗДО № 22
18.  Клепач Валентина ЗДО № 22
19.  Марусин Маряна ЗДО № 22
20.  Чухарська Лілія ЗДО № 22
21.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
22.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
23.  Зелінська Леся ЗДО № 25
24.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
25.  Цьомик Галина ЗДО № 25
26.  Петрик Тетяна ТПШ № 2
27.  Добродзій Марія ТПШ № 5
28.  Мудрієвська Олена ТПШ № 5
29.  Романець Людмила ТПШ № 5
30.  Фіньк Уляна ТПШ № 5
31.  Шурхай Марія ТПШ № 5
32.  Радковська Зоряна ТПШ «Ерудит»
33.  Савіцька Надія ТПШ «Ерудит»
34.  Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
35.  Каптій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
36.  Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
СГМ_11_3 вересень дистанційна
1.      Денисюк Тетяна ЗДО № 27
2.      Ділай Юлія ЗДО № 27
3.      Чорна Любов ЗДО № 27
4.      Гудак Інга ЗДО № 29
5.      Стрілець Юлія ЗДО № 29
6.      Баран Юлія ЗДО № 30
7.      Білик Наталія ЗДО № 30
8.      Біскуп Надія ЗДО № 30
9.      Бойко Романа ЗДО № 30
10.  Вакула Марія ЗДО № 30
11.  Гайдук Інна ЗДО № 30
12.  Грицишин Наталія ЗДО № 30
13.  Золочівська Іванна ЗДО № 30
14.  Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
15.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
16.  Курило Любомира ЗДО № 30
17.  Кусень Богданна ЗДО № 30
18.  Піцань Ірина ЗДО № 30
19.  Пронів Наталя ЗДО № 30
20.  Хамига Тетяна ЗДО № 30
21.  Іваськевич Олександра ЗДО № 31
22.  Вайда Іванна ЗДО № 34
23.  Заремба Юлія ЗДО № 34
24.  Коваль Надія ЗДО № 34
25.  Хомич Олег ЗДО № 34
26.  Захарків Марія ЗДО № 36
27.  Ладан Марія ЗДО № 36
28.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
29.  Мельник Ірина ЗДО № 36
30.  Михальчук Ольга ЗДО № 36
31.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
32.  Басій Любов ЗДО № 37
33.  Кухарчук Юлія ЗДО № 37
34.  Марчук Ірина ЗДО № 37
35.  Соколовська Лариса ЗДО № 37
36.  Курушин Наталія ЗДО № 39
37.  Кучер Оксана ЗДО № 39
38.  Куш Світлана ЗДО № 39
39.  Микитишин Надія ЗДО № 39
40.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
41.  Поліщук Мар,яна ЗДО № 39
42.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
43.  Степанець Людмила ЗДО № 39
СГМ_11_4 жовтень дистанційна
1.      Борис Оксана ТПШ № 1
2.      Дорошенко Ольга ТПШ № 1
3.      Цуркан Інна ТПШ № 2
4.      Ваврик Галина вих ТПШ № 3
5.      Винник Надія ТПШ № 3
6.      Глогусь Надія ТПШ № 3
7.      Горбенко Оксана вих. ТПШ № 3
8.      Гринів Галина вих ТПШ № 3
9.      Людкевич Ганна вих ТПШ № 3
10.  Пітула Оксана вих ТПШ № 3
11.  Свізінська Людмила вих. ТПШ № 3
12.  Сидорук Катерина вих ТПШ № 3
13.  Музика Любов ТПШ «Ерудит»
14.  Пацонь Олена ТПШ «Ерудит»
15.  Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
16.  Остапенко Наталія ТКГ
17.  Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
18.  Биків Богдан ТМРЦ
19.  Велика Ірина ТМРЦ
20.  Воробій Володимир ТМРЦ
21.  Козак Руслан ТМРЦ
22.  Кульчицька Софія ТМРЦ
23.  Курась Надія ТМРЦ
24.  Лазар Юрій ТМРЦ
25.  Пачковська Тетяна ТМРЦ
26.  Рябенко Алла ТМРЦ
27.  Співак Світлана ТМРЦ
28.  Згурська Світлана ТНВК ШПЛ № 2
29.  Журба Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.  Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
СГМ_11_5 жовтень дистанційна
1.      Висоцька Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.      Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.      Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.      Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.      Рилова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.      Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.      Сулима Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.      Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.      Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.  Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.  Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.  Марцинюк Олександра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Захарова Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
18.  Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
19.  Вершигора Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
20.  Захарчук Емілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.  Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
22.  Приведа Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.  Приведа Володимир ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.  Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
25.  Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.  Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.  Бацула Наталія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
29.  Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
30.  Мельничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
31.  Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
32.  Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.  Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
34.  Олійник Іванна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.  Коцовський Віталій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
СГМ_11_6 листопад дистанційна
1.      Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Плотніков Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Махінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.      Ріпка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.  Качан Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.  Кісіль Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.  Бадуліна Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.  Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.  Стечишина Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
СГМ_11_7 листопад дистанційна
1.      Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.      Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.      Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Дацюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.  Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Крук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Нагорна Іванна ТГ № 30
17.  Романчук Лілія ТГ № 30
18.  Храпа Надія ТГ № 30
19.  Яриш Тетяна ТГ № 30
20.  Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21.  Градова Лілія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.  Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23.  Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.  П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.  Сямро Руслана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
26.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
27.  Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.  Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
12. Відкриті освітні студії: формування простору поваги прав людини в освітньому середовищі Сампара Оксана Володимирівна 6
СГМ_12 жовтень дистанційна
1.         Надрічна Лідія ЗДО № 12
2.         Онисько Оксана ЗДО № 13
3.         Шарик Наталія ЗДО № 13
4.         Задвірна Ганна ЗДО № 27
5.         Томашева Олександра ЗДО № 30
6.         Майборода Оксана ЗДО № 34
7.         Монастирська Тетяна ЗДО № 34
8.         Топольницька Оксана ТПШ № 3
9.         Боднарчук Мирослава ТТЛ
10.     Бенцал Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Драган Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Кріль Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Макар Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Стасишен Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Чех Антоніна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.     Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.     Гончар Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.     Грицина Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.     Козіброда Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.     Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.     Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.     Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.     Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.     Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.     Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.     Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.     Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
32.     Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
33.     Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
34.     Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
35.     Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
36.     Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
37.     Цибульська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
38.     Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
39.     Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
40.     Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
41.     Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
42.     Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
43.     Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
44.     Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
45.     Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
46.     Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
47.     Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
48.     Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
49.     Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
50.     Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
51.     Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
52.     Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
53.     Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
54.     Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
55.     Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
56.     Рімкевічіус Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
57.     Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13. Супервізія в освітньому процесі. Модуль1 Гордіюк Надія Мирославівна

Несмашна Галина Євгенівна

12
СГМ_13 вересень дистанційна
1.         Січкарик Марія ЗДО № 7
2.         Мохорук Орися ЗДО № 14
3.         Вахрів Галина ЗДО № 15
4.         Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
5.         Біляс Марія ЗДО № 20
6.         Воляник Оксана ЗДО № 20
7.         Джус Леся ЗДО № 20
8.         Жаловська Софія ЗДО № 20
9.         Кухарук Оксана ЗДО № 20
10.     Лобач Надія ЗДО № 20
11.     Саксон Оксана ЗДО № 20
12.     Чубак Галина ЗДО № 22
13.     Паращук Оксана ЗДО № 27
14.     Гімла Катерина ТПШ № 3
15.     Дорош Надія вих ТПШ № 3
16.     Лукащук Ганна вих ТПШ № 3
17.     Солтис Олеся вих ТПШ № 3
18.     Ензельт Ольга ТУГ ім. І .Франка
19.     Козбур Галина ТУГ ім. І .Франка
20.     Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.     Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.     Лука Оксана КЗ ТМР ЦТДЮ
14. Місія філософії освіти у розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників в системі неперервної освіти. Професійний розвиток педагога в умовах НУШ Уруський Володимир Іванович 20
СГ_14_1 березень дистанційна
1.      Дмитрук Олеся ЗДО № 9
2.      Курко Марія ЗДО № 9
3.      Онисько Оксана ЗДО № 13
4.      Туркула Наталія ЗДО № 13
5.      Юрцевич Ірина ЗДО № 13
6.      Лукович Уляна ЗДО № 17
7.      Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
8.      Гудак Інга ЗДО № 29
9.      Крутюк Неоніла ЗДО № 29
10.  Надвернюк Надія ЗДО № 29
11.  Стрілець Юлія ЗДО № 29
12.  Улегіна Ірина ЗДО № 29
13.  Іванько Тетяна ЗДО № 30
14.  Добродзій Марія ТПШ № 5
15.  Стадніцька Світлана ТПШ № 5
16.  Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
17.  Бойко Наталя ТТЛ
18.  Дворницька Галина ТТЛ
19.  Драпак Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.  Сиротюк Світлана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.  Кудринська Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
24.  Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
25.  Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
26.  Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
27.  Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.  Семчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
29.  Гудима Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.  Михальчук Зоряна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.  Рудак Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.  Тимошенко Євдокія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.  Фундига Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.  Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
35.  Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
СГ_14_2 квітень дистанційна
1.      Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.      Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.      Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.      Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.      Гуарніері Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.      Зітинюк Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Іваницька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.  Морозович Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.  Мотовільчик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.  Мурій Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.  Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.  Олійник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Палій Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.  Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.  Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.  Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.  Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.  Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.  Меленчук Любов Гімназія «Гармонія»
25.  Рапінда Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
26.  Савєльєва Олеся Гімназія «Гармонія»
27.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
28.  Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»
29.  Шуфліта Оксана Гімназія «Гармонія»
30.  Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
31.  Коневич Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
СГ_14_3 лютий дистанційна
1.      Альяна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Бахуринська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Бринь Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Горошко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Єднак (Клепач) Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Іздебська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Куцан Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Придивус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Сівозад Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.  Солодка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Сторчак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Ферштай Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.  Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.  Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.  Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Мойсеєва Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.  Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
32.  Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
33.  Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
34.  Бурик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15. Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя Литвинюк Галина Іванівна

Уруський Володимир Іванович

15
СГМ_15_1 вересень дистанційна
1.      Хлистова Ольга ЗДО № 1
2.      Черватюк Галина ЗДО № 1
3.      Васюник Юлія ЗДО № 3
4.      Сагайдак Оксана ЗДО № 3
5.      Скопецька Надія ЗДО № 3
6.      Бойко Наталія ЗДО № 5
7.      Капляр Мирослава ЗДО № 5
8.      Кец Оксана ЗДО № 5
9.      Мацевко Оксана ЗДО № 5
10.  Якимович Людмила ЗДО № 5
11.  Яцюк Ольга ЗДО № 5
12.  Січкарик Марія ЗДО № 7
13.  Балабан Галина ЗДО № 9
14.  Білоус Наталія ЗДО № 9
15.  Бойко Віра ЗДО № 9
16.  Возняк Іванна ЗДО № 9
17.  Дмитерко Галина ЗДО № 9
18.  Дмитрук Олеся ЗДО № 9
19.  Зілько Любов ЗДО № 9
20.  Курко Марія ЗДО № 9
21.  Пащин Галина ЗДО № 9
22.  Ракоча Наталія ЗДО № 9
23.  Семеген Галина ЗДО № 9
24.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
25.  Велюш Світлана ЗДО № 10
26.  Довгаль Наталія ЗДО № 10
27.  Дяків Марія ЗДО № 10
28.  Олійник Лілія ЗДО № 10
29.  Сулипа Наталя ЗДО № 10
30.  Шкварок Жанна ЗДО № 10
31.  Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
32.  Павелко Світлана ЗДО № 15
33.  Богайчук Ірина ЗДО № 17
34.  Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
35.  Гнип Лілія ЗДО № 17
36.  Копит Тетяна ЗДО № 17
37.  Кравчук Руслана ЗДО № 17
38.  Новік Світлана ЗДО № 17
СГМ_15_2 вересень дистанційна
1.      Бик Іванна ЗДО № 18
2.      Блонарович Оксана ЗДО № 21
3.      Борейко Інна ЗДО № 21
4.      Данелюк Наталія ЗДО № 21
5.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
6.      Марценюк Валентина ЗДО № 21
7.      Середа Наталія ЗДО № 21
8.      Зелінська Ірина ЗДО № 22
9.      Карпів Даниїла ЗДО № 22
10.  Кучма Ольга ЗДО № 22
11.  Федорчук Ганна ЗДО № 22
12.  Чорна Марія ЗДО № 22
13.  Чубак Галина ЗДО № 22
14.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
15.  Зелінська Леся ЗДО № 25
16.  Михальська Лариса ЗДО № 25
17.  Немировська Наталія ЗДО № 25
18.  Дашинська Оксана ЗДО № 27
19.  Денисюк Тетяна ЗДО № 27
20.  Калин Олена ЗДО № 27
21.  Марчило Неля ЗДО № 27
22.  Мельник Оксана ЗДО № 27
23.  Предко Надія ЗДО № 27
24.  Чорна Любов ЗДО № 27
25.  Батуленко Наталія ЗДО № 30
26.  Білик Наталія ЗДО № 30
27.  Бінявська Світлана ЗДО № 30
28.  Біскуп Надія ЗДО № 30
29.  Бурин Лариса ЗДО № 30
30.  Голотенко Оксана ЗДО № 30
31.  Грицаєва Наталія ЗДО № 30
32.  Золочівська Іванна ЗДО № 30
33.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
34.  Кутна Катерина ЗДО № 30
35.  Малищак Галина ЗДО № 30
36.  Мисько Марія ЗДО № 30
37.  Павловська Тереса ЗДО № 30
38.  Томашева Олександра ЗДО № 30
39.  Хамига Тетяна ЗДО № 30
СГМ_15_3 вересень дистанційна
1.      Лацік Олена ЗДО № 31
2.      Ляшко Наталія ЗДО № 31
3.      Масна Світлана ЗДО № 31
4.      Смиченко Наталія ЗДО № 31
5.      Ширант Наталія ЗДО № 31
6.      Гречаник Ліля ЗДО № 33
7.      Наконечна Оксана ЗДО № 33
8.      Балук Надія ЗДО № 34
9.      Бринюк Зоряна ЗДО № 34
10.  Гула (Будна) Наталія ЗДО № 34
11.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
12.  Дячук Віра ЗДО № 34
13.  Свіргун Лариса ЗДО № 34
14.  Бронецька Ольга ЗДО № 36
15.  Захарків Марія ЗДО № 36
16.  Коверчук Любов ЗДО № 36
17.  Козюпа Оксана ЗДО № 36
18.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
19.  Дівик Лідія ЗДО № 39
20.  Шурхай Марія ТПШ № 5
21.  Герус Марія ТПШ «Ерудит»
22.  Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
23.  Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
24.  Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
25.  Білець Інна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
26.  Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
27.  Гриняк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.  Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.  Надозірна Галина ТПШ № 2
32.  Сагаль Оксана ТПШ № 2
33.  Ваврик Галина вих ТПШ № 3
34.  Гімла Катерина ТПШ № 3
35.  Лукащук Ганна вих ТПШ № 3
36.  Пітула Оксана вих ТПШ № 3
37.  Джус Марія ТПШ «Ерудит»
38.  Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
39.  Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
СГМ_15_4 жовтень дистанційна
1.      Заводецький Тарас ТУГ ім. І .Франка
2.      Марець Ірина ТУГ ім. І .Франка
3.      Нікуліна Вікторія ТУГ ім. І .Франка
4.      Панюс Світлана ТУГ ім. І .Франка
5.      Чайка Галина ТУГ ім. І .Франка
6.      Гордійчук Наталія ТКГ
7.      Мудрик Оксана ТКГ
8.      Філіповська Леся ТТЛ
9.      Чорнописький Сергій ТТЛ
10.  Буяк Галина ТЛ «Генезис»
11.  Івегеш Оксана ТЛ «Генезис»
12.  Клапоущак Ігор ТЛ «Генезис»
13.  Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»
14.  Кулик Ігор ТЛ «Генезис»
15.  Панчук Ігор ТЛ «Генезис»
16.  Простакова Наталія ТЛ «Генезис»
17.  Шандрук Тетяна ТЛ «Генезис»
18.  Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Джус Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Макар Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.  Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Лазарук Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
25.  Лапчук Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
26.  Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
27.  Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.  Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
29.  Михайлишин Ніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
30.  Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
31.  Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
32.  Бошкевич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
33.  Ворожбит Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.  Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.  Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
36.  Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
37.  Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
38.  Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
39.  Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
СГМ_15_5 жовтень дистанційна
1.      Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.  Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.  Солтис Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.  Горпинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
23.  Байко Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.  Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.  Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.  Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.  Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.  Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
30.  Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.  Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
32.  Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
33.  Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
34.  Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
35.  Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
36.  Оверко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
37.  Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
38.  Проців Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
39.  Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
СГМ_15_6 жовтень дистанційна
1.      Антофійчук Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Архіпов Леонід ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Бабій Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Бачинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Бідочко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Богдан Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.      Бугай Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.      Буката Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.  Бурмас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.  Вардецька Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.  Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.  Вінніцка Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.  Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Галущак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Горішна Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.  Гриб Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Гулій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.  Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.  Давида Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.  Данилюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.  Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.  Дідух Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Добровольська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.  Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
30.  Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
31.  Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
32.  Зелінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
33.  Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
34.  Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
35.  Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
36.  Катрук Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
37.  Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
38.  Кінах Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
СГМ_15_7 листопад дистанційна
1.      Кобрин Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Козак Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Корбецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Кулеша Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Куртяк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Липка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.      Лівень Аркадій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.      Лівень Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.  Лозинська Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.  Лотоцький Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.  Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.  Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.  Мричко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Пархін Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Пасєка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.  Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Попко Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Приндота Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.  Романів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.  Семененко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.  Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.  Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.  Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.  Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
30.  Стаднік Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
31.  Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
32.  Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
33.  Тихоход Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
34.  Чміль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
35.  Чорняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
36.  Шмигун Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
37.  Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
38.  Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
39.  Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
40.  Яворський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
41.  Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
СГМ_15_8 листопад дистанційна
1.      Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
2.      Безух Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.      Бохенок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.      Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.      Бутин Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.      Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.      Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.      Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.      Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.  Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.  Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.  Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.  Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.  Лешків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.  Мадараш Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.  Марущак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.  Медюх Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Мигалевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.  Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.  Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.  Полюга Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24.  Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
25.  Схаб Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
26.  Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.  Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.  Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.  Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Чайка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
36.  Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
37.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
СГМ_15_9 листопад дистанційна
1.      Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.      Королевич Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.      Пушкар Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.      Собко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.      Цвинтарна Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.      Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
7.      Іщук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
8.      Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
9.      Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
10.  Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
11.  Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
12.  Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
13.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
14.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
15.  Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
16.  Павлишин Ірина КЗ ТМР СЮТ
17.  Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
18.  Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
19.  Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
20.  Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
21.  Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
22.  Теляга Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
23.  Кузик Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
24.  Куницька Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
25.  Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
26.  Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»
27.  Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
30.  Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
31.  Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
32.  Курус Василь ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
33.  Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
34.  Марціяш Орест ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

 

Додаток 4

СКЛАД

навчальних груп курсів підвищення кваліфікації при ТКМЦНОІМ

у 2023 році

Програма «Загальнопрофесійні освітні технології та інструменти діяльності педагогічних працівників» 

№ пп Розділ освітньої програми Викладач Години
1. Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін Зарічна Олена Василівна 10
Шифр групи Термін навчання Форма навчання
Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
ЗПМ_1_1 лютий дистанційна
1.      Ілляшенко Марія ЗДО № 29
2.      Дяківська Галина ТПШ № 3
3.      Демчук Людмила ТПШ № 5
4.      Добродзій Марія ТПШ № 5
5.      Романець Людмила ТПШ № 5
6.      Фіньк Уляна ТПШ № 5
7.      Шимків Світлана ТПШ № 5
8.      Шимків Ольга ТКГ
9.      Бойко Таїса ТТЛ
10.  Пік Тетяна ТТЛ
11.  Бойко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Павловська-Суїнова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Прокопів Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Курганнікова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.  Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
24.  Бахуринська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.  Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Бринь Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.  Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.  Куцан Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.  Придивус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.  Сівозад Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.  Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.  Сторчак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
33.  Ферштай Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.  Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.  Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
36.  Кудринська Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
37.  Осадчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
38.  Собчак Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
ЗПМ_1_2 лютий дистанційна
1.      Горулько Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
2.      Данилюк Ганна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
3.      Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.      Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Олійник Іванна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.      Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.      Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.  Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
11.  Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
12.  Кісіль Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.  Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Попко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Шкіра Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Вітюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Королевич Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Цвинтарна Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
24.  Шинкар Надія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
25.  Шкльода Катерина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
26.  Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
27.  Бердей Вікторія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
28.  Липка Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.  Мазепа Софія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
30.  Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
31.  Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.  Рімкевічіус Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.  Сигіль Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
34.  Сироїжко Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
35.  Теляга Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
36.  Ільба Оксана ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
37.  Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
38.  Коневич Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
39.  Пілярчук Ганна ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
1а. Розвиток критичного мислення учнів при викладанні  різних навчальних дисциплін.

Модуль 2. Дебати як навчальна технологія в базовій школі

Зарічна Олена Василівна 6
ЗПМ_1а_­1 березень дистанційна
1.         Надозірна Галина ТПШ № 2
2.         Сагаль Оксана ТПШ № 2
3.         Дяківська Галина ТПШ № 3
4.         Погребняк Лілія ТПШ № 3
5.         Шимків Світлана ТПШ № 5
6.         Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
7.         Лисобей Людмила ТУГ ім. І .Франка
8.         Мартиняк Галина ТУГ ім. І .Франка
9.         Мудрик Оксана ТКГ
10.     Бойко Таїса ТТЛ
11.     Позднякова Світлана ТЛ «Генезис»
12.     Макар Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Павловська-Суїнова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Прокопів Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Коваль Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.     Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.     Гдаль Божена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.     Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
29.     Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.     Бугера Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
31.     Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
32.     Собчак Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
33.     Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
ЗПМ_1а_­2 березень дистанційна
1.      Безух Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
2.      Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.      Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.      Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.      Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.      Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.      Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.      Марущак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.      Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.  Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.  Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.  Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.  Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Ріпка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.  Кісіль Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.  Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Табака Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.  Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
26.  Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
27.  Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
28.  Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.  Гуска Мирослава ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
30.  Зінченко Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
31.  Кузик Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.  Олійник Наталя ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.  Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
34.  Солонинка Вікторія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
35.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
36.  Явор Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
37.  Яценко Діана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
38.  Нечепор Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3. Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва Вітрук Оксана Мирославівна 6
ЗПМ_3 червень змішана
1.         Васюник Юлія ЗДО № 3
2.         Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
3.         Ясеновська Наталія ЗДО № 17
4.         Блонарович Оксана ЗДО № 21
5.         Борейко Інна ЗДО № 21
6.         Михайлюк Оксана ЗДО № 21
7.         Кулик Оксана ЗДО № 22
8.         Чубак Галина ЗДО № 22
9.         Сидорук Катерина вих ТПШ № 3
10.     Король Ганна ТКГ
11.     Кусьмій Надія ТКГ
12.     Цибуляк Катерина ТКГ
13.     Киричук Стадник Наталія ТЛ «Генезис»
14.     Задворна Мар‘яна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Коваль Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Захарчук Емілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.     Коцовський Віталій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.     Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.     Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.     Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.     Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.     Цар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.     Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.     Ваврик Ольга ТГ № 30
25.     Ремізовська Тамара ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
26.     Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
27.     Яценко Діана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
28.     Гавришків Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
29.     Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
30.     Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.     Посвятовська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.     Сиротюк Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
33.     Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
34.     Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»
35.     Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
36.     Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
37.     Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
38.     Курус Василь ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
39.     Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
40.     Марціяш Орест ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
5.  Технології інтегрованого викладання предметів Соловей Оксана Михайлівна 6
ЗПМ_5_1 червень дистанційна
1.          Юрцевич Ірина ЗДО № 13
2.          Лукович Уляна ЗДО № 17
3.          Дзюба Марія ЗДО № 39
4.          Пушкар Ольга ЗДО № 39
5.          Дяківська Галина ТПШ № 3
6.          Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
7.          Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
8.          Зарихта Ольга ТУГ ім. І .Франка
9.          Гукалюк Ірина ТКГ
10.      Більчук Людмила ТТЛ
11.      Боднарчук Мирослава ТТЛ
12.      Колісник Ірина ТТЛ
13.      Кунцьо Надія ТТЛ
14.      Солодка Неоніла ТТЛ
15.      Жарій Ольга ТЛ «Генезис»
16.      Підгайна Любов ТЛ «Генезис»
17.      Краса Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.      Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.      Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.      Ільїна Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.      Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
23.      Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
24.      Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
25.      Яцишин Михайло ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
26.      Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.      Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.      Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.      Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
30.      Мельничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
31.      Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
ЗПМ_5_2 червень дистанційна
1.      Дідуник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.      Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.      Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.      Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Степанко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.      Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.      Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.  Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
11.  Назарко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
12.  Фундига Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.  Вітюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.  Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Іщук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.  Котова Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Волошина Галина ТГ № 30
22.  Курило Василь ТГ № 30
23.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.  Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
25.  Куницька Наталя Гімназія «Гармонія»
26.  Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
27.  Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
28.  Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

6.
Квест–технологія в навчанні. Методика створення та проведення веб – квестів Подобівський Володимир Степанович 6
ЗПМ_6_1 лютий дистанційна
1.         Герцунь Оксана ЗДО № 3
2.         Копит Тетяна ЗДО № 17
3.         Лукович Уляна ЗДО № 17
4.         Балабан Галина ЗДО № 29
5.         Гула (Будна) Наталія ЗДО № 34
6.         Малиновська Христина ТПШ № 3
7.         Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
8.         Марценюк Оксана ТПШ «Ерудит»
9.         Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
10.     Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
11.     Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка
12.     Гірняк Наталія ТКГ
13.     Квілінська Марія ТКГ
14.     Позднякова Світлана ТЛ «Генезис»
15.     Поворознюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.     Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.     Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.     Ільїна Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.     Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.      Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.      Коваль Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.      Кравчишин Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.      Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.      Сенишин Олег ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.      Марцинюк Олександра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
27.      Захарова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.      Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.      Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.      Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.      Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.      Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
ЗПМ_6_2 лютий дистанційна
1.      Бармак Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
2.      Боржун Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
3.      Дроб Лілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
4.      Мацала Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
5.      Микитюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.      Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.      Дудар Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.      Камінська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.  Ковч Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Парацій Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Походжай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Чорна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Семчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.  Каліщук Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.  Король-Космина Вікторія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.  Привроцька Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.  Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
24.  Ворощук Наталія ТГ № 30
25.  Кудласевич Наталія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
26.  Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
27.  Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.  Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Цимбалюк Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
8. Організація інноваційного навчального середовища за STEM-методикою Соловей Оксана Михайлівна 5
ЗПМ 8 квітень дистанційна
1.         Чубак Галина ЗДО № 22
2.         Мартиняк Галина ТУГ ім. І .Франка
3.         Кекот Світлана ТТЛ
4.         Дудник Віктор ТМРЦ
5.         Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.         Залипецька Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.         Качуровська Анна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.         Миць Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.     Семчук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.     Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Мигалевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.     Полюга Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.     Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.     Кузьо Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.     Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.     Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
22.     Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.     Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.     Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.     Похила Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.     Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.     Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.     Богуцький Олег КЗ ТМР СЮТ
32.     Павлишин Ірина КЗ ТМР СЮТ
12. Інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми у системі шкільної та позашкільної освіти. Методи і моделі управління розвитком академічної обдарованості. Розвиток дитячих обдарувань в умовах академічного ліцею. Федоруц Микола Васильович 8
ЗП_12 листопад дистанційна
1.         Заяць Іванна ЗДО № 19
2.         Онищук Наталія ЗДО № 22
3.         Покришко Ірина ЗДО № 22
4.         Гута Оксана ЗДО № 31
5.         Ензельт Ольга ТУГ ім. І .Франка
6.         Загазей Оксана ТКГ
7.         Підручняк Ольга ТКГ
8.         Форманюк Зоряна ТКГ
9.         Позднякова Світлана ТЛ «Генезис»
10.     Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.     Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.     Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.     Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Євстратова Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.     Гречин Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.     Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.     Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.     Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.     Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.     Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.     Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.     Ботярко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
25.     Кошулинська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
26.     Ланг Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
27.     Мариняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
28.     Бартошак Валентина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.     Безкоровайна Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
30.     Моравель Зоряна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
13.

 

Цифрові технології педагогічної діяльності Подобівський Володимир Степанович 8
ЗП_13 квітень дистанційна
1.         Висоцька Надія ЗДО № 2
2.         Грицюк Алла ЗДО № 2
3.         Залеська Галина ЗДО № 2
4.         Костур Надія ЗДО № 2
5.         Подоляк Тетяна ЗДО № 2
6.         Герцунь Оксана ЗДО № 3
7.         Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
8.         Сова Наталія ЗДО № 6
9.         Онищук Наталія ЗДО № 22
10.     Покришко Ірина ЗДО № 22
11.     Хребетко Катерина ЗДО № 22
12.     Шкоропата Ірина ЗДО № 37
13.     Малиновська Христина ТПШ № 3
14.     Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
15.     Войтович Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Сенишин Олег ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Чечота Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.     Оршак Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Чернецька Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.     Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.     Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.     Павлюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.     Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.     Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.     Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.     Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.     Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.     Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.     Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
32.     Курило Василь ТГ № 30
33.     Копестинська Олена Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
14. Інструменти ІКТ сучасного педагога

 

Подобівський Володимир Степанович 9
ЗПМ_14_1 березень дистанційна
1.         Хребетко Катерина ЗДО № 22
2.         Мельник Ірина ЗДО № 36
3.         Сивак Наталія ЗДО № 36
4.         Шаблій Надія ЗДО № 36
5.         Пітула Оксана ТПШ № 3
6.         Демчук Людмила ТПШ № 5
7.         Романець Людмила ТПШ № 5
8.         Фіньк Уляна ТПШ № 5
9.         Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
10.     Войтович Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Бутрин Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.     Цабан Христина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Бридун Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.     Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.     Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.     Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.     Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Семчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.     Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Лебідь Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Папірянська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
ЗПМ_14_2 березень дистанційна
1.      Андрусишин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
2.      Богач Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
3.      Бутрин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
4.      Врублевський Ростислав ДНЗ «ТЦПТО»
5.      Гніздюх Богдан ДНЗ «ТЦПТО»
6.      Жиромська Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
7.      Кислюк Марія ДНЗ «ТЦПТО»
8.      Коваль Ірина ДНЗ «ТЦПТО»
9.      Козак Максим ДНЗ «ТЦПТО»
10.  Кривий Роман ДНЗ «ТЦПТО»
11.  Ксьонжик Михайло ДНЗ «ТЦПТО»
12.  Кухарук Андрій ДНЗ «ТЦПТО»
13.  Мосціцка Анна ДНЗ «ТЦПТО»
14.  Оніщук Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
15.  Попик Іванна ДНЗ «ТЦПТО»
16.  Прейзнер Ганна ДНЗ «ТЦПТО»
17.  Руденко Руслан ДНЗ «ТЦПТО»
18.  Третяченко Марія ДНЗ «ТЦПТО»
19.  Чеканова Леся ДНЗ «ТЦПТО»
20.  Заболотна Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
21.  Будзан Лідія Гімназія «Гармонія»
22.  Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
15. Online-простір вчителя

 

Пелішко Світлана Іванівна

Подобівський Володимир Степанович

9
ЗПМ_15_1 квітень дистанційна
1.          Назар Інна ЗДО № 9
2.          Довгаль Наталія ЗДО № 15
3.          Стрілець Юлія ЗДО № 29
4.          Бохенок Марія ЗДО № 34
5.          Білоус Ольга ЗДО № 39
6.          Надозірна Галина ТПШ № 2
7.          Сагаль Оксана ТПШ № 2
8.          Чорнописький Сергій ТТЛ
9.          Галас Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.      Гузанова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.      Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.      Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.      Мотрук Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.      Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.      Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.      Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.      Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.      Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.      Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.      Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.      Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.      Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.      Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
ЗПМ_15_2 квітень дистанційна
1.      Чечота Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.      Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
5.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.      Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.  Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.  Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.  Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.  Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
18.  Коник Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
19.  Липка Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
20.  Мазепа Софія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
21.  Михальська Руслана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16. Хмарні технології в роботі вчителя. Мережні інструменти для забезпечення адаптивності навчання Романів Тарас Володимирович 8
ЗП_16 жовтень змішана
1.          Дмитерко Галина ЗДО № 9
2.          Хруняк Ірина ТПШ «Ерудит»
3.          Атаманчук Ольга ТКГ
4.          Булич Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.          Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.          Коваль Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.          Сагайдак Катерина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.          Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.          Бенцал Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.      Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.      Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.      Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.      Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.      Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.      Горулько Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.      Данилюк Ганна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
17.      Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.      Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.      Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.      Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.      Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.      Тих Зоряна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.      Пасіка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.      Пушкар Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.      Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
26.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
27.      Акменс Лариса ТСЗОШ ТМР
28.      Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
29.      Врублевський Ростислав ДНЗ «ТЦПТО»
30.      Кухарук Андрій ДНЗ «ТЦПТО»
31.      Руденко Руслан ДНЗ «ТЦПТО»
32.      Кузик Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.      Музика Неля ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
34.      Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.      Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
36.      Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
37.      Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
17. Методика створення та використання інтерактивних відео уроків Мельничук Ірина Василівна 7
ЗПМ_17_1 жовтень дистанційна
1.         Назар Інна ЗДО № 9
2.         Туркула Наталія ЗДО № 13
3.         Лукович Уляна ЗДО № 17
4.         Хребетко Катерина ЗДО № 22
5.         Дашинська Оксана ЗДО № 27
6.         Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
7.         Котляр Ігор ТКГ
8.         Пік Тетяна ТТЛ
9.         Кулик Ігор ТЛ «Генезис»
10.     Романів Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Семенець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
12.     Лукова Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.     Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.     Харчук Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Гальчишин Олександра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
21.     Мушак Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
22.     Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.     Філик Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
24.     Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.     Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.     Кузьо Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.     Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.     Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.     Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.     Качан Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.     Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.     Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.     Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.     Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.     Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
37.     Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
ЗПМ_17_2 жовтень дистанційна
1.      Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.      Оверко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.      Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Гладій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
6.      Зайшла Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
7.      Пелих Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
8.      Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
9.      Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
11.  Андріанова Віра ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.  Бердей Вікторія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13.  Ващишин Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
14.  Волкова Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.  Воробйова Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.  Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.  Кісельова Ірина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
18.  Козуб Дмитро ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
19.  Липка Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
20.  Мазепа Софія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
21.  Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
22.  Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
23.  Ониськів Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
24.  Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
25.  Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
26.  Рімкевічіус Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
27.  Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
28.  Сигіль Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.  Сироїжко Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
30.  Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
31.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.  Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
33.  Будзан Лідія Гімназія «Гармонія»
34.  Мелешко Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.  Мучинська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
37.  Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
18. Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина

 

Новосад Руслан Віталійович 12
ЗПМ 18_1 вересень дистанційна
1.      Греняк Наталія ЗДО № 1
2.      Висоцька Надія ЗДО № 2
3.      Грицюк Алла ЗДО № 2
4.      Залеська Галина ЗДО № 2
5.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
6.      Сова Наталія ЗДО № 6
7.      Суха Ірина ЗДО № 6
8.      Гурська Оксана ЗДО № 9
9.      Довгаль Наталія ЗДО № 15
10.  Мельник Оксана ЗДО № 27
11.  Гудак Інга ЗДО № 29
12.  Іванько Тетяна ЗДО № 30
13.  Скоць Надія ЗДО № 37
14.  Федак Лілія ЗДО № 37
15.  Юзвішин Емілія ЗДО № 37
16.  Кіндратюк Інна ТПШ № 5
17.  Шурхай Марія ТПШ № 5
18.  Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
19.  Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
20.  Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Працінь Юрій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Днись Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.  Таран Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.  Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.  Шпак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
28.  Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.  Білоус Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
30.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
31.  Ярема Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.  Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.  Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.  Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.  Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Тих Зоряна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.  Ткачик Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.  Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.  Шинкар Надія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
ЗПМ 18_1 вересень дистанційна
1.      Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
2.      Котляр Ігор ТКГ
3.      Сікора Галина ТКГ
4.      Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.      Вишневська Лариса ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.      Михайлишин Ніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.      Гнатик Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.      Стасюк Людмила ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
10.  Безкоровайна Галина ДНЗ «ТЦПТО»
11.  Бурило Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
12.  Віблий Олександр ДНЗ «ТЦПТО»
13.  Гонта Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
14.  Грицик Олександра ДНЗ «ТЦПТО»
15.  Дзядик Марія ДНЗ «ТЦПТО»
16.  Диченко Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
17.  Журавель Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
18.  Кислюк Марія ДНЗ «ТЦПТО»
19.  Лазуренко Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
20.  Луцишин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
21.  Мацишин Ігор ДНЗ «ТЦПТО»
22.  Мацишин Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
23.  Патра Ірина ДНЗ «ТЦПТО»
24.  Присяжний Степан ДНЗ «ТЦПТО»
25.  Прокопенко Олена ДНЗ «ТЦПТО»
26.  Сироватка Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
27.  Шалайда Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
28.  Воробйова Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.  Заболотна Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
30.  Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.  Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.  Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
33.  Рудик Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.  Сидор Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.  Фецуляк Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.  Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
37.  Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
38.  Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
21. SMART – технології при викладанні навчальних предметів Подобівський Володимир Степанович 9
ЗПМ 21 жовтень дистанційна
1.          Ільчишин Марія ЗДО № 21
2.          Середа Наталія ЗДО № 21
3.          Танцовна Наталія ТПШ № 2
4.          Кавчак Наталія ТПШ № 5
5.          Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
6.          Киричук Стадник Наталія ТЛ «Генезис»
7.          Войтович Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.          Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.          Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.      Пільгун Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.      Козоріз Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.      Лесишин Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Соколовський Володимир ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.      Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.      Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.      Машталер Віра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
19.      Шевчук Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
20.      Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.      Волянська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.      Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.      Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.      Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.      Гевак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
26.      Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
27.      Кузик Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
28.      Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
29.      Посвятовська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
30.      Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.      Сиротюк Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.      Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
33.      Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
34.      Іванюк Геннадій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
22. Комп’ютерна графіка в роботі вчителя Чайка Галина Адамівна 8
ЗПМ_22 листопад дистанційна
1.         Мурій Оксана ТПШ № 2
2.         Кіндратюк Інна ТПШ № 5
3.         Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
4.         Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
5.         Васько Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Маслюк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Маслюк Ярослав ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Козоріз Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Лесишин Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.     Горбач Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.     Захарова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Таран Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Зітинюк Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.     Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.     Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.     Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.     Голодрига Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.     Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.     Пасіка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Сінгалевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.     Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.     Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.     Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
23. Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання. Серба Наталія Романівна  Добровольська Світлана Ярославівна 16
ЗП_23_1 вересень дистанційна
1.      Герцунь Оксана ЗДО № 3
2.      Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
3.      Гащин Марія ЗДО № 6
4.      Балабан Галина ЗДО № 9
5.      Дмитрук Олеся ЗДО № 9
6.      Зілько Любов ЗДО № 9
7.      Курко Марія ЗДО № 9
8.      Семеген Галина ЗДО № 9
9.      Онищук Наталія ЗДО № 22
10.  Покришко Ірина ЗДО № 22
11.  Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
12.  Гудак Інга ЗДО № 29
13.  Мартинюк Олена ЗДО № 29
14.  Улегіна Ірина ЗДО № 29
15.  Іванько Тетяна ЗДО № 30
16.  Бас Лідія ТПШ № 2
17.  Бучинська Оксана ТПШ № 2
18.  Козак Світлана ТПШ № 2
19.  Круглик Олена гпд ТПШ № 2
20.  Литвинець Любов ТПШ № 2
21.  Флорчук Оксана ТПШ № 2
22.  Чекалюк Наталя ТПШ № 2
23.  Черкас Світлана ТПШ № 2
24.  Швець Руслана ТПШ № 2
25.  Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
26.  Кавчак Наталія ТПШ № 5
27.  Лотоцька Ольга ТПШ № 5
28.  Мущенко Любов ТПШ № 5
29.  Стадніцька Світлана ТПШ № 5
30.  Барський Ярослав ТЛ «Генезис»
31.  Підгайна Любов ТЛ «Генезис»
32.  Березняк Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.   Ваврів Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
34.  Савенчук Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
35.  Шаповал Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
36.  Шестопалка Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
ЗП_23_2 жовтень дистанційна
1.      Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
2.      Михайлишин Олександра ТКГ
3.      Корх Богдан ТМРЦ
4.      Вербицька Софія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Джус Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Драпак Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Криса Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Пільгун Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Бережницька Христина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.  Білецька Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.  Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.  Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
23.  Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
24.  Кацюк Олена ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
25.  Крук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
26.  Лазорко Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
27.  Рилова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
28.  Семенець Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
29.  Сеньків Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
30.  Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
31.  Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
33.  Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
34.  Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
35.  Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
ЗП_23_3 лютий дистанційна
1.      Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Діденко Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.  Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.  Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.  Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.  Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.  Зазябла Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.  Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.  Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.  Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.  Козенко Маргарита ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.  Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
30.  Миндзар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
31.  Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
32.  Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
33.  Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
34.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
ЗП_23_4 лютий дистанційна
1.      Курганнікова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.      Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Ворожбит Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Демидась Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Демидась Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Іздебська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Коханівська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.  Матуш Рома ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Оршак Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Тимофієнко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.  Чернецька Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.  Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.  Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
25.  Вовк Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
26.  Галадза Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
27.  Гречин Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
28.  Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
29.  Кметик Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
30.  Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
31.  Мельничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
32.  Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
33.  Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
ЗП_23_5 червень змішана
1.      Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.      Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Дідуник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.      Степанко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.      Анпілогова Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.      Буртняк Павліна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.  Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Василишин Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.  Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.  Вовк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Гайдамаха Мирослав ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.  Гайова Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.  Геращенко Неля ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.  Гнатюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.  Гудима Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.  Данилишин Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.  Демидась Андрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.  Демчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Дзіковська Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Жеворонко Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Каспрук Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Ковальчук Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.  Колибаб’юк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.  Колодніцька Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.  Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
31.  Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
32.  Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
33.  Лесечко Юрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
34.  Луб’янецька Анна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
35.  Лящук Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
ЗП_23_6 червень змішана
1.      Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
2.      Мартинюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
3.      Микитюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
4.      Мотрук Стефанія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
5.      Мудрий Віктор ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
6.      Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.      Ониськів Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.      Онуферко Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.      Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.  Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Пензей Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.  Процишин Вікторія-Діана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Регалюк Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.  Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.  Савич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.  Садівник Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.  Саламандра Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.  Сич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.  Скорохід Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.  Стрихар Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Торопова Таміла ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Тупчій Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Хіль Марина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Чеканова Олеся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Юрчак Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.  Янковський Олег ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.  Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.  Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
32.  Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
33.  Мозіль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
34.  Видойник Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
35.  Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.  Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.  Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
ЗП_23_7 вересень дистанційна
1.      Безух Микола ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.      Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Конвай Любомир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Слободян Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.      Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Бобецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Вітюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.  Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Гордій Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Курило Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Макаровська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Москаленко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Музика Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Самець Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Токарська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.  Хома Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
ЗП_23_8 березень дистанційна
1.      Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.      Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.      Івашко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.      Сова Володимир ТГ № 30
5.      Джуль Ганна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
7.      Ніколенко Олена ДХШ «Зоринка»
8.      Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
9.      Богуцька Галина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
10.  Божаківська Мирослава Гімназія «Гармонія»
11.  Будзан Лідія Гімназія «Гармонія»
12.  Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
13.  Вовчук Ольга Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
14.  Галонжка Оксана Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
15.  Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
16.  Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
17.  Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
18.  Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
19.  Квас Оксана Гімназія «Гармонія»
20.  Копестинська Олена Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
21.  Кульчинська Наталя Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
22.  Куницька Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
23.  Кухарук Христина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
24.  Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
25.  Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
26.  Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
27.  Перчик Ігор Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
28.  Прокопчук  Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
29.  Рудик Марія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
30.  Савєльєва Олеся Гімназія «Гармонія»
31.  Самойлова Ілона Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
32.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
33.  Стефурак Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
34.  Токар Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
35.  Фецуляк Іван Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
36.  Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»
37.  Шуфліта Оксана Гімназія «Гармонія»
38.  Юсик Зіновій Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
ЗП_23_9 березень дистанційна
1.      Бутрин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
2.      Константинів Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
3.      Пашковська Зоряна ДНЗ «ТЦПТО»
4.      Петрунів Петро ДНЗ «ТЦПТО»
5.      Полиняк Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
6.      Цьох Володимир ДНЗ «ТЦПТО»
7.      Чайківська Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
8.      Чотарі Атілла ДНЗ «ТЦПТО»
9.      Шумка Лілія ДНЗ «ТЦПТО»
10.  Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
11.  Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
12.  Василишин Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
13.  Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
14.  Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
15.  Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
16.  Геник Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
17.  Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
18.  Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
19.  Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
20.  Іващук Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
21.  Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
22.  Костик Григорій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.  Курус Василь ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.  Марціяш Орест ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.  Недошитко Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.  Недошитко Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.  Радчик Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Савчук Михайло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Семенів Олександр ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
30.  Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
31.  Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
32.  Штогрин Павло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
33.  Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24. Інтернет-ресурси для опитування та тестування Подобівський Володимир Степанович 9
ЗПМ_24_1 вересень дистанційна
1.         Білик Наталія ЗДО № 30
2.         Коробчук Наталія ЗДО № 30
3.         Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
4.         Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка
5.         Івегеш Ірина ТЛ «Генезис»
6.         Івегеш Оксана ТЛ «Генезис»
7.         Простакова Наталія ТЛ «Генезис»
8.         Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Розум Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Слободян Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Тарасенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.     Крук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.     Ляврін Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.     Попович Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.     Стрижакова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.     Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Олійник Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.     Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Крих Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Ваврів Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.     Бучинський Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
25.     Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.     Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.     Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.     Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.     Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.     Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
ЗПМ_24_2 вересень дистанційна
1.      Бохенок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
2.      Бутин Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.      Лешків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.      Дікальчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Пашинська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Хвас Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.      Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Конвай Любомир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.  Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Дяків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Нитка Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Соцький Костянтин ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Чайка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
ЗПМ_24_3 жовтень дистанційна
1.      Гальчишин Олександра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
2.      Мушак Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
3.      Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.      Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
5.      Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Крива Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.      Ожогань Уляна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.      Підгурська Неля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.      Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.  Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Гладій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
12.  Зайшла Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
13.  Іщук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
14.  Пелих Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15.  Романчук Лілія ТГ № 30
16.  Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
17.  Ніколенко Олена ДХШ «Зоринка»
18.  Заболотна Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
19.  Богуцька Галина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
20.  Добровольська Світлана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
21.  Мелешко Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
22.  Мучинська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
23.  Токар Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
24.  Юсик Зіновій Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
25.  Захарків Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.  Іванюк Геннадій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.  Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Янчук Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26. Здоров’язбережувальні  технології та їх впровадження в освітній процес. Здоров’я збережувальні аспекти сучасного уроку Гдаль Божена Богданівна 8
ЗПМ_26 листопад дистанційна
1.         Семеген Галина ЗДО № 9
2.         Лукович Уляна ЗДО № 17
3.         Кобіль Оксана ЗДО № 21
4.         Боярська Анжеліка ЗДО № 25
5.         Прошкіна Любов ЗДО № 25
6.         Бацько Оксана ЗДО № 36
7.         Польова Софія ЗДО № 36
8.         Корнелюк Олександра ТПШ № 3
9.         Крупа Марія гпд ТПШ № 3
10.     Лучин Стефанія гпд ТПШ № 3
11.     Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
12.     Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
13.     Пацонь Олена ТПШ «Ерудит»
14.     Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
15.     Кравчик Ганна ТКГ
16.     Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»
17.     Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Поворознюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Яцина Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.     Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.     Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.     Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.     Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.     Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
25.     Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.     Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.     Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.     Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
29.     Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
30.     Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
31.     Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.     Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
33.     Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
34.     Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
35.     Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
36.     Свергун Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
37.     Трач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
38.     Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
39.     Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
40.     Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
41.     Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
42.     Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
43.     Сівакова Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
44.     Маркевич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
45.     Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
46.     Папірянська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
47.     Балакер Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
48.     Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
49.     Галабіцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
50.     Мельник Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
51.     Сніжок Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
52.     Хоростковська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
53.     Чорна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
54.     Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
55.     Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
56.     Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
27. Школа здоров’я для вчителя. Технологія формування та розвитку компетентності індивідуального здоров’язбереження учителів – практиків Бенч Ольга Володимирівна

Банах Світлана Василівна

11
ЗПМ 27 жовтень дистанційна
1.         Волянська Наталія ЗДО № 13
2.         Андросюк Олександра ЗДО № 33
3.         Ярмолик Надія гпд ТПШ № 1
4.         Дяківська Галина ТПШ № 3
5.         Биць Тетяна ТКГ
6.         Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Полигач Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.         Горошко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.     Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.     Будь Лариса ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.     Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.     Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.     Грабовська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.     Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.     Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Кузьма Діана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.     Діордіца Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.     Гардзеєвська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.     Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
30.     Жеребна Зоряна КЗ ТМР СЮТ
31.     Комендацька Марія КЗ ТМР СЮТ
32.     Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
33.     Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
34.     Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
35.     Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
36.     Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
37.     Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ
38.     Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
39.     Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
40.     Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
41.     Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
42.     Рудик Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
43.     Фецуляк Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
28. Мовна комунікація в педагогічній діяльності Гапон Леся Олексіївна

Підручняк Ольга Павлівна

18
ЗПМ 28_1 травень дистанційна
1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Костур Надія ЗДО № 2
3.         Кухаренко Лілія ЗДО № 2
4.         Свинтух Наталя ЗДО № 2
5.         Томінець Надія ЗДО № 2
6.         Кралька Ганна ЗДО № 3
7.         Сагайдак Оксана ЗДО № 3
8.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
9.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
10.     Кіт Лідія ЗДО № 6
11.     Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
12.     Куземка Анна ЗДО № 6
13.     Миколів Елеонора ЗДО № 6
14.     Сум Оксана ЗДО № 6
15.     Томінець Віра ЗДО № 6
16.     Балабан Галина ЗДО № 9
17.     Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
18.     Грищенко Наталія ЗДО № 17
19.     Новік Світлана ЗДО № 17
20.     Бик Іванна ЗДО № 18
21.     Попович Галина ЗДО № 18
22.     Сачук Людмила ЗДО № 18
23.     Сикута Галина ЗДО № 18
24.     Таванець Олеся ЗДО № 18
25.     Блонарович Оксана ЗДО № 21
26.     Борейко Інна ЗДО № 21
27.     Максьо Галина ЗДО № 21
28.     Марак Леся ЗДО № 21
29.     Шевчук Ілена ЗДО № 21
30.     Шумбар Галина ЗДО № 21
31.     Герич Наталія ЗДО № 22
32.     Зелінська Ірина ЗДО № 22
33.     Карпів Даниїла ЗДО № 22
34.     Кучма Ольга ЗДО № 22
35.     Софіюк Надія ЗДО № 22
36.     Федорчук Ганна ЗДО № 22
37.     Чорна Марія ЗДО № 22
ЗПМ 28_2 квітень дистанційна
1.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
2.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
3.      Зелінська Леся ЗДО № 25
4.      Лабо Ольга ЗДО № 25
5.      Михальська Лариса ЗДО № 25
6.      Немировська Наталія ЗДО № 25
7.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
8.      Цьомик Галина ЗДО № 25
9.      Мартинюк Олена ЗДО № 29
10.  Сенчишин Оксана ЗДО № 29
11.  Стрілець Юлія ЗДО № 29
12.  Біляк Ірина ЗДО № 31
13.  Сидорова Ольга ЗДО № 31
14.  Бацько Оксана ЗДО № 36
15.  Бронецька Ольга ЗДО № 36
16.  Гейна Галина ЗДО № 36
17.  Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
18.  Захарків Марія ЗДО № 36
19.  Коверчук Любов ЗДО № 36
20.  Козюпа Оксана ЗДО № 36
21.  Креховець Оксана ЗДО № 36
22.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
23.  Петрика Любов ЗДО № 36
24.  Польова Софія ЗДО № 36
25.  Терещук Оксана ЗДО № 36
26.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
27.  Скоць Надія ЗДО № 37
28.  Федак Лілія ЗДО № 37
29.  Волянська Людмила ЗДО № 39
30.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
31.  Степанець Людмила ЗДО № 39
32.  Добродзій Марія ТПШ № 5
33.  Шурхай Марія ТПШ № 5
34.  Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
35.  Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
36.  Тішин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
ЗПМ 28_3 березень дистанційна
1.      Винник Надія ТПШ № 3
2.      Войтович-Радішевська Ольга вих ТПШ № 3
3.      Глогусь Надія ТПШ № 3
4.      Голида Тетяна вих. ТПШ № 3
5.      Горбенко Оксана вих ТПШ № 3
6.      Корнелюк Олександра ТПШ № 3
7.      Лукащук Олександра вих ТПШ № 3
8.      Людкевич Ганна вих ТПШ № 3
9.      Пітула Оксана вих ТПШ № 3
10.  Романюк Марія вих. ТПШ № 3
11.  Свізінська Людмила вих ТПШ № 3
12.  Кіндратюк Інна ТПШ № 5
13.  Коваль Наталія ТПШ № 5
14.  Кравчук Людмила ТПШ № 5
15.  Мирошниченко Юлія ТПШ № 5
16.  Савчук Наталія ТПШ № 5
17.  Явна Світлана ТПШ № 5
18.  Хитрун Ольга ТЛ «Генезис»
19.  Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Висоцька Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.  Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.  Сулима Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
23.  Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.  Денека Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.  Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.  Живчак Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.  Зазябла Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.  Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.  Миндзар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
30.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
31.  Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
32.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
33.  Березняк Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
34.  Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
35.  Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
36.  Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
37.  Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
38.  Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
ЗПМ 28_4 лютий дистанційна
1.      Холява Марія ЗДО № 6
2.      Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Походжай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Чорна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Золотоцька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
7.      Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Гевак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
11.  Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
12.  Андрусишин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
13.  Бачинський Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
14.  Бей Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
15.  Богач Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
16.  Борук Ярослав ДНЗ «ТЦПТО»
17.  Вовк Назарій ДНЗ «ТЦПТО»
18.  Дячук Віра ДНЗ «ТЦПТО»
19.  Жиромська Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
20.  Журавель Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
21.  Коваль Ірина ДНЗ «ТЦПТО»
22.  Козак Максим ДНЗ «ТЦПТО»
23.  Кривий Роман ДНЗ «ТЦПТО»
24.  Ксьонжик Михайло ДНЗ «ТЦПТО»
25.  Мала Тетяна ДНЗ «ТЦПТО»
26.  Масляк Ігор ДНЗ «ТЦПТО»
27.  Машталер Марія ДНЗ «ТЦПТО»
28.  Мінаєва Лілія ДНЗ «ТЦПТО»
29.  Патра Ірина ДНЗ «ТЦПТО»
30.  Попик Іванна ДНЗ «ТЦПТО»
31.  Присяжний Степан ДНЗ «ТЦПТО»
32.  Прокопенко Олена ДНЗ «ТЦПТО»
33.  Прохира Христина ДНЗ «ТЦПТО»
34.  Пясечна Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
35.  Чеканова Леся ДНЗ «ТЦПТО»
36.  Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
37.  Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
38.  Лещик Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29. Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ Ковальчук Любов Методіївна 10
ЗП_29_1 вересень дистанційна
1.      Зелінська Марія ТПШ № 1
2.      Лотоцька Галина ТПШ № 1
3.      Павлусик Лариса ТПШ № 1
4.      Смілянська Тетяна ТПШ № 1
5.      Фармега Оксана ТПШ № 1
6.      Червонецька Галина ТПШ № 1
7.      Бучинська Оксана ТПШ № 2
8.      Литвинець Любов ТПШ № 2
9.      Черкас Світлана ТПШ № 2
10.  Винник Надія ТПШ № 3
11.  Гімла Катерина ТПШ № 3
12.  Корнелюк Олександра ТПШ № 3
13.  Коваль Наталія ТПШ № 5
14.  Кравчук Людмила ТПШ № 5
15.  Курдупель Олена ТПШ № 5
16.  Шимків Світлана ТПШ № 5
17.  Шум Наталія ТПШ № 5
18.  Балик Неля ТПШ «Ерудит»
19.  Джус Марія ТПШ «Ерудит»
20.  Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
21.  Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
22.  Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
23.  Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
24.  Лугова Олена ТПШ «Ерудит»
25.  Нукало Олена ТПШ «Ерудит»
26.  Олійник Наталія ТПШ «Ерудит»
27.  Палига Оксана ТПШ «Ерудит»
28.  Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
29.  Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
30.  Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31.  Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
32.  Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33.  Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
34.  Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
35.  П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
36.  Сямро Руслана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
37.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
38.  Миць Василь Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
39.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
40.  Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
41.  Шкльода Катерина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
ЗП_29_2 вересень дистанційна
1.      Михайлова Оксана ТУГ ім. І .Франка
2.      Миць Василь ТУГ ім. І .Франка
3.      Бортняк Наталія ТКГ
4.      Михайлишин Олександра ТКГ
5.      Бойко Наталя ТТЛ
6.      Дворницька Галина ТТЛ
7.      Бицко Наталія ТЛ «Генезис»
8.      Галенда Галина ТЛ «Генезис»
9.      Дужа Надія ТЛ «Генезис»
10.  Киричук Стадник Наталія ТЛ «Генезис»
11.  Киць Людмила ТЛ «Генезис»
12.  Козак Ніна ТЛ «Генезис»
13.  Михалович Олександра ТЛ «Генезис»
14.  Бенцал Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Задворна Мар‘яна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Стрига Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Шмагай Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Бережницька Христина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.  Висоцька Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.  Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
23.  Кацюк Олена ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
24.  Лазорко Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
25.  Ореховська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
26.  Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
27.  Сеньків Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
28.  Сулима Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
29.  Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
30.  Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
31.  Олійник Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
32.  Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.  Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.  Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
35.  Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.  Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.  Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.  Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
39.  Павлишин Роман ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
40.  Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
ЗП_29_3 травень дистанційна
1.      Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.      Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.      Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.      Іваницька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.      Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.      Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Морозович Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Мурій Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.  Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.  Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.  Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.  Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.  Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.  Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
19.  Бармак Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
20.  Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.  Бридун Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
22.  Вершигора Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.  Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.  Качунь Микола ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
25.  Копитко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
26.  Мельник Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
27.  Онуфрейчук Сергій ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
28.  Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
29.  Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
30.  Рибак Григорій ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
31.  Сайчук Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
32.  Сірант Віталій ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.  Сірант Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
34.  Султанова Елла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
35.  Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
ЗП_29_4 квітень дистанційна
1.      Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Єднак (Клепач) Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Бачинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.  Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.  Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.  Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.  Вороняк Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.  Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.  Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.  Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
30.  Міщук Наталя ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
31.  Онищук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
32.  Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.  Потішна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
34.  Похонська Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.  Савчук Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
36.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
37.  Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
38.  Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
39.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
ЗП_29_5 лютий дистанційна
1.      Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.      Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.      Милян Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.      Смаль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.      Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.      Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.      Гальчишин Олександра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.      Кадюк Ганна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
10.  Куриленко Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
11.  Мушак Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
12.  П’ятничка Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.  Василик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.  Горпинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.  Семенова Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.  Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.  Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.  Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Полюга Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.  Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.  Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.  Дікальчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.  Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.  Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.  Кузьо Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.  Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.  Папроцька Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.  Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
33.  Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
34.  Франків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
35.  Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
36.  Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
37.  Ярема Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
ЗП_29_6 жовтень дистанційна
1.      Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.      Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.      Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.  Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.  Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
37.  Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
38.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
ЗПМ 29_7 жовтень дистанційна
1.      Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
3.      Данилів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
4.      Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Мелимука Зоя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Мельнічук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.  Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.  Сивак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
32.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
33.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
34.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
36.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
37.  Вейко Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.  Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
39.  Ваврик Ольга ТГ № 30
30. Функціональна  грамотність педагога Гапон Леся Олексіївна 10
ЗПМ 30 вересень дистанційна
1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
3.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
4.         Кіт Лідія ЗДО № 6
5.         Миколів Елеонора ЗДО № 6
6.         Сум Оксана ЗДО № 6
7.         Холява Марія ЗДО № 6
8.         Білоус Наталія ЗДО № 9
9.         Пащин Галина ЗДО № 9
10.     Калакука Ольга ЗДО № 12
11.     Широка Анастасія ЗДО № 12
12.     Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
13.     Блонарович Оксана ЗДО № 21
14.     Борейко Інна ЗДО № 21
15.     Михайлюк Оксана ЗДО № 21
16.     Плекан Елла ЗДО № 21
17.     Бунт Ірина ЗДО № 27
18.     Мельник Оксана ЗДО № 27
19.     Улегіна Ірина ЗДО № 29
20.     Гуменюк Наталія ЗДО № 31
21.     Масловська Любов ЗДО № 34
22.     Злочевська Ірина ЗДО № 36
23.     Степанець Людмила ЗДО № 39
24.     Сидорук Катерина вих ТПШ № 3
25.     Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
26.     Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка
27.     Панчук Ігор ТЛ «Генезис»
28.     Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
29.     Замосна Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
30.     Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
31.     Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
32.     Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
33.     Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
34.     Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
35.     Стасіна Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
36.     Чернецька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
37.     Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
39.     Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
32. Сучасні освітні технології: кейс-уроки Балик Надія Романівна

Шмигер Галина Петрівна

9
ЗПМ 32 квітень дистанційна
1.         Гринчук Ольга ТКГ
2.         Загазей Оксана ТКГ
3.         Підручняк Ольга ТКГ
4.         Форманюк Зоряна ТКГ
5.         Хома Олена ТКГ
6.         Шмагай Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.         Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.     Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.     Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.     Кадюк Ганна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
16.     Куриленко Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
17.     П’ятничка Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.     Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.     Дідуник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.     Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.     Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.     Степанко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
23.     Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.     Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.     Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.     Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.     Мельник Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.     Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.     Кравець Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
30.     Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
31.     Гладчук Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.     Лещик Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
33.     Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
33. Сучасні освітні технології. Дизайн мислення (design thinking) Балик Надія Романівна

Шмигер Галина Петрівна

9
ЗПМ 33_1 травень дистанційна
1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Широка Анастасія ЗДО № 12
3.         Довгаль Наталія ЗДО № 15
4.         Блонарович Оксана ЗДО № 21
5.         Борейко Інна ЗДО № 21
6.         Михайлюк Оксана ЗДО № 21
7.         Гуменюк Наталія ЗДО № 31
8.         Бронецька Ольга ЗДО № 36
9.         Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
10.     Козюпа Оксана ЗДО № 36
11.     Креховець Оксана ЗДО № 36
12.     Польова Софія ЗДО № 36
13.     Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
14.     Бенцал Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.     Оршак Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.     Гоцкалюк Алла ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.     Рибак Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
19.     Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.     Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.     Лозинська Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.     Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.     Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.     Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.     Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.     Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.     Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
ЗПМ 33_2 травень дистанційна
1.      Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.      Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.      Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Дяків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Соцький Костянтин ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
16.  Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.  Копестинська Олена Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
18.  Липка Ростислав Гімназія «Гармонія»
19.  Оверко Вікторія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
20.  Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
21.  Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
22.  Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.  Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.  Костик Григорій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.  Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
34. Сучасні освітні технології. Цифровий Storytelling Балик Надія Романівна

Шмигер Галина Петрівна

9
ЗПМ 34 вересень дистанційна
1.          Греняк Наталія ЗДО № 1
2.          Лісова Оксана ЗДО № 17
3.          Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
4.          Пік Тетяна ТТЛ
5.          Згурська Світлана ТНВК ШПЛ № 2
6.          Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.          Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.          Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.          Бутрин Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.      Макогін Катерина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.      Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.      Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.      Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.      Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.      Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.      Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.      Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.      Лозинська Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.      Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.      Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.      Василик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
24.      Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
25.      Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.      Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.      Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.      Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.      Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.      Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.      Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.      Вейко Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.      Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.      Гавришків Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.      Оверко Вікторія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.      Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
37.      Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
38.      Янчук Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
36. Цифрові технології та електронні (цифрові) управлінські ресурси для здійснення планування, контролю та забезпечення освітнього процесу.

Планування та моніторинг освітнього процесу в закладі освіти (ведення цифрових журналів, щоденників, планування, тестування учнів, статистичні звіти тощо) на основі використання цифрового освітнього середовища закладу.

Семчук Андрій Ярославович

Федоруц Микола Васильович

8
ЗПМ 36_1 вересень дистанційна
1.      Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
2.      Гордійчук Наталія ТКГ
3.      Остапенко Світлана ТКГ
4.      Козбур Галина ТТЛ
5.      Микитів Людмила ТЛ «Генезис»
6.      Романів Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Погоріла Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Гонташ Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.  Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.  Бригідир Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Бурденюк Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Горбоніс Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Вовк Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
22.  Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
23.  Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
24.  Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
25.  Солтис Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.  Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.  Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.  Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.  Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.  Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Прудиус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
33.  Кульматицька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.  Розводовська Соломія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.  Дядьо Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.  Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
37.  Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
38.  Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
39.  Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
40.  Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
41.  Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
42.  Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
43.  Кульчинська Наталя Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
44.  Стефурак Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
45.  Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
ЗПМ 36_2 вересень вечірня
1.      Акменс Лариса ТСЗОШ ТМР
2.      Баранюк Олена ТСЗОШ ТМР
3.      Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
4.      Вовк Оксана ТСЗОШ ТМР
5.      Войтанович Христина ТСЗОШ ТМР
6.      Гарко Алла ТСЗОШ ТМР
7.      Головко Марія ТСЗОШ ТМР
8.      Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
9.      Івасишин Вікторія ТСЗОШ ТМР
10.  Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
11.  Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
12.  Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР
13.  Кулік Ольга ТСЗОШ ТМР
14.  Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
15.  Куца Леся ТСЗОШ ТМР
16.  Куций Володимир ТСЗОШ ТМР
17.  Кучмай Ганна ТСЗОШ ТМР
18.  Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
19.  Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
20.  Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
21.  Менська Віра ТСЗОШ ТМР
22.  Мигаль Світлана ТСЗОШ ТМР
23.  Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
24.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
25.  Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
26.  Пастух Галина ТСЗОШ ТМР
27.  Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
28.  Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
29.  Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР
30.  Попович Лілія ТСЗОШ ТМР
31.  Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
32.  Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
33.  Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
34.  Романюк Людмила ТСЗОШ ТМР
35.  Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
36.  Сімчук Юлія ТСЗОШ ТМР
37.  Сметанка Юлія ТСЗОШ ТМР
38.  Стрілецька Надія ТСЗОШ ТМР
39.  Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
40.  Ткачук Люмила ТСЗОШ ТМР
41.  Феш Микола ТСЗОШ ТМР
42.  Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
43.  Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
44.  Чеснович Галина ТСЗОШ ТМР
45.  Чубата Галина ТСЗОШ ТМР
46.  Лука Оксана КЗ ТМР ЦТДЮ
37. Навчально-діяльнісні ігри як основа формування особистості школяра Ковальчук Любов Методіївна 8
ЗПМ 37_1 червень дистанційна
1.      Куленич Галина ЗДО № 21
2.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
3.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
4.      Цьомик Галина ЗДО № 25
5.      Філь Тетяна ЗДО № 27
6.      Злочевська Ірина ЗДО № 36
7.      Борохович Світлана ЗДО № 39
8.      Кравчук Галина гпд ТПШ № 1
9.      Фармега Оксана ТПШ № 1
10.  Федак Наталія ТПШ № 1
11.  Демчук Людмила ТПШ № 5
12.  Кім Світлана ТПШ № 5
13.  Романець Людмила ТПШ № 5
14.  Балик Неля ТПШ «Ерудит»
15.  Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
16.  Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
17.  Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
18.  Марценюк Оксана ТПШ «Ерудит»
19.  Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
20.  Колодій Алла ТУГ ім. І .Франка
21.  Кутень Оксана ТУГ ім. І .Франка
22.  Сопівник Галина ТУГ ім. І .Франка
23.  Хитрун Ольга ТЛ «Генезис»
24.  Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
25.  Вербицька Софія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.  Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.  Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.  Романів Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.  Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.  Стрига Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.  Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
34.  Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
36.  Ніколенко Олена ДХШ «Зоринка»
37.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
38.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
39.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
40.  Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
41.  Процик Андрій КЗ ТМР СЮТ
ЗПМ 37_2 листопад дистанційна
1.         Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.         Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Діденко Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.     Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.     Бридун Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.     Султанова Елла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
22.     Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.     Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.     Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.     Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
26.     Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.     Бабій Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.     Бачинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.     Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
30.     Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
31.     Дідух Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
32.     Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
33.     Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
34.     Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
35.     Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
36.     Корбецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
37.     Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
38.     Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
39.     Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
40.     Приндота Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
41.     Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
42.     Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
43.     Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
44.     Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
ЗПМ 37_3 листопад дистанційна
1.      Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
8.      Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.      Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.  Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.  Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Слободян Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Віцінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Іванова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Мисник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Михайлишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Онишків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Перепелиця Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Перчик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Телегіна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Янків Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Ятищук Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.  Кондра Діана ТГ № 30
37.  Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
38.  Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
39.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
40.  Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
41.  Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
42.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

 

Додаток 5

СКЛАД

навчальних груп курсів підвищення кваліфікації при ТКМЦНОІМ

у 2023 році

Програма «Науково-методичні підходи до удосконалення освітнього процесу» 

№ пп Розділи освітньої програми Викладач Години
Педагогічні працівники закладів дошкільної освіти
3. Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти Погорєлко  Оксана Юріївна

Мельниченко Наталія Богданівна

Антошків Оксана Володимирівна

Орляк Олександра Михайлівна

16
Група Термін Форма навчання
ФФМ_3_1 квітень дистанційна
Прізвище Ім’я Заклад
1.            Глух Тетяна ЗДО № 1
2.            Данилюк Русана ЗДО № 1
3.            Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.            Іщук Галина ЗДО № 1
5.            Олійник Ірина ЗДО № 1
6.            Терлюк Галина ЗДО № 1
7.            Висоцька Надія ЗДО № 2
8.            Грицюк Алла ЗДО № 2
9.            Дичко Оксана ЗДО № 2
10.        Залеська Галина ЗДО № 2
11.        Костур Надія ЗДО № 2
12.        Кравчук Світлана ЗДО № 2
13.        Кухаренко Лілія ЗДО № 2
14.        Мисько Галина ЗДО № 2
15.        Подоляк Тетяна ЗДО № 2
16.        Радняна Лариса ЗДО № 2
17.        Свинтух Наталя ЗДО № 2
18.        Семенюта Олена ЗДО № 2
19.        Федчук Тетяна ЗДО № 2
20.        Герцунь Оксана ЗДО № 3
21.        Кралька Ганна ЗДО № 3
22.        Сагайдак Оксана ЗДО № 3
23.        Дума Іванна ЗДО № 5
24.        Капляр Мирослава ЗДО № 5
25.        Лесів Валентина ЗДО № 5
26.        Маланчук Галина ЗДО № 5
27.        Остяк Світлана ЗДО № 5
28.        Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
29.        Гащин Марія ЗДО № 6
30.        Кіт Лідія ЗДО № 6
31.        Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
32.        Куземка Анна ЗДО № 6
33.        Матвійчук Лілія ЗДО № 6
34.        Миколів Елеонора ЗДО № 6
35.        Мицько Богдана ЗДО № 6
36.        Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
37.        Томінець Віра ЗДО № 6
ФФМ_3_2 березень дистанційна
1.      Велюш Світлана ЗДО № 10
2.      Бойчук Ніна ЗДО № 12
3.      Максимів Лідія ЗДО № 14
4.      Квасниця Юлія ЗДО № 17
5.      Вахно Оксана ЗДО № 18
6.      Паладенко Анастасія ЗДО № 18
7.      Бабій Катерина ЗДО № 20
8.      Ваврів Олена ЗДО № 20
9.      Воляник Оксана ЗДО № 20
10.  Джус Леся ЗДО № 20
11.  Блонарович Оксана ЗДО № 21
12.  Бомак Надія ЗДО № 21
13.  Борейко Інна ЗДО № 21
14.  Качунь Наталія ЗДО № 21
15.  Куленич Галина ЗДО № 21
16.  Лисак Ірина ЗДО № 21
17.  Лучка Ольга ЗДО № 21
18.  Оберванюк Оксана ЗДО № 21
19.  Попів Ольга ЗДО № 21
20.  Кулик Оксана ЗДО № 22
21.  Сеник Інна ЗДО № 24
22.  Ділай Юлія ЗДО № 27
23.  Предко Надія ЗДО № 27
24.  Мотрук Галина ЗДО № 29
25.  Улегіна Ірина ЗДО № 29
26.  Піцань Ірина ЗДО № 30
27.  Бавдис Наталія ЗДО № 32
28.  Баран Марія ЗДО № 32
29.  Безверхня Юлія ЗДО № 32
30.  Держипільська Олена ЗДО № 32
31.  Дукельська Ірина ЗДО № 32
32.  Сарабун Марія ЗДО № 32
33.  Скакун Іванна ЗДО № 32
34.  Теренюк Оксана ЗДО № 32
35.  Тимошів Оксана ЗДО № 32
36.  Шилюк Оксана ЗДО № 32
ФФМ_3_3 травень дистанційна
1.      Богів Уляна ЗДО № 7
2.      Січкарик Марія ЗДО № 7
3.      Білоус Наталія ЗДО № 9
4.      Дмитерко Галина ЗДО № 9
5.      Слонецька Світлана ЗДО№  9
6.      Бохенок Марія ЗДО № 34
7.      Гула (Будна) Наталія ЗДО № 34
8.      Заремба Юлія ЗДО № 34
9.      Бацько Оксана ЗДО № 36
10.  Бронецька Ольга ЗДО № 36
11.  Захарків Марія ЗДО № 36
12.  Коверчук Любов ЗДО № 36
13.  Ладан Марія ЗДО № 36
14.  Мельник Ірина ЗДО № 36
15.  Михальчук Ольга ЗДО № 36
16.  Польова Софія ЗДО № 36
17.  Сивак Наталія ЗДО № 36
18.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
19.  Шаблій Надія ЗДО № 36
20.  Бойко Ірина ЗДО № 37
21.  Глущук Тетяна ЗДО № 37
22.  Кухарчук Юлія ЗДО № 37
23.  Марчук Ірина ЗДО № 37
24.  Свірк Ольга ЗДО № 37
25.  Юсип’юк Людмила ЗДО № 37
26.  Борохович Світлана ЗДО № 39
27.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
28.  Дзюба Марія ЗДО № 39
29.  Кучер Оксана ЗДО № 39
30.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
31.  Степанець Людмила ЗДО № 39
32.  Брянка Галина ТПШ № 5
33.  Дудар Мирослава ТПШ № 5
34.  Кучма Тетяна ТПШ № 5
35.  Лебедович Тетяна ТПШ № 5
36.  Маньковська Надія ТПШ № 5
37.  Сковронська Галина ТПШ № 5
38.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
4. Методичний супровід професійної компетентності  музичного керівника закладу дошкільної освіти Погорєлко  Оксана Юріївна

Мельниченко Наталія Богданівна

Антошків Оксана Володимирівна

Ляшук Ірина Олегівна

11
ФФМ_4 лютий дистанційна
1.            Кульман Тетяна ЗДО № 2
2.            Капляр Мирослава ЗДО № 5
3.            Балабан Галина ЗДО № 9
4.            Манакова Ольга ЗДО № 9
5.            Свідова Марія ЗДО № 12
6.            Меленчук Галина ЗДО № 13
7.            Прохира Ганна ЗДО № 13
8.            Світлик Світлана ЗДО № 13
9.            Сеньків Оксана ЗДО № 13
10.        Шлийка Олександра ЗДО № 13
11.        Воляник Оксана ЗДО № 20
12.        Джус Леся ЗДО № 20
13.        Кухарук Оксана ЗДО № 20
14.        Лобач Надія ЗДО № 20
15.        Розум Марія ЗДО № 20
16.        Саксон Оксана ЗДО № 20
17.        Блаженко Людмила ЗДО № 21
18.        Денисюк Тетяна ЗДО № 27
19.        Калин Олена ЗДО № 27
20.        Марчило Неля ЗДО № 27
21.        Ложечка Наталія ЗДО № 36
22.        Пилипець Ірина ЗДО № 39
23.        Поліщук Мар,яна ЗДО № 39
24.        Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5. Методичний супровід становлення професійної компетентності  інструктора з фізичної культури закладу дошкільної освіти Погорєлко  Оксана Юріївна

Леськів Анна Володимирівна

Філь Тетяна Володимирівна

13
ФФМ_5 вересень дистанційна
1.            Капляр Мирослава ЗДО № 5
2.            Нагорняк Оксана ЗДО № 5
3.            Холод Леся ЗДО № 5
4.            Семеген Галина ЗДО № 9
5.            Свідова Марія ЗДО № 12
6.            Бабій Катерина ЗДО № 20
7.            Ваврів Олена ЗДО № 20
8.            Воляник Оксана ЗДО № 20
9.            Джус Леся ЗДО № 20
10.        Кухарук Оксана ЗДО № 20
11.        Лобач Надія ЗДО № 20
12.        Розум Марія ЗДО № 20
13.        Саксон Оксана ЗДО № 20
14.        Лучка Ольга ЗДО № 21
15.        Боярська Анжеліка ЗДО № 25
16.        Зелінська Леся ЗДО № 25
17.        Ділай Юлія ЗДО № 27
18.        Калин Олена ЗДО № 27
19.        Предко Надія ЗДО № 27
20.        Когут Оксана ЗДО № 27
21.        Кулик Ірина ЗДО № 27
22.        Сидорова Ольга ЗДО № 31
23.        Качмар Любов ЗДО № 32
24.        Андросюк Олександра ЗДО № 33
25.        Вайда Іванна ЗДО № 34
26.        Юзвішин Емілія ЗДО № 37
27.        Степанець Людмила ЗДО № 39
28.        Винник Надія ТПШ № 3
29.        Войтович-Радішевська Ольга ТПШ № 3
30.        Голида Тетяна ТПШ № 3
31.        Горбенко Оксана ТПШ № 3
32.        Бригадир Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
33.        Калугіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
34.        Ситніков Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
109. Готовність старшого дошкільника до навчання в школі Хомик Оксана Федорівна 8
ФФМ_109_1 квітень дистанційна
1.        Грицюк Алла ЗДО № 2
2.        Дичко Оксана ЗДО № 2
3.        Костур Надія ЗДО № 2
4.        Кульман Тетяна ЗДО № 2
5.        Мисько Галина ЗДО № 2
6.        Стадник Ірина ЗДО № 2
7.        Федчук Тетяна ЗДО № 2
8.        Чумаченко Ірина ЗДО № 2
9.        Сагайдак Оксана ЗДО № 3
10.    Ярема Оксана ЗДО № 3
11.    Гринчук Надія ЗДО № 6
12.    Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
13.    Штекля Людмила ЗДО № 6
14.    Бойко Віра ЗДО № 9
15.    Гончарук Мирослава ЗДО № 9
16.    Душніцька Світлана ЗДО № 9
17.    Іванчишин Катерина ЗДО № 9
18.    Тимчій Оксана ЗДО № 9
19.    Машталяр Ніна ЗДО № 10
20.    Тивонюк Марина ЗДО № 10
21.    Бойчук Ніна ЗДО № 12
22.    Баран Марія ЗДО № 12
23.    Івашків Наталя ЗДО № 14
24.    Лесик Любов ЗДО № 14
25.    Луців Олена ЗДО № 14
26.    Максимів Лідія ЗДО № 14
27.    Пастух Оксана ЗДО № 14
28.    Цьопик Ірина ЗДО № 14
29.    Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
30.    Кравчук Руслана ЗДО № 17
31.    Довбня Дарія ЗДО № 19
32.    Біляс Марія ЗДО № 20
33.    Воляник Оксана ЗДО № 20
34.    Джус Леся ЗДО № 20
35.    Кухарук Оксана ЗДО № 20
36.    Лобач Надія ЗДО № 20
37.    Розум Марія ЗДО № 20
38.    Саксон Оксана ЗДО № 20
39.    Семкович Людмила ЗДО № 20
ФФМ_109_2 травень дистанційна
1.      Гащак Галина ЗДО № 21
2.      Данелюк Наталія ЗДО № 21
3.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
4.      Йосик Олена ЗДО № 21
5.      Качунь Наталія ЗДО № 21
6.      Кобіль Оксана ЗДО № 21
7.      Лемішка Світлана ЗДО № 21
8.      Лучка Ольга ЗДО № 21
9.      Марценюк Валентина ЗДО № 21
10.  Пасічник Маряна ЗДО № 21
11.  Попів Ольга ЗДО № 21
12.  Середа Наталія ЗДО № 21
13.  Хромова Світлана ЗДО № 21
14.  Вачута Ірина ЗДО № 22
15.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
16.  Зелінська Леся ЗДО № 25
17.  Михальська Лариса ЗДО № 25
18.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
19.  Шкоропар Марія ЗДО № 26
20.  Рибчинська Лариса ЗДО № 27
21.  Крутюк Неоніла ЗДО № 29
22.  Баран Юлія ЗДО № 30
23.  Бінявська Світлана ЗДО № 30
24.  Павловська Тереса ЗДО № 30
25.  Дідич Любов ЗДО № 31
26.  Корнійчук Лілія ЗДО № 31
27.  Масна Світлана ЗДО № 31
28.  Бавдис Наталія ЗДО № 32
29.  Баран Марія ЗДО № 32
30.  Безверхня Юлія ЗДО № 32
31.  Держипільська Олена ЗДО № 32
32.  Дукельська Ірина ЗДО № 32
33.  Качмар Любов ЗДО № 32
34.  Паньків Наталія ЗДО № 32
35.  Скакун Іванна ЗДО № 32
36.  Теренюк Оксана ЗДО № 32
37.  Шилюк Оксана ЗДО № 32
ФФМ_109_3 березень дистанційна
1.      Бохенок Марія ЗДО № 34
2.      Заремба Юлія ЗДО № 34
3.      Майборода Оксана ЗДО № 34
4.      Гейна Галина ЗДО № 36
5.      Голояд Любов ЗДО № 36
6.      Злочевська Ірина ЗДО № 36
7.      Козюпа Оксана ЗДО № 36
8.      Мельник Ірина ЗДО № 36
9.      Петрика Любов ЗДО № 36
10.  Сивак Наталія ЗДО № 36
11.  Терещук Оксана ЗДО № 36
12.  Шаблій Надія ЗДО № 36
13.  Білоус Ольга ЗДО № 39
14.  Дзюба Марія ЗДО № 39
15.  Кучер Оксана ЗДО № 39
16.  Куш Світлана ЗДО № 39
17.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
18.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
19.  Степанець Людмила ЗДО № 39
20.  Дорошенко Інна гпд ТПШ № 1
21.  Галайко Оксана вих ТПШ № 2
22.  Войтович-Радішевська Ольга ТПШ № 3
23.  Голида Тетяна ТПШ № 3
24.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
25.  Лукащук Олександра ТПШ № 3
26.  Пітула Оксана ТПШ № 3
27.  Сидорук Катерина ТПШ № 3
28.  Бакалець Ірина ТПШ № 5
29.  Брінь Ганна ТПШ № 5
30.  Гулько Ольга ТПШ № 5
31.  Кучма Тетяна ТПШ № 5
32.  Струганець Ольга ТПШ № 5
33.  Ханенко Світлана ТПШ № 5
34.  Грода Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
35.  Стецюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.  Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Кучер Оксана ТГ № 30
38.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
146. Запобігання насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО: управлінський аспект Лесів Валентина Степанівна 8
ФФМ_146 жовтень дистанційна
1.             Догляд Людмила ЗДО № 5
2.             Дорожинська Любов ЗДО № 5
3.             Конєнкова Марина ЗДО № 5
4.             Маланчук Галина ЗДО № 5
5.             Нагорняк Оксана ЗДО № 5
6.             Наконечна Христина ЗДО № 5
7.             Пясечна Христина ЗДО № 5
8.             Холод Леся ЗДО № 5
9.             Січкарик Марія ЗДО № 7
10.         Пастух Оксана ЗДО № 14
11.         Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
12.         Білявець Олександра ЗДО № 17
13.         Боднарук Любов ЗДО № 17
14.         Кубрин Уляна ЗДО № 17
15.         Новікова Любов ЗДО № 17
16.         Біляс Марія ЗДО № 20
17.         Воляник Оксана ЗДО № 20
18.         Джус Леся ЗДО № 20
19.         Кухарук Оксана ЗДО № 20
20.         Лобач Надія ЗДО № 20
21.         Саксон Оксана ЗДО № 20
22.         Йосик Олена ЗДО № 21
23.         Качунь Наталія ЗДО № 21
24.         Кобіль Оксана ЗДО № 21
25.         Лемішка Світлана ЗДО № 21
26.         Хромова Світлана ЗДО № 21
27.         Вачута Ірина ЗДО № 22
28.         Чубак Галина ЗДО № 22
29.         Сеник Інна ЗДО № 24
30.         Вербіцька Надія ЗДО № 25
31.         Зелінська Леся ЗДО № 25
32.         Батуленко Наталія ЗДО № 30
33.         Біскуп Надія ЗДО № 30
34.         Голотенко Оксана ЗДО № 30
35.         Бавдис Наталія ЗДО № 32
36.         Безверхня Юлія ЗДО № 32
37.         Куца Ольга ЗДО № 32
38.         Голояд Любов ЗДО № 36
39.         Кучер Оксана ЗДО № 39
40.         Пилипець Ірина ЗДО № 39
41.         Степанець Людмила ЗДО № 39
42.         Гавришків Тетяна ТПШ № 3
43.         Глогусь Надія ТПШ № 3
44.         Юган Соломія ТПШ № 3
45.         Ханенко Світлана ТПШ № 5
147. Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО Венгер Лілія Степанівна 12
ФФМ_147_1 вересень дистанційна
1.             Глух Тетяна ЗДО № 1
2.             Данилюк Русана ЗДО № 1
3.             Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.             Іщук Галина ЗДО № 1
5.             Олійник Ірина ЗДО № 1
6.             Терлюк Галина ЗДО № 1
7.             Висоцька Надія ЗДО № 2
8.             Грицюк Алла ЗДО № 2
9.             Дичко Оксана ЗДО № 2
10.         Залеська Галина ЗДО № 2
11.         Кравчук Світлана ЗДО № 2
12.         Кухаренко Лілія ЗДО № 2
13.         Мисько Галина ЗДО № 2
14.         Подоляк Тетяна ЗДО № 2
15.         Радняна Лариса ЗДО № 2
16.         Свинтух Наталя ЗДО № 2
17.         Семенюта Олена ЗДО № 2
18.         Стадник Ірина ЗДО № 2
19.         Федчук Тетяна ЗДО № 2
20.         Хомик Оксана ЗДО № 2
21.         Чумаченко Ірина ЗДО № 2
22.         Васюник Юлія ЗДО № 3
23.         Кралька Ганна ЗДО № 3
24.         Свистун Наталія ЗДО № 3
25.         Скопецька Надія ЗДО № 3
26.         Догляд Людмила ЗДО № 5
27.         Дума Іванна ЗДО № 5
28.         Капляр Мирослава ЗДО № 5
29.         Кец Оксана ЗДО № 5
30.         Лесів Валентина ЗДО № 5
31.         Мацевко Оксана ЗДО № 5
32.         Гринчук Надія ЗДО № 6
33.         Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
34.         Штекля Людмила ЗДО № 6
35.         Богів Уляна ЗДО № 7
36.         Січкарик Марія ЗДО № 7
37.         Возняк Іванна ЗДО № 9
38.         Гончарук Мирослава ЗДО № 9
39.         Пащин Галина ЗДО № 9
40.         Ракоча Наталія ЗДО № 9
41.         Велюш Світлана ЗДО № 10
42.         Горлова Ольга ЗДО № 10
43.         Дементенко Світлана ЗДО № 10
ФФМ_147_2 жовтень дистанційна
1.      Калаур Марія ЗДО № 13
2.      Пшик Марія ЗДО № 13
3.      Радь Наталія ЗДО № 13
4.      Величко Валентина ЗДО № 14
5.      Вишньовська Марія ЗДО № 14
6.      Гнатів Наталія ЗДО № 14
7.      Дудар Ліля ЗДО № 14
8.      Ковальчук Олександра ЗДО № 14
9.      Кошло Наталія ЗДО № 14
10.  Оначишич Світлана ЗДО № 14
11.  Пастух Оксана ЗДО № 14
12.  Ромасишин Олена ЗДО № 14
13.  Руда Ольга ЗДО № 14
14.  Цебринська Ірина ЗДО № 14
15.  Яхван Оксана ЗДО № 14
16.  Ящук Наталя ЗДО № 14
17.  Василина Марія ЗДО № 16
18.  Гріх Ганна ЗДО № 16
19.  Зварич Христина ЗДО № 16
20.  Лотоцька Олександра ЗДО № 16
21.  Мельник Марія ЗДО № 16
22.  Павлів Ірина ЗДО № 16
23.  Потерайко Галина ЗДО № 16
24.  Романюк Алла ЗДО № 16
25.  Гнип Лілія ЗДО № 17
26.  Грищенко Наталія ЗДО № 17
27.  Зацухна Світлана ЗДО № 17
28.  Зборівська Марія ЗДО № 17
29.  Копит Тетяна ЗДО № 17
30.  Кравчук Руслана ЗДО № 17
31.  Новік Світлана ЗДО № 17
32.  Опацька Любов ЗДО № 17
33.  Рафалюк Оксана ЗДО № 17
34.  Соколовська Галина ЗДО № 17
35.  Вахно Оксана ЗДО № 18
36.  Дайчак Надія ЗДО № 18
37.  Іваніцька Надія ЗДО № 18
38.  Кулик Світлана ЗДО № 18
39.  Міколів Галина ЗДО № 18
40.  Сачук Людмила ЗДО № 18
41.  Сикута Галина ЗДО № 18
42.  Таванець Олеся ЗДО № 18
ФФМ_147_3 жовтень дистанційна
1.      Заяць Іванна ЗДО № 19
2.      Бабій Катерина ЗДО № 20
3.      Біляс Марія ЗДО № 20
4.      Воляник Оксана ЗДО № 20
5.      Джус Леся ЗДО № 20
6.      Кухарук Оксана ЗДО № 20
7.      Лобач Надія ЗДО № 20
8.      Саксон Оксана ЗДО № 20
9.      Вонсяк Галина ЗДО № 21
10.  Качунь Наталія ЗДО № 21
11.  Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
12.  Лисак Ірина ЗДО № 21
13.  Лучка Ольга ЗДО № 21
14.  Максьо Галина ЗДО № 21
15.  Марак Леся ЗДО № 21
16.  Міхалків Тетяна ЗДО № 21
17.  Осередчук Маряна ЗДО № 21
18.  Попів Ольга ЗДО № 21
19.  Хромова Світлана ЗДО № 21
20.  Шевчук Ілена ЗДО № 21
21.  Шумбар Галина ЗДО № 21
22.  Борщук Марія ЗДО № 22
23.  Вачута Ірина ЗДО № 22
24.  Логуш Наталія ЗДО № 22
25.  Малищук Марія ЗДО № 22
26.  Сеник Інна ЗДО № 24
27.  Хмирова Тетяна ЗДО № 24
28.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
29.  Зелінська Леся ЗДО № 25
30.  Лабо Ольга ЗДО № 25
31.  Михальська Лариса ЗДО № 25
32.  Немировська Наталія ЗДО № 25
33.  Шкоропар Марія ЗДО № 26
34.  Гірняк Оксана ЗДО № 27
35.  Крутюк Неоніла ЗДО № 29
36.  Мотрук Галина ЗДО № 29
37.  Стрілець Юлія ЗДО № 29
38.  Білик Наталія ЗДО № 30
39.  Гайдук Інна ЗДО № 30
40.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
41.  Кучабська Галина ЗДО № 30
ФФМ_147_4 листопад дистанційна
1.      Боб’як Тетяна ЗДО № 31
2.      Войтанович Наталія ЗДО № 31
3.      Гераськевич Наталія ЗДО № 31
4.      Гута Оксана ЗДО № 31
5.      Коваленко Олександра ЗДО № 31
6.      Корнійчук Лілія ЗДО № 31
7.      Лацік Олена ЗДО № 31
8.      Ляшко Наталія ЗДО № 31
9.      Масна Світлана ЗДО № 31
10.  Сидорова Ольга ЗДО № 31
11.  Смиченко Наталія ЗДО № 31
12.  Цибульська Ольга ЗДО № 31
13.  Чорна Зоряна ЗДО № 31
14.  Ширант Наталія ЗДО № 31
15.  Бохенок Марія ЗДО № 34
16.  Майборода Оксана ЗДО № 34
17.  Масловська Любов ЗДО № 34
18.  Свіргун Лариса ЗДО № 34
19.  Бронецька Ольга ЗДО № 36
20.  Гейна Галина ЗДО № 36
21.  Денисюк Юлія ЗДО № 36
22.  Захарків Марія ЗДО № 36
23.  Козюпа Оксана ЗДО № 36
24.  Ладан Марія ЗДО № 36
25.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
26.  Михальчук Ольга ЗДО № 36
27.  Петрика Любов ЗДО № 36
28.  Польова Софія ЗДО № 36
29.  Сивак Наталія ЗДО № 36
30.  Терещук Оксана ЗДО № 36
31.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
32.  Шаблій Надія ЗДО № 36
33.  Бахурська Світлана ЗДО № 37
34.  Соколовська Лариса ЗДО № 37
35.  Соловей Неля ЗДО № 37
36.  Фронц Ірина ЗДО № 37
37.  Юсип’юк Людмила ЗДО № 37
38.  Борохович Світлана ЗДО № 39
39.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
40.  Дзюба Марія ЗДО № 39
41.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
42.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
43.  Хома Анна ЗДО № 39
ФФМ_147_5 листопад дистанційна
1.      Баран Марія ЗДО № 32
2.      Дукельська Ірина ЗДО № 32
3.      Качмар Любов ЗДО № 32
4.      Паньків Наталія ЗДО № 32
5.      Сарабун Марія ЗДО № 32
6.      Теренюк Оксана ЗДО № 32
7.      Шилюк Оксана ЗДО № 32
8.      Архіпова Олександра вих ТПШ № 2
9.      Бойко Уляна  вих ТПШ № 2
10.  Вегера Марія  вих ТПШ № 2
11.  Галайко Оксана вих ТПШ № 2
12.  Котович Тетяна вих ТПШ № 2
13.  Лозинська Іванна вих ТПШ № 2
14.  Налутка Галина вих. ТПШ № 2
15.  Пачковська Орися вих ТПШ № 2
16.  Петришин Наталя вих. ТПШ № 2
17.  Походай Ірина вих. ТПШ № 2
18.  Пшеничняк Олександра вих ТПШ № 2
19.  Рудик Галина вих ТПШ № 2
20.  Ткачик Марія вих. ТПШ № 2
21.  Томчук Надія вих ТПШ № 2
22.  Турченяк Ольга муз ТПШ № 2
23.  Хома Світлана вих ТПШ № 2
24.  Ваврик Галина ТПШ № 3
25.  Винник Надія ТПШ № 3
26.  Голида Тетяна ТПШ № 3
27.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
28.  Гринів Галина ТПШ № 3
29.  Дорош Надія ТПШ № 3
30.  Лукащук Олександра ТПШ № 3
31.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
32.  Сидорук Катерина ТПШ № 3
33.  Солтис Олеся ТПШ № 3
34.  Хома Оксана ТПШ № 3
35.  Брінь Ганна ТПШ № 5
36.  Саловська Ольга ТПШ № 5
37.  Струганець Ольга ТПШ № 5
38.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
158. Вплив медіа інформації на соціалізацію дітей дошкільного віку Греняк Наталія Василівна

 

4
ФФМ_158_1 листопад дистанційна
1.             Лотоцька Маряна ЗДО № 1
2.             Висоцька Надія ЗДО № 2
3.             Грицюк Алла ЗДО № 2
4.             Дичко Оксана ЗДО № 2
5.             Залеська Галина ЗДО № 2
6.             Костур Надія ЗДО № 2
7.             Кухаренко Лілія ЗДО № 2
8.             Радняна Лариса ЗДО № 2
9.             Свинтух Наталя ЗДО № 2
10.         Васюник Юлія ЗДО № 3
11.         Свистун Наталія ЗДО № 3
12.         Капляр Мирослава ЗДО № 5
13.         Гринчук Надія ЗДО № 6
14.         Штекля Людмила ЗДО № 6
15.         Січкарик Марія ЗДО № 7
16.         Широка Анастасія ЗДО № 12
17.         Герасименко Любомира ЗДО № 13
18.         Калаур Марія ЗДО № 13
19.         Лучко Марія ЗДО № 13
20.         Москаль Марія ЗДО № 13
21.         Онисько Оксана ЗДО № 13
22.         Радь Наталія ЗДО № 13
23.         Семеляк Оксана ЗДО № 13
24.         Сисак Марія ЗДО № 13
25.         Туркула Наталія ЗДО № 13
26.         Юрцевич Ірина ЗДО № 13
27.         Івашків Наталя ЗДО № 14
28.         Лесик Любов ЗДО № 14
29.         Пастух Оксана ЗДО № 14
30.         Салевич Галина ЗДО № 14
31.         Сторожишин Оксана ЗДО № 14
32.         Цьопик Ірина ЗДО № 14
33.         Василина Марія ЗДО № 16
34.         Гріх Ганна ЗДО № 16
35.         Зварич Христина ЗДО № 16
36.         Лотоцька Олександра ЗДО № 16
37.         Мельник Марія ЗДО № 16
38.         Павлів Ірина ЗДО № 16
39.         Потерайко Галина ЗДО № 16
40.         Романюк Алла ЗДО № 16
ФФМ_158_2 жовтень дистанційна
1.      Зацухна Світлана ЗДО № 17
2.      Зборівська Марія ЗДО № 17
3.      Копит Тетяна ЗДО № 17
4.      Кравчук Руслана ЗДО № 17
5.      Новік Світлана ЗДО № 17
6.      Сичевська Ірина ЗДО № 17
7.      Соколовська Галина ЗДО № 17
8.      Гащак Галина ЗДО № 21
9.      Качунь Наталія ЗДО № 21
10.  Кобіль Оксана ЗДО № 21
11.  Лемішка Світлана ЗДО № 21
12.  Осередчук Маряна ЗДО № 21
13.  Пасічник Маряна ЗДО № 21
14.  Плекан Елла ЗДО № 21
15.  Хромова Світлана ЗДО № 21
16.  Вачута Ірина ЗДО № 22
17.  Іващук Світлана ЗДО № 24
18.  Книш Лариса ЗДО № 24
19.  Колодій Людмила ЗДО № 24
20.  Сеник Інна ЗДО № 24
21.  Середняк Світлана ЗДО № 24
22.  Стецок Ангеліна ЗДО № 24
23.  Хмирова Тетяна ЗДО № 24
24.  Шкоропар Марія ЗДО № 26
25.  Бунт Ірина ЗДО № 27
26.  Ділай Юлія ЗДО № 27
27.  Когут Оксана ЗДО № 27
28.  Предко Надія ЗДО № 27
29.  Репета Тетяна ЗДО № 27
30.  Філь Тетяна ЗДО № 27
31.  Батуленко Наталія ЗДО № 30
32.  Бінявська Світлана ЗДО № 30
33.  Бойко Романа ЗДО № 30
34.  Вакула Марія ЗДО № 30
35.  Голотенко Оксана ЗДО № 30
36.  Грицишин Наталія ЗДО № 30
37.  Золочівська Іванна ЗДО № 30
38.  Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
39.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
40.  Курило Любомира ЗДО № 30
41.  Кусень Богданна ЗДО № 30
42.  Кучабська Галина ЗДО № 30
43.  Піцань Ірина ЗДО № 30
44.  Хамига Тетяна ЗДО № 30
ФФМ_158_3 жовтень дистанційна
1.      Біляс Марія ЗДО № 20
2.      Кухарук Оксана ЗДО № 20
3.      Лобач Надія ЗДО № 20
4.      Розум Марія ЗДО № 20
5.      Саксон Оксана ЗДО № 20
6.      Іваськевич Олександра ЗДО № 31
7.      Кузик Ольга ЗДО № 32
8.      Сарабун Марія ЗДО № 32
9.      Тимошів Оксана ЗДО № 32
10.  Балук Надія ЗДО № 34
11.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
12.  Новицька Жанна ЗДО № 34
13.  Руданська Тетяна ЗДО № 34
14.  Свіргун Лариса ЗДО № 34
15.  Снятовська Надія ЗДО № 34
16.  Дзюба Марія ЗДО № 39
17.  Курушин Наталія ЗДО № 39
18.  Куш Світлана ЗДО № 39
19.  Микитишин Надія ЗДО № 39
20.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
21.  Степанець Людмила ЗДО № 39
22.  Дорошенко Інна гпд ТПШ № 1
23.  Архіпова Олександра вих ТПШ № 2
24.  Галайко Оксана вих ТПШ № 2
25.  Котович Тетяна вих ТПШ № 2
26.  Лозинська Іванна вих ТПШ № 2
27.  Петришин Наталя вих. ТПШ № 2
28.  Пшеничняк Олександра вих ТПШ № 2
29.  Рудик Галина вих ТПШ № 2
30.  Ткачик Марія вих. ТПШ № 2
31.  Турченяк Ольга муз ТПШ № 2
32.  Хома Світлана вих ТПШ № 2
33.  Ваврик Галина ТПШ № 3
34.  Романюк Марія ТПШ № 3
35.  Бакалець Ірина ТПШ № 5
36.  Брінь Ганна ТПШ № 5
37.  Струганець Ольга ТПШ № 5
38.  Тішин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.  Віцінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.  Телегіна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
41.  Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
42.  П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
43.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчителі початкових класів і вихователі груп продовженого дня
6. Розвиток творчих здібностей молодших школярів з використанням елементів ейдетики, теорії рішення винахідницьких задач (ТРВЗ). Модуль 1 Брацун Вікторія Віталіївна 8
ФФМ_6 квітень дистанційна
1.        Бурин Лариса ЗДО № 30
2.        Грицаєва Наталія ЗДО № 30
3.        Цуркан Інна ТПШ № 2
4.        Крупа Марія гпд ТПШ № 3
5.        Лучин Стефанія гпд ТПШ № 3
6.        Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
7.        Лебедович Тетяна ТПШ № 5
8.        Мудрієвська Олена ТПШ № 5
9.        Савіцька Надія ТПШ «Ерудит»
10.    Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.    Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.    Бабій Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.    Тимчак Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.    Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.    Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.    Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.    Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.    Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.    Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.    Табака Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.    Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.    Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.    Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.    Дардан Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.    Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.    Мороз Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.    Пех Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.    Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.    Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.    Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.    Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.    Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.    Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.    Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.    Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
36.    Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
37.    Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
38.    Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
39.    Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
40.    Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
41.    Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
42.    Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
43.    Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
44.    Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
45.    Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
46.    Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
47.    Сивак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
48.    Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
49.    Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
50.    Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
51.    Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
52.    Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
53.    Пенцак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
54.    Шандригось Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
55.    Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
6а. Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2 Брацун Вікторія Віталіївна 8
ФФМ_6а травень дистанційна
1.            Танцовна Наталія ТПШ № 2
2.            Крупа Марія гпд ТПШ № 3
3.            Лучин Стефанія гпд ТПШ № 3
4.            Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
5.            Лебедович Тетяна ТПШ № 5
6.            Бенцал Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.            Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.            Шмагай Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.            Пігович Марина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.        Счастна Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.        Бідна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.        Дідух Лідія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.        Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.        Бабій Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.        Тимчак Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.        Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.        Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.        Зарубінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.        Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.        Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.        Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.        Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.        Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.        Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.        Табака Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.        Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.        Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.        Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.        Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.        Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.        Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.        Дардан Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.        Демків Лідія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.        Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.        Медюх Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.        Митохір Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.        Пех Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.        Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.        Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
40.        Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
41.        Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
42.        Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
43.        Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
44.        Янків Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
45.        Нагорна Іванна ТГ № 30
46.        Яриш Тетяна ТГ № 30
47.        Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
48.        Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
49.        Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
7а. Швидкочитання. Мегапам’ять Лозова Ніна Михайлівна 3
ФФМ_7а_1 лютий дистанційна
1.            Хомик Оксана ЗДО № 2
2.            Ярема Оксана ЗДО № 3
3.            Назар Інна ЗДО № 9
4.            Богайчук Ірина ЗДО № 17
5.            Ясеновська Наталія ЗДО № 17
6.            Бабій Катерина ЗДО № 20
7.            Розум Марія ЗДО № 20
8.            Бомак Надія ЗДО №21
9.            Сенчишин Оксана ЗДО № 29
10.        Лацік Олена ЗДО № 31
11.        Чорна Зоряна ЗДО № 31
12.        Шкоропата Ірина ЗДО № 37
13.        Герус Марія ТПШ «Ерудит»
14.        Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
15.        Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
16.        Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
17.        Бренчукова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.        Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.        Ткачук Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.        Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.        Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.        Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.        Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24.        Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.        Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.        Олійник Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
27.        Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.        Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.        Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
30.        Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
31.        Кучмай Ганна ТСЗОШ ТМР
32.        Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
33.        Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
34.        Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
ФФМ_7а_2 лютий дистанційна
1.      Танцовна Наталія ТПШ № 2
2.      Малиновська Христина ТПШ № 3
3.      Брацун Вікторія ТПШ № 5
4.      Кім Світлана ТПШ № 5
5.      Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
6.      Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
7.      Жарій Ольга ТЛ «Генезис»
8.      Бенцал Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Задворна Мар‘яна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Криса Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Заболотна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Бабій Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.  Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.  Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.  Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.  Гончар Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.  Грицина Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.  Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.  Козіброда Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.  Марцинюк Олександра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
25.  Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
26.  Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
27.  Беліченко Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
28.  Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
29.  Боржун Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
30.  Мацала Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
31.  Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
32.  Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
33.  Альяна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.  Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.  Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
36.  Слободянюк Данута ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
37.  Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
38.  Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
39.  Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
40.  Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
41.  Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
42.  Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
43.  Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
44.  Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
45.  Табака Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
46.  Топоренко Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
47.  Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
48.  Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
ФФМ_7а_3 лютий дистанційна
1.      Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Фундига Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Бадуліна Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Маркевич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Михайлишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Онишків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Янків Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
31.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
32.  Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
33.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
34.  Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.  Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
36.  Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
37.  Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
38.  Мойсеєва Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
39.  Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
40.  Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
41.  Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
42.  Коник Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
43.  Ланг Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
44.  Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
45.  Олексюк Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
46.  Пенцак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
47.  Почтовнюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
48.  Пюрко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
49.  Шандригось Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
50.  Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
51.  Шкльода Катерина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
10. Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі Беркита Зоряна Євгенівна 9
ФФМ_10 вересень дистанційна
1.       Іглінська Світлана  гпд ТПШ № 2
2.       Круглик Олена гпд ТПШ № 2
3.       Петрик Тетяна гпд ТПШ № 2
4.       Танцовна Наталія ТПШ № 2
5.       Коваль Наталія ТПШ № 5
6.       Курдупель Олена ТПШ № 5
7.       Станіславчук Людмила ТПШ № 5
8.       Шимків Світлана ТПШ № 5
9.       Шум Наталія ТПШ № 5
10.   Жарій Ольга ТЛ «Генезис»
11.   Козак Ніна ТЛ «Генезис»
12.   Михалович Олександра ТЛ «Генезис»
13.   Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.   Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.   Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.   Ільїна Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.   Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.   Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.   Сапужак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.   Наконечна Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
21.   Палій Валентина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
22.   Боржун Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.   Михайлюк Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.   Препіяло Анна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
25.   Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.   Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.   Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.   Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.   Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.   Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.   Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.   Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
33.   Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
34.   Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
35.   Волинець Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
36.   Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
37.   Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
38.   Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.   Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
40.   Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
41.   Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
42.   Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
43.   Нагорна Іванна ТГ № 30
44.   Храпа Надія ТГ № 30
45.   Яриш Тетяна ТГ № 30
46.   Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
47.   Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
48.   Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
49.   Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
50.   Менська Віра ТСЗОШ ТМР
51.   Ткачук Люмила ТСЗОШ ТМР
52.   Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
12. LEGO-технології в освітньому процесі Підлатюк Ольга Михайлівна 7
ФФМ_12_1 березень дистанційна
1.            Герцунь Оксана ЗДО № 3
2.            Миколів Елеонора ЗДО № 6
3.            Холява Марія ЗДО № 6
4.            Гончарук Мирослава ЗДО № 9
5.            Дмитерко Галина ЗДО № 9
6.            Калакука Ольга ЗДО № 12
7.            Волянська Наталія ЗДО № 13
8.            Білявець Олександра ЗДО № 17
9.            Богайчук Ірина ЗДО № 17
10.        Боднарук Любов ЗДО № 17
11.        Кубрин Уляна ЗДО № 17
12.        Новікова Любов ЗДО № 17
13.        Лучка Ольга ЗДО № 21
14.        Нікітюк Людмила ЗДО № 22
15.        Юрійчук Оксана ЗДО № 22
16.        Пронів Наталя ЗДО № 30
17.        Держипільська Олена ЗДО № 32
18.        Денисюк Юлія ЗДО № 36
19.        Шаблій Надія ЗДО № 36
20.        Бахурська Світлана ЗДО № 37
21.        Федак Лілія ЗДО № 37
22.        Дорошенко Інна ТПШ № 1
23.        Іглінська Світлана  гпд ТПШ № 2
24.        Петрик Тетяна гпд ТПШ № 2
25.        Цуркан Інна ТПШ № 2
26.        Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
27.        Хруняк Ірина ТПШ «Ерудит»
28.        Каптій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.        Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.        Куца Леся ТСЗОШ ТМР
31.        Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
32.        Грабець Андрій КЗ ТМР СЮТ
33.        Гребень Людмила КЗ ТМР СЮТ
ФФМ_12_2 квітень дистанційна
1.      Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Бережницька Христина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.      Лазорко Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.      Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.      Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.      Грицина Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Милян Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.      Машталер Віра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.      Шевчук Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
10.  Байко Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.  Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.  Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.  Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.  Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Бадуліна Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Римар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
30.  Пенцак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
31.  Почтовнюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
32.  Шандригось Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
33.  Кучер Оксана ТГ № 30
34.  Храпа Надія ТГ № 30
 13. Інноваційні форми роботи вихователя ГПД як засіб формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь Шевченко Наталія Теодорівна 5
ФФМ_13_1 жовтень дистанційна
1.            Сопільник Марія ЗДО № 21
2.            Іглінська Світлана  гпд ТПШ № 2
3.            Круглик Олена гпд ТПШ № 2
4.            Тернавська Іванна гпд ТПШ № 2
5.            Крупа Марія гпд ТПШ № 3
6.            Лучин Стефанія гпд ТПШ № 3
7.            Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
8.            Станіславчук Людмила ТПШ № 5
9.            Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
10.        Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
11.        Марценюк Оксана ТПШ «Ерудит»
12.        Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
13.        Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
14.        Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.        Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.        Михайлюк Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.        Білець Інна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.        Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
19.        Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.        Шпак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
21.        Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.        Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.        Колодніцька Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.        Каптій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
25.        Гарко Алла ТСЗОШ ТМР
26.        Головко Марія ТСЗОШ ТМР
27.        Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
28.        Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
14. Формування здоров’язбережувального середовища  в системі роботи ГПД Крижанівська Стефанія Георгіївна 4
ФФМ-14 березень дистанційна
1.            Іглінська Світлана  гпд ТПШ № 2
2.            Крупа Марія гпд ТПШ № 3
3.            Лучин Стефанія гпд ТПШ № 3
4.            Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
5.            Саловська Ольга ТПШ № 5
6.            Станіславчук Людмила ТПШ № 5
7.            Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
8.            Марценюк Оксана ТПШ «Ерудит»
9.            Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
10.        Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.        Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.        Михайлюк Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.        Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.        Білець Інна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
15.        Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
16.        Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.        Шпак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.        Гриняк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.        Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.        Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.        Голодрига Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.        Цибульська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.        Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.        Волошина Галина ТГ № 30
25.        Головко Марія ТСЗОШ ТМР
26.        Куца Леся ТСЗОШ ТМР
27.        Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
28.        Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
29.        Кухарук Христина Гімназія «Гармонія»
159. Розвиток компетентностей учителів початкових класів  до упровадження науково-педагогічним проєкту «Інтелект України» Шевченко Наталія Теодорівна 15
ФФМ-159_1 червень дистанційна
1.            Гуцул Ірина ТПШ № 1
2.            Зелінська Марія ТПШ № 1
3.            Каменюк Марія ТПШ № 1
4.            Лабовська Ліліана ТПШ № 1
5.            Лотоцька Галина ТПШ № 1
6.            Павлусик Лариса ТПШ № 1
7.            Перчик Любов ТПШ № 1
8.            Пилипчyк Лілія ТПШ № 1
9.            Сіянчук Олена ТПШ № 1
10.        Смілянська Тетяна ТПШ № 1
11.        Фармега Оксана ТПШ № 1
12.        Федак Наталія ТПШ № 1
13.        Червонецька Галина ТПШ № 1
14.        Шавлюк Людмила ТПШ № 1
15.        Бас Лідія ТПШ № 2
16.        Козак Світлана ТПШ № 2
17.        Флорчук Оксана ТПШ № 2
18.        Швець Руслана ТПШ № 2
19.        Погребняк Лілія ТПШ № 3
20.        Демкович Людмила ТПШ № 5
21.        Демчук Людмила ТПШ № 5
22.        Добродзій Марія ТПШ № 5
23.        Курдупель Олена ТПШ № 5
24.        Мудрієвська Олена ТПШ № 5
25.        Романець Людмила ТПШ № 5
26.        Станіславчук Людмила ТПШ № 5
27.        Шимків Світлана ТПШ № 5
28.        Шум Наталія ТПШ № 5
29.        Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
30.        Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
31.        Маринович Оксана ТПШ «Ерудит»
32.        Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.        Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
34.        Гриняк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
35.        Голодрига Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
36.        Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.        Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
ФФМ-159_2 травень дистанційна
1.      Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Бідна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Дідух Лідія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Сапужак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.      Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.      Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.  Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Барищук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.  Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.  Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.  Зарубінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.  Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.  Шевченко  Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.  Прокопова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Гоцкалюк Алла ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
21.  Рибак Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
22.  Данилишин Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Дзіковська Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Жеворонко Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Луб’янецька Анна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Пензей Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Скорохід Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.  Стрихар Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.  Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.  Ковальська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.  Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
32.  Попко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
33.  Філоненко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
ФФМ-159_3 квітень дистанційна
1.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.  Почтовнюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
29.  Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
30.  Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
31.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
32.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
33.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
160. Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкових класів Семчук Андрій Ярославович 6
ФФМ-160_1 квітень дистанційна
1.       Тернавська Іванна ТПШ № 2
2.       Винник Надія ТПШ № 3
3.       Гімла Катерина ТПШ № 3
4.       Кавчак Наталія ТПШ № 5
5.       Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
6.       Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
7.       Балик Неля ТПШ «Ерудит»
8.       Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
9.       Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
10.   Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
11.   Маринович Оксана ТПШ «Ерудит»
12.   Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
13.   Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
14.   Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
15.   Кірякова Олександра ТЛ «Генезис»
16.   Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Дунець Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.   Заброцька Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.   Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.   Криса Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.   Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.   Бідна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.   Дідух Лідія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.   Лукова Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.   Сапужак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.   Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.   Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.   Гончар Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
30.   Козіброда Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
31.   Корінь Леся ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
32.   Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
33.   Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
34.   Бридун Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
35.   Барищук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
36.   Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
37.   Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
38.   Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
39.   Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
40.   Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
41.   Шевченко  Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
ФФМ-160_2 березень дистанційна
1.      Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Прокопова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Білець Інна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
10.  Гальчишин Олександра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
11.  Мушак Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
12.  Гоцкалюк Алла ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.  Кадюк Ганна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
14.  Куриленко Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
15.  П’ятничка Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
16.  Рибак Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
17.  Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.  Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Васильчук Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.  Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.  Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.  Кузьо Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.  Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.  Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.  Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.  Дмитришин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.  Єднорович Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.  Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.  Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.  Фундига Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.  Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.  Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
34.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
35.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.  Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.  Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.  Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
40.  Пенцак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
41.  Шандригось Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
42.  Балюк Оксана ТГ № 30
43.  Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
44.  Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
45.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
46.  Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
47.  Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
48.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
Підготовка вчителів/практичних психологів/соціальних педагогів базової школи до впровадження НУШ (ФФМ_150)
Модуль 1. Нормативно-правове забезпечення реформи  загальної середньої освіти.

1.1. Реалізація Концепції Нової української школи.

1.2. Державний стандарт базової середньої освіти.

1.3. Типова освітня програма та Типовий навчальний план. 1.4. Освітня програма закладу освіти.

150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література Гапон Леся Олексіївна 6
ФФМ_150ум травень змішана
1.       Нікуліна Вікторія ТУГ ім. І .Франка
2.       Заруба Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Вербовецька Ганна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Кольба Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Лотоцька Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Рачинська Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.       Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.   Копитко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.   Мельник Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.   Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.   Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.   Смакоуз Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.   Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.   Василенко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.   Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.   Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.   Семенова Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.   Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.   Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.   Злепко Галина ТСШ 29
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Зарубіжна література Ковальчук Любов Методіївна 6
ФФМ_150зл травень змішана
1.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.       Пасєка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.       Цар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.       Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.       Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови Турчин Оксана Миколаївна 6
ФФМ-150англ травень змішана
1.       Хитрун Ольга ТЛ «Генезис»
2.       Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Лазарук Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.       Лапчук Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.       Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.       Хміляр Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Антонюк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Купецька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.       Сагайдак Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.   Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.   Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.   Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.   Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.   Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.   Сірачук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
24.   Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
25.   Крива Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.   Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.   Ожогань Уляна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.   Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.   Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
30.   Метенгер Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
31.   Баліцька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
32.   Король-Космина Вікторія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.   Привроцька Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.   Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
35.   Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
36.   Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
37.   Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
38.   Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
39.   Мелимука Зоя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
40.   Мельнічук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
41.   Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
42.   Хома Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
43.   Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
44.   Маркович Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Вівчар Андрій Дмитрович 6
ФФМ-150іс травень змішана
1.       Чечота Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.       Мадараш Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.       Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.       Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.       Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.       Іщук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
8.       Недзельська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
9.       Господарик Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Основи здоров’я Козловська Лариса Петрівна 6
ФФМ-150пр травень змішана
1.       Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»
2.       Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Лукашова Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Яцишин Михайло ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Дацик Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
9.       Тарасова Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.   Коханівська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.   Ратинська Ліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.   Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.   Сторож Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
14.   Бондар Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.   Москаленко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.   Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.   Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.   Папірянська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.   Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.   Табака Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.   Ворощук Наталія ТГ № 30
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Соловей Оксана Михайлівна 6
ФФМ_150м травень змішана
1.       Микитів Людмила ТЛ «Генезис»
2.       Масло Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Доскоч Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.       Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Сайчук Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.       Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.       Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.       Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.       Цуп Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.   Геращенко Неля ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.   Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.   Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.   Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.   Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.   Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.   Оверко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.   Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.   Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.   Сова Володимир ТГ № 30
20.   Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
21.   Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь інформативна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Соловей Оксана Михайлівна 6
ФФМ_150іф травень змішана
1.       Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.       Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Була Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.       Федус Віталій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.       Волянська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.       Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.       Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.       Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Ворощук Наталія ТГ № 30
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Федун Галина Павлівна 6
ФФМ_150мист травень змішана
1.       Горбач Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.       Зелінська Тамара ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
3.       Липка Ростислав Гімназія «Гармонія»
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Репіленко Людмила Львівна 6
ФФМ_150труд травень  
1.       Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Секета Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.       Видойник Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.       Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.       Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.       Роган Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7.       Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
8.       Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
9.       Куницька Наталя Гімназія «Гармонія»