Накази 2022

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

бульвар Т. Шевченка,1, м. Тернопіль, 46001, тел: 52 00 12, email: center.imco@gmail.com

 

НАКАЗ

  05.12.2022                                                                                    № 11-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у листопаді 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_4_4, СГМ_8_4, СГМ_10, ЗПМ_21_2, ЗПМ_27, ЗПМ_29_1, ЗПМ_30, ФФМ_3_1, ФФМ_3_2, ФФМ_3_3, ФФМ_10_1,  ФФМ_24, ФФМ_31, ФФМ_49, ФФМ_68, ФФМ_75, ФФМ_100_1, ФФМ_100_2, ФФМ_102_4, ФФМ_102_5, ФФМ_111, ФФМ_113, ФФМ_144_1, ФФМ_144_2, ФФМ_147_5, ФФМ_147_6, ФФМ_149_1, ФФМ_149_2,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_4_4 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.          Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.          Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.          Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.          Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.          Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.          Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.          Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.          Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.          Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.      Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.      Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.      Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.      Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.      Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.      Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.      Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.      Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.      Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.      Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.      Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.      Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.      Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.      Волощук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.      Литвинець Любов ТПШ № 2
25.      Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.      Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.      Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.      Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.      Міщук Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
30.      Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
31.      Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
32.      Потішна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.      Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
34.      Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.      Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.      Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
37.      Костюк – Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
38.      Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
39.      Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
40.      Яворський Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
41.      Лазорко Євген ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
42.      Бринюк Зоряна ЗДО № 34

1.1.2. Групи СГМ_8_4 «Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу» в обсязі 12 год:

1.         Козбур Аліна ЗДО № 9
2.         Качмарчик Любомира ЗДО № 9
3.         Чайка Оксана ЗДО № 9
4.         Христинич Руслана ЗДО № 19
5.         Шкорубська Тетяна ЗДО № 19
6.         Кобіль Оксана ЗДО № 21
7.         Мельник Оксана ЗДО № 21
8.         Островерхова Марія ЗДО № 25
9.         Семеляк Неоніла ЗДО № 25
10.     Суха Єлизавета ЗДО № 25
11.     Федорій Наталія ЗДО № 25
12.     Бунт Ірина ЗДО № 27
13.     Герасимчук Руслана ЗДО № 27
14.     Лавренюк Оксана ЗДО № 27
15.     Гудак Інга ЗДО № 29
16.     Степанець Людмила ЗДО № 39
17.     Лазорко Євген ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.3. Групи СГМ_10 «Ноосферна освіта  –  парадигма  формування  людини  ХХІ століття» в обсязі 8 год:

1.         Соколовська Галина ЗДО № 17
2.         Новік Світлана ЗДО № 17
3.         Боднарук Любов ЗДО № 17
4.         Зацухна Світлана ЗДО № 17
5.         Зборівська Марія ЗДО № 17
6.         Снятовська Надія ЗДО № 34
7.         Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.         Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.         Попівняк (Січкарик) Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.     Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.     Безух Микола ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Попко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Скибньовська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.     Храпа Надія ТГ № 30
27.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.     Лазорко Євген ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.      Бойчук Надія ЗДО № 8

1.1.4. Групи ЗПМ_21_2 «SMART – технології при викладанні навчальних предметів» в обсязі 9 год:

1.          Пастух Оксана ЗДО № 14
2.          Дмитерко Галина ЗДО № 9
3.          Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.          Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.          Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.          Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.          Беркита Зоряна ТКГ
8.          Лайбіда Марія ТКГ
9.          Осадчук Тамара ТКГ

1.1.5. Групи ЗПМ_27 «Школа здоров’я для вчителя. Технологія формування та розвитку компетентності індивідуального здоров’язбереження учителів – практиків» в обсязі 11 год:

1.         Волянська Наталія ЗДО № 13
2.         Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.         Гей Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.         Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
5.         Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
6.         Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
7.         Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
8.         Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.         Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.     Бренчукова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.     Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.     Лиса Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.     Волинець Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.     Костів Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.     Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.     Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.     Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.     Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.     Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.     Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.     Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23.     Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.     Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.     Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.     Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.     Сірачук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
29.     Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
30.     Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
31.     Курганнікова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
32.     Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
33.     Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
34.     Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
35.     Лисак Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
36.     Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
37.     Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
38.     Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
39.     Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
40.     Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
41.     Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
42.     Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
43.     Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
44.     Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
45.     Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
46.     Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
47.     Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
48.     Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
49.     Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
50.     Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
51.     Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
52.     Бойко Таїса ТТЛ
53.     Савенчук Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
54.     Нижник Галина ТВПУ № 4 ім. М. Паращука

1.1.6. Групи ЗПМ_29_1  «Стратегії формувального оцінювання в  5–11 класах» в обсязі 8 год:

1.         Попівняк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.         Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.         Зелінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.         Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Кушнірчук Володимира ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Хвас Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Ярема Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Прудиус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.         Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Попко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Скибньовська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.     Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.     Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.     Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.     Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.     Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.     Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.     Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.     Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.     Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.     Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
31.     Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного

1.1.7. Групи ЗПМ_30  «Функціональна грамотність педагога» в обсязі 10 год:

1.         Семеляк Оксана ЗДО № 13
2.         Шарик Наталія ЗДО № 13
3.         Боднар Надія ЗДО № 15
4.         Лебідь Наталя ЗДО № 15
5.         Павелко Світлана ЗДО № 15
6.         Саванчук Зоряна ЗДО № 15
7.         Кокора Віра ЗДО № 2
8.         Наваляна Леся ЗДО № 29
9.         Улегіна Ірина ЗДО № 29
10.     Заремба Юлія ЗДО № 34
11.     Будна Наталія ЗДО № 34
12.     Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.     Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.     Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
15.     Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Гордій Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.     Курило Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.     Макаровська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.     Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Москаленко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Музика Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.     Новосад Руслан ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
25.     Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»

1.1.8. Групи ФФМ_3_1 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.     Хлистова Ольга ЗДО № 1
2.     Висоцька Надія ЗДО № 2
3.     Ощіпко Ганна ЗДО № 2
4.     Пантелеймін Наталія ЗДО № 2
5.     Семенюта Олена ЗДО № 2
6.     Кокора Віра ЗДО № 2
7.     Сеньківська Любов ЗДО № 4
8.     Лесів Валентина ЗДО № 5
9.     Минько Людмила ЗДО № 5
10. Маланчук Галина ЗДО № 5
11. Кец Оксана ЗДО № 5
12. Тичинська Ірина ЗДО № 6
13. Мицько Богдана ЗДО № 6
14. Слонецька Світлана ЗДО № 9
15. Курко Марія ЗДО № 9
16. Антонюк Штогрин Алла ЗДО № 10
17. Івашків Алла ЗДО № 11
18. Звір Галина ЗДО № 11
19. Сеньків Оксана ЗДО № 13
20. Юрцевич Ірина ЗДО № 13
21. Зозуляк Оксана ЗДО № 13
22. Волянська Наталія ЗДО № 13
23. Боднар Надія ЗДО № 15
24. Зола Галина ЗДО № 15
25. Саванчук Зоряна ЗДО № 15

1.1.9. Групи ФФМ_3_2 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.     Гріх Ганна ЗДО № 16
2.     Потерайко Галина ЗДО№  16
3.     Вахно Оксана ЗДО № 18
4.     Бабій Катерина ЗДО № 20
5.     Ваврів Олена ЗДО № 20
6.     Ільчишин Марія ЗДО № 21
7.     Йосик Олена ЗДО № 21
8.     Куленич Галина ЗДО № 21
9.     Лемішка Світлана ЗДО № 21
10. Середа Наталія ЗДО № 21
11. Блаженко Людмила ЗДО № 21
12. Федорчук Ганна ЗДО № 22
13. Зух Оксана ЗДО № 22
14. Вовчук Ірина ЗДО № 22
15. Шамлі Наталія ЗДО № 24
16. Хмирова Тетяна ЗДО № 24
17. Островерхова Марія ЗДО № 25
18. Суха Єлизавета ЗДО № 25
19. Ділай Юлія ЗДО № 27
20. Лавренюк Оксана ЗДО № 27
21. Предко Надія ЗДО № 27
22. Тендицька Наталія ЗДО № 27
23. Чорна Любов ЗДО № 27
24. Наваляна Леся ЗДО № 29
25. Улегіна Ірина ЗДО № 29
26. Бінявська Сітлана ЗДО № 30
27. Піцань Ірина ЗДО № 30
28. Фурик Надія ЗДО № 30

1.1.10. Групи ФФМ_3_3 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.     Остапишин Валентина ЗДО № 31
2.     Будна Наталія ЗДО № 34
3.     Бацько Оксана ЗДО № 36
4.     Гащин Марія ЗДО № 36
5.     Галабурда Ірина ЗДО № 36
6.     Лагазюк Ірина ЗДО № 36
7.     Ладан Марія ЗДО № 36
8.     Луців Ірина ЗДО № 36
9.     Мандзюк Лілія ЗДО № 36
10. Терещук Оксана ЗДО № 36
11. Шаблій Надія ЗДО № 36
12. Поповчак Лідія ЗДО № 37
13. Сторож Ольга ЗДО № 38
14. Цепенда Христина ЗДО № 38
15. Долішна Тетяна ЗДО № 38
16. Гандзюк Тетяна ЗДО № 38
17. Куш Світлана ЗДО № 39
18. Микитишин Надія ЗДО № 39
19. Вегера Марія ТПШ № 2
20. Котович Тетяна ТПШ № 2
21. Ткачик Марія ТПШ № 2
22. Людкевич Ганна ТПШ № 3
23. Гавришків Тетяна ТПШ № 3
24. Винник Надія ТПШ № 3
25. Юган Соломія ТПШ № 3
26. Хома Оксана ТПШ № 3
27. Голида Тетяна ТПШ № 3
28. Скакун Іванна ЗДО № 32
29. Безверхня Юлія ЗДО № 32
30. Тимошів Оксана ЗДО № 32
31. Держипільська Олена ЗДО № 32
32. Бавдис Наталія ЗДО № 32
33. Максимишин Світлана ТПШ № 5
34. Гайдар Тетяна ТПШ № 5
35. Маньковська Надія ТПШ № 5
36. Ратуш Ірина ТПШ № 5
37. Хомич Олег ЗДО № 34
38. Гнатів Ольга ЗДО № 36

1.1.11. Групи ФФМ_10_1 «Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі» в обсязі 9 год:

1.          Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.          Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.          Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.          Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.          Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.          Ульбер Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.          Богай Світлана ТКГ
8.          Савіцька Уляна ТКГ
9.          Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.      Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11.      Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
12.      Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
13.      Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР
14.      Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
15.      Антіфорова Надія ТКГ
16.      Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.      Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.      Бережницька Христина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.      Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.      Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.      Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.      Гімла Катерина ТПШ № 3
23.      Дяківська Галина ТПШ № 3
24.      Нагорна Галина ТПШ № 3
25.      Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
26.      Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.      Костюк – Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.      Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.12 Групи ФФМ_24 «Формування фахової/професійної компетентності в умовах впровадження концепції НУШ» в обсязі 12 год:

1.          Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.          Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.          Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.          Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.          Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.          Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.          Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.          Григорчук Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.          Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.      Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.      Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.      Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.      Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.      Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.      Чеканова Олеся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.      Кінах Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.      Вардецька Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.      Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.      Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.      Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.      Будій Алла ТПШ № 1
27.      Білинська Любомира ТПШ № 2
28.      Мурій Оксана ТПШ № 2
29.      Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.      Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.      Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.      Ягнюк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.      Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.      Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
35.      Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
36.      Лазарук Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
37.      Щербяк Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24

1.1.13. Групи ФФМ_31 «Організація ефективного комунікативного навчального середовища під час вивчення іноземних мов» в обсязі 18 год:

1.         Лісничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.         Зьомко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.         Лехман Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.         Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Запорожець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.         Піцун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.         Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.         Гуарніері Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Окаринська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Гречкосій Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Погоріла Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Петровська Лілія ТПШ № 1
14.     Цалік Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15.     Гардзеєвська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.     Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.     Пік Тетяна ТТЛ

1.1.14. Групи ФФМ_49 «Діяльнісний підхід до навчання математики як основа формування ключових компетентностей Нової української школи. Психологізація процесу навчання математики» в обсязі 8 год:

1.       Михальська Руслана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Смаль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.       Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.       Демидась Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.       Демидась Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.       Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.       Безух Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.       Макосій Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.       Грім Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.   Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.   Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.   Бурик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
14.   Гладій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15.   Строцій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
16.   Панасюк Наталія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
17.   Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
18.   Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
19.   Тернова Ірина ТГ № 30
20.   Бойцун Оксана ТКГ
21.   Муравицька Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.   Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.   Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.   Кекот Світлана ТТЛ
25.   Солодка Неоніла ТТЛ
26.   Школьна Валентина ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
27.   Фігурська Любов ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
28.   Макосій Степан ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
29.   Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки

1.1.15. Групи ФФМ_68 «Майстер-клас: Ліплення» в обсязі 6 год:

1.         Івашків Алла ЗДО № 11
2.         Звір Галина ЗДО № 11
3.         Оленка Тетяна ЗДО № 15
4.         Боднарук Любов ЗДО № 17
5.         Зацухна Світлана ЗДО № 17
6.         Зборівська Марія ЗДО № 17
7.         Новік Світлана ЗДО № 17
8.         Ощіпко Ганна ЗДО № 2
9.         Данелюк Наталія ЗДО № 21
10.     Марценюк Валентина ЗДО № 21
11.     Нікітюк Людмила ЗДО № 22
12.     Лацік Олена ЗДО № 31
13.     Ляшко Наталія ЗДО № 31
14.     Цибульська Ольга ЗДО № 31
15.     Медюх Надія ЗДО № 33
16.     Шафранська Тетяна ЗДО № 33
17.     Слебедюк Олександра ЗДО № 33
18.     Лимар Наталія ЗДО № 33
19.     Долішна Тетяна ЗДО № 38
20.     Бровкович Наталія ЗДО № 38
21.     Кимська Ірина ЗДО № 39
22.     Білоус Наталія ЗДО № 9
23.     Дуда Галина ЗДО № 9
24.     Ониськів Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
25.     Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
26.     Музика Ліляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
27.     Романюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
28.     Лисюк Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
29.     Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
30.     Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.     Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
32.     Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
33.     Свізінська Людмила ТПШ № 3
34.     Сидорук Катерина ТПШ № 3
35.     Лукащук Ганна ТПШ № 3
36.     Людкевич Ганна ТПШ № 3
37.     Хома Оксана ТПШ № 3
38.     Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.16. Групи ФФМ_75 «Майстер-клас: Українські обереги» в обсязі 6 год:

1.       Кулик Оксана ЗДО № 22
2.       Логуш Наталія ЗДО № 22
3.       Нікітюк Людмила ЗДО № 22
4.       Онищук Наталія ЗДО № 22
5.       Софіюк Надія ЗДО № 22
6.       Борозна Лариса ЗДО № 31
7.       Дідич Любов ЗДО № 31
8.       Корнійчук Лілія ЗДО № 31
9.       Цибульська Ольга ЗДО № 31
10.   Чорна Зоряна ЗДО № 31
11.   Джугла Марія ЗДО № 9
12.   Гончарук Мирослава ЗДО № 9
13.   Семеген Галина ЗДО № 9
14.   Дмитрук Олеся ЗДО № 9

1.1.17. Групи ФФМ_100_1 «Організація навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами в дошкільному закладі» в обсязі 9 год:

1.        Томашева Олександра ЗДО № 30
2.        Бінявська Світлана ЗДО № 30
3.        Чорна Зоряна ЗДО № 31
4.        Бура Марія ЗДО № 31
5.        Сторож Ольга ЗДО № 38
6.        Коваль Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
7.        Турченяк Ольга ТПШ № 2
8.        Сидорук Катерина ТПШ № 3
9.        Солтис Олеся ТПШ № 3
10.    Лукащук Олександра ТПШ № 3
11.    Максимишин Світлана ТПШ № 5
12.    Цімерман Ірина ТПШ № 5
13.    Бакалець Ірина ТПШ № 5
14.    Бевза Світлана ЗДО № 6
15.    Матвійчук Лілія ЗДО № 6
16.    Миколів Елеонора ЗДО № 6
17.    Суха Ірина ЗДО № 6
18.    Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
19.    Лесик Любов ЗДО № 14
20.    Цьопик Ірина ЗДО № 14
21.    Івашків Наталя ЗДО № 14
22.    Білявець Олександра ЗДО № 17
23.    Богайчук Ірина ЗДО № 17
24.    Гнип Лілія ЗДО № 17
25.    Грищенко Наталія ЗДО № 17
26.    Лісова Оксана ЗДО № 17
27.    Лукович Уляна ЗДО № 17
28.    Новікова Любов ЗДО № 17
29.    Новік Світлана ЗДО № 17
30.    Бойчук Надія ЗДО № 8

1.1.18. Групи ФФМ_100_2  «Організація навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами в дошкільному закладі» в обсязі 9 год:

1.        Висоцька Надія ЗДО № 2
2.        Залеська Галина ЗДО № 2
3.        Ощіпко Ганна ЗДО № 2
4.        Подоляк Тетяна ЗДО № 2
5.        Семенюта Олена ЗДО № 2
6.        Кравчук Світлана ЗДО № 2
7.        Алексевич Галина ЗДО № 4
8.        Кокайло Любов ЗДО № 4
9.        Олійник Наталія ЗДО № 4
10.    Сеньківська Любов ЗДО № 4
11.    Дорожинська Любов ЗДО № 5
12.    Минько Догляд Людмила ЗДО № 5
13.    Пясечна Христина ЗДО № 5
14.    Маланчук Галина ЗДО № 5
15.    Зінько Ганна ЗДО № 10
16.    Калаур Марія ЗДО № 13
17.    Сеньків Оксана ЗДО № 13
18.    Радь Наталія ЗДО № 13
19.    Семеляк Оксана ЗДО № 13
20.    Шарик Наталія ЗДО № 13
21.    Шлийка Олександра ЗДО № 13
22.    Зозуляк Оксана ЗДО № 13
23.    Андрусик Галина ЗДО № 19
24.    Краківська Ірина ЗДО № 19
25.    Йосик Олена ЗДО № 21
26.    Лемішка Світлана ЗДО № 21
27.    Шевчук Ілена ЗДО № 21
28.    Хмирова Тетяна ЗДО № 24
29.    Січкарик Марія ЗДО № 7
30.    Бойко Наталія ЗДО № 5
31.    Остяк Світлана ЗДО № 5
32.    Кец Оксана ЗДО № 5
33.    Конєнкова Марина ЗДО № 5
34.    Мацевко Оксана ЗДО № 5
35.    Бадовська Орися ЗДО № 5

1.1.19. Групи ФФМ_102_4 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.        Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.        Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.        Ботярко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
4.        Данилюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
5.        Пелішко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
6.        Гузанова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.        Петкова Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.        Квілінська Марія ТКГ
9.        Паскевич Інна ТКГ
10.    Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.    Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.    Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.    Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.    Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.    Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.    Панас Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.    Доскоч Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.    Кашуба Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.    Бутрин Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.    Сагайдак Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.    Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.    Лотоцька Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.    Антонюк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.    Яремчук Ганна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
25.    Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.20. Групи ФФМ_102_5 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.        Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.        Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.        Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.        Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.        Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
6.        Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
7.        Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
8.        Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
9.        Пагут Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.    Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.    Холодняк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.      Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.21. Групи ФФМ_111 «Труднощі у навчанні та способи корекції навчальних навичок  молодших школярів» в обсязі 8 год:

1.        Бошкевич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.        Ворожбит Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.        Гринь Люба ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.        Кушнерик Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.        Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.        Сікірка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.        Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.        Шимків Альона ТГ № 30
9.        Гімла Катерина ТПШ № 3
10.    Радчук Анна ТПШ № 3
11.    Венгринович Любов ТПШ № 3
12.    Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.    Воловик Олена ЗДО № 19
14.    Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.    Костюк – Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.    Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.    Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.22. Групи ФФМ_113 «Підвищення  психологічної культури батьків в освітньому процесі» в обсязі 12 год:

1.         Гузик Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.         Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
3.         Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Кучер Оксана ТГ № 30
7.         Лозинська Іванна ТПШ № 2
8.         Корнелюк Олександра ТПШ № 3
9.         Винник Надія ТПШ № 3
10.     Радчук Анна ТПШ № 3
11.     Венгринович Любов ТПШ № 3
12.     Людкевич Ганна ТПШ № 3
13.     Гавришко Ірина ТУГ імені І.Франка
14.     Орос Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.     Конєнкова Марина ЗДО № 5
16.     Якимович Людмила ЗДО № 5
17.     Гончарук Мирослава ЗДО № 9
18.     Вахно Оксана ЗДО № 18
19.     Міколів Галина ЗДО № 18
20.     Сикута Галина ЗДО № 18
21.     Таванець Олеся ЗДО № 18
22.     Кучер Ольга ЗДО № 10
23.     Горблянська Марія ЗДО № 10
24.     Тивонюк Марина ЗДО № 10
25.     Федотова Марія ЗДО № 10
26.     Хромова Світлана ЗДО № 21
27.     Борщук Марія ЗДО № 22
28.     Нікітюк Людмила ЗДО № 22
29.     Гірняк Оксана ЗДО № 27
30.     Заболотна Марія ЗДО № 27
31.     Лень Марія ЗДО № 27
32.     Марчило Неля ЗДО № 27
33.     Масна Світлана ЗДО № 31
34.     Шафранська Тетяна ЗДО № 33
35.     Матусевич Людмила ЗДО № 34
36.     Масловська Любов ЗДО № 34
37.     Сторож Ольга ЗДО № 38
38.     Степанець Людмила ЗДО № 39
39.     Івашко Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.23. Групи ФФМ_144_1 «Організація роботи із запобігання та протидії булінгу в закладі освіти» в обсязі 4 год:

1.        Антонюк Штогрин Алла ЗДО № 10
2.        Велюш Світлана ЗДО № 10
3.        Довгаль Наталія ЗДО № 10
4.        Олійник Лілія ЗДО № 10
5.        Шкварок Жанна ЗДО № 10
6.        Сулипа Наталя ЗДО № 10
7.        Тивонюк Марина ЗДО № 10
8.        Баран Марія ЗДО № 12
9.        Калакука Ольга ЗДО № 12
10.    Левків Надія ЗДО № 12
11.    Любінська Наталія ЗДО № 12
12.    Лужна Олена ЗДО № 12
13.    Мельниченко Наталія ЗДО № 12
14.    Надрічна Лідія ЗДО 12
15.    Шлийко Лілія ЗДО № 12
16.    Широка Анастасія ЗДО № 12
17.    Слободянюк Світлана ЗДО № 12
18.    Стецюк Ірина ЗДО № 12
19.    Свідова Марія ЗДО № 12
20.    Cвист Ліда ЗДО № 12
21.    Вересюк Лілія ЗДО № 12
22.    Лучко Марія ЗДО № 13
23.    Сисак Марія ЗДО № 13
24.    Скульська Ганна ЗДО № 13
25.    Шарик Наталія ЗДО № 13
26.    Онисько Оксана ЗДО № 13
27.    Книш Лариса ЗДО № 24
28.    Середняк Світлана ЗДО № 24
29.    Довбенко Ольга ЗДО № 3
30.    Черна Мар`яна ЗДО № 38
31.    Якимович Людмила ЗДО № 5
32.    Якимчук Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.24. Групи ФФМ_144_2 «Організація роботи із запобігання та протидії булінгу в закладі освіти» в обсязі 4 год:

1.        Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.        Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.        Дзецюх Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.        Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.        Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.        Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.        Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.        Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
9.        Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
10.    Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
11.    Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
12.    Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
13.    Дорошенко Ольга ТПШ № 1
14.    Борис Оксана ТПШ № 1
15.    Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.    Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.    Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.    Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.    Філіповська Леся ТТЛ

1.1.25. Групи ФФМ_147_5 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.      Машталяр Ніна ЗДО № 10
2.      Тріска Наталія ЗДО № 10
3.      Нечкалюк Олена ЗДО № 10
4.      Олійник Лілія ЗДО № 10
5.      Зінько Ганна ЗДО № 10
6.      Слабаш Інна ЗДО № 10
7.      Шкварок Жанна ЗДО № 10
8.      Федотова Марія ЗДО № 10
9.      Шлийко Лілія ЗДО № 12
10.  Широка Анастасія ЗДО № 12
11.  Стецюк Ірина ЗДО № 12
12.  Свідова Марія ЗДО № 12
13.  Cвист Ліда ЗДО № 12
14.  Вересюк Лілія ЗДО № 12
15.  Лучко Марія ЗДО № 13
16.  Меленчук Галина ЗДО № 13
17.  Прохира Ганна ЗДО № 13
18.  Семеляк Оксана ЗДО № 13
19.  Сисак Марія ЗДО № 13
20.  Салевич Галина ЗДО № 14
21.  Яхван Оксана ЗДО № 14
22.  Ящук Наталя ЗДО № 14
23.  Івашків Наталя ЗДО № 14
24.  Цьопик Ірина ЗДО № 14
25.  Федорій Наталія ЗДО № 25
26.  Семеляк Неоніла ЗДО № 25
27.  Степанець Людмила ЗДО № 39

1.1.26. Групи ФФМ_147_6 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.      Антонюк Штогрин Алла ЗДО № 10
2.      Байдак Людмила ЗДО № 10
3.      Горблянська Марія ЗДО № 10
4.      Гурська Руслана ЗДО № 10
5.      Довгаль Наталія ЗДО № 10
6.      Карпінська Наталія ЗДО № 10
7.      Ковалик Тетяна ЗДО № 10
8.      Кучер Ольга ЗДО № 10
9.      Івашків Алла ЗДО № 11
10.  Звір Галина ЗДО № 11
11.  Баран Марія ЗДО № 12
12.  Калакука Ольга ЗДО № 12
13.  Левків Надія ЗДО № 12
14.  Любінська Наталія ЗДО № 12
15.  Лужна Олена ЗДО № 12
16.  Надрічна Лідія ЗДО № 12
17.  Скульська Ганна ЗДО № 13
18.  Туркула Наталія ЗДО № 13
19.  Шарик Наталія ЗДО № 13
20.  Онисько Оксана ЗДО № 13
21.  Зозуляк Оксана ЗДО № 13
22.  Волянська Наталія ЗДО № 13
23.  Сеньків Оксана ЗДО № 13
24.  Юрцевич Ірина ЗДО № 13
25.  Лесик Любов ЗДО № 14
26.  Луців Олена ЗДО № 14

1.1.27. Групи ФФМ_149_1 «Історичне краєзнавство у викладанні шкільних курсів історії та географії» в обсязі 12 год:

1.       Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Липовецька Юстина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.       Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.       Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Цибульська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.       Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.       Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.       Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Литвинчук Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.   Бортняк Наталія ТКГ
12.   Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.28. Групи ФФМ_149_2 «Історичне краєзнавство у викладанні шкільних курсів історії та географії» в обсязі 12 год:

1.       Тарасова Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.       Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.       Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.       Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Панчук Ігор ТЛ «Генезис»
11.   Клапоущак Ігор ТЛ «Генезис»
12.   Боднарчук Мирослава ТТЛ
13.   Дроб Лілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.   Царик Леся ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.   Озерчук Микола Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
16.   Стоян Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.2. Зарахувати слухачам курсів підвищення кваліфікації вивчення:

1.2.1. Розділу ФФМ_105 «Корекція агресивної поведінки дітей дошкільного  та шкільного віку» в обсязі 8 год:

1.         Гурська Оксана ЗДО № 9

1.2.2. Розділу ФФМ_151 «Бібліотека – центр інноваційної думки» в обсязі 10 год:

1.             Гонташ Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Внести зміни до наказу №10-НО від 07.11.2022 р.:

2.1. У п. 1.1.41 вилучити прізвища Карпишин Галина, Пелех Наталія, Стрільчук Наталія.

2.2. У п. 1.1.42  вилучити прізвище Туровська Надія.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                 Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  07.11.2022                                                                                    № 10-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у жовтні 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_4_3, СГМ_4_5, СГМ_8_2, СГМ_14, ЗПМ_1_4, ЗПМ_1_5, ЗПМ_3, ЗПМ_4, ЗПМ_5, ЗПМ_16,  ЗПМ_18_3, ЗПМ_18_4, ЗПМ_22, ЗПМ_24_2, ЗПМ_26,  ЗПМ_29_2, ЗПМ_29_3, ЗПМ_31, ЗПМ_34_1, ЗПМ_34_2, ЗПМ_35, ФФМ_6а_1, ФФМ_6а_2, ФФМ_6а_3, ФФМ_13,  ФФМ_17, ФФМ_22, ФФМ_43, ФФМ_48, ФФМ_59, ФФМ_64, ФФМ_76, ФФМ_94, ФФМ_95, ФФМ_102_2, ФФМ_102_3, ФФМ_110_1. ФФМ_110_2, ФФМ_139, ФФМ_142, ФФМ_143, ФФМ_146, ФФМ_151,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_4_3 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.          Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.          Уруська Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.          Газилишин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.          Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.          Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.          Носихіна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.          Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.          Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.          Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10.      Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.      Паскевич Інна ТКГ
12.      Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Мельник Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка
16.      Козуб Дмитро ВПУ СПТ
17.      Безкоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.2. Групи СГМ_4_5 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 13 год:

1.          Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.          Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
3.          Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.          Діордіца Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.          Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
6.          Івегеш Оксана ТЛ «Генезис»
7.          Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.          Кравчук Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.          Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.      Сидорук Катерина ТПШ № 3
11.      Лукащук Ганна ТПШ № 3
12.      Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.      Ожга Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.3. Групи СГМ_8_2 «Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу» в обсязі 12 год:

1.         Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.         Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.         Беліченко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.         Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.         Будай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.         Денека Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Драбик Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Дичко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.     Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.     Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Гуарніері Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Іваницька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Козенко Маргарита ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.     Морозович Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.     Мотовільчик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.     Миндзар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.     Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.     Олійник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Палій Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.     Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.     Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.     Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.     Сампара Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.     Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.     Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
30.     Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
31.     Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
32.     Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
33.     Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
34.     Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
35.     Волощук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
36.     Живчак Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.4. Групи СГМ_14 «Місія філософії освіти у розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників в системі неперервної освіти» в обсязі 12 год:

1.          Боднар Надія ЗДО № 15
2.          Лебідь Наталя ЗДО № 15
3.          Павелко Світлана ЗДО № 15
4.          Саванчук Зоряна ЗДО № 15
5.          Хамига Тетяна ЗДО № 30
6.          Вакула Марія ЗДО № 30
7.          Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
8.          Курило Любомира ЗДО № 30
9.          Кутна Катерина ЗДО № 30
10.      Золочівська Іванна ЗДО № 30
11.      Свіргун Лариса ЗДО № 34
12.      Балук Надія ЗДО № 34
13.      Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.      Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.      Пашинська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.      Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.      Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.      Цибульська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.      Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.      Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.      Василишин Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
22.      Іващук Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.      Недошитко Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.      Штогрин Павло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.      Черниш Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.      Нова Марія ТУГ ім. І .Франка

1.1.5. Групи ЗПМ_1_4 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін» в обсязі 10 год:

1.         Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.         Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Знак Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Коцяба Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.     Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.     Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.     Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.6. Групи ЗПМ_1_5 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін» в обсязі 10 год:

1.         Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.         Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.         Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.         Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.         Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.         Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.         Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.         Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.         Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.     Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.     Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.     Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.     Познанська Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.     Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.     Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.     Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.     Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.     Бурик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.     Строцій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.     Рубісь Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.7. Групи ЗПМ_3 «Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва» в обсязі 6 год:

1.             Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
2.             Божаківська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.             Вавричук Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.             Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
5.             Шендирук Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
6.             Ясеновська Наталія ЗДО № 17
7.             Бурденюк Віра ЗДО № 19
8.             Газилишин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.             Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.         Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.         Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.         Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.         Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.         Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.         Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.         Свергун Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.         Трач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.         Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.         Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.         Забігайло Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.         Мелимука Зоя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.         Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.         Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.         Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
25.         Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.         Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.         Водовіз Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.8. Групи ЗПМ_4 «Змішане навчання: персоналізоване навчання кожного» в обсязі 4 год:

1.         Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.         Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.         Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
4.         Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Бойко Наталя ТТЛ
7.         Дворницька Галина ТТЛ

1.1.9. Групи ЗПМ_5 «Технології інтегрованого викладання предметів» в обсязі 6 год:

1.         Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.         Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.         Рапінда Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.         Млинко Віра ЗДО № 39
5.         Микитишин Надія ЗДО № 39
6.         Куш Світлана ЗДО № 39
7.         Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.         Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.     Мельник Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Півторак Ліля ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Бойко Наталя ТТЛ
14.     Дворницька Галина ТТЛ
15.     Ензельт Ольга ТУГ ім. І.Франка
16.     Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
17.     Ензельт Олександр ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.     Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
19.     Пілюкова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.     Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.     Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.10. Групи ЗПМ_16 «Хмарні технології в роботі вчителя» в обсязі 8 год:

1.          Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.          Бахуринська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.          Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.          Демидась Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.          Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.          Кобильник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.          Краса Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.          Придивус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.          Сівозад Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.      Сторчак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.      Ферштай Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.      Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.      Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.      Данилюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.      Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.      Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.      Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.      Микитів Людмила ТЛ «Генезис»
19.      Танцовна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.      Музика Наталя ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.      Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.      Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.      Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.      Бойко Наталя ТТЛ
25.      Дворницька Галина ТТЛ
26.      Козбур Галина ТТЛ
27.      Солодка Неоніла ТТЛ
28.      Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.      Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
30.      Цимбалюк Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
31.      Марцинюк Олександра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
32.      Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
33.      Кудласевич Наталія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
34.      Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
35.      Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
36.      Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.11. Групи ЗПМ_18_3  «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Балан Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Боднар Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.         Гуска Мирослава ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.         Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.         Михальська Руслана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
6.         Олійник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
7.         Теребенець Любомира ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
8.         Рімкевічіус Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
9.         Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
10.     Ващишин Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.     Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.     Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13.     Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
14.     Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.     Бартошак Валентина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.     Явор Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.     Ревасевич Ірина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
18.     Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
19.     Михальська Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
20.     Засадко Тетяна ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
21.     Плисюк Олександра ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
22.     Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1.1.12. Групи ЗПМ_18_4  «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Вовчук Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.         Хлопова Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.         Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Зьомко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Бегур Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Кудасова Било Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
18.     Домбровська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.     Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.13. Групи ЗПМ_22 «Комп’ютерна графіка в роботі вчителя» в обсязі 8 год:

1.         Михальська Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Оленка Тетяна ЗДО № 15
3.         Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.         Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Хома Олена ТКГ
7.         Дорошенко Ольга ТПШ № 1
8.         Танцовна Наталія ТПШ № 2
9.         Лотоцька Ольга ТПШ № 5
10.     Батюк Олег ТУГ ім. І.Франка
11.     Жаровська Ольга ТУГ ім. І.Франка
12.     Кумановська Наталія ТУГ ім. І.Франка
13.     Шуст Галина ТУГ ім. І.Франка
14.     Горішна Галина ТУГ ім. І.Франка
15.     Сопівник Галина ТУГ ім. І.Франка
16.     Стецик Оксана ТУГ ім. І.Франка
17.     Грегоращук Юлія ТУГ ім. І.Франка
18.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
19.     Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.14. Групи ЗПМ_24_2  «Інтернет-ресурси для опитування та тестування» в обсязі 9 год:

1.          Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.          Мисник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.          Перепелиця Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.          Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.          Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
6.          Ваврик Ольга ТГ № 30
7.          Жигайло Оксана ТКГ
8.          Михайлишин Олександра ТКГ
9.          Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»

1.1.15. Групи ЗПМ_26  «Здоров’язбережувальні  технології та їх впровадження в освітній процес. Здоров’я збережувальні аспекти сучасного уроку» в обсязі 8 год:

1.         Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
2.         Скульська Ганна ЗДО № 13
3.         Салевич Галина ЗДО № 14
4.         Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.         Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.         Смаль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.         Євстратова Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.         Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.         Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.     Курганнікова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.     Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.     Максимів (Лозінська) Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.     Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Бренчукова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.     Домбровська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.     Дудник Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.     Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.     Градова Лілія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21.     Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
22.     Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
23.     Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Краснопольська Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.     Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ
26.     Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
27.     Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.     Волянська Наталія ЗДО № 13
29.     Танцовна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.16. Групи ЗПМ_29_2  «Стратегії формувального оцінювання в  5–11 класах» в обсязі 8 год:

1.         Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.         Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.         Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.         Козенко Маргарита ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.         Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.         Миндзар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.     Живчак Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.     Куцкір Світлана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
12.     Кудринська Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.     Панасюк Наталія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
14.     Вовк Оксана ТСЗОШ ТМР
15.     Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
16.     Гордійчук Наталія ТКГ
17.     Клименко Марія ТКГ
18.     Поточняк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.     Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.17. Групи ЗПМ_29_3  «Стратегії формувального оцінювання в  5–11 класах» в обсязі 8 год:

1.         Буртняк Павліна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
2.         Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
3.         Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
4.         Ониськів Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
5.         Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Гуцул Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Ензельт Ольга ТУГ м.. І.Франка
10.     Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11.     Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
12.     Єрмолаєва Ганна ТЛ «Генезис»
13.     Гіль Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
14.     Гіль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

 

1.1.18. Групи ЗПМ_31 «Система Moodle як засіб підвищення ефективності викладання» в обсязі 6  год:

1.         Дівик Лідія ЗДО № 22
2.         Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.         Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.         Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
5.         Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
6.         Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
7.         Уруський Володимир ТКМЦНОІМ
8.         Костилєва Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

 

1.1.19. Групи ЗПМ_34_1 «Сучасні освітні технології. Цифровий Storytelling» в обсязі 9 год:

1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.         Жеребна Зоряна КЗ ТМР МСЮТ
4.         Комендацький Станіслав КЗ ТМР МСЮТ
5.         Підлатюк Ольга КЗ ТМР МСЮТ
6.         Юськів Оксана КЗ ТМР МСЮТ
7.         Лозова Ніна КЗ ТМР МСЮТ
8.         Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
9.         Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.     Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.     Підгурська Неля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.     Вербицька Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
13.     Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

 

1.1.20 Групи ЗПМ_34_2 «Сучасні освітні технології. Цифровий Storytelling» в обсязі 9 год:

1.          Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.          Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.          Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.          Копанецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.          Смакула Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.          Шидловський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.          Сеньківська Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.          Муравицька Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.          Козбур Галина ТТЛ
10.      Солодка Неоніла ТТЛ

 

1.1.21. Групи ЗПМ_35 «Безпека цифрової особистості» в обсязі 9 год:

1.          Боднар Надія ЗДО № 15
2.          Лебідь Наталя ЗДО № 15
3.          Павелко Світлана ЗДО № 15
4.          Саванчук Зоряна ЗДО № 15
5.          Книш Лариса ЗДО № 24
6.          Середняк Світлана ЗДО № 24
7.          Стельмащук Марія ЗДО № 24
8.          Стецок Ангеліна ЗДО № 24
9.          Шимуха Андрій ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
10.      Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.      Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.      Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.      Дорошенко Ольга ТПШ № 1
14.      Дяківська Галина ТПШ № 3
15.      Топольницька Оксана ТПШ № 3
16.      Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
18.      Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
19.      Вороняк Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.      Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.      Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.      Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.      Кузь Зоряна

 

1.1.22. Групи ФФМ_6а_1 «Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2» в обсязі 8 год:

1.         Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
2.         Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
3.         Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
4.         Іванцова Галина ТПШ «Ерудит»
5.         Герус Марія ТПШ «Ерудит»
6.         Рожицька Ірина ТПШ «Ерудит»
7.         Топорницька Юлія ТПШ «Ерудит»
8.         Тищук Юлія ТПШ «Ерудит»
9.         Савіцька Надія ТПШ «Ерудит»
10.     Топольницька Оксана ТПШ № 3
11.     Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.     Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.     Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.     Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
15.     Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.     Вороняк Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
17.     Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
18.     Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
19.     Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.     Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.     Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки

 

1.1.23. Групи ФФМ_6а_2 «Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2» в обсязі 8 год:

1.         Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.         Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Бачинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.         Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.         Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.     Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.     Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.     Галущак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.     Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.     Вінніцка Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.     Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Кушнірчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Гайда Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.     Соболівська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.     Дмитришин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.     Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.     Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.     Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.     Михайлишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

 

1.1.24. Групи ФФМ_6а_3 «Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2» в обсязі 8 год:

1.         Шимків Світлана ТПШ № 5
2.         Явна Світлана ТПШ № 5
3.         Курдупель Олена ТПШ № 5
4.         Коваль Наталія ТПШ № 5
5.         Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
6.         Лотоцька Ольга ТПШ № 5
7.         Савчук Наталія ТПШ № 5
8.         Кусяк Оксана ТПШ № 5
9.         Кравчук Людмила ТПШ № 5
10.     Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
11.     Ханенко Світлана ТПШ № 5
12.     Шум Наталія ТПШ № 5
13.     Басіста Вікторія ТПШ № 5
14.     Цімерман Ірина ТПШ № 5
15.     Кім Світлана ТПШ № 5
16.     Кіндратюк Інна ТПШ № 5
17.     Стадніцька Світлана ТПШ № 5
18.     Демкович Людмила ТПШ № 5
19.     Саловська Ольга ТПШ № 5
20.     Романець Людмила ТПШ № 5
21.     Шпуляк Лідія ТПШ № 5
22.     Мудрієвська Олена ТПШ № 5
23.     Демчук Людмила ТПШ № 5
24.     Добродзій Марія ТПШ № 5
25.     Мілян Анастасія ТПШ № 5
26.     Фіньк Уляна ТПШ № 5
27.     Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
28.     Андрійчук Неля Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
29.     Храпа Надія ТГ № 30
30.     Гімла Катерина ТПШ № 3
31.     Позднякова Світлана ТЛ «Генезис»
32.     Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
33.     Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

 

1.1.25. Групи ФФМ_13 «Інноваційні форми роботи вихователя ГПД як засіб формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь» в обсязі 5 год:

1.          Марків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.          Пастух Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.          Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.          Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.          Ленько Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
6.          Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.          Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
8.          Куца Леся ТСЗОШ ТМР
9.          Попович Лілія ТСЗОШ ТМР
10.      Романюк Людмила ТСЗОШ ТМР
11.      Сметанка Юлія ТСЗОШ ТМР
12.      Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
13.      Ткачук Люмила ТСЗОШ ТМР
14.      Петровська Розалія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Данилюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.      Залипецька Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.      Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.      Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.      Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
20.      Волошина Галина ТГ № 30
21.      Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.      Менська Віра ТСЗОШ ТМР
23.      Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
24.      Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
25.      Чеснович Галина ТСЗОШ ТМР
26.      Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

 

1.1.26 Групи ФФМ_17 «Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики» в обсязі 32 год:

1.      Зварич Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.      Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Матуш Рома ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Мацек Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Тимофієнко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Давида Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.  Мричко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.  Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.  Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.  Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.  Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.  Генкул Леся ТКГ
22.  Гринчук Ольга ТКГ
23.  Форманюк Зоряна ТКГ
24.  Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.  Нова Марія ТУГ ім. І.Франка
27.  Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.  Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.  Глотова Катерина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.  Лучко Олександра ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.  Мельник Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Петриця Любов ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.  Човніцька Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.  Шаповал Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
35.  Южин Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.  Ярославська Віра ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.  Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.  Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.  Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.  Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
41.  Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

 

1.1.27. Групи ФФМ_22 «Особливості інтерпретації тексту у шкільному курсі  зарубіжної літератури» в обсязі 12 год:

1.         Бурмас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.         Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.         Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.         Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Кузняк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.         Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.         Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.         Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.     Івашко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Пухальська Діана ТУГ ім. І.Франка
13.     Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.     Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

 

1.1.28. Групи ФФМ_43 «Екологічний аспект в освітньому процесі» в обсязі 10 год:

1.       Карпунь Наталія ТГ № 30
2.       Солодка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.       Солтис Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.       Озерчук Микола Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6.       Олендер Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.       Волянська Наталія ЗДО № 13
8.       Насипана Ольга ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого

 

1.1.29. Групи ФФМ_48 «Технологія розвитку критичного мислення і формування навичок 21 століття у навчанні математики» в обсязі 5 год:

1.       Веприк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.       Вербицька Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.       Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.       Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.       Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.       Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.       Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.       Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.   Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.   Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.   Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.   Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.   Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.   Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.   Оверко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.   Королевич Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.   Пушкар Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.   Бурик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.   Строцій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.   Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.   Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.   Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.   Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
25.   Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.   Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.   Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.   Школьна Валентина ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
29.   Макосій Степан ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
30.   Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

 

1.1.30. Групи ФФМ_59 «Дизайн предметів інтер’єру» в обсязі 10 год:

1.         Івашків Алла ЗДО № 11
2.         Звір Галина ЗДО № 11
3.         Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
4.         Бабій Катерина ЗДО № 20
5.         Ваврів Олена ЗДО № 20
6.         Питляр Ольга ЗДО № 20
7.         Решнюк Вікторія ЗДО № 20
8.         Жаловська Софія ЗДО № 20
9.         Данелюк Наталія ЗДО № 21
10.     Марценюк Валентина ЗДО № 21
11.     Вовчук Ірина ЗДО № 22
12.     Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
13.     Креховець Оксана ЗДО № 36
14.     Лагазюк Ірина ЗДО № 36
15.     Дмитерко Галина ЗДО № 9
16.     Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.     Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.     Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.     Костилєва Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.     Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.     Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
22.     Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
23.     Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
24.     Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
25.     Курило Василь ТГ № 30
26.     Ваврик Галина ТПШ № 3
27.     Людкевич Ганна ТПШ № 3

 

1.1.31. Групи ФФМ_64 «Майстер-клас: вироби із пластику» в обсязі 6 год:

1.       Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
2.       Краківська Ірина ЗДО № 19
3.       Найдущак Галина ЗДО № 19
4.       Хромова Світлана ЗДО № 21
5.       Медюх Надія ЗДО № 33
6.       Поворозник Наталія ЗДО № 33
7.       Якимів Надія ЗДО № 33
8.       Гнатів Ольга ЗДО № 36
9.       Денисюк Юлія ЗДО № 36
10.   Луців Ірина ЗДО № 36
11.   Петрика Любов ЗДО № 36
12.   Терещук Оксана ЗДО № 36
13.   Гончарук Мирослава ЗДО № 9
14.   Волинець Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.   Костів Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.   Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.   Гей Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.   Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.   Олійник Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.   Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.   Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
22.   Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.   Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.   Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
25.   Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
26.   Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.   Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
28.   Курило Василь ТГ № 30
29.   Архіпова Олександра ТПШ № 2
30.   Петрик Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.   Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.   Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

1.1.32. Групи ФФМ_76  «Майстер-клас: Фелтінг (валяння вовни)» в обсязі 6 год:

1.       Гащак Галина ЗДО № 21
2.       Данелюк Наталія ЗДО № 21
3.       Лисак Ірина ЗДО № 21
4.       Марценюк Валентина ЗДО № 21
5.       Хромова Світлана ЗДО № 21
6.       Остряннікова Оксана ЗДО № 33
7.       Андросюк Олександра ЗДО № 33
8.       Зілько Любов ЗДО № 9
9.       Душніцька Світлана ЗДО № 9
10.   Маланчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.   Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
12.   Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
13.   Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
14.   Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
15.   Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
16.   Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
17.   Лукащук Ганна ТПШ № 3
18.   Солтис Олеся ТПШ № 3
19.   Хома Оксана ТПШ № 3
20.   Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.   Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.   Дуда Галина ЗДО № 9

 

1.1.33. Групи ФФМ_94 «Розкриття креативної особистості засобами музичного мистецтва» в обсязі 4 год:

1.         Ващишин Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Зозуляк Оксана ЗДО № 13
3.         Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.         Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.         Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
7.         Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
8.         Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
9.         Гавришків Тетяна ТПШ № 3
10.     Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.34. Групи ФФМ_102_2 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.        Томашева Олександра ЗДО № 30
2.        Цибульська Ольга ЗДО № 31
3.        Федорів Світлана ЗДО № 31
4.        Черна Мар`яна ЗДО № 38
5.        Гандзюк Тетяна ЗДО № 38
6.        Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
7.        Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
8.        Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
9.        Максимишин Світлана ТПШ № 5
10.    Шурхай Марія ТПШ № 5
11.    Кравчук Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.    Федчик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.    Буката Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.    Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.    Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.    Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.    Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.    Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.    Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
20.    Сиротюк Світлана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.    Вишневська Лариса ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.    Лихачинська Іванна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.    Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.    Синюк Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
25.    Недошитко Віктор ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
26.    Ступінська Руслана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
27.    Олендер Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.35. Групи ФФМ_102_3 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.        Зацухна Світлана ЗДО № 17
2.        Висоцька Надія ЗДО № 2
3.        Залеська Галина ЗДО № 2
4.        Ощіпко Ганна ЗДО № 2
5.        Подоляк Тетяна ЗДО № 2
6.        Семенюта Олена ЗДО № 2
7.        Кокора Віра ЗДО № 2
8.        Йосик Олена ЗДО № 21
9.        Лемішко Світлана ЗДО № 21
10.    Шевчук Елена ЗДО № 21
11.    Васильків Ольга ЗДО № 22
12.    Кулик Оксана ЗДО № 22
13.    Калин Олена ЗДО № 27
14.    Пачва Олена ЗДО № 27
15.    Тендицька Наталія ЗДО № 27
16.    Алексевич Галина ЗДО № 4
17.    Олійник Наталія ЗДО № 4
18.    Бадовська Орися ЗДО № 5
19.    Бойко Наталія ЗДО № 5
20.    Остяк Світлана ЗДО № 5
21.    Холод Леся ЗДО № 5
22.    Рубісь Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.36. Групи ФФМ_110_1 «Особливості організації інклюзивної освіти у початковій школі» в обсязі 8 год:

1.        Євстратова Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.        Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.        Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.        Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.        Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.        Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
7.        Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
8.        Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.        Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.    Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.    Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.    Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.    Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.    Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.    Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.    Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.    Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.    Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.    Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.    Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.    Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.    Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.    Савенчук Любов ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.    Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
25.    Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.37. Групи ФФМ_110_2 «Особливості організації інклюзивної освіти у початковій школі» в обсязі 8 год:

1.         Остапишин Валентина ЗДО № 31
2.         Дорожинська Любов ЗДО № 5
3.         Минько Людмила ЗДО № 5
4.         Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.         Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.         Сікора Галина ТКГ
7.         Чекалюк Наталя ТПШ № 2
8.         Михальчук Зоряна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.         Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10.     Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.     П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12.     Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
13.     Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
14.     Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
15.     Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
16.     Шкльода Катерина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
17.     Бас Лідія ТПШ № 2
18.     Козак Світлана ТПШ № 2
19.     Литвинець Любов ТПШ № 2
20.     Флорчук Оксана ТПШ № 2
21.     Швець Руслана ТПШ № 2

1.1.38. Групи ФФМ_139 «Удосконалення ключових компетентностей учителів етики та християнської етики» в обсязі 16 год:

1.         Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.         Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
5.         Боржун Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.         Замосна Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
7.         Мацала Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
8.         Микитюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
9.         Савенчук Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.     Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.     Самолюк Ганна Чортківська ДКА
12.     Осадчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.     Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Козярик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.     Наконечна Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.     Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
17.     Роговська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
18.     Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.     Кипибіда Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.     Березовська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.     Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.     Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
23.     Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
24.     Саньоцька Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
25.     Вальчишин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.     Вовк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.     Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.     Рославський Володимир Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.. Чортківського району
29.     Миць Василь Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
30.     Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.39. Групи ФФМ_142 «Цифрова грамотність працівника психологічної служби» в обсязі 8 год:

1.         Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
2.         Лисак Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Матіяш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Іванюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.         Топоренко Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Татарин Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.         Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.     Синельникова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.     Джуган Світлана ТЛ «Генезис»
12.     Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.     Шимків Альона ТГ № 30
14.     Квілінська Марія ТКГ
15.     Чарнош Аліна ТКГ
16.     Тірон Надія ТНВК ШПЛ № 2
17.     Федак Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Днись Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Колісник Оксана ТУГ імені І.Франка
21.     Гавришко Ірина ТУГ імені І.Франка
22.     Микитюк Любов ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.     Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
24.     Шкорубська Тетяна ЗДО № 19
25.     Хомик Оксана ЗДО № 2
26.     Шевчук Ілена ЗДО № 21
27.     Репета Тетяна ЗДО № 27
28.     Томашева Олександра ЗДО № 30
29.     Боб’як Тетяна ЗДО № 31
30.     Свіргун Лариса ЗДО № 34
31.     Венгер Лілія ЗДО № 37
32.     Іванчишин Катерина ЗДО № 9
33.     Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
34.     Борис Оксана ТПШ № 1
35.     Нетребська Вікторія ТПШ № 3
36.     Когут Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.     Космина Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.     Щербяк Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
39.     Багрій Галина ЗДО № 7

1.1.40. Групи ФФМ_143 «Модуль 1. Бадмінтон. Підготовка керівників спортивних гуртків, представників учнівських команд. Модуль 2. Організація занять з учнями, віднесеними за станом здоров’я до спеціальної медичної групи» в обсязі 30 год:

1.         Залізний Владислав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.         Волошинська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.         Перейма Петро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.         Крутовський Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Кос Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Крутовський Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Воробець Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.         Грабовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.         Роман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.     Роман Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.     Федорків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Лукович Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.     Матвіїв Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.     Корнага Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.     Трач Борис ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Чорна Анна ТКГ
17.     Мотрук Стефанія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.     Демидась Андрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.     Біломар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Гаврилюк Роман ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Петелін Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Сандуляк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Шихненко Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Ясюченя Володимир ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Карпик Ігор ТТЛ
26.     Дячун Ігор ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.     Кондзьолка Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.     Рудько Любов ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.     Тригуба Віталік ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
30.     Баб’юк Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.     Біда Галина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.     Залюбовська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
33.     Ляска Вадим Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.     Харчук Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.     Антонюк Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.     Поліщук Ігор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.     Романюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.     Рудник Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.     Довгий Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
40.     Вербіцький Юрій Кобзарівська ЗОШ І – ІІІ ст.
41.     Демчук Сергій Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
42.     Гефко Володимир ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
43.     Качоровський Микола ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
44.     Козуб Ярослав ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
45.     Козловський Юрій Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
46.     Івегеш Василь ТЛ «Генезис»
47.     Назаренко Анатолій ТЛ «Генезис»
48.     Хомич Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
49.     Роговська Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
50.     Васильків Ольга ЗДО № 22
51.     Шліхта Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
52.     Вовчок Назар ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
53.     Олексюк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
54.      Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
55.      Червінський Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
56.     Хомич Олег ЗДО № 34
57.     Лєсков Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
58.     Базюк Юлія ТКГ
59.     Пронишин Володимир ТУГ
60.     Бенцал Любомир ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
61.     Булич Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
62.     Стасюк Андрій ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
63.     Баран Олег ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
64.     Бучинський Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.41. Групи ФФМ_146  «Запобігання насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО: управлінський аспект»  в обсязі 8 год:

1.         Потерайко Галина ЗДО № 16
2.         Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
3.         Ясеновська Наталія ЗДО № 17
4.         Ковалець Галина ЗДО № 18
5.         Довбня Дарія ЗДО № 19
6.         Бабій Катерина ЗДО № 20
7.         Ваврів Олена ЗДО № 20
8.         Жаловська Софія ЗДО № 20
9.         Казмірчук Людмила ЗДО № 20
10.     Мудра Оксана ЗДО № 20
11.     Питляр Ольга ЗДО № 20
12.     Решнюк Вікторія ЗДО № 20
13.     Розум Марія ЗДО № 20
14.     Семкович Людмила ЗДО № 20
15.     Кутузова Інна ЗДО № 20
16.     Плекан Елла ЗДО № 21
17.     Шамлі Наталія ЗДО № 24
18.     Машталір Валентина ЗДО № 24
19.     Калин Олена ЗДО № 27
20.     Паращук Оксана ЗДО № 27
21.     Пачва Олена ЗДО № 27
22.     Дячук Віра ЗДО № 34
23.     Балук Надія ЗДО № 34
24.     Майборода Оксана ЗДО № 34
25.     Нетребська Вікторія ТПШ № 3
26.     Шевчук Олена ТПШ № 3
27.     Сарабун Марія ЗДО № 32
28.     Лотоцька Маряна ЗДО № 1
29.     Хлистова Ольга ЗДО № 1
30.     Черватюк Галина ЗДО № 1
31.     Алексевич Галина ЗДО № 4
32.     Бойко Леся ЗДО № 4
33.     Сеньківська Любов ЗДО № 4
34.     Філь Світлана ЗДО № 4
35.     Бадовська Орися ЗДО № 5
36.     Карпишин Галина ЗДО № 5
37.     Пелех Наталія ЗДО № 5
38.     Остяк Світлана ЗДО № 5
39.     Холод Леся ЗДО № 5
40.     Якимович Людмила ЗДО № 5
41.     Яцюк Ольга ЗДО № 5
42.     Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
43.     Лабівська Тетяна ЗДО № 6
44.     Стрільчук Наталія ЗДО № 6
45.     Тимчій Оксана ЗДО № 9
46.     Шкварок Жанна ЗДО № 10
47.     Івашків Алла ЗДО № 11
48.     Звір Галина ЗДО № 11
49.     Слободянюк Світлана ЗДО № 12
50.     Скульська Ганна ЗДО № 13
51.     Боднар Надія ЗДО № 15
52.     Лебідь Наталя ЗДО № 15
53.     Павелко Світлана ЗДО № 15
54.     Саванчук Зоряна ЗДО № 15
55.     Довбенко Ольга ЗДО № 3
56.     Волянська Наталія ЗДО № 13
57.     Мицько Богдана ЗДО № 6
58.     Винник Надія ТПШ № 3
59.     Людкевич Ганна ТПШ № 3
60.     Ваврик Галина ТПШ № 3

1.1.42. Групи ФФМ_151 «Бібліотека – центр інноваційної думки» в обсязі 10 год:

1.        Шевчук Євгенія ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.        Болтян Таісія ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
3.        Смакоуз Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.        Гринь Люба ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.        Костилєва Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.        Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.        Ярема Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.        Вовк Зіна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.        Кукурічка Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.    Рудик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.    Дзецюх Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.    Віцінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.    Телегіна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.    Сівчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.    Дацюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.    Крук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.    Дидик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
18.    Чорномаз Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
19.    Ясьончик Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.    Будай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.    Сямро Руслана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.    Дмитришин Людмила Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
23.    Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
24.    Мигаль Світлана ТСЗОШ ТМР
25.    Якимів Лідія ТГ № 30
26.    Хома Олена ТКГ
27.    Осіпова Оксана ТПШ № 1
28.    Худа Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.    Драч Ірена ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.    Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.    Філіповська Леся ТТЛ
32.    Смій Людмила ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.    Гаврон Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.    Туровська Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
35.    Сорочинська Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
36.    Корицька Олена КЗ ТМР МШ №1

1.2. Зарахувати слухачам курсів підвищення кваліфікації вивчення:

1.2.1. Розділу ФФМ_95 «Формування вокальної культури на уроках мистецтва в контексті традиційної музичної освіти в Україні» в обсязі 10 год:

1.         Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.         Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.         Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
4.         Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.         Купецька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.2.2. Розділу ФФМ_7а «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.          Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                            Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  11.10.2022                                                                                    № 09-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у вересні 2022 року  

У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_6_1, СГМ_9, ЗПМ_2_1, ЗПМ_2_2, ЗПМ_2_3, ЗПМ_8, ЗПМ_15, ЗПМ_24_1,  ЗПМ_24_3, ФФМ_8, ФФМ_10_2,  ФФМ_57, ФФМ_61, ФФМ_63, ФФМ_89, ФФМ_102_1, ФФМ_106_1. ФФМ_106_2, ФФМ_123, ФФМ_133, ФФМ_147_3,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_6_1 «Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра» в обсязі 10 год:

1.         Хлистова Ольга ЗДО № 1
2.         Пшик Марія ЗДО № 13
3.         Волянська Наталія ЗДО № 13
4.         Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
5.         Штогрина Наталія ЗДО № 17
6.         Островерхова Марія ЗДО № 25
7.         Семеляк Неоніла ЗДО № 25
8.         Суха Єлизавета ЗДО № 25
9.         Федорій Наталія ЗДО № 25
10.     Наваляна Леся ЗДО № 29
11.     Улегіна Ірина ЗДО № 29
12.     Павловська Тереса ЗДО № 30
13.     Семеген Галина ЗДО № 9
14.     Дмитрук Олеся ЗДО № 9
15.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Мудрієвська Олена ТПШ № 5
17.     Демчук Людмила ТПШ № 5
18.     Мілян Анастасія ТПШ № 5

1.1.2. Групи ЗПМ_2_1 «Формування інноваційної культури вчителя. Готовність  вчителя до інноваційної діяльності. Інноваційні технології навчання» в обсязі 10 год:

1.          Стешин-Замойська Ірина ЗДО № 19
2.          Воловик Олена ЗДО № 19
3.          Киселиця Світлана ЗДО № 19
4.          Півторак Зоряна ЗДО № 19
5.          Вишнюк Наталія ЗДО № 19
6.          Гащин Марія ЗДО № 36
7.          Злочевська Ірина ЗДО № 36
8.          Коверчук Любов ЗДО № 36
9.          Лагазюк Ірина ЗДО № 36
10.      Ладан Марія ЗДО № 36
11.      Марків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.      Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.      Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.      Похила Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.      Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.      Ульбер Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.      Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.      Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.      Топольницька Оксана ТПШ № 3

1.1.3. Групи ЗПМ_2_2 «Формування інноваційної культури вчителя. Готовність  вчителя до інноваційної діяльності. Інноваційні технології навчання» в обсязі 10 год:

1.         Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.         Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.         Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Бабій Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Балакер Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.     Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.     Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.     Мачтієва Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.     Сніжок Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.     Хоростковська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.     Цвинтарна Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Галабіцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.     Королевич Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.     Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.     Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.4. Групи ЗПМ_2_3 «Формування інноваційної культури вчителя. Готовність  вчителя до інноваційної діяльності. Інноваційні технології навчання» в обсязі 10 год:

1.         Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.         Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.         Будай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.         Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.         Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.     Погребняк Лілія ТПШ № 3
11.     Дяківська Галина ТПШ № 3
12.     Гімла Катерина ТПШ № 3
13.     Бойко Наталя ТТЛ
14.     Дворницька Галина ТТЛ
15.     Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
16.     Берестецька Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
17.     Насипана Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.     Васусь Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.     Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.5. Групи ЗПМ_8 «Організація інноваційного навчального середовища за STEM-методикою» в обсязі 5 год:

1.         Петрика Любов ЗДО № 36
2.         Терещук Оксана ЗДО № 36
3.         Дмитерко Галина ЗДО № 9
4.         Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.         Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.         Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.         Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.     Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.     Матлах Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.     Сарабун Марія ТПШ № 4
13.     Тимошів Оксана ТПШ № 4
14.     Держипільська Олена ТПШ № 4
15.     Шинкар Надія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.6. Групи ЗПМ_15 «Online-простір вчителя» в обсязі 9 год:

1.          Олійник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.          Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.          Явор Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.          Богдан Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.          Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.          Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.          Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.          Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.          Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.      Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.      Кацюк Олена ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.      Сеньків Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.      Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.      Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.      Микитів Людмила ТПЛ спортивного профілю
16.      Мельник Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Музика Наталя ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.      Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
20.      Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.      Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.      Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.      Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.      Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.      Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
26.      Гнатківська Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
27.      Жеребна Зоряна КЗ ТМР СЮТ
28.      Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
29.      Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
30.      Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
31.      Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ

1.1.7. Групи ЗПМ_24_1 «Інтернет-ресурси для опитування та тестування» в обсязі 9 год:

1.          Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
2.          Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.          Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.          Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.          Тимусь Ігор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.          Василишин Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.          Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.          Савчук Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.          Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.      Поляний Богдан ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.     Кулик Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Бакало Ліля ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Стецюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Грода Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Васько Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.8. Групи ЗПМ_24_3 «Інтернет-ресурси для опитування та тестування» в обсязі 9 год:

1.         Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Ващишин Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.         Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.         Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.         Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
6.         Олійник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
7.         Гладчук Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
8.         Копестинська Олена Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
9.         Оверко Вікторія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
10.     Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
11.     Козбур Галина ТТЛ
12.     Солодка Неоніла ТТЛ
13.     Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.9. Групи ФФМ_8 «Інтегроване навчання: тематичний і діяльнісний підходи» в обсязі 10 год:

1.         Ільчишин Марія ЗДО № 21
2.         Лемішка Світлана ЗДО № 21
3.         Середа Наталія ЗДО № 21
4.         Кралька Ганна ЗДО № 3
5.         Коваленко Олександра ЗДО № 31
6.         Масна Світлана ЗДО № 31
7.         Сопрун Ірина ЗДО № 31
8.         Куземка Анна ЗДО № 6
9.         Козбур Аліна ЗДО № 9
10.     Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
11.     Позднякова Світлана ТПШ № 4
12.     Сушко Іванна ТПШ № 4
13.     Мудрієвська Олена ТПШ № 5
14.     Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.     Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.     Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.     Галущак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.     Растворова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.     Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.     Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.     Шаповал Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.     Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
24.     Шкльода Катерина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
25.     Нагорна Іванна ТГ № 30
26.     Яриш Тетяна ТГ № 30
27.     Іваськевич Олександра ЗДО№  31
28.     Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.10. Групи ФФМ_10_2 «Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі» в обсязі 9 год:

1.         Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Стрілецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Бриндзола Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
5.         Казмірчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
6.         Литвин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
7.         Мигаль Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
8.         Скопівська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.         Фабіровська Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.     Харишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.     Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.     Баляк Світлана ТКГ
13.     Жигайло Оксана ТКГ
14.     Лайбіда Марія ТКГ
15.     Лучишин Світлана ТКГ
16.     Малоїд Віта ТКГ
17.     Осадчук Тамара ТКГ
18.     Петрик Сніжана ТКГ
19.     Швидка Оксана ТКГ
20.     Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.     Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.     Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.     Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.     Новацька Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.     Мороз Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.     Медюх Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Митохір Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.     Демків Лідія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.     Дмитришин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.     Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.     Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
32.     Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.11. Групи ФФМ_57  «Складання моделей математичних задач з використанням ІКТ інструментарію» в обсязі 5 год:

1.       Михальська Руслана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Чорноока Людмила Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.       Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.       Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.       Лозинська Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.       Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.       Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.   Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.   Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.   Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Макосій Степан ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
16.   Панас Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.   Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.12. Групи ФФМ_61 «Елементи імідж-дизайну. Краса і здоров’я» в обсязі 8 год:

1.       Івашків Алла ЗДО № 11
2.       Звір Галина ЗДО № 11
3.       Широка Анастасія ЗДО № 12
4.       Білявець Олександра ЗДО № 17
5.       Рафалюк Оксана ЗДО № 17
6.       Кокора Віра ЗДО № 2
7.       Бабій Катерина ЗДО № 20
8.       Ваврів Олена ЗДО № 20
9.       Мудра Оксана ЗДО № 20
10.   Хромова Світлана ЗДО № 21
11.   Гнатів Ольга ЗДО № 36
12.   Петрика Любов ЗДО № 36
13.   Соколовська Лариса ЗДО № 37
14.   Деркач Оксана ЗДО № 37
15.   Глущук Тетяна ЗДО № 37
16.     Пушкар Ірина Гімназія «Гармонія»
17.     Питляр Ольга ЗДО № 20
18.     Решнюк Вікторія ЗДО № 20
19.     Гащак Галина ЗДО № 21
20.     Денисюк Юлія ЗДО № 36
21.     Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.     Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
25.     Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
26.     Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.13. Групи ФФМ_63  «Майстер-клас: Вироби з капрону» в обсязі 6 год:

1.         Венгер Ганна ЗДО № 2
2.         Кравчук Світлана ЗДО № 2
3.         Марценюк Валентина ЗДО № 21
4.         Медюх Надія ЗДО № 33
5.         Поворозник Наталія ЗДО № 33
6.         Якимів Надія ЗДО № 33
7.         Лимар Наталія ЗДО № 33
8.         Гончарук Мирослава ЗДО № 9
9.         Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
10.     Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.     Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.     Волинець Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.     Костів Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.     Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.     Гей Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.     Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.     Олійник Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.     Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.     Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.     Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.     Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
22.     Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.     Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.     Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.     Корчевська Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Кадуліна Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.14. Групи ФФМ_89  «Впровадження арт-терапевтичних методик в освітній процесс, як одного із видів здоров’язбережувальних технологій» в обсязі 9 год:

1.         Калакука Ольга ЗДО № 12
2.         Левків Надія ЗДО № 12
3.         Любінська Наталія ЗДО № 12
4.         Надрічна Лідія ЗДО № 12
5.         Гдаль Божена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.         Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Мозіль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
9.         Сидорук Катерина ТПШ № 3
10.     Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.     Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
13.     Шлийко Лілія ЗДО № 12
14.     Широка Анастасія ЗДО № 12
15.     Стецюк Ірина ЗДО № 12
16.     Свідова Марія ЗДО № 12
17.     Cвист Ліда ЗДО № 12
18.     Вересюк Лілія ЗДО № 12
19.     Венгер Ганна ЗДО № 2
20.     Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
21.     Шевчук Ілена ЗДО № 21
22.     Вовчук Ірина ЗДО № 22
23.     Покришко Ірина ЗДО № 22
24.     Чорна Любов ЗДО № 27
25.     Каленик Любов ЗДО № 27
26.     Гнатів Ольга ЗДО № 36
27.     Коверчук Любов ЗДО № 36
28.     Лагазюк Ірина ЗДО № 36
29.     Мандзюк Лілія ЗДО № 36
30.     Гандзюк Тетяна ЗДО № 38

1.1.15. Групи ФФМ_102_1  «Корекційна спрямованість навчання дітей з  особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.        Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.        Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.        Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.        Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.        Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.        Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.        Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.        Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.        Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.    Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.    Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.    Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.    Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.    Желізко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.    Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.    Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.    Крушельницька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.    Кубішин Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.    Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.    Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.    Поврозник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.    Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.    Сеньків Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.    Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.    Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.    Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.    Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.    Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.    Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.    Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.    Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.    Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.    Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.    Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.    Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.    Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.    Кархут Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.    Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.    Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.    Головіна С ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.16. Групи ФФМ_106_1 «Попередження насилля та жорстокого поводження з дітьми» в обсязі 12 год:

1.        Баран Марія ЗДО № 12
2.        Любінська Наталія ЗДО № 12
3.        Надрічна Лідія ЗДО № 12
4.        Шлийко Лілія ЗДО № 12
5.        Стецюк Ірина ЗДО № 12
6.        Свідова Марія ЗДО № 12
7.        Cвист Ліда ЗДО № 12
8.        Вересюк Лілія ЗДО № 12
9.        Міколів Галина ЗДО № 18
10.    Сикута Галина ЗДО № 18
11.    Таванець Олеся ЗДО № 18
12.    Гефко Маряна ЗДО № 19
13.    Костур Надія ЗДО № 2
14.    Ониськів Леся ЗДО № 2
15.    Венгер Ганна ЗДО № 2
16.    Блонарович Оксана ЗДО № 21
17.    Борейко Інна ЗДО № 21
18.    Данелюк Наталія ЗДО № 21
19.    Ільчишин Марія ЗДО № 21
20.    Лемішка Світлана ЗДО № 21
21.    Марценюк Валентина ЗДО № 21
22.    Середа Наталія ЗДО № 21
23.    Вачута Ірина ЗДО № 22
24.    Карпів Даниїла ЗДО № 22
25.    Петрук Юлія ЗДО № 22
26.    Романова Світлана ЗДО № 22
27.    Томковид Володимир ЗДО № 22
28.    Островерхова Марія ЗДО № 25
29.    Семеляк Неоніла ЗДО № 25
30.    Суха Єлизавета ЗДО № 25
31.    Федорій Наталія ЗДО № 25

1.1.17. Групи ФФМ_106_2 «Попередження насилля та жорстокого поводження з дітьми» в обсязі 12 год:

1.        Бунт Ірина ЗДО № 27
2.        Наваляна Леся ЗДО № 29
3.        Новицька Жанна ЗДО № 34
4.        Медвідь Людмила ЗДО № 38
5.        Стрільчук Наталія ЗДО № 6
6.        Іванчишин Катерина ЗДО № 9
7.        Гончарук Мирослава ЗДО № 9
8.        Трач Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.        Шевчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.    Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
11.    Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
12.    Борис Оксана ТПШ № 1
13.    Нетребська Вікторія ТПШ № 3
14.    Глогусь Надія ТПШ № 3
15.    Сидорук Катерина ТПШ № 3
16.    Горбенко Оксана ТПШ № 3
17.    Романюк Марія ТПШ № 3
18.    Гавришків Тетяна ТПШ № 3
19.    Галянта Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.    Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.    Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.    Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.    Цар Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.    Гавришко Ірина ТУГ ім. І.Франка
25.    Грабовська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.    Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
27.    Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
28.    Шевчук Людмила КЗ ТМР ЦТДЮ
29.    Січкарик Марія ЗДО № 7
30.    Багрій Галина ЗДО № 7

1.1.18. Групи ФФМ_123 «Креативна педагогіка» в обсязі 6 год:

1.        Музика Любов ТПШ «Ерудит»
2.        Лісова Оксана ЗДО № 17
3.        Сичевська Ірина ЗДО № 17
4.        Костур Надія ЗДО № 2
5.        Ониськів Леся ЗДО № 2
6.        Мельник Оксана ЗДО № 21
7.        Шевчук Ілена ЗДО № 21
8.        Гончарук Мирослава ЗДО № 9
9.        Джугла Марія ЗДО № 9
10.    Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.    Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.    Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.    Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.    Лугова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.    Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.    Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.    Дорошенко Ольга ТПШ № 1
18.    Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
19.    Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ

1.1.19 Групи ФФМ_133 «Моніторинг розвитку методичних компетентностей педагогів» в обсязі 6 год:

1.         Лесів Валентина ЗДО № 5
2.         Ярмусь Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Козбур Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Семчук Андрій ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.         Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
6.         Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
7.         Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
8.         Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
9.         Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
10.     Акменс Лариса ТСЗОШ ТМР
11.     Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
12.     Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
13.     Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
14.     Баляк Світлана ТКГ
15.     Поліщук Катерина ТПШ № 1
16.     Галайко Оксана ТПШ № 2
17.     Пільгун Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Лужна Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.20. Групи ФФМ_147_3 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.         Матусевич Людмила ЗДО № 34
2.         Заремба Юлія ЗДО № 34
3.         Снятовська Надія ЗДО № 34
4.         Дорожовська Марія ЗДО № 34
5.         Злочевська Ірина ЗДО № 36
6.         Коверчук Любов ЗДО № 36
7.         Лагазюк Ірина ЗДО № 36
8.         Мандзюк Лілія ЗДО № 36
9.         Басій Любов ЗДО № 37
10.     Токар Марія ЗДО № 37
11.     Федак Лілія ЗДО № 37
12.     Марчук Ірина ЗДО № 37
13.     Шкоропата Ірина ЗДО № 37
14.     Кухарчук Юлія ЗДО № 37
15.     Юзвішин Емілія ЗДО № 37
16.     Шпитко Марія ЗДО № 37
17.     Гучак Надія ЗДО № 38
18.     Колодницька Галина ЗДО № 38
19.     Сторож Ольга ЗДО № 38
20.     Черна Мар`яна ЗДО № 38
21.     Цепенда Христина ЗДО № 38
22.     Бровкович Наталія ЗДО № 38
23.     Василюк Світлана ЗДО № 38
24.     Курушин Наталія ЗДО № 39
25.     Кучер Оксана ЗДО № 39
26.     Куш Світлана ЗДО № 39
27.     Микитишин Надія ЗДО № 39
28.     Хомич Олег ЗДО № 34

1.2. Зарахувати вивчення розділу СГМ_9 «Використання ідей Української Хартії вільної людини в освітньому процесі» в обсязі 4 год:

1.         Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.         Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.         Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.         Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного

1.3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

  Директор центру                                                 Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  12.09.2022                                                                                    № 08-НО 

Про внесення доповнень до наказу від 22.08.2022 №07-НО «Про підсумки навчання педагогів у серпні 2022 року»  

  У зв’язку із завершенням вивчення розділу ФФМ_150 «НУШ. 5-6 класи. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год. окремими педагогічними працівниками за індивідуальним навчальним планом

НАКАЗУЮ:

  1. Внести доповнення до наказу від 22.08.2022 №07-НО «Про підсумки навчання педагогів у серпні 2022 року»:

1.1. Доповнити п. 1.1.1. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література:

1.     Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2.     Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.     Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.     Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.2. Доповнити п. 1.1.5. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.   Курась Катерина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.3. Доповнити п. 1.1.6. Освітня галузь інформатична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.    Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.4. Доповнити п. 1.1.9. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.         Черевик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.5. Внести додатково п. 1.1.10. Курси морально-етичного спрямування. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.    Миць Василь ТУГ ім. І .Франка
2.    Гулько Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.6. Внести додатково п. 1.1.11. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Зарубіжна література:

1.     Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.7. Внести додатково п. 1.1.12. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.         Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

2.1. Внести дані до особистих електронних кабінетів вище зазначених педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення.

2.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначеного розділу.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 Директор центру                                                 Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  22.08.2022                                                                                    № 07-НО 

Про підсумки навчання педагогів у серпні 2022 року  

             Для належної підготовки педагогічних працівників до викладання навчальних предметів у 5-х класах в НУШ у серпні додатково організовано навчання  за окремими освітніми галузями розділу ФФМ_150 «НУШ. 5-6 класи. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми». За підсумками навчання педагогів

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. Внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації за підсумками вивчення розділу ФФМ_150 «НУШ. 5-6 класи. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год::

 

1.1.1. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література:

1.     Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.     Галенда Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
3.     Гуцал Марія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
4.     Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
5.    Парацій Лілія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
6.     Підручняк Ольга ТКГ
7.     Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР

1.1.2. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови:

1.     Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.     Власюк Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
3.     Баневич Мар’яна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
4.     Бахурська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.     Куртяк Ірина ТКГ

1.1.3. Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.     Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.4. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.       Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.       Боднарчук Мирослава ТТЛ
3.       Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.       Згурська Світлана ТНВК ШПЛ № 2
5.       Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.       Сусла Ігор ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
7.       Гулій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.       Савіцька Уляна ТКГ
9.       Ларва Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки

1.1.5. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.   Зажерей Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого

1.1.6. Освітня галузь інформатична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.     Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.   Кавка Зоряна ТКГ

1.1.7. Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.         Замойська Ірина ТУГ ім. І .Франка
2.         Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.8. Освітня галузь фізична культура:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.          Роговська Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.          Хомич Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.          Волошинська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.          Лесик Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.          Червінський Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.          Зелінка Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
7.          Дячун Ігор ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.          Кондзьолка Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.          Тригуба Віталій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.     Бригадир Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.      Липка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.      Лукович Юрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.      Архіпов Леонід ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.      Козак Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.      Рогатинська Наталія ТКГ
16.      Сімчук Юлія ТСЗОШ ТМР
17.      Якубів Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Калугіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.      Ситніков Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.      Залюбовська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.9. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми:

1.         Полюга Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначеного розділу.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 Директор центру                                                 Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ 

 21.06.2022                                                                                    № 06-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у червні 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_1, СГМ_11_9, СГМ_11_10, ЗПМ_28_1, ФФМ_5, ФФМ_147_4,  ФФМ_147_7, ФФМ_28, ФФМ_30_3, ФФМ_38, ФФМ_52, ФФМ_54, ФФМ_90, ФФМ_105_1, ФФМ_105_2, ФФМ_125, ФФМ_140, ФФМ_150етика, ФФМ_152,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_1 «Сучасний вчитель як провідник змін» в обсязі 8 год:

1.          Михальська Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.          Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.          Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.          Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
5.          Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
6.          Балик Неля ТПШ «Ерудит»
7.          Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
8.          Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
9.          Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
10.      Палига Оксана ТПШ «Ерудит»
11.      Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
12.      Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
13.      Павлів Ірина ЗДО № 16
14.      Андрусик Галина ЗДО № 19
15.      Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
16.      Максьо Галина ЗДО № 21
17.      Мельник Оксана ЗДО № 21
18.      Шумбар Галина ЗДО № 21
19.      Іздебська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.      Вальчишин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.      Наконечна Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.      Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.      Роган Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.      Скакун Іванна ТПШ № 4
25.      Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.      Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.      Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.      Дробчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.2. Групи СГМ_11_9 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.          Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.          Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.          Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.          Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.          Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.          Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.          Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.          Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.          Пискливець Наталя ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.      Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.      Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.      Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Стасишин Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.      Цар Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.      Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.      Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.      Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.      Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.      Павлишин Роман ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.      Содомора Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.      Ожга Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.      Бояринцева Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.      Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
28.      Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
29.      Галас Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
30.      Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
31.      Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
32.      Шинкар Надія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.3. Групи СГМ_11_10 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.         Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.         Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Губар Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Діденко Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Ігнатова Олеся ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.4. Групи ЗПМ_28_1 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Галайко Оксана ТПШ № 2
2.         Надозірна Галина ТПШ № 2
3.         Налутка Галина ТПШ № 2
4.         Петришин Наталя ТПШ № 2
5.         Рудик Галина ТПШ № 2
6.         Томчук Надія ТПШ № 2
7.         Сидорук Катерина ТПШ № 3
8.         Гавришків Тетяна ТПШ № 3
9.         Волянська Наталія ЗДО № 13
10.     Боднар Надія ЗДО № 15
11.     Павелко Світлана ЗДО № 15
12.     Саванчук Зоряна ЗДО № 15
13.     Ясеновська Наталія ЗДО № 17
14.     Слободян Тетяна ЗДО № 19
15.     Блаженко Людмила ЗДО № 21
16.     Ільчишин Марія ЗДО № 21
17.     Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
18.     Лемішка Світлана ЗДО № 21
19.     Мельник Оксана ЗДО № 21
20.     Середа Наталія ЗДО № 21
21.     Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
22.     Волинець Ліліана ТПШ № 2

1.1.5. Групи ФФМ_5 «Методичний супровід становлення професійної компетентності інструктора з фізичної культури закладу дошкільної освіти» в обсязі 13 год:

1.       Тріска Наталія ЗДО № 10
2.       Івашків Алла ЗДО № 11
3.       Звір Галина ЗДО № 11
4.       Боднар Надія ЗДО № 15
5.       Лебідь Наталя ЗДО № 15
6.       Павелко Світлана ЗДО № 15
7.       Саванчук Зоряна ЗДО № 15
8.       Новік Світлана ЗДО № 17
9.       Скалій Світлана ЗДО № 19
10.   Найдущак Галина ЗДО № 19
11.   Заяць Іванна ЗДО № 19
12.  Слободян Тетяна ЗДО № 19
13.   Марусин Маряна ЗДО № 22
14.   Біляк Ірина ЗДО № 31
15.   Бура Марія ЗДО № 31
16.   Чорна Зоряна ЗДО № 31
17.   Гучак Надія ЗДО № 38
18.   Колодницька Галина ЗДО № 38
19.   Томин Олена ЗДО № 39
20.   Лесів Валентина ЗДО № 5
21.   Людкевич Ганна ТПШ № 3
22.   Бадовська Орися ЗДО № 5

1.1.6. Групи ФФМ_147_4 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.          Лень Марія ЗДО № 27
2.          Марчило Неля ЗДО № 27
3.          Мельник Оксана ЗДО № 27
4.          Минзар Ірина ЗДО № 27
5.          Паращук Оксана ЗДО № 27
6.          Пачва Олена ЗДО № 27
7.          Предко Надія ЗДО № 27
8.          Репета Тетяна ЗДО № 27
9.          Рибчинська Лариса ЗДО № 27
10.      Шимуда Світлана ЗДО № 27
11.      Баран Юлія ЗДО № 30
12.      Батуленко Наталія ЗДО № 30
13.      Бойко Романа ЗДО № 30
14.      Голотенко Оксана ЗДО № 30
15.      Грицишин Наталія ЗДО № 30
16.      Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
17.      Кусень Богданна ЗДО № 30
18.      Малищак Галина ЗДО № 30
19.      Павловська Тереса ЗДО № 30
20.      Хамига Тетяна ЗДО № 30
21.      Піцань Ірина ЗДО № 30
22.      Остапишин Валентина ЗДО № 31
23.      Медюх Надія ЗДО № 33
24.      Поворозник Наталія ЗДО № 33
25.      Струкова Надія ЗДО № 33
26.      Кучер Оксана ТГ № 30
27.      Скакун Іванна ТПШ № 4
28.      Сковронська Галина ТПШ № 5
29.      Кучма Тетяна ТПШ № 5
30.      Дудар Мирослава ТПШ № 5

1.1.7. Групи ФФМ_147_7 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.         Лотоцька Маряна ЗДО № 1
2.         Хлистова Ольга ЗДО № 1
3.         Черватюк Галина ЗДО № 1
4.         Мимрик Руслана ЗДО № 2
5.         Ощіпко Ганна ЗДО № 2
6.         Пантелеймін Наталія ЗДО № 2
7.         Томінець Надія ЗДО № 2
8.         Кокора Віра ЗДО № 2
9.         Алексевич Галина ЗДО № 4
10.     Ільчук Оксана ЗДО № 6
11.     Кіт Лідія ЗДО № 6
12.     Сум Оксана ЗДО № 6
13.     Тичинська Ірина ЗДО № 6
14.     Томінець Віра ЗДО № 6
15.     Холява Марія ЗДО № 6
16.     Джугла Марія ЗДО № 9
17.     Слонецька Світлана ЗДО № 9
18.     Білоус Наталія ЗДО № 9
19.     Курко Марія ЗДО № 9
20.     Гурська Оксана ЗДО № 9
21.     Семеген Галина ЗДО № 9
22.     Манакова Ольга ЗДО № 9
23.     Процюк Оля ЗДО № 9
24.     Бойко Віра ЗДО № 9
25.     Замороз Любов ЗДО № 9
26.     Тимчій Оксана ЗДО № 9
27.     Зілько Любов ЗДО № 9
28.     Дмитерко Галина ЗДО № 9
29.     Іванчишин Катерина ЗДО № 9

1.1.8. Групи ФФМ_28 «Комунікативна методика викладання іноземної мови» в обсязі 16 год:

1.       Корчук Ольга ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.       Сисоєва Олена Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.       Кухарук Христина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.       Хома Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.       Гоголь Лариса Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
6.       Герман Ольга ТГ № 30
7.       Хитрун Ольга ТПШ № 4
8.       Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.9. Групи ФФМ_30_3 «Нестандартні підходи до навчання іноземних мов. Технології розвиваючого навчання» в обсязі 14 год:

1.         Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Лень Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.         Москалюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
5.         Юськевич Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
6.         Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.         Вовк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.         Микитюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.         Садівник Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.     Сікора Галина ТКГ
11.     Корчук Ольга ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
12.     Галонжка Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
13.     Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.     Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Куцан Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.     Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11

1.1.10. Групи ФФМ_38 «Педагогічний дизайн» в обсязі 14 год:

1.       Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.       Конєнкова Марина ЗДО № 5
3.       Сторож Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
4.       Тарас Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
5.       Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.       Дячинська Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.       Матлах Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.       Солтис Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.       Куций Володимир ТСЗОШ ТМР
10.   Кондра Діана ТГ № 30
11.   Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.   Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.11. Групи ФФМ_52  «Сучасний урок трудового навчання як основа проектної діяльності» в обсязі 4 год:

1.       Славопас Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Пушкар Ірина Гімназія «Гармонія»
3.       Гащак Галина ЗДО № 21
4.       Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.       Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.       Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.       Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Сампара Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.   Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.   Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
12.   Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.12. Групи ФФМ_54 «Впровадження інноваційних технологій на уроках трудового навчання » в обсязі 8 год:

1.       Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.       Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.       Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.       Івасів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.       Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
6.       Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
7.       Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.       Остапенко Наталія ТКГ
9.       Тригук Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.   Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Гулько Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.   Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.13. Групи ФФМ_90  «Педагогічні інновації у розвитку мистецьких здібностей учнів» в обсязі 14 год:

1.         Ващишин Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Музика Любов ТПШ «Ерудит»
3.         Флис Любов ЗДО № 34
4.         Деркач Оксана ЗДО № 37
5.         Качмарчик Любомира ЗДО № 9
6.         Чайка Оксана ЗДО № 9
7.         Дуда Галина ЗДО № 9
8.         Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.         Кушнерик Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.     Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.     Арабська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
12.     Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
13.     Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
14.     Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
15.     Котляр Ігор ТКГ
16.     Гавришків Тетяна ТПШ № 3
17.     Рарок Тетяна ТПШ № 5
18.     Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
19.     Карнаухова Наталія ТПШ № 5
20.     Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.     Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.     Бойко Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.     Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.     Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.14. Групи ФФМ_105_1  «Корекція агресивної поведінки дітей дошкільного  та шкільного віку» в обсязі 8 год:

1.        Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.        Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.        Бурик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
4.        Калушка Неллі ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
5.        Худобей Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
6.        Тимків Ольга ТСЗОШ ТМР
7.        Кучер Оксана ТГ № 30
8.        Дорош Надія ТПШ № 3
9.        Сидорук Катерина ТПШ № 3
10.    Нагорна Галина ТПШ № 3
11.    Винник Надія ТПШ № 3
12.    Лукащук Ганна ТПШ № 3
13.    Горбенко Оксана ТПШ № 3
14.    Гринів Галина ТПШ № 3
15.    Людкевич Ганна ТПШ № 3
16.    Солтис Олеся ТПШ № 3
17.    Хома Оксана ТПШ № 3
18.    Голида Тетяна ТПШ № 3
19.    Гавришків Тетяна ТПШ № 3
20.    Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.    Курушин Наталія ЗДО № 39
22.    Куш Світлана ЗДО № 39
23.    Млинко Віра ЗДО № 39
24.    Микитишин Надія ЗДО № 39
25.    Томин Олена ЗДО № 39
26.    Іванчишин Катерина ЗДО № 9
27.    Курко Марія ЗДО № 9
28.    Білоус Наталія ЗДО № 9
29.    Боднарук Оксана ЗДО № 22
30.    Борщук Марія ЗДО № 22
31.    Чорна Марія ЗДО № 22
32.    Машталір Валентина ЗДО № 24
33.    Задвірна Ганна ЗДО № 27
34.    Рохман Ганна ЗДО № 27
35.    Шимуда Світлана ЗДО № 27

1.1.15. Групи ФФМ_105_2  «Корекція агресивної поведінки дітей дошкільного  та шкільного віку» в обсязі 8 год:

1.        Баран Марія ЗДО № 12
2.        Левків Надія ЗДО № 12
3.        Любінська Наталія ЗДО № 12
4.        Лужна Олена ЗДО № 12
5.        Надрічна Лідія ЗДО № 12
6.        Шлийко Лілія ЗДО № 12
7.        Широка Анастасія ЗДО № 12
8.        Свідова Марія ЗДО № 12
9.        Cвист Ліда ЗДО № 12
10.    Вересюк Лілія ЗДО № 12
11.    Міколів Галина ЗДО № 18
12.    Сикута Галина ЗДО № 18
13.    Таванець Олеся ЗДО № 18
14.    Андрусик Галина ЗДО № 19
15.    Андрейків Світлана ЗДО № 19
16.    Стасій Валентина ЗДО № 19
17.    Олекшій Лілія ЗДО № 19
18.    Бурян Галина ЗДО № 19
19.    Краківська Ірина ЗДО № 19
20.    Лукіна Інна ЗДО № 19
21.    Данильчук Тамара ЗДО № 19
22.    Стоян Наталія ЗДО № 19
23.    Півторак Зоряна ЗДО № 19
24.    Бобко Ольга ЗДО № 19
25.    Костур Надія ЗДО № 2
26.    Мимрик Руслана ЗДО № 2
27.    Ониськів Леся ЗДО № 2
28.    Сава Оксана ЗДО № 2
29.    Кокора Віра ЗДО № 2
30.    Сенчишин Оксана ЗДО № 29
31.    Гута Оксана ЗДО № 31
32.    Січкарик Марія ЗДО № 7
33.    Іванюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького

1.1.16. Групи ФФМ_125 «Інноваційні форми роботи у діяльності закладу позашкільної освіти» в обсязі 6 год:

1.        Гончарук Мирослава ЗДО № 9
2.        Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
3.        Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
4.        Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
5.        Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
6.        Мурій Оксана ТПШ № 2
7.        Додик Галина КЗ ТМР ЦТДЮ
8.        Калинка Галина КЗ ТМР ЦТДЮ
9.        Кузьмович Світлана КЗ ТМР ЦТДЮ
10.    Кульчицька  Надія КЗ ТМР ЦТДЮ
11.    Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ

1.1.17. Групи ФФМ_140 «Академічна доброчесність як дієвий інструмент забезпечення якості освіти у загальноосвітніх навчальних закладах» в обсязі 16 год:

1.        Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
2.        Гурська Руслана ЗДО № 10
3.        Олійник Лілія ЗДО № 10
4.        Шкварок Жанна ЗДО № 10
5.        Сулипа Наталя ЗДО № 10
6.        Слободянюк Світлана ЗДО № 12
7.        Гончарук Мирослава ЗДО № 9
8.        Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.        Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10.    Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
11.    Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12.    Кусяк Оксана ТПШ № 5
13.    Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
14.    Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.    Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.    Філіповська Леся ТТЛ
17.    Оберванюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.18. Групи ФФМ_150_етика «НУШ. 5-6 класи. Курси морально-етичного спрямування. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.      Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
2.      Шавріна Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.      Герман Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.      Вирста Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.      Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.      Сербіна Рита ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Бойко Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Чубата Галина ТСЗОШ ТМР
11.  Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Кавецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Атаманчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
14.  Василенко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15.  Мелимука Бенько Анна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.  Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.  Кондра Діана ТГ № 30
18.  Коваль Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Горяча Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21.  Жаровська Ніна ТНВК ШПЛ № 2
22.  Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.  Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Сидор Наталія Гімназія «Гармонія»
25.  Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
26.  Стисла Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
28.  Сендзюк Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
29.  Сидор Марія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
30.  Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
31.  Самагала Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.  Шестопалка Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.  Папроцька Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
34.  Знак Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
35.  Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
36.  Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.  Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
38.  Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
39.  Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
40.  Лещишин Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
41.  Горбатюк Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
42.  Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
43.  Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
44.  Гринюка Богдан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
45.  Рудик Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
46.  Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
47.  Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
48.  Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
49.  Кузняк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
50.  Приведа Ольга ТУГ ім. І .Франка

1.1.19. Групи ФФМ_152 «Мотиваційний лист – новація вступної кампанії 2022 року» в обсязі 4 год:

1.      Чіпак Юлія ТНВК ШПЛ № 2
2.      Муляр Тамара ТНВК ШПЛ № 2
3.      Сапужак Любомира ТНВК ШПЛ № 2
4.      Марусин Галина ТНВК ШПЛ № 2
5.      Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.      Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.      Геляс Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.      Гей Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.  Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Пиріг Ольга ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.  Загазей Оксана ТКГ
14.  Підручняк Ольга ТКГ
15.  Братусь  Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.  Бриняк Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.  Музика Неля ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
18.  Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.  Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.  Савінцева Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.  Балабан Галина ТУГ ім. І .Франка
22.  Горішна Галина ТУГ ім. І .Франка
23.  Грабовська Олександра ТУГ ім. І .Франка
24.  Зарихта Ольга ТУГ ім. І .Франка
25.  Зуляк Галина ТУГ ім. І .Франка
26.  Нова Марія ТУГ ім. І .Франка
27.  Чирська Наталія ТУГ ім. І .Франка
28.  Марець Ірина ТУГ ім. І .Франка
29.  Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
31.  Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
32.  Вовк Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.  Цідило Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
34.  Шмігель Олена ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.  Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.  Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.  Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.  Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
40.  Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
41.  Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
42.  Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
43.  Лучко Олександра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
44.  Човніцька Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
45.  Южин Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
46.  Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
47.  Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
48.  Колісник Ірина ТТЛ
49.  Кунцьо Надія ТТЛ
50.  Єфимець Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
51.  Ставицька Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
52.  Божаківська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
53.  Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
54.  Колодій Алла ТУГ ім. І .Франка
55.  Мельник Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
56.  Щерба Зоряна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора ТКМЦНОІМ Федун Г.П..

 В.о. директора центру                                                 Андрій ВІВЧАР

 

НАКАЗ

  01.06.2022                                                                                    № 05-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у травні 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_4_1, СГМ_4_2, СГМ_11_8, ЗПМ_19, ЗПМ_21_1, ЗПМ_28_4, ЗПМ_28_5, ЗПМ_33_1, ЗПМ_33_2, ФФМ_4, ФФМ_147_2,  ФФМ_11_1, ФФМ_11_2, ФФМ_12_4, ФФМ_12_5, ФФМ_19, ФФМ_26, ФФМ_66, ФФМ_46, ФФМ_55_3, ФФМ_58, ФФМ_65, ФФМ_77, ФФМ_96, ФФМ_101_6. ФФМ_101_7, ФФМ_114, ФФМ_136, ФФМ_150ум, ФФМ_150зл, ФФМ_150іноз, ФФМ_150_іст, ФФМ_150_інф, ФФМ_150прир, ФФМ_150м, ФФМ_150труд, ФФМ_150мист, ФФМ_150пп,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_4_1 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.      Хлистова Ольга ЗДО № 1
2.      Шлийка Олександра ЗДО № 13
3.      Онисько Оксана ЗДО № 13
4.      Волянська Наталія ЗДО № 13
5.      Величко Валентина ЗДО № 14
6.      Кошло Наталія ЗДО № 14
7.      Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
8.      Білявець Олександра ЗДО № 17
9.      Гнип Лілія ЗДО № 17
10.  Грищенко Наталія ЗДО № 17
11.  Лісова Оксана ЗДО № 17
12.  Новік Світлана ЗДО № 17
13.  Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
14.  Костур Надія ЗДО№ 2
15.  Ониськів Леся ЗДО № 2
16.  Блонарович Оксана ЗДО № 21
17.  Данелюк Наталія ЗДО № 21
18.  Марценюк Валентина ЗДО № 21
19.  Марусин Маряна ЗДО № 22
20.  Островерхова Марія ЗДО № 25
21.  Семеляк Неоніла ЗДО № 25
22.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
23.  Гавришків Тетяна ТПШ № 3
24.  Лукащук Олександра ТПШ № 3

1.1.2. Групи СГМ_4_2 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.      Суха Єлизавета ЗДО № 25
2.      Федорій Наталія ЗДО № 25
3.      Рибчинська Лариса ЗДО № 27
4.      Гудак Інга ЗДО № 29
5.      Наваляна Леся ЗДО № 29
6.      Улегіна Ірина ЗДО № 29
7.      Біскуп Надія ЗДО № 30
8.      Піцань Ірина ЗДО № 30
9.      Борозна Лариса ЗДО № 31
10.  Остапишин Валентина ЗДО № 31
11.  Чорна Зоряна ЗДО № 31
12.  Монастирська Тетяна ЗДО № 34
13.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
14.  Вайда Іванна ЗДО № 34
15.  Лагазюк Ірина ЗДО № 36
16.  Сивак Наталія ЗДО № 36
17.  Архитко Ірина ЗДО № 36
18.  Семеген Галина ЗДО № 9
19.  Дмитрук Олеся ЗДО № 9
20.  Манакова Ольга ЗДО № 9
21.  Процюк Оля ЗДО № 9
22.  Бойко Віра ЗДО № 9
23.  Замороз Любов ЗДО № 9
24.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
25.  Білоус Наталія ЗДО № 9
26.  Січкарик Марія ЗДО № 7

1.1.3. Групи СГМ_11_8 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.      Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.      Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.      Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.      Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.      Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.      Копанецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.  Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.  Греськів (Познанська) Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.  Регуш Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Рубісь Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Смакула Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Шидловський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Боднарчук Мирослава ТТЛ
24.  Чорнописький Сергій ТТЛ
25.  Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.  Розводовська Соломія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.  Рябова Софія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.  Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.  Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.4. Групи ЗПМ_19 «STEM-освіта: технології інтегрованого викладання предметів» в обсязі 7 год:

1.         Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.         Слєпцова Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.         Чорноока Людмила Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.         Зварич Христина ЗДО № 16
5.         Заяць Іванна ЗДО № 19
6.         Гончарик Галина ЗДО № 26
7.         Злочевська Ірина ЗДО № 36
8.         Коверчук Любов ЗДО № 36
9.         Мандзюк Лілія ЗДО № 36
10.     Солодка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.     Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.     Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.     Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.     Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.     Дудар Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.     Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Попко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Скибньовська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.     Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.     Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.     Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.     Поворознюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.     Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.     Цар Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.     Ензельт Ольга ТУГ ім. І.Франка
30.     Томашевська Лариса ТУГ ім. І.Франка
31.     Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки

1.1.5. Групи ЗПМ_21_1 «SMART – технології при викладанні навчальних предметів» в обсязі 9 год:

1.         Славопас Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
3.         Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Розум Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Сагайдак Катерина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Танцовна Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.6. Групи ЗПМ_28_4 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
2.         Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Демчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.         Лиса Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.         Попович Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.     Мендик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.     Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
12.     Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Галайда Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Гуцул Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Костинська Стефанія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Бунт Ірина ЗДО № 27
18.     Задвірна Ганна ЗДО № 27
19.     Мельник Оксана ЗДО № 27
20.     Предко Надія ЗДО № 27
21.     Рибчинська Лариса ЗДО № 27

1.1.7. Групи ЗПМ_28_5 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
2.         Василишин Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
3.         Іващук Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
4.         Недошитко Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
5.         Штогрин Павло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
6.         Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
7.         Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.         Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.         Новосад Руслан ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.     Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11.     Панчук Ігор ТПЛ спортивного профілю
12.     Тірон Надія ТПЛ спортивного профілю
13.     Грицаєва Наталія ЗДО № 30
14.     Біловус Наталія ШДН «Оптіма»

1.1.8. Групи ЗПМ_33_1 «Сучасні освітні технології. Дизайн мислення (design thinking)» в обсязі 9 год:

1.         Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Вербицька Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
5.         Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.         Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.         Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Дубівка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.     Іванова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.     Мисник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.     Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Перепелиця Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.9. Групи ЗПМ_33_2 «Сучасні освітні технології. Дизайн мислення (design thinking)» в обсязі 9 год:

1.          Михальська Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.          Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.          Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.          Климко Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.          Сватенко Вікторія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.          Якубишина Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.          Муравицька Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.          Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.          Вороняк Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.      Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.      Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.      Підгурська Неля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.      Дмитерко Галина ЗДО № 9
14.      Кицкай Любов ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.10. Групи ФФМ_4 «Методичний супровід професійної компетентності  музичного керівника закладу дошкільної освіти» в обсязі 11 год:

1.       Новік Світлана ЗДО № 17
2.       Дячун Наталія ЗДО № 2
3.       Семенюта Олена ЗДО № 2
4.       Бабій Катерина ЗДО № 20
5.       Ваврів Олена ЗДО № 20
6.       Брик Наталія ЗДО № 27
7.       Герасимчук Руслана ЗДО № 27
8.       Кулик Ірина ЗДО № 27
9.       Минзар Ірина ЗДО № 27
10.   Предко Надія ЗДО № 27
11.   Біляк Ірина ЗДО № 31
12.   Боб’як Тетяна ЗДО № 31
13.   Бура Марія ЗДО № 31
14.   Смиченко Наталія ЗДО № 31
15.   Мацевко Людмила ЗДО № 33
16.   Харжевська Галина ЗДО № 33
17.   Галабурда Ірина ЗДО № 36
18.   Долішна Тетяна ЗДО № 38
19.   Черна Мар`яна ЗДО № 38
20.   Олійник Наталія ЗДО № 4
21.   Алексевич Галина ЗДО № 4
22.   Сеньківська Любов ЗДО № 4
23.   Лесів Валентина ЗДО № 5
24.   Яцишин Ірина ТГ № 30
25.   Людкевич Ганна ТПШ № 3
26.   Гавришків Тетяна ТПШ № 3
27.   Коваль Світлана ТПШ № 3
28.   Бойко Леся ЗДО № 4
29.   Маланчук Галина ЗДО № 5

1.1.11. Групи ФФМ_147_2 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.      Мудра Оксана ЗДО № 20
2.      Питляр Ольга ЗДО № 20
3.      Решнюк Вікторія ЗДО № 20
4.      Розум Марія ЗДО № 20
5.      Семкович Людмила ЗДО № 20
6.      Блонарович Оксана ЗДО № 20
7.      Борейко Інна ЗДО № 20
8.      Блаженко Людмила ЗДО № 21
9.      Гащак Галина ЗДО № 21
10.  Брик Наталія ЗДО № 27
11.  Бунт Ірина ЗДО № 27
12.  Герасимчук Руслана ЗДО № 27
13.  Ділай Юлія ЗДО № 27
14.  Заболотна Марія ЗДО № 27
15.  Задвірна Ганна ЗДО № 27
16.  Калин Олена ЗДО № 27
17.  Кулик Ірина ЗДО № 27
18.  Книш Лариса ЗДО № 24
19.  Середняк Світлана ЗДО № 24
20.  Стельмащук Марія ЗДО № 24
21.  Стецок Ангеліна ЗДО № 24
22.  Колодій Людмила ЗДО № 24
23.  Починок Тетяна ЗДО № 26
24.  Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
25.  Сенчишин Оксана ЗДО № 29
26.  Наваляна Леся ЗДО № 29
27.  Улегіна Ірина ЗДО № 29

1.1.12. Групи ФФМ_11_1 «Сучасні технології: «Щоденні 5» і «Щоденні 3» для формування творчої особистості, розвитку критичного мислення учнів та для навчання самостійності під час читання, письма та математики» в обсязі 5 год:

1.      Сеник Інна ЗДО № 39
2.      Ничик Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.      Журецька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Растворова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.      Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Бренчукова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
10.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
12.  Кучмай Ганна ТСЗОШ ТМР
13.  Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
14.  Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
15.  Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
16.  Андрійовська Святослава ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.  Позднякова Світлана ТПШ № 4
18.  Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.  Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.  Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Романишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4

1.1.13. Групи ФФМ_11_2 «Сучасні технології: «Щоденні 5» і «Щоденні 3» для формування творчої особистості, розвитку критичного мислення учнів та для навчання самостійності під час читання, письма та математики» в обсязі 5 год:

1.      Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Сікірка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.      Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.      Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.      Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.  Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.  Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.  Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.  Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.  Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
31.  Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
32.  Мацала Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.  Храпа Надія ТГ № 30

1.1.14. Групи ФФМ_12_4_5  «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.      Лебідь Наталя ЗДО № 15
2.      Павелко Світлана ЗДО № 15
3.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
4.      Киселиця Світлана ЗДО № 19
5.      Венгер Ганна ЗДО № 2
6.      Залеська Галина ЗДО № 2
7.      Кравчук Світлана ЗДО № 2
8.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
9.      Томінець Надія ЗДО № 2
10.  Ільчук Оксана ЗДО № 6
11.  Кіт Лідія ЗДО № 6
12.  Томінець Віра ЗДО № 6
13.  Тичинська Ірина ЗДО № 6
14.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.  Нагорна Іванна ТГ № 30
16.  Яриш Тетяна ТГ № 30
17.  Шимків Світлана ТПШ № 5
18.  Курдупель Олена ТПШ № 5
19.  Коваль Наталія ТПШ № 5
20.  Ханенко Світлана ТПШ № 5
21.  Міщук Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.  Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.  Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.  Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.  Козіброда Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.15. Групи ФФМ_19 «Методика написання есе» в обсязі 10 год:

1.      Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.      Михайлишин Ніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.      Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Гуцул Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Костинська Стефанія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.  Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.  Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.  Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.  Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
22.  Назарко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.  Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.  Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.  Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.  Чіпак Олександра ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.  Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.  Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.  Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.  Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.  Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.  Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
40.  Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
41.  Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
42.  Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
43.  Біловус Наталія ШДН «Оптіма»

1.1.16. Групи ФФМ_26  «Оптимізація процесу навчання іноземних мов» в обсязі 18 год:

1.         Лугова Олена ТПШ «Ерудит»
2.         Олійник Наталія ТПШ «Ерудит»
3.         Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
4.         Дяків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.         Денека Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.         Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
9.         Оліярник Лілія ТПШ № 3
10.     Кавчак Наталія ТПШ № 5
11.     Розум Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Сагайдак Катерина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Качор Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.     Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
17.     Каліщук Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.     Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.     Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.17. Групи ФФМ_66  «Організаційно-методичні засади розвитку професійної  компетентності вчителів правознавства» в обсязі 12 год:

1.       Теляга Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.       Іваник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.       Чижевська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.       Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.       Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.       Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.       Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР
9.       Кондра Діана ТГ № 30
10.   Горулько Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.   Кудласевич Наталія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12.   Стоян Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.18. Групи ФФМ_46  «Використання проектних  технологій на уроках природничо-математичних дисциплін» в обсязі 8 год:

1.       Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Дуда Галина ЗДО № 9
3.       Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.       Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.       Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
6.       Сосна Мар’яна ТКГ
7.       Іваницька Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.19. Групи ФФМ_55_3 «Майстер-клас: Витинанка» в обсязі 6 год:

1.       Івашків Алла ЗДО № 11
2.       Звір Галина ЗДО № 11
3.       Лучко Марія ЗДО № 13
4.       Москаль Марія ЗДО № 13
5.       Радь Наталія ЗДО № 13
6.       Сисак Марія ЗДО № 13
7.       Скульська Ганна ЗДО № 13
8.       Шарик Наталія ЗДО № 13
9.       Онисько Оксана ЗДО № 13
10.   Лесик Любов ЗДО № 14
11.   Івашків Наталя ЗДО № 14
12.   Боднарук Любов ЗДО № 17
13.   Новік Світлана ЗДО № 17
14.   Соколовська Галина ЗДО № 17
15.   Білоус Наталія ЗДО № 9
16.   Зілько Любов ЗДО № 9
17.   Душніцька Світлана ЗДО № 9
18.   Долішна Тетяна ЗДО № 38

1.1.20. Групи ФФМ_58 «Ландшафтний дизайн» в обсязі 11 год:

1.          Богачук Світлана ЗДО № 15
2.          Оленка Тетяна ЗДО № 15
3.          Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
4.          Вовчук Ірина ЗДО № 22
5.          Починок Тетяна ЗДО № 26
6.          Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
7.          Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
8.          Стрільчук Наталія ЗДО № 6
9.          Дмитерко Галина ЗДО № 9
10.      Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.      Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.      Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.      Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.      Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.      Ворощук Наталія ТГ № 30
16.      Романчук Лілія ТГ № 30
17.      Дорошенко Ольга ТПШ № 1
18.      Глогусь Надія ТПШ № 3
19.      Дорош Надія ТПШ № 3
20.      Лукащук Ганна ТПШ № 3
21.      Солтис Олеся ТПШ № 3
22.      Королюк Ростислав ТФК ТНТУ  ім. І. Пулюя
23.      Марущак Зоряна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.21. Групи ФФМ_65 «Виготовлення виробів зі шкіри в етнічному стилі» в обсязі 6 год:

1.       Славопас Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Ониськів Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.       Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.       Мацевко Людмила ЗДО № 33
5.       Дуда Галина ЗДО № 9
6.       Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.       Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.       Левенець Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.   Сампара Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.   Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.   Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
13.   Архіпова Олександра ТПШ № 2
14.   Корчевська Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.   Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.   Пастух Галина ТСЗОШ ТМР

1.1.22 Групи ФФМ_77 «Майстер-клас: виготовлення виробів технологією джутова філігрань» в обсязі 6 год:

1.       Славопас Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Ващишин Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.       Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.       Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.       Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
6.       Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
7.       Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
8.       Кравець Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
9.       Онисько Оксана ЗДО № 13
10.   Гащак Галина ЗДО № 21
11.   Блажко Марія ЗДО № 21
12.   Куленич Галина ЗДО № 21
13.   Лисак Ірина ЗДО № 21
14.   Хромова Світлана ЗДО № 21
15.   Гончарук Мирослава ЗДО № 9
16.   Кулеша Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.   Маланчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
18.   Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
19.   Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
20.   Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ

1.1.23. Групи ФФМ_96 «Музикотерапія як інноваційний метод у  роботі вчителя» в обсязі 6 год:

1.         Зозуляк Оксана ЗДО № 13
2.         Венгер Ганна ЗДО № 2
3.         Дячун Наталія ЗДО № 2
4.         Семенюта Олена ЗДО № 2
5.         Деркач Оксана ЗДО № 37
6.         Стояновська Світлана ЗДО № 37
7.         Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.         Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.         Нападій Віра ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
10.     Регіщук Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.     Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
12.     Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
13.     Попович Наталія ТГ № 30
14.     Гавришків Тетяна ТПШ № 3
15.     Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.24. Групи ФФМ_101_6 «Диференціація викладання в інклюзивному класі: здійснення адаптацій і модифікацій» в обсязі 7 год:

1.        Чубак Галина ЗДО № 22
2.        Островерхова Марія ЗДО № 25
3.        Семеляк Неоніла ЗДО № 25
4.        Суха Єлизавета ЗДО № 25
5.        Федорій Наталія ЗДО № 25
6.        Смиченко Наталія ЗДО № 31
7.        Коваленко Олександра ЗДО № 31
8.        Іщук Ольга ЗДО № 31
9.        Гуменюк Наталія ЗДО № 31
10.    Федяк Людмила ЗДО № 5
11.    Пясечна Христина ЗДО № 5
12.    Гнатишин Мар’яна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.    Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.    Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.    Днись Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.    Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.    Федчик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.    Шевчук Олена ТПШ № 3

1.1.25. Групи ФФМ_101_7 «Диференціація викладання в інклюзивному класі: здійснення адаптацій і модифікацій» в обсязі 7 год:

1.        Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.        Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.        Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.        Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.        Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.        Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.        Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.        Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.        Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.    Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.    Захарова Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.    Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.    Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.    Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.    Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.    Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.    Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.    Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.    Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.    Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.    Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.    Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.    Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.    Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.    Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.    Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.    Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.    Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.    Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.    Світлик Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.    Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.    Стасишин Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.    Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.    Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
35.    Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.    Павлишин Роман ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.    Содомора Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.    Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.26. Групи ФФМ_114 «Основи ефективної комунікації» в обсязі 12 год:

1.          Сеньків Оксана ЗДО № 13
2.          Радь Наталія ЗДО № 13
3.          Яремчук Людмила ЗДО № 13
4.          Зозуляк Оксана ЗДО № 13
5.          Іськів Ольга ЗДО № 14
6.          Лесик Любов ЗДО № 14
7.          Луців Олена ЗДО № 14
8.          Івашків Наталя ЗДО № 14
9.          Боднар Надія ЗДО № 15
10.      Саванчук Зоряна ЗДО № 15
11.      Лебідь Наталя ЗДО № 15
12.      Богайчук Ірина ЗДО № 17
13.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
14.      Дячун Наталія ЗДО № 2
15.      Костур Надія ЗДО № 2
16.      Мимрик Руслана ЗДО № 2
17.      Ониськів Леся ЗДО № 2
18.      Семенюта Олена ЗДО № 2
19.      Блаженко Людмила ЗДО № 21
20.      Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
21.      Максьо Галина ЗДО № 21
22.      Мельник Оксана ЗДО № 21
23.      Шевчук Елена ЗДО № 21
24.      Шумбар Галина ЗДО № 21
25.      Січкарик Марія ЗДО № 7
26.      Боднар Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
27.      Ониськів Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
28.      Пташник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.      Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
30.      Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.      Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.      Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
33.      Сікірка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.      Слободянюк Данута ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.      Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
36.      Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
37.      Шевчук Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
38.      Мельник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
39.      Ваврик Галина ТПШ № 3
40.      Людкевич Ганна ТПШ № 3
41.      Рарок Тетяна ТПШ № 5
42.      Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
43.      Карнаухова Наталія ТПШ № 5
44.      Шурхай Марія ТПШ № 5
45.      Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
46.      Гавришко Ірина ТУГ ім. І.Франка
47.      Вахрів Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
48.      Репета Тетяна ЗДО № 27
49.      Рохман Ганна ЗДО № 27
50.      Томашева Олександра ЗДО № 30
51.      Коваль Надія ЗДО № 34
52.      Монастирська Тетяна ЗДО № 34
53.      Шевчук Олена ТПШ № 3

1.1.27. Групи ФФМ_136 «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти» в обсязі 16 год:

1.        Балан Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.        Грушко Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.        Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.        Блаженко Людмила ЗДО № 21
5.        Лесів Валентина ЗДО № 5
6.        Бурденюк Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.        Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.        Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.        Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.    Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.    Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.    Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.    Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.    Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.    Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.    Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.    Шандрук Тетяна ТПЛ спортивного профілю
18.    Попович Анастасія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.28. Групи ФФМ_150_ум «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література» в обсязі 6 год:

1.         Божаківська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.         Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.         Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.         Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Ковальчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Коцяба Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Пилипишин Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.     Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.     Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.     Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.     Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.     Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.     Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.     Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.     Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.     Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Безпалюк Олександра ТСЗОШ ТМР
24.     Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.     Межирицька Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.     Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
28.     Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
29.     Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30.     Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31.     Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
32.     Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.     Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.29. Групи ФФМ_150_зл «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Зарубіжна література» в обсязі 6 год:

1.         Будзан Лідія Гімназія «Гармонія»
2.         Божаківська Мирослава Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.         Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
4.         Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
5.         Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.         Кінах Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Яциковська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
12.     Клименко Марія ТКГ
13.     Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.     Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.     Ятищук Анатолій ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Кулик Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Гуменюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.     Межерицька Юлія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.     Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Бурмас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.     Лютак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
25.     Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
26.     Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.     Петерзіль Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.     Гонташ Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
29.     Гумен Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
30.     Стрижакова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
31.     Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
32.     Волошина Галина ТГ № 30
33.     Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.     Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
36.     Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.     Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.     Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
39.     М’ясковська Ірина ТНВК ШПЛ № 2
40.     Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
41.     Краса Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
42.     Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
43.     Бицко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
44.     Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
45.     Миколів Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
46.     Шавріна Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
47.     Васютинська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.30. Групи ФФМ_150_іст «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
2.       Горбоніс Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Липовецька Юстина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.       Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.       Конвай Любомир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.       Слободян Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.   Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.   Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.   Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.   Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.   Бармак Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
19.   Стоян Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.   Чижевська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.31. Групи ФФМ_150_іноз «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови» в обсязі 6 год:

1.         Будзан Лідія Гімназія «Гармонія»
2.         Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Павшок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Горішна Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Бідочко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Романів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Чміль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.         Шмигун Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.         Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.     Гардзеєвська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.     Данилишин Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
12.     Денека Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Олійник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Каліщук Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.     Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.     Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.     Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.     Папроцька Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.     Дікальчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.     Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.     Крук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
22.     Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.     Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.     Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.     Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.     Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.     Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.     Бетлей Василина ТГ № 30
30.     Марець Ірина ТУГ ім. І .Франка
31.     Шуст галина ТУГ ім. І .Франка
32.     Бабій Галина ТУГ ім. І .Франка
33.     Гуарнієрі Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
34.     Мотовільчик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
35.     Живчак Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
36.     Панюс Світлана ТУГ ім. І .Франка

1.1.32. Групи ФФМ_150_інф «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь інформатична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.       Зелінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.       Ляховець Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.       Олійник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.       Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.       Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.       Пелішко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
9.       Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.   Похонська Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.   Кульматицька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.   Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.   Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
14.     Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.     Дробчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.     Сербап Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.33. Групи ФФМ_150_матем «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.          Демидась Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.          Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.          Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.          Вербицька Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
5.          Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.          Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.          Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.          Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.          Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.      Попко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.      Скибньовська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.      Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.      Квасна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.      Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.      Гандзюк Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.      Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.      Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.      Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.      Самець Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.      Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.      Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.      Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.      Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.      Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.      Королевич Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.      Пушкар Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.      Цвинтарна Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.      Дудник Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
29.      Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
30.      Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
31.      Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
32.      Бойцун Оксана ТКГ
33.      Гордійчук Наталія ТКГ
34.      Ботюк Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
35.      Дворак Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.      Калугіна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.      Солодченко Ліана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.      Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
39.      Будь Лариса ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
40.      Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
41.      Потішна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
42.      Кучер Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
43.      Орос Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
44.      Попович Анастасія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
45.      Остапчук Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
46.      Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
47.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
48.      Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
49.      Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.34. Групи ФФМ_150_прир «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.       Бригідир Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.       Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
5.       Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Бугера Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.       Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.       Сусла Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.       Чотарі Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.   Насипана Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
11.   Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.   Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.   Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.   Проців Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.   Сімкова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
16.   Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.   Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.   Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
19.   Карпунь Наталія ТГ № 30
20.   Губар Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.   Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.   Дрозд Олена ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.   Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.   Когут Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
25.   Дроб Лілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
26.   Царик Леся ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
27.   Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
28.   Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»

1.1.35. Групи ФФМ_150_труд «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Пушкар Ірина Гімназія «Гармонія»
2.       Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Керничний Богдан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.       Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.       Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.       Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
7.       Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
8.       Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.       Гоменюк Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.   Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.   Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
14.   Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.   Яцина Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.   Поворозник Орися ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.   Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.   Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.   Ларва Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.   Фірман Зіновій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.   Кметь Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8

1.1.36. Групи ФФМ_150_мист «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.         Котляр Ігор ТКГ
2.         Астраханцева Марія ТНВК ШПЛ №2
3.         Обач Ірина ТНВК ШПЛ №2
4.         Червінська Вікторія ТНВК ШПЛ №2
5.         Бойко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Чех Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Ступінська Руслана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.     Артемук Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Рублевська Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Яворський Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Пюрко Уляна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.     Фугель Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.     Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.     Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.     Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.     Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.     Тарасова Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
21.     Мартинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.     Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.     Попко Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.     Пацалюк Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.     Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.     Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.     Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.     Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.     Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.     Лугова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
31.     Ріпка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
32.     Прудиус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
33.     Качан Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.     Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.     Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
36.     Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
37.     Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
38.     Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
39.     Лисюк Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
40.     Музика Ліляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
41.     Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
42.     Суха Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
43.     Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
44.     Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
45.     Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
46.     Атаманчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
47.     Єрмолаєва Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
48.     Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
49.     Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
50.     Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
51.     Пілюкова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
52.     Бойко Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
53.     Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
54.     Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
55.     Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
56.     Савельєва Олеся Гімназія «Гармонія»

1.1.37. Групи ФФМ_150_пп «Особливості діяльності психологічної служби закладу освіти в умовах НУШ» в обсязі 6 год:

1.        Шимків Альона ТГ № 30
2.        Квілінська Марія ТКГ
3.        Чарнош Аліна ТКГ
4.        Тірон Надія ТПЛ спортивного профілю
5.        Крих Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.        Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.        Лисак Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
8.        Матіяш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.        Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.    Іванюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.    Татарин Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.    Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.    Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.    Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.    Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.    Бокало Орислава ТНВК ШПЛ № 2
17.    Стахів Марина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18. Жаловська Людмила  ТПШ №2

1.2. Зарахувати вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм слухачам курсів на основі індивідуальних подань викладачів:

Шифр розділу Назва розділу Кількість годин Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
ФФМ_109 Готовність старшого дошкільника до навчання в школі 8 Боднар Надія ЗДО №15
Готовність старшого дошкільника до навчання в школі 8 Павелко Світлана ЗДО №15
  1. 3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення зазначених вище розділів освітніх програм.
  2. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора ТКМЦНОІМ Федун Г.П..

 В.о. директора центру                                                 Андрій ВІВЧАР

 

НАКАЗ

  03.05.2022                                                                                    № 04-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у квітні 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_2_3, СГМ_3, СГМ_6_3, СГМ_11_6, СГМ_11_7, ЗПМ_1_3, ЗПМ_12_2, ЗПМ_14_1, ЗПМ_14_2, ЗПМ_17, ЗПМ_18_2, ЗПМ_32_1, ЗПМ_32_2, ФФМ_147_1,  ФФМ_6_3, ФФМ_9, ФФМ_12_2, ФФМ_12_3, ФФМ_14, ФФМ_16, ФФМ_18_2, ФФМ_42, ФФМ_79, ФФМ_55_1, ФФМ_55_2, ФФМ_91, ФФМ_93, ФФМ_99_5, ФФМ_101_5, ФФМ_103, ФФМ_108_2, ФФМ_134, ФФМ_137,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_2_3 «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища» в обсязі 10 год:

1.      Масляк Ігор ДНЗ «ТЦПТО»
2.      Присяжний Степан ДНЗ «ТЦПТО»
3.      Бей Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
4.      Борук Ярослав ДНЗ «ТЦПТО»
5.      Матіяш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.      Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
7.      Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Калушка Неллі ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
11.  Ковч Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
12.  Москалюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
13.  Сватенко Вікторія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.  Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Мельник Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Ковальчук Ніна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Ягнюк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.  Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15
24.  Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15
25.  Поляний Богдан ТНВК ШМЛ № 15
26.  Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.  Бабій руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Іваницька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.  Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

1.1.2. Групи СГМ_3 «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи» в обсязі 8 год:

1.      Зацухна Світлана ЗДО № 17
2.      Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
4.      Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.      Яцина Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.      Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
10.  Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка
14.  Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
15.  Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.3. Групи СГМ_6_3 «Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра» в обсязі 10 год:

1.      Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Діденко Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Ожга Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Марусина Юлія ТТЛ
16.  Семенченко Інна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.  Волинець Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.  Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.  Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.  Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.  Городиська Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
22.  Дживра Оксана Галицький коледж ім. В. Чорновола
23.  Лубкович Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
24.  Фецуляк Іван Галицький коледж ім. В. Чорновола
25.  Сеньків Оксана ЗДО № 13
26.  Зозуляк Оксана ЗДО № 13
27.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
28.  Гордіюк надія ТКМЦНОІМ
29.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30.  Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4

1.1.4. Групи СГМ_11_6 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Бобецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.      Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.      Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Бучик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Гордій Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Григорчук Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Дяків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.  Кохан Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Курило Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Макаровська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Москаленко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Музика Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Соцький Костянтин ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Буяк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 25
31.  Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
32.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
33.  Балюк Оксана ТГ № 30
34.  Криштаф’юк Ірина ТГ № 30

1.1.5. Групи СГМ_11_7 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.      Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.      Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Забігайло Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Папірянська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Мелимука Зоя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Клапоущак Ігор ТПЛ спортивного профілю
24.  Бас Лідія ТПШ № 2
25.  Козак Світлана ТПШ№  2
26.  Литвинець Любов ТПШ № 2
27.  Флорчук Оксана ТПШ № 2
28.  Чекалюк Наталя ТПШ № 2
29.  Швець Руслана ТПШ № 2
30.  Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Гринчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Данилів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22

1.1.6. Групи ЗПМ_1_3 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін» в обсязі 10 год:

1.         Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.         Вавричук Оксана Галицький коледж ім. В. Чорновола
3.         Городиська Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
4.         Колісник Тетяна Галицький коледж ім. В. Чорновола
5.         Копестинська Олена Галицький коледж ім. В. Чорновола
6.         Лубкович Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
7.         Оверко Вікторія Галицький коледж ім. В. Чорновола
8.         Фецуляк Іван Галицький коледж ім. В. Чорновола
9.         Шендирук Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
10.     Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Чорнописький Сергій ТТЛ
13.     Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.7. Групи ЗПМ_12_2 «Інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми у системі шкільної та позашкільної освіти» в обсязі  8 год:

1.         Радь Наталія ЗДО № 13
2.         Улегіна Ірина ЗДО № 29
3.         Грицаєва Наталія ЗДО № 30
4.         Зілько Любов ЗДО № 9
5.         Душніцька Світлана ЗДО № 9
6.         Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
7.         Ткачик Марія ТПШ № 2

1.1.8. Групи ЗПМ_14_1 «Інструменти ІКТ сучасного педагога» в обсязі 9 год:

1.         Півторак Ліля ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.         Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
3.         Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Харчук Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.         Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.         Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.         Вітяк Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.     Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.     Козак Світлана ТПШ № 2
12.     Голида Тетяна ТПШ № 3
13.     Ваврик Галина ТПШ № 3
14.     Руданська Людмила ТПШ № 3
15.     Людкевич Ганна ТПШ № 3
16.     Мотрук Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.     Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.9. Групи ЗПМ_14_2 «Інструменти ІКТ сучасного педагога» в обсязі 9 год:

1.         Скалій Світлана ЗДО № 19
2.         Дячун Наталія ЗДО № 2
3.         Семенюта Олена ЗДО № 2
4.         Сова Наталія ЗДО № 6
5.         Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Знак Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Знак Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Резнік Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Козбур Анастасія ТПЛ спортивного профілю

1.1.10. Групи ЗПМ_17 «Методика створення та використання інтерактивних відео уроків» в обсязі 7 год:

1.         Паршин Любомира Галицький коледж ім. В. Чорновола
2.         Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.         Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.         Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.         Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
7.         Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
8.         Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
9.         Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
10.     Микитів Людмила ТПЛ спортивного профілю
11.     Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Бабій Оксана ТУГ ім. І.Франка
13.     Батюк Олег ТУГ ім. І.Франка
14.     Кумановська Наталія ТУГ ім. І.Франка
15.     Шуст Галина ТУГ ім. І.Франка
16.     Грегоращук Юлія ТУГ ім. І.Франка
17.     Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
18.     Недошитко Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
19.     Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
20.     Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.     Каліщук Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.     Мороз Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.11. Групи ЗПМ_18_2 «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Крих Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.         Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
3.         Попович Наталія ТГ № 30
4.         Винник Надія ТПШ № 3
5.         Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Згурська Світлана ТНВК ШПЛ № 2
7.         Деркач Тетячна ТНВК ШПЛ № 2
8.         Тимчак Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.         Хмирова Тетяна ЗДО № 24

1.1.12. Групи ЗПМ_32_1 «Сучасні освітні технології: кейс-уроки» в обсязі 9 год:

1.         Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Клепач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.         Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Максимів (Лозінська) Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.         Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.         Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.         Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.     Дудар Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.     Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.     Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.     Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.     Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.     Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.     Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.     Музика Ліляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
19.     Романюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
20.     Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
21.     Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.13. Групи ЗПМ_32_2 «Сучасні освітні технології: кейс-уроки» в обсязі 9 год:

1.          Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
2.          Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.          Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.          Сеньківська Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.          Драбик Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.          Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.          Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.          Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.          Погребняк Лілія ТПШ № 3
10.      Винник Надія ТПШ № 3
11.      Гімла Катерина ТПШ № 3
12.      Муравицька Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.      Господарик Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Пільгун Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Лесишин Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Козоріз Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.      Кунцьо Надія ТТЛ
18.      Міщук Наталія ТНВК ШМЛ № 15
19.      Галан Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.      Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.      Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.      Мороз Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.      Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.      Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.      Скалецька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.      Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.      Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.14. Групи ФФМ_147_1 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.         Боднар Надія ЗДО № 15
2.         Богачук Світлана ЗДО № 15
3.         Гладун Любов ЗДО № 15
4.         Зола Галина ЗДО № 15
5.         Лебідь Наталя ЗДО № 15
6.         Павелко Світлана ЗДО № 15
7.         Саванчук Зоряна ЗДО № 15
8.         Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
9.         Стецюк Леся ЗДО № 19
10.     Ваврів Олена ЗДО № 20
11.     Діхтярук Раїса ЗДО № 20
12.     Жаловська Софія ЗДО № 20
13.     Кутузова Інна ЗДО № 20
14.     Кінаш Олена ЗДО № 20
15.     Казмірчук Людмила ЗДО № 20
16.     Лисобей Віра ЗДО № 21
17.     Михайлюк Оксана ЗДО № 21
18.     Середа Наталія ЗДО № 21
19.     Сопільник Марія ЗДО № 21
20.     Зелінська Ірина ЗДО № 22
21.     Кулик Оксана ЗДО № 22
22.     Федорчук Ганна ЗДО № 22
23.     Зух Оксана ЗДО № 22
24.     Войтович-Радішевська Ольга ТПШ № 3
25.     Людкевич Ганна ТПШ № 3

1.1.15. Групи ФФМ_6_3 «Розвиток творчих здібностей молодших школярів з використанням елементів ейдетики, теорії рішення винахідницьких задач (ТРВЗ). Модуль 1» в обсязі 8 год:

1.         Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Горун Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.         Демидась Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Бохенок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.         Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.         Бутин Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.         Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.     Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.     Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.     Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.     Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.     Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
15.     Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Знак Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.     Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.     Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.     Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.     Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.     Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.     Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.     Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.     Резнік Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.     Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.     Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.     Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.     Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
34.     Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
35.     Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
36.     Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.16. Групи ФФМ_9 «Розвиток креативності молодших школярів у процесі читацької діяльності на уроках літературного читання» в обсязі 4 год:

1.         Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.         Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.         Клепач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.         Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.         Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.         Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.         Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.     Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.     Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.     Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.     Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.     Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.     Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.     Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.     Журецька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.     Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.     Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.     Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.     Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.     Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
25.     Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
26.     Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
27.     Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.     Головата Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.     Козарик Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.     Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.17. Групи ФФМ_12_2  «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.         Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.         Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.         Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.         Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.         Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.         Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.         Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.         Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.         Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.     Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.     Михайлишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Ганчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
13.     Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.     Данилюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.1.18. Групи ФФМ_12_3  «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.         Костів Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.         Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.         Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.         Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.         Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.         Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.         Бриндзола Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
8.         Казмірчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.         Литвин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.     Мигаль Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.     Скопівська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.     Фабіровська Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
13.     Харишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
14.     Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
15.     Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.     Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.     Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.     Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.     Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.     Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.     Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.     Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.     Познанська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.     Регуш Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.     Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.     Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.     Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.     Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.19. Групи ФФМ_14  «Формування здоров’язбережувального середовища  в системі роботи ГПД» в обсязі 4 год:

1.         Гурська Оксана ЗДО № 9
2.         Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.         Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.         Журецька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
7.         Войтович-Радішевська Ольга ТПШ № 3
8.         Фіньк Уляна ТПШ № 5
9.         Романець Людмила ТПШ № 5
10.     Заполух Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Петровська Розалія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Цар Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Майстренко Наталія Миронівський академічний ліцей №2 Київської області
14.     Растворова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.20. Групи ФФМ_16 «Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі» в обсязі 28 год:

1.         Рихлевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.         Братусь Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.         Бриняк Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.         Безкоровайна Марія Галицький коледж ім. В. Чорновола
5.         Зварич Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
6.         Щерба Зоряна Галицький коледж ім. В. Чорновола
7.         Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.         Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.         Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.     Пахольчишин Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.     Баліцька (Зелецька) Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
12.     Колодійчук Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.     Лозинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
14.     Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15.     Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
17.     Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
18.     Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
19.     Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
20.     Підручняк Ольга ТКГ
21.     Дідух Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Бойчук Тетяна ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.     Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.21. Групи ФФМ_18_2 «Стратегії критичного читання і письма для формування читацької грамотності PISA» в обсязі 8 год:

1.         Мельничук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.         Назарко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.         Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Пилипишин Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.     Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.     Вальчак Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.     Когут Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.     Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Намака Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.     Сава Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.     Смертіна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.     Гіль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
20.     Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.     Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.     Шинкевіч Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Біловус Наталія ШДН «Оптіма»

1.1.22. Групи ФФМ_42 «Квест-технологія в освітньому процесі» в обсязі 13 год:

1.       Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Ярмошевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.       Лиса-Петришин Віта Галицький коледж ім. В. Чорновола
4.       Курко Марія ЗДО № 9
5.       Гурська Оксана ЗДО № 9
6.       Надоба Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.       Павлюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.       Стецюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.       Фічка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.   Личук Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.   Олендер Ірина ТПШ 5
12.   Іщенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Ногас Соломія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Іщенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Ногас Соломія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Деркач Тетячна ТНВК ШПЛ № 2

1.1.23. Групи ФФМ_79 «Основи роботи з базами даних» в обсязі 10 год:

1.       Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Сиротюк Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
3.       Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Демидась Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.       Сівозад Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.       Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.       Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
8.       Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.       Зелінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.   Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.   Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.   Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.   Олійник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.   Квасна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.   Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.   Токарська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.   Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.   Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.   Копанецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.   Смакула Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.   Шидловський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.   Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.24. Групи ФФМ_55_1 «Майстер-клас: Витинанка» в обсязі 6 год:

1.       Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.       Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.       Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.       Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.       Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
7.       Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.       Круглик Олена ТПШ № 2
10.   Турченяк Ольга ТПШ № 2
11.   Сидорук Катерина ТПШ № 3
12.   Людкевич Ганна ТПШ № 3
13.   Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.   Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.   Корчевська Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Злочевська Ірина ЗДО № 36
17.   Коверчук Любов ЗДО № 36
18.   Мандзюк Лілія ЗДО № 36

1.1.25. Групи ФФМ_55_2 «Майстер-клас: Витинанка» в обсязі 6 год:

1.         Блонарович Оксана ЗДО № 20
2.         Борейко Інна ЗДО № 20
3.         Йосик Олена ЗДО № 21
4.         Лемішко Світлана ЗДО № 21
5.         Михайлюк Оксана ЗДО № 21
6.         Логуш Наталія ЗДО № 22
7.         Онищук Наталія ЗДО № 22
8.         Герич Наталія ЗДО № 22
9.         Герасимчук Руслана ЗДО № 27
10.     Гірняк Оксана ЗДО № 27
11.     Ділай Юлія ЗДО № 27
12.     Лавренюк Оксана ЗДО № 27
13.     Каленик Любов ЗДО № 27
14.     Мельник Оксана ЗДО № 27
15.     Боб’як Тетяна ЗДО № 31
16.     Борозна Лариса ЗДО № 31
17.     Войтанович Наталія ЗДО № 31
18.     Дідич Любов ЗДО № 31
19.     Корнійчук Лілія ЗДО № 31
20.     Іваськевич Олександра ЗДО № 31
21.     Цибульська Ольга ЗДО № 31
22.     Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.26. Групи ФФМ_91 «Генії сучасності: мистецький контент уроків художньо-естетичного циклу» в обсязі 8 год:

1.         Липка Ростислав Галицький коледж ім. В. Чорновола
2.         Ткачук Юлія Галицький коледж ім. В. Чорновола
3.         Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Прудиус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.         Ріпка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.         Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.         Кізілова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.         Рарок Тетяна ТПШ № 5
10.     Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
11.     Бойко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Шамрик Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.     Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.     Бицко Надія ЗДО № 26

 

1.1.27. Групи ФФМ_93 «Інноваційні підходи до викладання предметів художньо-есететичного циклу» в обсязі 6 год:

1.         Липка Ростислав Галицький коледж ім. В. Чорновола
2.         Флис Любов ЗДО № 34
3.         Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.         Бегур Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.         Левенець Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
7.         Котляр Ігор ТКГ
8.         Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Шамрик Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.28. Групи ФФМ_99_5 «Особливості організації навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами» в обсязі 6 год:

1.        Венгер Ганна ЗДО № 2
2.        Дячун Наталія ЗДО № 2
3.        Ощіпко Ганна ЗДО № 2
4.        Семенюта Олена ЗДО № 2
5.        Кокора Віра ЗДО № 2
6.        Герич Наталія ЗДО № 22
7.        Колодій Людмила ЗДО № 24
8.        Калин Олена ЗДО № 27
9.        Лавренюк Оксана ЗДО № 27
10.    Іваськевич Олександра ЗДО № 31
11.    Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.    Богуцький Олег КЗ ТМР СЮТ
13.    Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
14.    Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
15.    Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
16.    Налутка Галина ТПШ № 2
17.    Томчук Надія ТПШ № 2
18.    Глогусь Надія ТПШ № 3
19.    Хома Оксана ТПШ № 3
20.    Романюк Марія ТПШ № 3
21.    Гавришків Тетяна ТПШ № 3
22.    Дорош Надія ТПШ № 3
23.    Максимишин Світлана ТПШ № 5
24.    Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
25.     Гімла Катерина ТПШ №  3
26.     Лень Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.29. Групи ФФМ_101_5 «Диференціація викладання в інклюзивному класі: здійснення адаптацій і модифікацій» в обсязі 7 год:

1.        Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.        Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.        Журавель Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.        Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.        Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
6.        Юськевич Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.        Яворська Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
8.        Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.        Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.    Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.    Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.    Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.    Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.    Бендюга Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.    Дмитрик Ганна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.    Драч Галина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.    Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
18.    Препіяло Анна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
19.    Рудковська Марія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
20.    Сосницька Галина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.    Ворощук Наталія ТГ № 30
22.    Романчук Лілія ТГ № 30
23.    Гімла Катерина ТПШ № 3
24.    Романишин Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.    Биць Тетяна ТКГ
26.    Гринчук Ольга ТКГ
27.    Михайлишин Олександра ТКГ
28.    Підручняк Ольга ТКГ
29.    Рогатинська Наталія ТКГ
30.    Тимчук Володимир ТКГ
31.    Форманюк Зоряна ТКГ

1.1.30. Групи ФФМ_103 «Психологічні захисти в структурі Я-концепції особистості» в обсязі 8 год:

1.        Гузик Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
2.        Карпів Даниїла ЗДО № 22
3.        Кулик Оксана ЗДО № 22
4.        Логуш Наталія ЗДО № 22
5.        Петрук Юлія ЗДО № 22
6.        Софіюк Надія ЗДО № 22
7.        Томковид Володимир ЗДО № 22
8.        Федорчук Ганна ЗДО № 22
9.        Чухарська Лілія ЗДО № 22
10.    Філь Світлана ЗДО № 4
11.    Гончарук Мирослава ЗДО № 9
12.    Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.    Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.    Бандура Наталія ТСЗОШ ТМР

1.1.31. Групи ФФМ_108_2 «Психолого-педагогічний супровід адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти» в обсязі 6 год:

1.        Данелюк Наталія ЗДО № 21
2.        Марценюк Валентина ЗДО № 21
3.        Зелінська Ірина ЗДО № 22
4.        Карпів Даниїла ЗДО № 22
5.        Кучма Ольга ЗДО № 22
6.        Малищук Марія ЗДО № 22
7.        Петрук Юлія ЗДО № 22
8.        Чорна Марія ЗДО № 22
9.        Чухарська Лілія ЗДО № 22
10.    Матусевич Людмила ЗДО № 34
11.    Лагазюк Ірина ЗДО № 36
12.    Курушин Наталія ЗДО № 39
13.    Куш Світлана ЗДО № 39
14.    Млинко Віра ЗДО № 39
15.    Микитишин Надія ЗДО № 39
16.    Дорожинська Любов ЗДО № 5
17.    Іванчишин Катерина ЗДО № 9
18.    Семеген Галина ЗДО № 9
19.    Дмитрук Олеся ЗДО № 9
20.    Білоус Наталія ЗДО № 9
21.    Зілько Любов ЗДО № 9
22.    Лукащук Ганна ТПШ № 3
23.    Гринів Галина ТПШ № 3
24.    Солтис Олеся ТПШ № 3
25.    Масловська Любов ЗДО № 34
26.    Балук Надія ЗДО № 34

1.1.32. Групи ФФМ_134 «Управління персоналом у закладах освіти» в обсязі 20 год:

1.         Дика Оксана ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.         Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.         Бурденюк Віра ЗДО № 19
4.         Лесів Валентина ЗДО № 5
5.         Бурденюк Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.         Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.         Гардецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.         Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.     Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.     Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.     Геляс Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.     Прудиус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.     Козбур Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Шандрук Тетяна ТПЛ спортивного профілю
18.     Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Погоріла Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Хміляр Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Брикса Олександра ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.     Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.     Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.     Королюк Ростислав ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.     Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.33. Групи ФФМ_137 «Академічна та організаційна політика закладу освіти в умовах автономії» в обсязі 16 год:

1.        Лесів Валентина ЗДО № 5
2.        Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.        Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.        Козбур Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.        Собко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.        Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7.        Гребень Роман КЗ ТМР СЮТ
8.        Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.        Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.    Свінних Галина ТКМЦНОІМ
11.    Ханзель Жанетта ТКМЦНОІМ
12.    Гордіюк Надія ТКМЦНОІМ

 

1.2. Зарахувати вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм слухачам курсів на основі індивідуальних подань викладачів:

Шифр розділу Назва розділу Кількість годин Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
СГМ_13 Супервізія в освітньому процесі. Модуль2 18 Палка Ольга ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
ФФМ_78 Основи веб-розробки. Створення інтерактивних веб-сторінок за допомогою  Javascript 12 Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
  1. 3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення зазначених вище розділів освітніх програм.
  2. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                          Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  06.04.2022                                                                                    № 03-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у березні 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_2_2, СГМ_6_2, СГМ_8_1, СГМ_8_3, СГМ_11_4, СГМ_11_5, СГМ_13_3, СГМ_13_4,  ЗПМ_1_2, ЗПМ_12_1, ЗПМ_13_1, ЗПМ_13_2, ЗПМ_18_1, ЗПМ_28_2, ЗПМ_28_3, ФФМ_6_1, ФФМ_7а_5, ФФМ_7а_6, ФФМ_18_1, ФФМ_44а, ФФМ_78, ФФМ_97_1, ФФМ_97_3, ФФМ_99_3, ФФМ_99_4, ФФМ_104, ФФМ_108_1, ФФМ_109_2, ФФМ_109_3, ФФМ_109_4, ФФМ_118,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_2_2 «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища» в обсязі 10 год:

1.         Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.         Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.         Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.         Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.         Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.         Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.         Кархут Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.     Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.     Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Похила Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.     Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.     Ткачук Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Ульбер Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Корнелюк Олександра ТПШ № 3
18.     Погребняк Лілія ТПШ № 3
19.     Дяківська Галина ТПШ № 3
20.     Касянчук Тетяна ТПШ № 3
21.     Жарій Ольга ТПШ № 4
22.     Марич Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.     Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
24.     Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
25.     Галас Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
26.     Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.     Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького

1.1.2. Групи СГМ_6_2 «Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра» в обсязі 10 год:

1.      Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.      Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.      Сірачук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.      Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.      Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.      Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Січкарик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.  Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.  Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.  Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.  Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.  Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.  Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.  Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.  Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Діордіца Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.  Гімла Катерина ТПШ № 3
22.  Корнелюк Олександра ТПШ № 3
23.  Касянчук Тетяна ТПШ № 3
24.  Вознюк Ірина ТПШ № 3
25.  Батьківська Оксана ТПШ № 4
26.  Простакова Наталія ТПЛ спортивного профілю
27.  Василенко Лілія ТПЛ спортивного профілю
28.  Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
29.  Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
30.  Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
31.  Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ

1.1.3. Групи СГМ_8_1 «Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу» в обсязі 12 год:

1.      Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
2.      Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
3.      Топольницька Оксана ТПШ № 3
4.      Паньків Наталія ТПШ №4
5.      Баран Юлія ЗДО № 30
6.      Білик Наталія ЗДО № 30
7.      Бойко Романа ЗДО № 30
8.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
9.      Кусень Богданна ЗДО № 30
10.  Золочівська Іванна ЗДО № 30
11.  Пронів Наталя ЗДО № 30
12.  Гладун Любов ЗДО № 15
13.  Новицька Жанна ЗДО № 34
14.  Дячун Наталія ЗДО № 2
15.  Залеська Галина ЗДО № 2
16.  Кравчук Світлана ЗДО № 2
17.  Ощіпко Ганна ЗДО № 2
18.  Пантелеймін Наталія ЗДО № 2
19.  Подоляк Тетяна ЗДО № 2

1.1.4. Групи СГМ_8_3 «Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу» в обсязі 12 год:

1.      Постернак Микола ТПЛ спортивного профілю
2.      Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
4.      Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
5.      Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.      Бахуринська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Бринь Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Ворожбит Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Іздебська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Кобильник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Коханівська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.  Краса Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Куцан Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Максимів (Лозінська) Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Придивус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.  Сторчак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.  Ферштай Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.  Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.  Чернецька Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.  Лісничук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
28.  Гусак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.  Віцінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Матенька Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Телегіна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.5. Групи СГМ_11_4 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Стець Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.      Бахуринська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Білоус Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Бошкевич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Бринь Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Горошко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Краса Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Куцан Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Придивус Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Солодка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.  Сторчак Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.  Ферштай Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Шафранська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Кобильник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.  Стахурська Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.  Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.  Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.  Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.  Туревич Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.  Хабарова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.  Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.  Клепач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11

1.1.6. Групи СГМ_11_5 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Баб’як Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.      Бренчукова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.      Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.      Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.      Климко Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.      Ляврін Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.      Миць Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.      Ореховська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.      Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.  Семчук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.  Сеньківська Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.  Суль Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.  Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.  Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Стецюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Грода Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.  Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
25.  Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.  Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.  Вальчишин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.  Наконечна Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
29.  Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького

1.1.7. Групи СГМ_13_3 «Супервізія в освітньому процесі. Модуль 1» в обсязі  12 год:

1.      Ваврів Олена ЗДО № 20
2.      Мудра Оксана ЗДО № 20
3.      Батуленко Наталія ЗДО № 30
4.      Біскуп Надія ЗДО № 30
5.      Гайдук Інна ЗДО № 30
6.      Голотенко Оксана ЗДО № 30
7.      Золочівська Іванна ЗДО № 30
8.      Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
9.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
10.  Павловська Тереса ЗДО № 30
11.  Пронів Наталя ЗДО № 30
12.  Малищак Галина ЗДО № 30
13.  Кучер Оксана ЗДО № 39
14.  Бевза Світлана ЗДО № 6
15.  Матвійчук Лілія ЗДО № 6
16.  Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
17.  Манакова Ольга ЗДО № 9
18.  Процюк Оля ЗДО № 9
19.  Бойко Віра ЗДО № 9
20.  Замороз Любов ЗДО № 9
21.  Лацік Олена ЗДО № 31
22.  Хамига Тетяна ЗДО № 30

1.1.8. Групи СГМ_13_4  «Супервізія в освітньому процесі. Модуль 2» в обсязі  18 год:

1.      Грушко Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.      Добровольська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Гудима Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Солтис Тетяна ТНВК ШМЛ № 15
5.      Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
7.      Шумка Лілія ДНЗ «ТЦПТО»
8.      Бригідир Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Матковська Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.  Кульматицька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.  Горбоніс Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Шевченко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Гриб Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Вівчарик Людмила ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
17.  Полиняк Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
18.  Чайківська Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
19.  Свистун Наталія ЗДО № 3
20.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
21.  Константинів Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
22.  Бачинський Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
23.  Цьох Володимир ДНЗ «ТЦПТО»

1.1.9. Групи ЗПМ_1_2 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін» в обсязі 10 год:

1.         Качуровська Анна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.         Сватенко Вікторія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.         Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.         Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
5.         Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6.         Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7.         Балюк Оксана ТГ № 30
8.         Карпунь Наталія ТГ № 30
9.         Топольницька Оксана ТПШ № 3
10.     Гімла Катерина ТПШ № 3
11.     Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.     Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.     Демидась Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Іздебська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.     Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.     Козбур Анастасія ТПЛ спортивного профілю

1.1.10. Групи ЗПМ_12_1 «Інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми у системі шкільної та позашкільної освіти» в обсязі  8 год:

1.          Чорноока Людмила Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.          Кекот Світлана ТТЛ
3.          Козбур Галина ТТЛ
4.          Ситник Ірина ТТЛ
5.          Солодка Неоніла ТТЛ
6.          Яворська Олена ТЛ № 21 – СМШ
7.          Горун Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.          Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.          Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.      Очеретнюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.      Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.      Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.      Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.      Дудник Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.      Івасюк Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.      Кацюк Олена ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.      Ляврін Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.      Левенець тр Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.      Драбик Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.      Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.      Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.      Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.      Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.      Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
26.      Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
27.      Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
28.      Погребняк Лілія ТПШ № 3
29.      Стрига Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.      Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.11. Групи ЗПМ_13_1, 2 «Сучасні електронні ресурси для ефективної організації освітнього процесу у навчальному закладі» в обсязі 8 год:

1.         Скочинська Галина ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
2.         Сокол Валентина ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
3.         Шмідель (Рапіта) Наталія Гімназія «Гармонія»
4.         Квас Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
5.         Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Філіповська Леся ТТЛ
7.         Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.         Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.         Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.     Хмирова Тетяна ЗДО № 24
11.     Злочевська Ірина ЗДО № 36
12.     Ладан Марія ЗДО № 36
13.     Рицик-Бендина Ірина ЗДО № 6
14.     Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
15.     Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
16.     Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
17.     Жигайло Оксана ТКГ

1.1.12. Групи ЗПМ_18_1 «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Боднар Надія ЗДО № 15
2.         Саванчук Зоряна ЗДО № 15
3.         Лебідь Наталія ЗДО № 15
4.         Лукович Уляна ЗДО № 17
5.         Скалій Світлана ЗДО № 19
6.         Золочівська Іванна ЗДО № 30
7.         Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
8.         Малищак Галина ЗДО № 30
9.         Лацік Олена ЗДО № 31
10.     Гащин Марія ЗДО № 36
11.     Деркач Оксана ЗДО № 37
12.     Дмитерко Галина ЗДО № 9
13.     Хлопова Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.13. Групи ЗПМ_28_2 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Улегіна Ірина ЗДО № 29
2.         Боб’як Тетяна ЗДО № 31
3.         Борозна Лариса ЗДО № 31
4.         Гераськевич Наталія ЗДО № 31
5.         Горпиняк Наталія ЗДО № 31
6.         Гуменюк Наталія ЗДО № 31
7.         Дідич Любов ЗДО № 31
8.         Коваленко Олександра ЗДО № 31
9.         Остапишин Валентина ЗДО № 31
10.     Смиченко Наталія ЗДО № 31
11.     Ширант Наталія ЗДО № 31
12.     Гречаник Ліля ЗДО № 33
13.     Матусевич Людмила ЗДО № 34
14.     Монастирська Тетяна ЗДО № 34
15.     Масловська Любов ЗДО № 34
16.     Шпитко Марія ЗДО № 37
17.     Деркач Оксана ЗДО № 37
18.     Юзвішин Емілія ЗДО № 37
19.     Кучер Оксана ЗДО № 39
20.     Сеник Інна ЗДО № 39
21.     Алексевич Галина ЗДО № 4
22.     Бойко Леся ЗДО № 4
23.     Філь Світлана ЗДО № 4
24.     Олійник Наталія ЗДО № 4
25.     Кокайло Любов ЗДО № 4
26.     Сеньківська Любов ЗДО № 4
27.     Семеген Галина ЗДО № 9
28.     Дмитрук Олеся ЗДО № 9
29.     Курко Марія ЗДО № 9

1.1.14. Групи ЗПМ_28_3 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
2.         Балик Неля ТПШ «Ерудит»
3.         Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
4.         Джус Марія ТПШ «Ерудит»
5.         Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
6.         Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
7.         Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
8.         Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
9.         Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
10.     Маринович Оксана ТПШ «Ерудит»
11.     Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
12.     Мисак Ірина ТПШ «Ерудит»
13.     Палига Оксана ТПШ «Ерудит»
14.     Петручок Віра ТПШ «Ерудит»
15.     Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
16.     Хруняк Ірина ТПШ «Ерудит»
17.     Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
18.     Вовчук Ірина ЗДО № 22
19.     Островерхова Марія ЗДО № 25
20.     Семеляк Неоніла ЗДО № 25
21.     Суха Єлизавета ЗДО № 25
22.     Федорій Наталія ЗДО № 25

1.1.15. Групи ФФМ_109_2 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Лотоцька Маряна ЗДО № 1
2.      Хлистова Ольга ЗДО № 1
3.      Черватюк Галина ЗДО № 1
4.      Висоцька Надія ЗДО № 2
5.      Дячун Наталія ЗДО № 2
6.      Залеська Галина ЗДО № 2
7.      Мимрик Руслана ЗДО № 2
8.      Пантелеймін Наталія ЗДО № 2
9.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
10.  Кравчук Світлана ЗДО № 2
11.  Семенюта Олена ЗДО № 2
12.  Кокора Віра ЗДО № 2
13.  Ощіпко Ганна ЗДО № 2
14.  Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
15.  Куземка Анна ЗДО № 6
16.  Миколів Елеонора ЗДО № 6
17.  Рицик-Бендина Ірина ЗДО № 6
18.  Томінець Віра ЗДО № 6
19.  Луциків Галина ЗДО № 6
20.  Мицько Богдана ЗДО № 6
21.  Ільчук Оксана ЗДО № 6
22.  Кіт Лідія ЗДО № 6
23.  Слонецька Світлана ЗДО № 9
24.  Зілько Любов ЗДО № 9
25.  Дуда Галина ЗДО № 9
26.  Гурська Оксана ЗДО № 9
27.  Дмитерко Галина ЗДО № 9
28.  Курко Марія ЗДО № 9
29.  Ковалик Тетяна ЗДО № 10
30.  Слабаш Інна ЗДО № 10

1.1.16. Групи ФФМ_109_3 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Ваврів Олена ЗДО № 20
2.      Жаловська Софія ЗДО № 20
3.      Решнюк Вікторія ЗДО № 20
4.      Сопільник Марія ЗДО № 21
5.      Плекан Елла ЗДО № 21
6.      Боднарук Оксана ЗДО № 22
7.      Нікітюк Людмила ЗДО № 22
8.      Марусин Маряна ЗДО № 22
9.      Островерхова Марія ЗДО № 25
10.  Семеляк Неоніла ЗДО № 25
11.  Суха Єлизавета ЗДО № 25
12.  Федорій Наталія ЗДО № 25
13.  Брик Наталія ЗДО № 27
14.  Бунт Ірина ЗДО № 27
15.  Гірняк Оксана ЗДО № 27
16.  Заболотна Марія ЗДО № 27
17.  Когут Оксана ЗДО № 27
18.  Лень Марія ЗДО № 27
19.  Марчило Неля ЗДО № 27
20.  Мельник Оксана ЗДО № 27
21.  Минзар Ірина ЗДО № 27
22.  Паращук Оксана ЗДО № 27
23.  Сенчишин Оксана ЗДО № 29
24.  Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.  П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
26.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.1.17. Групи ФФМ_109_4 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Батуленко Наталія ЗДО № 30
2.      Білик Наталія ЗДО № 30
3.      Голотенко Оксана ЗДО № 30
4.      Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
5.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
6.      Кучабська Галина ЗДО № 30
7.      Малищак Галина ЗДО № 30
8.      Томашева Олександра ЗДО № 30
9.      Борозна Лариса ЗДО № 31
10.  Гуменюк Наталія ЗДО № 31
11.  Іваськевич Олександра ЗДО № 31
12.  Коваленко Олександра ЗДО № 31
13.  Сопрун Ірина ЗДО № 31
14.  Медюх Надія ЗДО № 33
15.  Поворозник Наталія ЗДО № 33
16.  Новицька Жанна ЗДО № 34
17.  Соколовська Лариса ЗДО № 37
18.  Бровкович Наталія ЗДО № 38
19.  Долішна Тетяна ЗДО № 38
20.  Сторож Ольга ЗДО № 38
21.  Черна Мар`яна ЗДО № 38
22.  Курушин Наталія ЗДО № 39
23.  Млинко Віра ЗДО № 39
24.  Микитишин Надія ЗДО № 39
25.  Архіпова Олександра ТПШ № 2
26.  Петришин Наталя ТПШ № 2
27.  Пшеничняк Олександра ТПШ № 2
28.  Рудик Галина ТПШ № 2
29.  Винник Надія ТПШ № 3
30.  Сарабун Марія ТПШ № 4
31.  Тимошів Оксана ТПШ № 4

1.1.18. Групи ФФМ_6_1  «Розвиток творчих здібностей молодших школярів з використанням елементів ейдетики, теорії рішення винахідницьких задач (ТРВЗ). Модуль 1» в обсязі 8 год:

1.      Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
2.      Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
3.      Герус Марія ТПШ «Ерудит»
4.      Топорницька Юлія ТПШ «Ерудит»
5.      Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.      Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Топольницька Оксана ТПШ № 3
8.      Сушко Іванна ТПШ № 4
9.      Демчук Людмила ТПШ № 5
10.  Добродзій Марія ТПШ № 5
11.  Ділай Галина ТПШ № 5
12.  Фіньк Уляна ТПШ № 5
13.  Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.  Лучко Марія ЗДО № 13
15.  Герасименко Любомира ЗДО № 13
16.  Боднарук Оксана ЗДО № 22
17.  Федорчук Ганна ЗДО № 22
18.  Зух Оксана ЗДО № 22
19.  Гнатів Ольга ЗДО № 36

1.1.20. Групи ФФМ_7а_5  «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Бачинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.      Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.      Вінніцка Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.  Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15
12.  Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15
13.  Вороняк Лідія ТНВК ШМЛ № 15
14.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15
15.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15
16.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15
17.  Міщук Наталія ТНВК ШМЛ № 15
18.  Лешків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Брудко Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Водвуд Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.  Кліпс Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.  Клепач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
23.  Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.  Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11

1.1.20. Групи ФФМ_7а_6  «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Мацюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Желізняк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Кучер Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.      Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.  Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Чорна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Походжай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Греськів (Познанська) Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.  Регуш Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Гайда Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
31.  Ганчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
32.  Соболівська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.1.21. Групи ФФМ_18_1 «Стратегії критичного читання і письма для формування читацької грамотності PISA» в обсязі 8 год:

1.      Пискливець Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.      Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.      Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Скурська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Огороднік Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Заїка Лідія Курівецька гімназія
11.  Ярмолик Оксана ТГ №30
12.  Колісник Ірина ТТЛ

1.1.22. Групи ФФМ_44а «Системний підхід до розв’язування задач з хімії як засіб розвитку інтелектуальних здібностей учнів. Модуль 2» в обсязі 12 год:

1.       Лиса-Петришин Віта Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.       Павленко Людмила Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.       Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.       Фень Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.       Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.       Павлюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.       Надоба Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.       Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.   Сторож Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.   Тарас Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.   Шкіра Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.   Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.   Стеців Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
15.   Дмитришин Людмила Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
16.   Биць Тетяна ТКГ
17.   Вакуленко Віта ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.   Романишин Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Більчук Людмила ТТЛ
20.   Зданяк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.23. Групи ФФМ_78 «Основи веб-розробки. Створення інтерактивних веб-сторінок за допомогою  Javascript» в обсязі 12 год:

1.       Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.       Слєпцова Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
3.       Сівозад Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Волянська (Олійник) Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.       Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.       Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.       Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.       Растворова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.       Квасна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.   Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
11.   Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
12.   Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
13.   Ворощук Наталія ТГ № 30
14.   Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Вейко Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.   Новосад Олександр ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.24. Групи ФФМ_97_1 «Особливості організації освітнього процесу в інклюзивному навчальному закладі» в обсязі 5 год:

1.        Дячун Наталія ЗДО № 2
2.        Кокора Віра ЗДО №2
3.        Жук Людмила ЗДО № 22
4.        Олійник Наталія ЗДО № 4
5.        Лукащук Ганна ТПШ № 3
6.        Юган Соломія ТПШ № 3
7.        Гавришків Тетяна ТПШ № 3
8.        Бучинська Оксана ТПШ № 2
9.        Черкас Світлана ТПШ № 2
10.    Стоян Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.25. Групи ФФМ_97_3 «Особливості організації освітнього процесу в інклюзивному навчальному закладі» в обсязі 5 год:

1.        Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.        Знак Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.        Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
4.        Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
5.        Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.        Катола Антоніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.        Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.        Пагут Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.        Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.    Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.    Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.    Дмитрик Ганна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.26. Групи ФФМ_99_3 «Особливості організації навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами» в обсязі 6 год:

1.        Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.        Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.        Секелик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.        Федчик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.        Андрієвська Світлана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
6.        Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
7.        Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
8.        Кошин Любов Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
9.        Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
10.    Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.    Бойчук Тетяна ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
12.    Білецька Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.    Домбровська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.    Дудник Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.    Процик Богданна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
16.    Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.27. Групи ФФМ_99_4 «Особливості організації навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами» в обсязі 6 год:

1.        Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.        Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.        Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.        Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.        Вник Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.        Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
7.        Жизномірська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.        Дяків Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.        Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.    Проців Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.    Мімнонов Олег ТГ №30
12.    Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.    Татарин Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.28. Групи ФФМ_104 «Сфера почуттів як інструмент діяльності психолога» в обсязі 8 год:

1.        Яремчук Людмила ЗДО № 13
2.        Салевич Галина ЗДО № 14
3.        Старко Тетяна ЗДО № 14
4.        Злепко Катерина ЗДО № 14
5.        Репета Тетяна ЗДО № 27
6.        Іванчишин Катерина ЗДО № 9
7.        Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.        Діордіца Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.        Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.    Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
11.    Пшеничняк Олександра ТПШ № 2
12.    Корнелюк Олександра ТПШ  № 3
13.    Касянчук Тетяна ТПШ № 3
14.    Вознюк Ірина ТПШ № 3
15.    Шевчук Людмила КЗ ТМР ЦТДЮ

1.1.29. Групи ФФМ_108_1 «Психолого-педагогічний супровід адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти» в обсязі 6 год:

1.        Яремчук Людмила ЗДО № 13
2.        Білявець Олександра ЗДО № 17
3.        Боднарук Любов ЗДО № 17
4.        Гнип Лілія ЗДО № 17
5.        Грищенко Наталія ЗДО № 17
6.        Зацухна Світлана ЗДО № 17
7.        Новік Світлана ЗДО № 17
8.        Сичевська Ірина ЗДО № 17
9.        Соколовська Галина ЗДО № 17
10.    Андрусик Галина ЗДО № 19
11.    Вишнюк Наталія ЗДО № 19
12.    Воловик Олена ЗДО № 19
13.    Стасій Валентина ЗДО № 19
14.    Гефко Маряна ЗДО № 19
15.    Бурденюк Віра ЗДО № 19
16.    Данильчук Тамара ЗДО № 19
17.    Киселиця Світлана ЗДО № 19
18.    Півторак Зоряна ЗДО № 19
19.    Висоцька Надія ЗДО № 2
20.    Дячун Наталія ЗДО № 2
21.    Залеська Галина ЗДО № 2
22.    Мимрик Руслана ЗДО № 2
23.    Пантелеймін Наталія ЗДО № 2
24.    Подоляк Тетяна ЗДО № 2
25.    Сава Оксана ЗДО № 2
26.    Семенюта Олена ЗДО № 2
27.    Кокора Віра ЗДО № 2
28.    Довбня Дарія ЗДО № 19
29.    Хомич Олег ЗДО № 34

1.1.30. Групи ФФМ_118 «Універсальна десяткова класифікація для дитячих бібліотек: структура, зміст, призначення» в обсязі 8 год:

1.        Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
2.        Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.        Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.        Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.        Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.        Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.        Попко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.        Схаб Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.        Філоненко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.    Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.    Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.    Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.    Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.    Медюх Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.    Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.    Кукурічка Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.    Рудик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
18.    Сівчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.    Дацюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.    Крук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.    Ланюш Марина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.    Дзецюх Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.2. Зарахувати вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм слухачам курсів на основі індивідуальних подань викладачів:

Шифр розділу Назва розділу Кількість годин Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
ЗПМ_12 Інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми у системі шкільної та позашкільної освіти 8 Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.

№ 14 ім. Б. Лепкого

ЗПМ_16 Хмарні технології в роботі вчителя 8 Рохман Ганна ЗДО № 27
ЗПМ_26 Здоров’язбережувальні  технології та їх впровадження в освітній процес. Здоров’я збережувальні аспекти сучасного уроку 8 Андрунько Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.

№ 4

ФФМ_10 Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі 9 Вальчишин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
ФФМ_65 Виготовлення виробів зі шкіри в етнічному стилі 6 Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.

№ 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

  1. 3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення зазначених вище розділів освітніх програм.
  2. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                          Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  10.03.2022                                                                                    № 02-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у січні – лютому 2022 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_2_1, СГМ_5, СГМ_7_1, СГМ_7_2, СГМ_11_1, СГМ_11_2, СГМ_11_3, СГМ_12, СГМ_13_1, СГМ_13_2,  ЗПМ_1_1, ЗПМ_6_1, ЗПМ_6_2, ЗПМ_7, ЗПМ_23, ФФМ_6_2, ФФМ_7а_1, ФФМ_7а_2, ФФМ_7а_3, ФФМ_7а_4, ФФМ_12_1, ФФМ_15, ФФМ_30_1, ФФМ_62, ФФМ_69, ФФМ_72, ФФМ_88_1, ФФМ_88_2, ФФМ_88_3, ФФМ_88_4, ФФМ_88_5, ФФМ_92_1, ФФМ_92_2, ФФМ_97_2, ФФМ_99_1, ФФМ_99_2, ФФМ_101_1, ФФМ_101_2, ФФМ_101_3, ФФМ_101_4, ФФМ_107, ФФМ_109_1, ФФМ_112, ФФМ_132

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_2_1 «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища» в обсязі 10 год:

1.          Світлик Світлана ЗДО № 13
2.          Туркула Наталія ЗДО № 13
3.          Крашівська Тетяна ЗДО № 14
4.          Яхван Оксана ЗДО № 14
5.          Андрусик Галина ЗДО № 19
6.          Кавецька Надія ЗДО № 19
7.          Бобко Ольга ЗДО № 19
8.          Сава Оксана ЗДО № 2
9.          Блонарович Оксана ЗДО № 21
10.      Борейко Інна ЗДО № 21
11.      Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
12.      Максьо Галина ЗДО № 21
13.      Марак Леся ЗДО № 21
14.      Мельник Оксана ЗДО № 21
15.      Михайлюк Оксана ЗДО № 21
16.      Шумбар Галина ЗДО № 21
17.      Островерхова Марія ЗДО № 25
18.      Семеляк Неоніла ЗДО № 25
19.      Суха Єлизавета ЗДО № 25
20.      Федорій Наталія ЗДО №25
21.      Білик Наталія ЗДО № 30
22.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
23.      Кусень Богданна ЗДО № 30
24.      Кутна Катерина ЗДО № 30
25.      Кучабська Галина ЗДО № 30
26.      Малищак Галина ЗДО № 30
27.      Пронів Наталя ЗДО № 30
28.      Лагазюк Ірина ЗДО № 36
29.      Зілько Любов ЗДО № 9
30.      Душніцька Світлана ЗДО № 9

1.1.2. Групи СГМ_5 «Моделювання організаційної культури навчального закладу» в обсязі 12 год:

1.      Михалюк Людмила ЗДО № 17
2.      Лукіна Інна ЗДО № 19
3.      Бобко Ольга ЗДО № 19
4.      Стоян Наталія ЗДО № 19
5.      Стецюк Леся ЗДО № 19
6.      Островерхова Марія ЗДО № 25
7.      Семеляк Неоніла ЗДО № 25
8.      Суха Єлизавета ЗДО № 25
9.      Федорій Наталія ЗДО № 25
10.  Задвірна Ганна ЗДО № 27
11.  Шимуда Світлана ЗДО № 27
12.  Наваляна Леся ЗДО № 29
13.  Улегіна Ірина ЗДО № 29
14.  Баран Юлія ЗДО № 30
15.  Білик Наталія ЗДО № 30
16.  Бойко Романа ЗДО № 30
17.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
18.  Кучабська Галина ЗДО № 30
19.  Малищак Галина ЗДО № 30
20.  Піцань Ірина ЗДО № 30
21.  Дяківська Галина ТПШ № 3
22.  Батьківська Оксана ТПШ № 4
23.  Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.  Ензельт ОЛьга ТУГ ім. І .Франка
26.  Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.  Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Семенів Олександр ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.  Ензельт Олександр ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.3. Групи СГМ_7_1 «Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища закладу  освіти» в обсязі 6 год:

1.      Калаур Марія ЗДО № 13
2.      Радь Наталія ЗДО № 13
3.      Шарик Наталія ЗДО № 13
4.      Руда Ольга ЗДО № 14
5.      Василина Марія ЗДО № 16
6.      Гріх Ганна ЗДО № 16
7.      Лотоцька Олександра ЗДО № 16
8.      Потерайко Галина ЗДО № 16
9.      Романюк Алла ЗДО № 16
10.  Сагайдак Оксана ЗДО № 16
11.  Слободян Тетяна ЗДО № 19
12.  Гефко Маряна ЗДО № 19
13.  Дячун Наталія ЗДО № 2
14.  Семенюта Олена ЗДО № 2
15.  Семеген Галина ЗДО № 9
16.  Дмитрук Олеся ЗДО № 9
17.  Нагорна Галина ТПШ № 3
18.  Романюк Марія ТПШ № 3

1.1.4. Групи СГМ_7_2 «Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища закладу  освіти» в обсязі 6 год:

1.      Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.      Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.      Гандзюк Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Самець Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Семак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Більчук Людмила ТТЛ
15.  Кравчук Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.5. Групи СГМ_11_1 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Бабій Катерина ЗДО № 20
2.      Ваврів Олена ЗДО № 20
3.      Діхтярук Раїса ЗДО № 20
4.      Жаловська Софія ЗДО № 20
5.      Кутузова Інна ЗДО № 20
6.      Кінаш Олена ЗДО № 20
7.      Казмірчук Людмила ЗДО № 20
8.      Мудра Оксана ЗДО № 20
9.      Питляр Ольга ЗДО № 20
10.  Решнюк Вікторія ЗДО № 20
11.  Розум Марія ЗДО № 20
12.  Семкович Людмила ЗДО № 20
13.  Гірняк Оксана ЗДО № 27
14.  Заболотна Марія ЗДО № 27
15.  Когут Оксана ЗДО № 27
16.  Лень Марія ЗДО № 27
17.  Марчило Неля ЗДО № 27
18.  Минзар Ірина ЗДО № 27
19.  Паращук Оксана ЗДО № 27
20.  Рудзік Оксана ЗДО № 27
21.  Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
22.  Поворозник Тетяна ЗДО № 3
23.  Кучабська Галина ЗДО № 30
24.  Новицька Жанна ЗДО № 34
25.  Заремба Юлія ЗДО № 34
26.  Гащин Марія ЗДО № 36
27.  Денисюк Юлія ЗДО № 36
28.  Лагазюк Ірина ЗДО № 36
29.  Петрика Любов ЗДО № 36
30.  Терещук Оксана ЗДО № 36
31.  Шаблій Надія ЗДО № 36
32.  Луців Ірина ЗДО № 36
33.  Сторож Ольга ЗДО № 38
34.  Волинець Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
35.  Матвіїв Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.6. Групи СГМ_11_2 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Антонюк Штогрин Алла ЗДО № 10
2.      Байдак Людмила ЗДО № 10
3.      Велюш Світлана ЗДО № 10
4.      Горблянська Марія ЗДО № 10
5.      Карпінська Наталія ЗДО № 10
6.      Ковалик Тетяна ЗДО № 10
7.      Когут Надія ЗДО № 10
8.      Кучер Ольга ЗДО № 10
9.      Машталяр Ніна ЗДО № 10
10.  Тріска Наталія ЗДО № 10
11.  Нечкалюк Олена ЗДО № 10
12.  Псуй Ірена ЗДО № 10
13.  Зінько Ганна ЗДО № 10
14.  Слабаш Інна ЗДО № 10
15.  Тивонюк Марина ЗДО № 10
16.  Федотова Марія ЗДО № 10
17.  Туркула Наталія ЗДО № 13
18.  Меленчук Галина ЗДО № 13
19.  Прохира Ганна ЗДО № 13
20.  Світлик Світлана ЗДО № 13
21.  Волянська Наталія ЗДО № 13
22.  Боднар Надія ЗДО № 15
23.  Гладун Любов ЗДО № 15
24.  Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
25.  Лебідь Наталя ЗДО № 15
26.  Павелко Світлана ЗДО № 15
27.  Саванчук Зоряна ЗДО № 15
28.  Оленка Тетяна ЗДО № 15
29.  Островерхова Марія ЗДО № 25
30.  Семеляк Неоніла ЗДО № 25
31.  Суха Єлизавета ЗДО № 25
32.  Федорій Наталія ЗДО № 25
33.  Скалій Світлана ЗДО № 19
34.  Андрейків Світлана ЗДО № 19
35.  Водоставська Наталія ЗДО № 19

1.1.7. Групи СГМ_11_3  «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Білявець Олександра ЗДО № 17
2.      Гнип Лілія ЗДО № 17
3.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
4.      Зацухна Світлана ЗДО № 17
5.      Зборівська Марія ЗДО № 17
6.      Новік Світлана ЗДО № 17
7.      Новікова Любов ЗДО № 17
8.      Сичевська Ірина ЗДО № 17
9.      Соколовська Галина ЗДО № 17
10.  Боднарук Любов ЗДО № 17
11.  Семеген Галина ЗДО № 9
12.  Дмитрук Олеся ЗДО № 9
13.  Манакова Ольга ЗДО № 9
14.  Процюк Оля ЗДО № 9
15.  Бойко Віра ЗДО № 9
16.  Замороз Любов ЗДО № 9
17.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
18.  Качмарчик Любомира ЗДО № 9
19.  Чайка Оксана ЗДО № 9
20.  Курко Марія ЗДО № 9
21.  Дуда Галина ЗДО № 9
22.  Круглик Олена ТПШ № 2
23.  Топольницька Оксана ТПШ № 3
24.  Демчук Людмила ТПШ № 5
25.  Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
26.  Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
27.  Іванцова Галина ТПШ «Ерудит»
28.  Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
29.  Чепіль Уляна ТПШ «Ерудит»
30.  Герус Марія ТПШ «Ерудит»
31.  Топорницька Юлія ТПШ «Ерудит»
32.  Тищук Юлія ТПШ «Ерудит»
33.  Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»

1.1.8. Групи СГМ_12  «Відкриті освітні студії: формування простору поваги прав людини в освітньому середовищі» в обсязі 6 год:

1.      Юрцевич Ірина ЗДО № 13
2.      Михалюк Людмила ЗДО № 17
3.      Скалій Світлана ЗДО № 19
4.      Флис Любов ЗДО № 34
5.      Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Вітюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Михайлишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Гуцалюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.  Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.  Залипецька Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.  Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.  Дяківська Галина ТПШ № 3
17.  Онуферко Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.  Поворознюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Коваль Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Більчук Людмила ТТЛ
21.  Колісник Ірина ТТЛ
22.  Марчук Юлія ТУГ ім. І .Франка
23.  Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка
24.  Нова Марія ТУГ ім. І .Франка
25.  Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.  Брозницька Любов ТНВК ШМЛ № 15
27.  Олійник Іванна ТНВК ШМЛ № 15

1.1.9. Групи СГМ_13_1 «Супервізія в освітньому процесі. Модуль 1» в обсязі  12 год:

1.      Кислюк Марія ДНЗ «ТЦПТО»
2.      Мала Тетяна ДНЗ «ТЦПТО»
3.      Меліков Павло ДНЗ «ТЦПТО»
4.      Гонта Людмила ДНЗ «ТЦПТО»
5.      Андрійчук Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
6.      Барський Ярослав ДНЗ «ТЦПТО»
7.      Масляк Ігор ДНЗ «ТЦПТО»
8.      Присяжний Степан ДНЗ «ТЦПТО»
9.      Бей Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
10.  Борук Ярослав ДНЗ «ТЦПТО»
11.  Кривий Роман ДНЗ «ТЦПТО»
12.  Луцишин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
13.  Мацишин Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
14.  Сироватка Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
15.  Козак Максим ДНЗ «ТЦПТО»
16.  Грицик Олександра ДНЗ «ТЦПТО»
17.  Божаківська Мирослава Галицький коледж ім. В. Чорновола
18.  Чайківська Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
19.  Малішевська Яна ДНЗ «ТЦПТО»
20.  Носко Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
21.  Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
22.  Мороз Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Дядьо Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Лозинська Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.  Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.  Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.  Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.  Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.  Оберлейтнер Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.  Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
31.  Галущак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
32.  Стечишина Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.  Лівень Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
34.  Пасіка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
35.  Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
36.  Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
37.  Сірант Віталій ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
38.  Сірант Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
39.  Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
40.  Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка

1.1.10. Групи СГМ_13_2 «Супервізія в освітньому процесі. Модуль 1» в обсязі  12 год:

1.      Грушко Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.      Добровольська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Гудима Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Солтис Тетяна ТНВК ШМЛ № 15
5.      Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Слободянюк Світлана ЗДО № 12
7.      Довбенко Ольга ЗДО № 3
8.      Слонецька Світлана ЗДО № 9
9.      Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
10.  Шумка Лілія ДНЗ «ТЦПТО»
11.  Бригідир Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Горішна Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Матковська Оксана ТЛ № 21 – СМШ
15.  Кульматицька Оксана ТЛ № 21 – СМШ
16.  Горбоніс Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Франків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.  Шевченко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Гриб Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Вівчарик Людмила ВПУ №4
22.  Розум Марія ЗДО № 20
23.  Полиняк Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
24.  Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
25.  Балан Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
26.  Чайківська Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
27.  Палка Ольга ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
28.  Свистун Наталія ЗДО № 3
29.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
30.  Константинів Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
31.  Бачинський Юрій ДНЗ «ТЦПТО»
32.  Цьох Володимир ДНЗ «ТЦПТО»
33.  Квілінська Марія ТКГ
34.  Богуславець Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
35.  Цибик Ірина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
36.  Рихлевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
37.  Іваницька Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1.1.11. Групи ЗПМ_1_1 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні різних навчальних дисциплін» в обсязі 10 год:

1.         Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
2.         Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
3.         Лугова Олена ТПШ «Ерудит»
4.         Олійник Наталія ТПШ «Ерудит»
5.         Петручок Віра ТПШ «Ерудит»
6.         Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
7.         Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
8.         Наджафі Марина ТПШ «Ерудит»
9.         Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.     Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.     Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.     Бабій Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.     Вальчишин Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Наконечна Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.     Желізняк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.     Кучер Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.     Лехман Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.     Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.     Пашинська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.     Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.     Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.     Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.     Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.     Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.     Чорна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.     Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.     Байко Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.     Походжай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.     Мацюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.     Коваль Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.     Цибульська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.     Стоян Наталія ЗДО № 19
33.     Лукіна Інна ЗДО № 19
34.     Кралька Ганна ЗДО № 3
35.     Юрцевич Ірина ЗДО № 13

1.1.12. Групи ЗПМ_6_1 «Квест–технологія в навчанні. Методика створення та проведення веб – квестів» в обсязі 6 год:

1.         Майка Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
2.         Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Копанецька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.         Смакула Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.         Шидловський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.         Микитів Людмила ТПЛ спортивного профілю
7.         Івегеш Ірина ТПЛ спортивного профілю
8.         Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15
9.         Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.     Лукашова Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.     Когут Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.     Гонташ Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.     Максимів (Лозінська) Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.     Вербицька Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15.     Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.     Богдан Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.     Козбур Анастасія ТПЛ спортивного профілю

1.1.13. Групи ЗПМ_6_2 «Квест–технологія в навчанні. Методика створення та проведення веб – квестів» в обсязі 6 год:

1.         Дмитришин Оксана ЗДО №16
2.         Кравчук Світлана ЗДО № 2
3.         Підгайна Любов ТПШ № 4
4.         Демчук Людмила ТПШ № 5
5.         Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.         Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.         Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.         Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.         Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.     Кузів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.     Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.     Кос Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.     Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.     Бубенко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
16.     Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
17.     Токарська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.14. Групи ЗПМ_7 «Методичні аспекти впровадження скрайбінгу як інформаційно-комунікаційної технології при викладанні географії та природничих дисциплін» в обсязі 6 год:

1.         Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.         Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.         Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.         Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
10.     Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
11.     Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Ничипорук Людмила ТТЛ
13.     Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.15. Групи ЗПМ_23 «Організація мережевої взаємодії та використання ресурсів Інтернету в навчальному процесі. Організація дистанційного навчання в школі. Методика розробки дистанційних курсів» в обсязі 11 год:

1.          Гуйда Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.          Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.          Ярова Мирослава ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.          Бончук Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
5.          Зозуля Світлана Галицький коледж ім. В. Чорновола
6.          Марисюк Марія Галицький коледж ім. В. Чорновола
7.          Боднар Оксана ЗДО № 19
8.          Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.          Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.      Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.      Пилявська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.      Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.      Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.      Смаль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.      Уруська Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.      Бучинський Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.      Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.      Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.      Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.      Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.      Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
22.      Полюга Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.      Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.      Насипана Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
25.      Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
26.      Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
27.      Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
28.      Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.      Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.      Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.      Бутинська Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
32.      Король Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
33.      Багрій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.16. Групи ФФМ_109_1 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Івашків Алла ЗДО №11
2.      Звір Галина ЗДО №11
3.      Меленчук Галина ЗДО № 13
4.      Прохира Ганна ЗДО № 13
5.      Волянська Наталія ЗДО № 13
6.      Величко Валентина ЗДО № 14
7.      Дудар Ліля ЗДО № 14
8.      Ромасишин Олена ЗДО № 14
9.      Ящук Наталя ЗДО № 14
10.  Кошло Наталія ЗДО № 14
11.  Романська Ірина ЗДО № 14
12.  Гладун Любов ЗДО № 15
13.  Зола Галина ЗДО № 15
14.  Лебідь Наталя ЗДО № 15
15.  Мариніна Галина ЗДО № 15
16.  Саванчук Зоряна ЗДО № 15
17.  Василина Марія ЗДО № 16
18.  Павлів Ірина ЗДО № 16
19.  Кобіль Оксана ЗДО № 16
20.  Лотоцька Олександра ЗДО № 16
21.  Романюк Алла ЗДО № 16
22.  Білявець Олександра ЗДО № 17
23.  Богайчук Ірина ЗДО № 17
24.  Боднарук Любов ЗДО № 17
25.  Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
26.  Гнип Лілія ЗДО № 17
27.  Зацухна Світлана ЗДО № 17
28.  Зборівська Марія ЗДО № 17
29.  Михалюк Людмила ЗДО № 17
30.  Новік Світлана ЗДО № 17
31.  Новікова Любов ЗДО № 17
32.  Кавецька Надія ЗДО № 19
33.  Вишнюк Наталія ЗДО № 19

1.1.17. Групи ФФМ_6_2 «Розвиток творчих здібностей молодших школярів з використанням ейдетики, теорії рішення винахідницьких задач (ТРВЗ). Модуль 1» в обсязі 8 год:

1.      Саловська Ольга ТПШ № 5
2.      Романець Людмила ТПШ № 5
3.      Шимків Світлана ТПШ № 5
4.      Явна Світлана ТПШ № 5
5.      Курдупель Олена ТПШ № 5
6.      Коваль Наталія ТПШ № 5
7.      Рарок Тетяна ТПШ № 5
8.      Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
9.      Лотоцька Ольга ТПШ № 5
10.  Савчук Наталія ТПШ № 5
11.  Кусяк Оксана ТПШ № 5
12.  Кравчук Людмила ТПШ № 5
13.  Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
14.  Кавчак Наталія ТПШ № 5
15.  Ханенко Світлана ТПШ № 5
16.  Шум Наталія ТПШ № 5
17.  Басіста Вікторія ТПШ № 5
18.  Мущенко Любов ТПШ № 5
19.  Кім Світлана ТПШ № 5
20.  Стадніцька Світлана ТПШ № 5
21.  Демкович Людмила ТПШ № 5
22.  Бас Лідія ТПШ № 2
23.  Танцовна Наталія ТПШ № 2
24.  Гімла Катерина ТПШ № 3
25.  Нагорна Іванна ТГ № 30
26.  Храпа Надія ТГ № 30
27.  Яриш Тетяна ТГ № 30
28.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
30.  Андрійчук Неля Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.18. Групи ФФМ_7а_1 «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Поцілуйко Оксана ЗДО № 37
2.      Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
3.      Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
4.      Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
5.      Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
6.      Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
7.      Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
8.      Процик Андрій КЗ ТМР СЮТ
9.      Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
10.  Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
11.  Жеребна Зоряна КЗ ТМР СЮТ
12.  Комар Олена ТПШ № 1
13.  Сушко Іванна ТПШ № 4
14.  Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.  Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
16.  Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ

1.1.19. Групи ФФМ_7а_2  «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
2.      Балик Неля ТПШ «Ерудит»
3.      Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
4.      Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
5.      Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
6.      Петручок Віра ТПШ «Ерудит»
7.      Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
8.      Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
9.      Базан Наталія ТПШ № 1
10.  Гуцул Ірина ТПШ № 1
11.  Дорошенко Ольга ТПШ № 1
12.  Зелінська Марія ТПШ № 1
13.  Лабовська Ліліана ТПШ № 1
14.  Лотоцька Галина ТПШ № 1
15.  Мединська Ольга ТПШ № 1
16.  Міненко Наталія ТПШ № 1
17.  Павлусик Лариса ТПШ № 1
18.  Пилипчyк Лілія ТПШ № 1
19.  Сіянчук Олена ТПШ № 1
20.  Смілянська Тетяна ТПШ № 1
21.  Фармега Оксана ТПШ № 1
22.  Червонецька Галина ТПШ № 1
23.  Шавлюк Людмила ТПШ № 1
24.  Бас Лідія ТПШ № 2
25.  Козак Світлана ТПШ № 2
26.  Флорчук Оксана ТПШ № 2
27.  Швець Руслана ТПШ № 2
28.  Гімла Катерина ТПШ № 3
29.  Шимків Світлана ТПШ № 5
30.  Курдупель Олена ТПШ № 5
31.  Шум Наталія ТПШ № 5
32.  Басіста Вікторія ТПШ № 5
33.  Сеник Інна ЗДО № 39

1.1.20. Групи ФФМ_7а_3 «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.      Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Знак Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.      Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Резнік Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Андрійовська Святослава ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.  Демків Лідія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.  Єднорович Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.  Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.  Медюх Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.  Митохір Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.  Скалецька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.  Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.21. Групи ФФМ_7а_4 «Швидкочитання. Мегапам’ять» в обсязі 3 год:

1.      Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.      Стрілецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Хома Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.      Іванова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Мисник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Перепелиця Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Дубівка Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Чабан Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Ореховська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
14.  Суль Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
15.  Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Волощук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.  Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.  Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.  Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.  Шаповал Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
22.  Нагорна Іванна ТГ № 30
23.  Яриш Тетяна ТГ № 30
24.  Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
25.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
26.  Андрійчук Неля Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.22. Групи ФФМ_12_1 «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.      Боднарук Оксана ЗДО № 22
2.      Клепач Валентина ЗДО № 22
3.      Онищук Наталія ЗДО № 22
4.      Федорчук Ганна ЗДО № 22
5.      Зух Оксана ЗДО № 22
6.      Чухарська Лілія ЗДО № 22
7.      Каленик Любов ЗДО № 27
8.      Хамига Тетяна ЗДО № 30
9.      Гнатів Ольга ЗДО № 36
10.  Басій Любов ЗДО № 37
11.  Токар Марія ЗДО № 37
12.  Марчук Ірина ЗДО № 37
13.  Шкоропата Ірина ЗДО № 37
14.  Кухарчук Юлія ЗДО № 37
15.  Кимська Ірина ЗДО № 39
16.  Сидорук Катерина ТПШ № 3
17.  Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15
18.  Геращенко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.  Романишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
20.  Герасименко Любомира ЗДО № 13
21.  Лучко Марія ЗДО № 13

1.1.23. Групи ФФМ_15 «Інтерпретація літературного твору на уроках літератури рідного краю та уроках позакласного читання» в обсязі 8 год:

1.      Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.24. Групи ФФМ_30_1 «Нестандартні підходи до навчання іноземних мов. Технології розвивального навчання» в обсязі 14 год:

1.       Бідочко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.       Катрук Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.       Романів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.       Шмигун Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Бугай Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Демчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
7.       Максимів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
8.       Пронкевич Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
9.       Аксак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.   Павшок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.   Дікальчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.   Хвас Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.   Пашинська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.   Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.   Запорожець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.   Піцун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.   Столярова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.   Швалюк Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
19.   Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
20.   Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.   Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.   Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.25. Групи ФФМ_72 «Розвиток цифрової компетентності вчителів природничо-математичних дисциплін в умовах НУШ» в обсязі 8 год:

1.      Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.      Рапінда Наталія Галицький коледж ім. В. Чорновола
3.      Фігурка Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Богдан Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.      Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
10.  Содомора Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Бойко Наталя ТТЛ
12.  Дворницька Галина ТТЛ
13.  Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Новосад Руслан ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.26. Групи ФФМ_62 «Майстер-клас: Бісероплетіння» в обсязі 6 год:

1.       Мельник Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.       Ващишин Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.       Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.       Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.       Макух Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
6.       Романів Степанія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
7.       Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
8.       Гладун Любов ЗДО № 15
9.       Мариніна Галина ЗДО № 15
10.   Зварич Христина ЗДО № 16
11.   Осьмушко Світлана ЗДО № 16
12.   Боднарук Любов ЗДО № 17
13.   Зацухна Світлана ЗДО № 17
14.   Новік Світлана ЗДО № 17
15.   Соколовська Галина ЗДО № 17
16.   Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
17.   Хромова Світлана ЗДО № 21
18.   Войтанович Наталія ЗДО № 31
19.   Іщук Ольга ЗДО № 31
20.   Цибульська Ольга ЗДО № 31
21.   Гончарук Мирослава ЗДО № 9
22.   Маланчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
23.   Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.   Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.   Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.   Поворознюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
27.   Архіпова Олександра ТПШ № 2
28.   Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.   Коник Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.27. Групи ФФМ_69 «Майстер-клас: Літотерапія (природні мінерали в якості прикрас, аксесуарів, предметів побуту)» в обсязі 6 год:

1.       Богайчук Ірина ЗДО № 17
2.       Зацухна Світлана ЗДО № 17
3.       Зборівська Марія ЗДО № 17
4.       Соколовська Галина ЗДО № 17
5.       Куленич Галина ЗДО № 21
6.       Лисобей Віра ЗДО № 21
7.       Дорош Уляна ЗДО № 22
8.       Логуш Наталія ЗДО № 22
9.       Онищук Наталія ЗДО № 22
10.   Герич Наталія ЗДО № 22
11.   Біляк Ірина ЗДО № 31
12.   Іваськевич Олександра ЗДО № 31
13.   Лиса Оксана ЗДО № 31
14.   Остапишин Валентина ЗДО № 31
15.   Цибульська Ольга ЗДО № 31
16.   Харжевська Галина ЗДО № 33
17.   Слебедюк Олександра ЗДО № 33
18.   Остряннікова Оксана ЗДО № 33
19.   Мацевко Людмила ЗДО № 33
20.   Луців Ірина ЗДО № 36
21.   Петрика Любов ЗДО № 36
22.   Терещук Оксана ЗДО № 36
23.   Соколовська Лариса ЗДО № 37
24.   Глущук Тетяна ЗДО № 37
25.   Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
26.   Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.   Сампара Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.   Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
29.   Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
30.   Олендер Ірина ТПШ № 5
31.   Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.28. Групи ФФМ_88_1 «Практикум: Навчання навичкам надання домедичної допомоги для педагогічних працівників та школярів» в обсязі 8 год:

1.       Пачковська Тетяна ТМРЦ
2.       Бондар Валерій ТМРЦ
3.       Чарторинська Олена ТМРЦ
4.       Шабдінов Валерій ТМРЦ
5.       Биків Богдан ТМРЦ
6.       Воробій Володимир ТМРЦ
7.       Натуркач Стефан ТМРЦ
8.       Дудник Віктор ТМРЦ
9.       Панасюк Валерій ТМРЦ
10.   Гвоздецький Іван ТМРЦ
11.   Лазар Юрій ТМРЦ
12.   Довбаш Семен ТМРЦ
13.   Голуб Валентина ТМРЦ
14.   Співак Світлана ТМРЦ
15.   Велика Ірина ТМРЦ
16.   Рябенко Алла ТМРЦ
17.   Каменярський Віктор ТМРЦ
18.   Курась Надія ТМРЦ
19.   Штепа Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.   Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.   Харчук Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.   Махінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.   Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.   Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.   Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.   Борис Оксана ТПШ № 1
27.   Касянчук Тетяна ТПШ № 3
28.   Кіндрат Іванна ТПШ № 5

1.1.29. Групи ФФМ_88_2 «Практикум: Навчання навичкам надання домедичної допомоги для педагогічних працівників та школярів» в обсязі 8 год:

1.       Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.       Лапчук Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.       Баб’як Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.       Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.       Білецька Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.       Висоцька Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.       Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.       Семчук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.       Суль Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.   Миць Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.   Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
12.   Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
13.   Каспрук Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.   Саламандра Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.   Анпілогова Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.   Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.   Ковальчук Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.   Торопова Таміла ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.   Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.   Скорохід Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.   Стрихар Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.   Тупчій Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.   Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.   Копча Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.   Мартинюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.   Хіль Марина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.   Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.   Процишин Вікторія-Діана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.   Мудрий Віктор ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.   Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
31.   Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
32.   Буртняк Павліна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
33.   Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
34.   Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
35.   Демидась Андрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.30. Групи ФФМ_88_3 «Практикум: Навчання навичкам надання домедичної допомоги для педагогічних працівників та школярів» в обсязі 8 год:

1.       Янковський Олег ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
2.       Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
3.       Гудима Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
4.       Жеворонко Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
5.       Колодніцька Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
6.       Онуферко Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.       Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.       Василишин Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.       Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.   Вовк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.   Гайова Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.   Гнатюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.   Демчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.   Колибаб’юк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.   Крушельницький Олександр ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.   Микитюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.   Регалюк Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.   Садівник Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.   Чеканова Олеся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.   Савич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.   Лесечко Юрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.   Сич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.   Мостова Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.   Муравицька Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.   Лящук Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.   Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.   Чайка Богдан ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.   Гнатишин Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.   Данилишин Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.   Дзіковська Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
31.   Луб’янецька Анна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
32.   Пензей Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
33.   Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
34.   Ониськів Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
35.   Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
36.   Мотрук Стефанія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
37.   Гайдамаха Мирослав ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
38.   Юрчак Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
39.   Стисла Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
40.   Сметюх Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.31. Групи ФФМ_88_4 «Практикум: Навчання навичкам надання домедичної допомоги для педагогічних працівників та школярів» в обсязі 8 год:

1.       Широка Анастасія ЗДО № 12
2.       Стецюк Ірина ЗДО № 12
3.       Свідова Марія ЗДО № 12
4.       Вересюк Лілія ЗДО № 12
5.       Слободянюк Світлана ЗДО № 12
6.       Cвист Ліда ЗДО № 12
7.       Мельниченко Наталія ЗДО № 12
8.       Шлийко Лілія ЗДО № 12
9.       Томінець Віра ЗДО № 6
10.   Холява Марія ЗДО № 6
11.   Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
12.   Луциків Галина ЗДО № 6
13.   Мицько Богдана ЗДО № 6
14.   Гаврилюк Ірина ЗДО № 6
15.   Стрільчук Наталія ЗДО № 6
16.   Бекесевич Валентина ЗДО № 6
17.   Суха Ірина ЗДО № 6
18.   Сова Наталія ЗДО № 6
19.   Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.   Томінець Надія ЗДО № 2
21.   Гончарик Галина ЗДО № 26
22.   Починок Тетяна ЗДО № 26
23.   Наваляна Леся ЗДО № 29
24.   Улегіна Ірина ЗДО № 29
25.   Свистун Наталія ЗДО № 3
26.   Поворозник Тетяна ЗДО № 3
27.   Кралька Ганна ЗДО № 3
28.   Герцунь Оксана ЗДО № 3
29.   Мандзюк Лілія ЗДО № 36
30.   Галабурда Ірина ЗДО № 36
31.   Коверчук Любов ЗДО № 36
32.   Лагазюк Ірина ЗДО № 36

1.1.32. Групи ФФМ_88_5 «Практикум: Навчання навичкам надання домедичної допомоги для педагогічних працівників та школярів» в обсязі 8 год:

1.       Баран Марія ЗДО № 12
2.       Дорош Оксана ЗДО № 12
3.       Калакука Ольга ЗДО № 12
4.       Левків Надія ЗДО № 12
5.       Любінська Наталія ЗДО № 12
6.       Лужна Олена ЗДО № 12
7.       Надрічна Лідія ЗДО № 12
8.       Скульська Ганна ЗДО № 13
9.       Світлик Світлана ЗДО № 13
10.   Лебідь Наталя ЗДО № 15
11.   Водоставська Наталія ЗДО № 19
12.   Олекшій Лілія ЗДО № 19
13.   Краківська Ірина ЗДО № 19
14.   Довбня Дарія ЗДО № 19
15.   Бевза Світлана ЗДО № 6
16.   Ільчук Оксана ЗДО № 6
17.   Кіт Лідія ЗДО № 6
18.   Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
19.   Куземка Анна ЗДО № 6
20.   Лабівська Тетяна ЗДО № 6
21.   Матвійчук Лілія ЗДО № 6
22.   Миколів Елеонора ЗДО № 6
23.   Рицик-Бендина Ірина ЗДО № 6
24.   Сум Оксана ЗДО № 6
25.   Тичинська Ірина ЗДО № 6
26.   Романська Тетяна ЗДО № 3
27.   Митник Христина ЗДО № 3
28.   Голубович Ольга ЗДО № 3
29.   Кучинська Владислава ЗДО № 3
30.   Довбенко Ольга ЗДО № 3

1.1.33. Групи ФФМ_97_2 «Особливості організації освітнього процесу в інклюзивному навчальному закладі» в обсязі 5 год:

1.        Баранюк Олена ТСЗОШ ТМР
2.        Бандура Наталія ТСЗОШ ТМР
3.        Безпалюк Олексана ТСЗОШ ТМР
4.        Вовк Оксана ТСЗОШ ТМР
5.        Войтанович Христина ТСЗОШ ТМР
6.        Головко Марія ТСЗОШ ТМР
7.        Гриців-Свистун Людмила ТСЗОШ ТМР
8.        Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
9.        Івасишин Вікторія ТСЗОШ ТМР
10.    Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
11.    Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
12.    Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР
13.    Краківська Оксана ТСЗОШ ТМР
14.    Кулік Ольга ТСЗОШ ТМР
15.    Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
16.    Куца Леся ТСЗОШ ТМР
17.    Куций Володимир ТСЗОШ ТМР
18.    Кучмай Ганна ТСЗОШ ТМР
19.    Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
20.    Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
21.    Менська Віра ТСЗОШ ТМР
22.    Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
23.    Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
24.    Пастух Галина ТСЗОШ ТМР
25.    Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
26.    Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
27.    Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР
28.    Попович Лілія ТСЗОШ ТМР
29.    Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
30.    Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
31.    Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
32.    Романюк Людмила ТСЗОШ ТМР
33.    Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
34.    Сімчук Юлія ТСЗОШ ТМР
35.    Сметанка Юлія ТСЗОШ ТМР
36.    Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
37.    Тимків Ольга ТСЗОШ ТМР
38.    Ткачук Люмила ТСЗОШ ТМР
39.    Феш Микола ТСЗОШ ТМР
40.    Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
41.    Цокало Оксана ТСЗОШ ТМР
42.    Чеснович Галина ТСЗОШ ТМР