“Освітня ватра перемоги» – акція на підтримку трансформації професійного розвитку педагогів в умовах війни
Шановні колеги, освітяни!
Ми продовжуємо підтримувати вас і сприяти трансформації професійного розвитку під час війни.
Запрошуємо стати учасниками акції «Освітня ватра перемоги»!
17 березня 2023 року о 14.00 відбудеться вебінар “Креативні методи візуалізації навчального тексту (на прикладі медіоосвітніх коміксів)”
СПІКЕРКИ:
Волошенюк О.В.Оксана Волошенюк менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси, науковою співробітницею відділу екранних мистецтв Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії імені М. Рильського НАН України, кінознавчиня, експертка з медіа та кіноосвіти, член Спілки кінокритиків України, Міжнародної федерації кінопреси(FIPRESCI).
Просіна О.В., Ольга Просіна кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України
Участь у вебінарах безкоштовна.
Сертифікат про підвищення кваліфікації 6 год. Ліцензія МОН України: наказ від 15.11. 2016р. № 1492 «Про переоформлення ліцензій».
Як стати учасником акції «Освітня ватра перемоги»
1. Зареєструйтеся для участі у вебінарі, заповніть анкету – ці дані потрібні для оформлення сертифіката – http://surl.li/fknoj
2. Отримайте посилання на вебінар від організаторів.
3. Приєднайтеся до вебінару, зазначивши ім’я та прізвище повністю – це важливо для верифікації Вашої особи й видачі сертифіката.
4. Опрацюйте надані матеріали. Складіть короткий тест до 21 березня 2023 року.
5. Отримайте сертифікат про підвищення кваліфікації та будьте нашим партнером у навчанні.
Долучайтеся до нашої фейсбук групи https://www.facebook.com/groups/2167163800255604/

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля