Перший заступник Міністра ознайомився із готовністю закладів освіти Тернопільщини до нового навчального року

Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко з робочою поїздкою перебував у Тернопільській області, де ознайомився зі станом підготовки закладів освіти до початку нового навчального року, відвідавши місцеві школи, профтех та заклад вищої освіти і укриття у них.

Також за участю Андрія Вітренка, начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша, представників ДСНС, Нацполіції, а також голів об’єднаних територіальних громад області відбулася нарада щодо готовності закладів освіти до нового навчального року.

Станом на 16 серпня 2022 року комісії обстежили 100% укриттів – захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення, найпростіших укриттів. Серед них 615 споруд повністю готові до використання, інші потребують усунення деяких недоліків, після чого їх повторно перевірять.

За словами директорки департаменту освіти і науки Ольги Хоми, цьогоріч навчальні заклади розпочнуть роботу за графіком – 1 вересня. Навчання планується як в очній, так і в дистанційній формах. Також можливий варіант змішаного навчання.

Перший заступник Міністра освіти і науки наголосив на тому, що школи мають розпочати навчання офлайн у виключно безпечних умовах.

Під час засідання начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш дав пораду керівникам закладів освіти провести перші батьківські збори в укриттях шкіл.

«Батьки повинні переконатись в тому, що їхні діти будуть перебувати в комфортних і, найголовніше, безпечних умовах у випадку повітряної тривоги», – зазначив Володимир Труш.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля