Накази 2023

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

НАУКОВО-ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА МОНІТОРИНГУ

 бульвар Т. Шевченка,1, м. Тернопіль, 46001, тел: 52 00 12, email: center.imco@gmail.com

НАКАЗ

 

 06.12.2023                                                                                    № 11-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у листопаді 2023 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_11_6, СГМ_11_7, СГМ_15_8, СГМ_15_9, ЗП_12, ЗПМ_22, ЗПМ_26, ЗП_29_6, ЗП_29_7, ЗПМ_37_2, ЗПМ_37_3, ФФМ_147_4, ФФМ_147_5, ФФМ_15, ФФМ_24, ФФ_31, ФФМ_164, ФФМ_43, ФФМ_72_2, ФФМ_166_1, ФФМ_166_2, ФФМ_91, ФФМ_168, ФФМ_100_1, ФФМ_100_2, ФФМ_111, ФФМ_113_1, ФФМ_92_1, ФФМ_92_2, ФФМ_179_1, ФФМ_179_2, ФФМ_137,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_11_6 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Вітяк Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.      Махінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.  Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.  Тарас Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.  Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Грошко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Знак Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.  Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.  Стечишина Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.2. Групи СГМ_11_7 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Чайківська Оксана ТЗОШ № 8
2.      Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.      Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Дацюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Крук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Нагорна Іванна ТГ № 30
19.  Храпа Надія ТГ № 30
20.  Яриш Тетяна ТГ № 30
21.  Галатюк Ольга Кобзарівська гімназія
22.  Градова Лілія Кобзарівська гімназія
23.  Локоть Марія Кобзарівська гімназія
24.  Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія
25.  Сямро Руслана Кобзарівська гімназія
26.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська гімназія
27.  Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
28.  Баб’юк Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
29.  Ільчук Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
30.  Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.3. Групи СГМ_15_8 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Оленка Тетяна ЗДО № 15
2.      Чайківська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.      Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.      Безух Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.      Бохенок Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.      Бутин Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.      Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.      Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.      Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.  Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.  Медюх Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.  Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.  Осуховська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.  Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.  Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.  Схаб Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.  Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.  Вітяк Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.  Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
23.  Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Чайка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Дубчак Віра Кобзарівська гімназія
28.  Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
29.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.4. Групи СГМ_15_9 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Алексевич Галина ЗДО № 4
2.      Кобильник Оксана ЗДО № 4
3.      Круцько Оксана ЗДО № 4
4.      Олійник Наталія ЗДО № 4
5.      Шишковська Марія ЗДО № 4
6.      Яворський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.      Собко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Цвинтарна Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
12.  Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
13.  Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
14.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
15.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
16.  Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
17.  Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
18.  Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
19.  Кузик Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
20.  Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
21.  Баб’юк Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
22.  Ільчук Тетяна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
23.  Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»
24.  Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.  Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.  Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.  Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Курус Василь ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
30.  Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.5. Групи ЗП_12 «Інноваційні підходи до роботи з обдарованими дітьми у системі шкільної та позашкільної освіти. Методи і моделі управління розвитком академічної обдарованості. Розвиток дитячих обдарувань в умовах академічного ліцею» в обсязі 8 год:

1.         Заяць Іванна ЗДО № 19
2.         Онищук Наталія ЗДО № 22
3.         Покришко Ірина ЗДО № 22
4.         Загазей Оксана ТКЛ
5.         Підручняк Ольга ТКЛ
6.         Форманюк Зоряна ТКЛ
7.         Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.     Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.     Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.     Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Чайківська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
14.     Євстратова Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.     Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.     Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.     Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.     Мариняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
19.     Безкоровайна Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.6. Групи ЗПМ_22 «Комп’ютерна графіка в роботі вчителя» в обсязі 8 год:

1.         Мурій Оксана ТПШ № 2
2.         Кіндратюк Інна ТПШ № 5
3.         Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
4.         Балабан Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.         Козоріз Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.         Горбач Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.         Зітинюк Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.     Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.     Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.     Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Пасіка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.     Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.7. Групи ЗПМ_26 «Здоров’язбережувальні  технології та їх впровадження в освітній процес. Здоров’я збережувальні аспекти сучасного уроку» в обсязі 8 год:

1.         Бойко Леся ЗДО № 4
2.         Семеген Галина ЗДО № 9
3.         Лукович Уляна ЗДО № 17
4.         Кобіль Оксана ЗДО № 21
5.         Боярська Анжеліка ЗДО № 25
6.         Прошкіна Любов ЗДО № 25
7.         Польова Софія ЗДО № 36
8.         Корнелюк Олександра ТПШ № 3
9.         Крупа Марія ТПШ № 3
10.     Лучин Стефанія ТПШ № 3
11.     Стельмащук Марія ТПШ № 3
12.     Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
13.     Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
14.     Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.     Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.     Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.     Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.     Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.     Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.     Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
22.     Славич Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.     Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
24.     Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.     Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
26.     Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.     Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.     Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.     Трач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.     Вітяк Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.     Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.     Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
33.     Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
34.     Сівакова Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.     Козбур Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
36.     Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.     Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
38.     Балакер Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
39.     Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
40.     Галабіцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
41.     Мачтієва Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
42.     Мельник Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
43.     Сніжок Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
44.     Хоростковська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
45.     Чорна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
46.     Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
47.     Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.8. Групи ЗП_29_6 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі 10 год:

1.      Безух Микола ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.      Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.      Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Рихель Віторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Сінгалевич Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Федорків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
27.  Черевик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.  Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.  Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
35.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР

1.1.9. Групи ЗП_29_7 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі 10 год:

1.      Беліченко Марія ТЗОШ № 8
2.      Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
3.      Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Кавецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Мелимука Зоя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.   Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.  Вейко Уляна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.  Ваврик Ольга ТГ № 30
34.  Миць Василь Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
35.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
36.  Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.10. Групи ЗПМ_37_2 «Навчально-діяльнісні ігри як основа формування особистості школяра» в обсязі  8 год:

1.         Бескоровайна Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.         Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Діденко Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.     Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.     Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.     Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.     Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.     Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.     Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.     Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.     Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.     Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.     Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
27.     Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.     Приндота Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.     Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
30.     Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
31.     Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
32.     Шпуняр Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.11. Групи ЗПМ_37_3  «Навчально-діяльнісні ігри як основа формування особистості школяра» в обсязі 8 год:

1.      Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.      Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
8.      Хом’як Уляна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.      Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Слободян Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Ятищук Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Кондра Діана ТГ № 30
21.  Базан Ольга Кобзарівська гімназія
22.  Дубчак Віра Кобзарівська гімназія
23.  Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія
24.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
25.  Ковальчук Любов ТКМЦНОІМ

1.1.12. Групи ФФМ_147_4 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.      Байдюк Олена ЗДО № 4
2.      Шуберт Ірина ЗДО № 4
3.      Боб’як Тетяна ЗДО № 31
4.      Войтанович Наталія ЗДО № 31
5.      Гераськевич Наталія ЗДО № 31
6.      Коваленко Олександра ЗДО № 31
7.      Корнійчук Лілія ЗДО № 31
8.      Ляшко Наталія ЗДО № 31
9.      Масна Світлана ЗДО № 31
10.  Смиченко Наталія ЗДО № 31
11.  Цибульська Ольга ЗДО № 31
12.  Чорна Зоряна ЗДО № 31
13.  Ширант Наталія ЗДО № 31
14.  Бохенок Марія ЗДО № 34
15.  Майборода Оксана ЗДО № 34
16.  Масловська Любов ЗДО № 34
17.  Свіргун Лариса ЗДО № 34
18.  Денисюк Юлія ЗДО № 36
19.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
20.  Михальчук Ольга ЗДО № 36
21.  Польова Софія ЗДО № 36
22.  Сивак Наталія ЗДО № 36
23.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
24.  Шаблій Надія ЗДО № 36
25.  Бахурська Світлана ЗДО № 37
26.  Соколовська Лариса ЗДО № 37
27.  Фронц Ірина ЗДО № 37
28.  Юсип’юк Людмила ЗДО № 37
29.  Борохович Світлана ЗДО № 39
30.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
31.  Дзюба Марія ЗДО № 39
32.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
33.  Пушкар Ольга ЗДО № 39

1.1.13. Групи ФФМ_147_5 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.      Алексевич Галина ЗДО № 4
2.      Галюлько Оксана ЗДО № 4
3.      Кобильник Оксана ЗДО № 4
4.      Круцько Оксана ЗДО № 4
5.      Олійник Наталія ЗДО № 4
6.      Шишковська Марія ЗДО № 4
7.      Дукельська Ірина ЗДО № 32
8.      Качмар Любов ЗДО № 32
9.      Паньків Наталія ЗДО № 32
10.  Сарабун Марія ЗДО № 32
11.  Теренюк Оксана ЗДО № 32
12.  Архіпова Олександра ТПШ № 2
13.  Бойко Уляна ТПШ № 2
14.  Вегера Марія ТПШ № 2
15.  Галайко Оксана ТПШ № 2
16.  Лозинська Іванна ТПШ № 2
17.  Налутка Галина ТПШ № 2
18.  Пачковська Орися ТПШ № 2
19.  Петришин Наталя ТПШ № 2
20.  Походай Ірина ТПШ № 2
21.  Пшеничняк Олександра ТПШ № 2
22.  Рудик Галина ТПШ № 2
23.  Томчук Надія ТПШ № 2
24.  Турченяк Ольга ТПШ № 2
25.  Хома Світлана ТПШ № 2
26.  Ваврик Галина ТПШ № 3
27.  Винник Надія ТПШ № 3
28.  Голида Тетяна ТПШ № 3
29.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
30.  Гринів Галина ТПШ № 3
31.  Дорош Надія ТПШ № 3
32.  Лукащук Олександра ТПШ № 3
33.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
34.  Сидорук Катерина ТПШ № 3
35.  Солтис Олеся ТПШ № 3
36.  Хома Оксана ТПШ № 3
37.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.14. Групи ФФМ_15 «Інтерпретація літературного твору на уроках літератури рідного краю та уроках позакласного читання» в обсязі 8 год:

1.        Борщук Людмила ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.          Генкул Леся ТКЛ
3.        Гандзій Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.        Заруба Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.        Канак Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.        Мужилівська Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.        Сагайдак Вероніка ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.        Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.        Макогін Катерина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.    Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.    Копитко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.    Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.    Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.    Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.    Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.    Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.    Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.    Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.    Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.    Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.    Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.    Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.    Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.    Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.    Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.    Тішин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.    Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
28.    Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.    Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.    Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.    Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.    Бойко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
33.    Курус Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
34.    Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
35.    Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
36.    Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР

1.1.15. Групи ФФМ_24 «Формування фахової/професійної компетентності в умовах впровадження концепції НУШ» в обсязі 12 год:

1.       Бабій Оксана ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.       Грабовська Зоряна ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.       Грегоращук Юлія ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.       Гудима Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.       Панюс Світлана ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
6.       Шуст Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
7.         Кусьмій Надія ТКЛ
8.         Мудрик Оксана ТКЛ
9.         Сікора Галина ТКЛ
10.   Бойко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Окаринська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.   Слободян Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Тарасенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.   Качор Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.   Олійник Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.   Денека Зоряна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
19.   Саган Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
20.   Татусь Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
21.   Чорняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.   Ожогань Уляна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.   Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.   Анпілогова Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.   Привроцька Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.   Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
27.   Рогаля Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.   Герман Ольга ТГ № 30

1.1.16. Групи ФФ_31 «Організація ефективного комунікативного навчального середовища під час вивчення іноземних мов» в обсязі 12 год:

1.       Лотоцька Ольга ТПШ № 5
2.       Васько Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Данилків Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Стельмах Ганна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.       Семеген Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.       Цар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.       Пашинська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.       Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
10.   Каліщук Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.17. Групи ФФМ_164 «Методика компетентнісного уроку географії» в обсязі 6 год:

1.         Романишин Ольга ТКЛ
2.            Клапоущак Ігор ТАЛ «Генезис»
3.            Легкий Андрій ТАЛ «Генезис»
4.            Дідух Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.            Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.            Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.            Осадчук Леся ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
8.            Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.            Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.        Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.        Савчук Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.        Остап’юк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.        Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.        Вітяк Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.        Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.        Ботярко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
17.        Градова Лілія Кобзарівська гімназія
18.        Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
19.        Івасишин Вікторія ТСЗОШ ТМР
20.        Пушкар Зоряна Гімназія «Гармонія»

1.1.18. Групи ФФМ_43 «Екологічний аспект в освітньому процесі» в обсязі 10 год:

1.            Білявець Олександра ЗДО № 17
2.            Бурин Лариса ЗДО № 30
3.            Грицаєва Наталія ЗДО № 30
4.            Бортняк Наталія ТКЛ
5.            Квілінська Марія ТКЛ
6.            Рейтор Мирослава ТКЛ
7.            Савіцька Уляна ТКЛ
8.            Клапоущак Ігор ТАЛ «Генезис»
9.            Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.        Сорочинська Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.        Вишневська Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.        Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
13.        Ратинська Ліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
14.        Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15.        Саламандра Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.        Худа Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.        Мозіль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.        Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.        Ліпська Анжела ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.        Сівакова Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.        Козбур Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.        Якимів Лідія ТГ № 30
23.        Куций Володимир ТСЗОШ ТМР

1.1.19. Групи ФФМ_72_2 «Розвиток цифрової компетентності вчителів природничо-математичних дисциплін в умовах НУШ» в обсязі 8 год:

1.      Парацій Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.      Скибньовська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
8.      Куца Леся ТСЗОШ ТМР
9.      Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
10.  Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»

1.1.20. Групи ФФМ_166_1 «Вивчення штучного інтелекту у середній школі» в обсязі 9 год:

1.            Кекот Світлана ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.            Мельничук Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.            Чайка Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.            Лобас  Олександр ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.            Семчук Андрій ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.            Сеньківська Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.            Доскоч Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.            Пагут Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.            Панас Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.        Цибак Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.        Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.        Цабан Христина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.        Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.        Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.        Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.        Гнатик Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
17.        Стасюк Людмила ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого

1.1.21. Групи ФФМ_166_2 «Вивчення штучного інтелекту у середній школі» в обсязі 9 год:

1.      Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.      Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.      Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Пелішко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
7.      Петрів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
8.      Телекова Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
9.      Фурик Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11.  Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
12.  Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ

1.1.22. Групи ФФМ_91 «Генії сучасності: мистецький контент уроків художньо-естетичного циклу» в обсязі 8 год:

1.       Бринюк Зоряна ЗДО № 34
2.       Музика Любов ТПШ «Ерудит»
3.       Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.       Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.       Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Васусь Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.       Черевик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Демчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.       Пілюкова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.   Бойко Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.23. Групи ФФМ_168 «Цифрові технології у викладанні мистецтва» в обсязі 6 год:

1.       Романова Світлана ЗДО № 22
2.       Дашинська Оксана ЗДО № 27
3.       Денисюк Тетяна ЗДО № 27
4.       Чорна Любов ЗДО № 27
5.       Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.       Кізілова Галина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
7.       Пюрко Уляна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
8.       Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.       Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.   Зелінська Тамара ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
11.   Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.   Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.   Медюх Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.      Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.      Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.      Качан Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.      Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.      Савка Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
19.      Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.      Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.      Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.      Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23.      Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
24.      Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
25.      Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
26.      Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
27.      Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
28.      Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
29.      Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ

1.1.24. Групи ФФМ_100_1 «Організація навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами в дошкільному закладі» в обсязі 9 год:

1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Костур Надія ЗДО № 2
3.         Довбенко Ольга ЗДО № 3
4.         Мартинюк Віта ЗДО № 5
5.         Нагорняк Оксана ЗДО № 5
6.         Наконечна Христина ЗДО № 5
7.         Пясечна Христина ЗДО № 5
8.         Холод Леся ЗДО № 5
9.         Гринчук Надія ЗДО № 6
10.     Штекля Людмила ЗДО № 6
11.     Новосад Уляна ЗДО № 7
12.      Андрусишин Ольга ЗДО № 8
13.      Пашковська Олена ЗДО № 8
14.     Бойко Віра ЗДО № 9
15.     Гурська Оксана ЗДО № 9
16.     Тимчій Оксана ЗДО № 9
17.     Горлова Ольга ЗДО № 10
18.     Когут Надія ЗДО № 10
19.     Тріска Наталія ЗДО № 10
20.     Бойчук Ніна ЗДО № 12
21.     Волянська Наталія ЗДО № 13
22.     Оленка Тетяна ЗДО № 15
23.     Боднарук Любов ЗДО № 17
24.     Квасниця Юлія ЗДО № 17
25.     Копит Тетяна ЗДО № 17
26.     Кубрин Уляна ЗДО № 17
27.     Опацька Любов ЗДО № 17
28.     Бобко Ольга ЗДО № 19
29.     Бурян Галина ЗДО № 19
30.     Водоставська Наталія ЗДО № 19
31.     Скалій Світлана ЗДО № 19

1.1.25. Групи ФФМ_100_2 «Організація навчально-корекційного процесу для дітей з особливими освітніми потребами в дошкільному закладі» в обсязі 9 год:

1.         Філь Світлана ЗДО № 4
2.         Лучка Ольга ЗДО № 21
3.         Жеребна Юлія ЗДО № 24
4.         Боярська Анжеліка ЗДО № 25
5.         Прошкіна Любов ЗДО № 25
6.         Брик Наталія ЗДО № 27
7.         Минзар Ірина ЗДО № 27
8.         Предко Надія ЗДО № 27
9.         Тарас Світлана ЗДО № 31
10.     Волянська Людмила ЗДО № 39
11.     Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
12.     Дзюба Марія ЗДО № 39
13.     Курушин Наталія ЗДО № 39
14.     Куш Світлана ЗДО № 39
15.     Пушкар Ольга ЗДО № 39
16.     Галайко Оксана ТПШ № 2
17.     Походай Ірина ТПШ № 2
18.     Гавришків Тетяна ТПШ № 3
19.     Топольницька Оксана ТПШ № 3
20.     Василіцька Мар’яна ТПШ № 5
21.     Карнаухова Наталія ТПШ № 5
22.     Лебедович Тетяна ТПШ № 5
23.     Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.     Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.     Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.     Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.     Грабовська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.     Федчик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.     Яцишин Ірина ТГ № 30

1.1.26. Групи ФФМ_111 «Труднощі у навчанні та способи корекції навчальних навичок  молодших школярів» в обсязі 8 год:

1.       Туркула Наталія ЗДО № 13
2.       Задвірна Ганна ЗДО № 27
3.       Заремба Юлія ЗДО № 34
4.       Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ  ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Вільчинська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
6.       Шевчук Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
7.       Галянта Лілія ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Свінних Галина ТКМЦНОІМ

1.1.27. Групи ФФМ_113_1 «Підвищення  психологічної культури батьків в освітньому процесі» в обсязі 12 год:

1.       Філь Світлана ЗДО № 4
2.       Багрій Галина ЗДО № 7
3.       Білоус Наталія ЗДО № 9
4.       Гурська Оксана ЗДО № 9
5.       Байдак Людмила ЗДО № 10
6.       Баран Марія ЗДО № 12
7.       Вересюк Лілія ЗДО № 12
8.       Калакука Ольга ЗДО № 12
9.       Лужна Олена ЗДО № 12
10.   Любінська Наталія ЗДО № 12
11.   Широка Анастасія ЗДО № 12
12.   Оленка Тетяна ЗДО № 15
13.   Білявець Олександра ЗДО № 17
14.   Боднарук Любов ЗДО № 17
15.   Гнип Лілія ЗДО № 17
16.   Грищенко Наталія ЗДО № 17
17.   Кубрин Уляна ЗДО № 17
18.   Лісова Оксана ЗДО № 17
19.   Новік Світлана ЗДО № 17
20.   Новікова Любов ЗДО № 17
21.   Рафалюк Оксана ЗДО № 17
22.   Сичевська Ірина ЗДО № 17
23.   Дайчак Надія ЗДО № 18
24.   Іваніцька Надія ЗДО № 18
25.   Кулик Світлана ЗДО № 18
26.   Міколів Галина ЗДО № 18
27.   Попович Галина ЗДО № 18
28.   Сачук Людмила ЗДО № 18
29.   Сикута Галина ЗДО № 18
30.   Таванець Олеся ЗДО № 18
31.   Андрусик Галина ЗДО № 19
32.   Вишнюк Наталія ЗДО № 19
33.   Воловик Олена ЗДО № 19
34.   Киселиця Світлана ЗДО № 19
35.   Шкорубська Тетяна ЗДО № 19
36.    Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.28. Групи ФФМ_92_1 «Стрес і стресостійкість. Контроль та подолання стресу в умовах війни. Саморегуляція як чинник попередження професійних криз особистості» в обсязі 8 год:

1.       Ощіпко Ганна ЗДО № 2
2.       Філь Світлана ЗДО № 4
3.       Конєнкова Марина ЗДО № 5
4.       Лесів Валентина ЗДО № 5
5.       Багрій Галина ЗДО № 7
6.       Балабан Галина ЗДО № 9
7.       Білоус Наталія ЗДО № 9
8.       Гурська Оксана ЗДО № 9
9.       Байдак Людмила ЗДО № 10
10.   Горлова Ольга ЗДО № 10
11.   Довгаль Наталія ЗДО № 10
12.   Дяків Марія ЗДО № 10
13.   Зінько Ганна ЗДО № 10
14.   Когут Надія ЗДО № 10
15.   Машталяр Ніна ЗДО № 10
16.   Олійник Лілія ЗДО № 10
17.   Слабаш Інна ЗДО № 10
18.   Сулипа Наталя ЗДО № 10
19.   Тивонюк Марина ЗДО № 10
20.   Тріска Наталія ЗДО № 10
21.   Шкварок Жанна ЗДО № 10
22.   Штогрин Алла ЗДО № 10
23.   Козак Руслан ТМРЦ

1.1.29. Групи ФФМ_92_2 «Стрес і стресостійкість. Контроль та подолання стресу в умовах війни. Саморегуляція як чинник попередження професійних криз особистості» в обсязі 8 год:

1.      Баран Марія ЗДО № 12
2.      Вересюк Лілія ЗДО № 12
3.      Калакука Ольга ЗДО № 12
4.      Левків Надія ЗДО № 12
5.      Лужна Олена ЗДО № 12
6.      Надрічна Лідія ЗДО № 12
7.      Cвист Ліда ЗДО № 12
8.      Слободянюк Світлана ЗДО № 12
9.      Стецюк Ірина ЗДО № 12
10.  Широка Анастасія ЗДО № 12
11.  Волянська Наталія ЗДО № 13
12.  Юрцевич Ірина ЗДО № 13
13.  Величко Валентина ЗДО № 14
14.  Пастух оксана ЗДО № 14
15.  Ромасишин Олена ЗДО № 14
16.  Салевич Галина ЗДО № 14
17.  Ящук Наталя ЗДО № 14
18.  Білявець Олександра ЗДО № 17
19.  Копит Тетяна ЗДО № 17
20.  Новікова Любов ЗДО № 17
21.  Рафалюк Оксана ЗДО № 17
22.  Шкорубська Тетяна ЗДО № 19
23.  Чайківська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
24.  Васусь Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
25.  Якимчук Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
26.  Кубішин Катерина Самолусківська гімназія Чортківського району

1.1.30. Групи ФФМ_179_1 «Психоемоційна підтримка для працівників освіти та спеціалістів, які працюють з дітьми в умовах війни» в обсязі 12 год:

1.      Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.      Греняк Наталія ЗДО № 1
3.      Висоцька Надія ЗДО № 2
4.      Залеська Галина ЗДО № 2
5.      Костур Надія ЗДО № 2
6.      Кухаренко Лілія ЗДО № 2
7.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
8.      Свинтух Наталя ЗДО № 2
9.      Томінець Надія ЗДО № 2
10.  Філь Світлана ЗДО № 4
11.  Багрій Галина ЗДО № 7
12.  Величко Валентина ЗДО № 14
13.  Пастух Оксана ЗДО № 14
14.  Ромасишин Олена ЗДО № 14
15.  Салевич Галина ЗДО № 14
16.  Ящук Наталя ЗДО № 14
17.  Боднарук Оксана ЗДО № 22
18.  Борщук Марія ЗДО № 22
19.  Вачута Ірина ЗДО № 22
20.  Петрук Юлія ЗДО № 22
21.  Софіюк Надія ЗДО № 22
22.  Чорна Марія ЗДО № 22
23.  Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.  Барищук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
25.  Несмашна Галина ТКМЦНОІМ

1.1.31. Групи ФФМ_179_2 «Психоемоційна підтримка для працівників освіти та спеціалістів, які працюють з дітьми в умовах війни» в обсязі 12 год:

1.      Козбур Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.      Козак Руслан ТМРЦ
3.      Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Мірошниченко Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
6.      Тарас Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 22
7.      Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
8.      Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
9.      Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
10.  Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
11.  Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
12.  Мельник Руслан ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
13.  Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
14.  Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
15.  Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23
16.  Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
17.  Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
18.  Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
19.  Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
20.  Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
21.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
22.  Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
23.  Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
24.  Оберванюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
25.  Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
26.  Перчик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
27.  Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
28.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
29.  Якимчук Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
30.  Баб’юк Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.  Ільчук Тетяна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.  Кубішин Катерина Самолусківська гімназія Чортківського району

1.1.32. Групи ФФМ_137 «Академічна та організаційна політика закладу освіти в умовах автономії. Матеріальні та фінансові ресурси.  Кадрова політика як складова автономії закладу. Аспекти реформування освіти за умов нестабільного суспільного середовища» в обсязі 20 год:

1.      Поліщук Катерина ТПШ № 1
2.      Півторак Ліля ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.      Остапчук Олександр ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.      Антонів Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
6.      Бурденюк Тарас ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
7.      Задоріжна Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
8.      Гардецька Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 18
9.      Гудима Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.  Собко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.  Ваврик Ольга ТГ № 30
14.  Баб’юк Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
15.  Ільчук Тетяна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
16.  Редьква Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.2. Зарахувати вивчення окремих розділів освітніх програм слухачам:

1.2.1. ЗПМ_36 «Цифрові технології та електронні (цифрові) управлінські ресурси для здійснення планування, контролю та забезпечення освітнього процесу. Планування та моніторинг освітнього процесу в закладі освіти (ведення цифрових журналів, щоденників, планування, тестування учнів, статистичні звіти тощо) на основі використання цифрового освітнього середовища закладу» в обсязі 8 год:

Вавричук Руслан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
Якимишин Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

1.2.2. ЗПМ_27 «Школа здоров’я для вчителя. Технологія формування та розвитку компетентності індивідуального здоров’язбереження учителів – практиків» в обсязі 11 год:

Перецька Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 23

1.3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 В.о. директора                                                     Андрій ВІВЧАР

 

НАКАЗ 

 03.11.2023                                                                                    № 10-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у жовтні 2023 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_15_1, СГМ_15_2 СГМ_15_3, СГМ_15_4, СГМ_15_5, СГМ_15_6, СГМ_15_7, ЗП_16, ЗПМ_17, ЗПМ_21, ЗП_23_2, ЗПМ_24_3, ЗПМ_27, ЗПМ_36_1, ЗПМ_36_2, ФФМ_146, ФФМ_147_2, ФФМ_147_3, ФФМ_158_1, ФФМ_158_2, ФФМ_158_3, ФФМ_13, ФФ_17, ФФМ_20, ФФМ_22, ФФМ_148, ФФМ_163, ФФМ_44_б, ФФМ_49, ФФМ_165_1, ФФМ_165_2, ФФМ_55_1 ФФМ_55_2, ФФМ_59, ФФМ_64, ФФМ_67_3, ФФМ_83, ФФМ_167, ФФМ_169, ФФМ_113_2, ФФМ_114_2, ФФМ_178_1, ФФМ_178_2, ФФМ_145, ФФМ_135, проведенням індивідуальних занять з розділу ФФМ_150 з педагогами, які викладають  навчальні предмети в 5-6 класах НУШ,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_15_1 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Хлистова Ольга ЗДО № 1
2.      Якимович Людмила ЗДО № 5
3.      Січкарик Марія ЗДО № 7
4.      Балабан Галина ЗДО № 9
5.      Білоус Наталія ЗДО № 9
6.      Бойко Віра ЗДО № 9
7.      Дмитерко Галина ЗДО № 9
8.      Зілько Любов ЗДО № 9
9.      Курко Марія ЗДО № 9
10.  Ракоча Наталія ЗДО № 9
11.  Семеген Галина ЗДО № 9
12.  Тимчій Оксана ЗДО № 9
13.  Довгаль Наталія ЗДО № 10
14.  Дяків Марія ЗДО № 10
15.  Олійник Лілія ЗДО № 10
16.  Сулипа Наталя ЗДО № 10
17.  Шкварок Жанна ЗДО № 10
18.  Павелко Світлана ЗДО № 15
19.  Богайчук Ірина ЗДО № 17
20.  Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
21.  Гнип Лілія ЗДО № 17
22.  Кравчук Руслана ЗДО № 17
23.  Новік Світлана ЗДО № 17
24.  Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.2. Групи СГМ_15_2 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Бик Іванна ЗДО № 18
2.      Блонарович Оксана ЗДО № 21
3.      Борейко Інна ЗДО № 21
4.      Данелюк Наталія ЗДО № 21
5.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
6.      Середа Наталія ЗДО № 21
7.      Зелінська Ірина ЗДО № 22
8.      Кучма Ольга ЗДО № 22
9.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
10.  Зелінська Леся ЗДО № 25
11.  Михальська Лариса ЗДО № 25
12.  Денисюк Тетяна ЗДО № 27
13.  Калин Олена ЗДО № 27
14.  Марчило Неля ЗДО № 27
15.  Мельник Оксана ЗДО № 27
16.  Предко Надія ЗДО № 27
17.  Рибак Оксана ЗДО № 27
18.  Чорна Любов ЗДО № 27
19.  Батуленко Наталія ЗДО № 30
20.  Білик Наталія ЗДО № 30
21.  Бінявська Світлана ЗДО № 30
22.  Бурин Лариса ЗДО № 30
23.  Грицаєва Наталія ЗДО № 30
24.  Золочівська Іванна ЗДО № 30
25.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
26.  Мисько Марія ЗДО № 30
27.  Павловська Тереса ЗДО № 30

1.1.3. Групи СГМ_15_3 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Ляшко Наталія ЗДО № 31
2.      Масна Світлана ЗДО № 31
3.      Смиченко Наталія ЗДО № 31
4.      Ширант Наталія ЗДО № 31
5.      Балук Надія ЗДО № 34
6.      Бринюк Зоряна ЗДО № 34
7.      Гула (Будна) Наталія ЗДО № 34
8.      Дорожовська Марія ЗДО № 34
9.      Свіргун Лариса ЗДО № 34
10.  Коверчук Любов ЗДО № 36
11.  Шурхай Марія ТПШ № 5
12.  Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
13.  Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
14.  Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
15.  Гриняк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Булашова надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.  Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.  Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.  Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.  Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24.  Ваврик Галина ТПШ № 3
25.  Гімла Катерина ТПШ № 3
26.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
27.  Пітула Оксана ТПШ № 3
28.  Джус Марія ТПШ «Ерудит»
29.  Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
30.  Притула Ірина ТПШ «Ерудит»

1.1.4. Групи СГМ_15_4 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.         Андрусишин Ольга ЗДО № 8
2.         Пашковська Олена ЗДО № 8
3.         Марець Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.         Нікуліна Вікторія ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.         Панюс Світлана ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
6.         Філіповська Леся ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
7.         Чайка Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
8.         Чорнописький Сергій ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
9.         Івегеш Оксана ТАЛ «Генезис»
10.     Клапоущак Ігор ТЛ «Генезис»
11.     Козбур Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Кулик Ігор ТАЛ «Генезис»
13.     Простакова Наталія ТАЛ «Генезис»
14.     Шандрук Тетяна ТАЛ «Генезис»
15.     Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Морозюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Лапчук Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
20.     Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
21.     Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.     Михайлишин Ніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.     Бей Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.     Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.     Бошкевич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
26.     Ворожбит Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
27.     Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
28.     Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
29.     Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
30.     Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11

1.1.5. Групи СГМ_15_5 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Гавронський Віталій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Муравська Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
15.  Горпинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ м..  № 16 ім. В. Левицького
16.  Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  м.. І. Герети
17.  Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  м.. І. Герети
18.  Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Проців Соломія ТЗОШ І-ІІІ м..  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Козак Руслан ТМРЦ
27.  Литвинюк Галина ТКМЦНОІМ
28.  Свінних Галина ТКМЦНОІМ
29.  Уруський Володимир ТКМЦНОІМ

1.1.6. Групи СГМ_15_6 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Бідочко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Бугай Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Буката Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Бурмас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Войнаровська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Галущак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.      Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.      Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.  Гриб Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.  Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.  Гулій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.  Давида Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.  Дідух Тамара ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Зелінка Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.  Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Зубкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Катрук Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.  Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.  Кінах Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.7. Групи СГМ_15_7 «Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя» в обсязі 15 год:

1.      Корбецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.      Кулеша Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Куртяк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.      Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.      Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.      Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.      Пасєка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.      Пенкальська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.  Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.  Романів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.  Семененко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.  Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Серкіз Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.  Снітовська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Стаднік Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.  Теслюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.  Чміль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Чорняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.  Шмигун Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.  Штогрин Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.  Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.  Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.8. Групи ЗП_16 «Хмарні технології в роботі вчителя. Мережні інструменти для забезпечення адаптивності навчання» в обсязі 8 год:

1.          Атаманчук Ольга ТКЛ
2.          Коваль Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.          Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.          Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.          Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.          Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.          Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
8.          Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.          Пасіка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
11.      Акменс Лариса ТСЗОШ ТМР
12.      Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
13.      Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»

1.1.9. Групи ЗПМ_17 «Методика створення та використання інтерактивних відео уроків» в обсязі 7 год:

1.         Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
2.         Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.         Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Дубчак Віра Кобзарівська гімназія
7.         Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія
8.         Кісельова Ірина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
9.         Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
10.     Рімкевічіус Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.     Сироїжко Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.     Скібчик Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13.     Банах Світлана Гімназія «Гармонія»

1.1.10. Групи ЗПМ_21 «SMART – технології при викладанні навчальних предметів» в обсязі  9 год:

1.          Середа Наталія ЗДО № 21
2.          Танцовна Наталія ТПШ № 2
3.          Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
4.          Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.          Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.          Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.          Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.          Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.          Нагачевська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.      Кузик Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
11.      Посвятовська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
12.      Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
13.      Похиляк Ольга УОН ТМР

1.1.11. Групи ЗП_23_2  «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі 16 год:

1.      Михайлишин Олександра ТКЛ
2.      Корх Богдан ТМРЦ
3.      Вербицька Софія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Гетманюк Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Климчук Віра ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Нагорна Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Бережницька Христина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.  Білецька Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.  Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.  Данилишин Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.  Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Семенець Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.  Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.  Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Абрамик Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.  Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.  Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.  Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.  Видойник Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.12. Групи ЗП_24_3 «Використання штучного інтелекту для створення опитувань і тестувань» в обсязі 9 год:

1.      Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.      Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Ожогань Уляна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
8.      Добровольська Світлана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
9.      Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
10.  Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.13. Групи ЗПМ_27 «Школа здоров’я для вчителя. Технологія формування та розвитку компетентності індивідуального здоров’язбереження учителів – практиків» в обсязі 11 год:

1.         Оленка Тетяна ЗДО № 15
2.         Ярмолик Надія ТПШ № 1
3.         Дяківська Галина ТПШ № 3
4.         Горошко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.         Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.         Будь Лариса ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.         Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.         Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.         Грабовська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.     Гедеш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.     Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.     Кудла Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Кузьма Діана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.     Палкова Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.     Діордіца Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Жеребна Зоряна КЗ ТМР СЮТ
23.     Комендацька Марія КЗ ТМР СЮТ
24.     Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
25.     Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
26.     Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
27.     Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
28.     Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ
29.     Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
30.     Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
31.     Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.     Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
33.     Рудик Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.14. Групи ЗПМ_36_1 «Цифрові технології та електронні (цифрові) управлінські ресурси для здійснення планування, контролю та забезпечення освітнього процесу. Планування та моніторинг освітнього процесу в закладі освіти (ведення цифрових журналів, щоденників, планування, тестування учнів, статистичні звіти тощо) на основі використання цифрового освітнього середовища закладу» в обсязі 8 год:

1.         Остапенко Світлана ТКЛ
2.         Козбур Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.         Микитів Людмила ТАЛ «Генезис»
4.         Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Погоріла Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Гонташ Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.         Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.     Бригідир Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.     Бурденюк Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Горбоніс Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.     Вовк Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.     Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.     Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.     Солтис Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.     Солтис Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.     Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.     Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.     Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.     Шост Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.     Кульматицька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.     Базан Ольга Кобзарівська гімназія
27.     Була Ольга Кобзарівська гімназія
28.     Дубина Надія Кобзарівська гімназія
29.     Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
30.     Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
31.     Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
32.     Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33.     Баб’юк Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.     Ільчук Тетяна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.     Кульчинська Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.     Стефурак Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
37.     Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
38.     Капаціла Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.15. Групи ЗПМ_36_2 «Цифрові технології та електронні (цифрові) управлінські ресурси для здійснення планування, контролю та забезпечення освітнього процесу. Планування та моніторинг освітнього процесу в закладі освіти (ведення цифрових журналів, щоденників, планування, тестування учнів, статистичні звіти тощо) на основі використання цифрового освітнього середовища закладу» в обсязі 8 год:

1.         Акменс Лариса ТСЗОШ ТМР
2.         Баранюк Олена ТСЗОШ ТМР
3.         Вальчак Катерина ТСЗОШ ТМР
4.         Вовк Оксана ТСЗОШ ТМР
5.         Войтанович Христина ТСЗОШ ТМР
6.         Гарко Алла ТСЗОШ ТМР
7.         Головко Марія ТСЗОШ ТМР
8.         Гриців Свистун Людмила ТСЗОШ ТМР
9.         Заяць Лариса ТСЗОШ ТМР
10.     Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
11.     Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
12.     Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР
13.     Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
14.     Куца Леся ТСЗОШ ТМР
15.     Куций Володимир ТСЗОШ ТМР
16.     Кучмай Ганна ТСЗОШ ТМР
17.     Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
18.     Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
19.     Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
20.     Менська Віра ТСЗОШ ТМР
21.     Метельська Світлана ТСЗОШ ТМР
22.     Мигаль Світлана ТСЗОШ ТМР
23.     Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
24.     Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
25.     Нечипорук Ксенія ТСЗОШ ТМР
26.     Панасюк Тетяна ТСЗОШ ТМР
27.     Пастух Галина ТСЗОШ ТМР
28.     Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
29.     Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
30.     Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР
31.     Попович Лілія ТСЗОШ ТМР
32.     Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
33.     Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
34.     Процишин Олена ТСЗОШ ТМР
35.     Роговська Людмила ТСЗОШ ТМР
36.     Романюк Людмила ТСЗОШ ТМР
37.     Саска Крістіна ТСЗОШ ТМР
38.     Сімчук Юлія ТСЗОШ ТМР
39.     Сметанка Юлія ТСЗОШ ТМР
40.     Стрілецька Надія ТСЗОШ ТМР
41.     Теслюк Надія ТСЗОШ ТМР
42.     Ткачук Людмила ТСЗОШ ТМР
43.     Феш Микола ТСЗОШ ТМР
44.     Царик Іванка ТСЗОШ ТМР
45.     Цимбала Оксана ТСЗОШ ТМР
46.     Чеснович Галина ТСЗОШ ТМР
47.     Чопойдало Наталія ТСЗОШ ТМР
48.     Чубата Галина ТСЗОШ ТМР
49.     Лука Оксана КЗ ТМР ЦТДЮ

1.1.16. Групи ФФМ_146 «Запобігання насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО: управлінський аспект» в обсязі 8 год:

1.          Висоцька Надія ЗДО № 2
2.          Дичко оксана ЗДО № 2
3.          Залеська Галина ЗДО № 2
4.          Кравчук Світлана ЗДО № 2
5.          Мисько Галина ЗДО № 2
6.          Подоляк Тетяна ЗДО № 2
7.          Радняна Лариса ЗДО № 2
8.          Стадник Ірина ЗДО № 2
9.          Федчук Тетяна ЗДО № 2
10.      Хомик Оксана ЗДО № 2
11.      Догляд Людмила ЗДО № 5
12.      Дорожинська Любов ЗДО № 5
13.      Дума Іванна ЗДО № 5
14.      Кец оксана ЗДО № 5
15.      Конєнкова Марина ЗДО № 5
16.      Маланчук Галина ЗДО № 5
17.      Мартинюк Віта ЗДО № 5
18.      Нагорняк Оксана ЗДО № 5
19.      Наконечна Христина ЗДО № 5
20.      Пясечна Христина ЗДО № 5
21.      Холод Леся ЗДО № 5
22.      Мартинюк Віта ЗДО № 5
23.      Січкарик Марія ЗДО № 7
24.      Пастух Оксана ЗДО № 14
25.      Білявець Олександра ЗДО № 17
26.      Боднарук Любов ЗДО № 17
27.      Кубрин Уляна ЗДО № 17
28.      Новікова Любов ЗДО № 17
29.      Воляник Оксана ЗДО № 20
30.      Джус Леся ЗДО № 20
31.      Кухарук Оксана ЗДО № 20
32.      Лобач Надія ЗДО № 20
33.      Саксон Оксана ЗДО № 20
34.      Йосик Олена ЗДО № 21
35.      Качунь Наталія ЗДО № 21
36.      Кобіль Оксана ЗДО № 21
37.      Лемішка Світлана ЗДО № 21
38.      Хромова Світлана ЗДО № 21
39.      Чубак Галина ЗДО № 22
40.      Летинська Галина ЗДО № 23
41.      Сеник Інна ЗДО № 24
42.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
43.      Зелінська Леся ЗДО № 25
44.      Батуленко Наталія ЗДО № 30
45.      Бавдис Наталія ЗДО № 32
46.      Безверхня Юлія ЗДО № 32
47.      Куца Ольга ЗДО № 32
48.      Кучер Оксана ЗДО № 39
49.      Пилипець Ірина ЗДО № 39
50.      Степанець Людмила ЗДО № 39
51.      Гавришків Тетяна ТПШ № 3
52.      Глогусь Надія ТПШ № 3
53.      Юган Соломія ТПШ № 3
54.      Ханенко Світлана ТПШ № 5

1.1.17. Групи ФФМ_147_2 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.          Калаур Марія ЗДО № 13
2.          Радь Наталія ЗДО № 13
3.          Величко Валентина ЗДО № 14
4.          Гнатів Наталія ЗДО № 14
5.          Дудар Ліля ЗДО № 14
6.          Ковальчук Олександра ЗДО № 14
7.          Кошло Наталія ЗДО № 14
8.          Пастух Оксана ЗДО № 14
9.          Ромасишин Олена ЗДО № 14
10.      Яхван Оксана ЗДО № 14
11.      Ящук Наталя ЗДО № 14
12.      Оленка Тетяна ЗДО № 15
13.      Василина Марія ЗДО № 16
14.      Гріх Ганна ЗДО № 16
15.      Зварич Христина ЗДО № 16
16.      Лотоцька Олександра ЗДО № 16
17.      Навасардян Тетяна ЗДО № 16
18.      Потерайко Галина ЗДО № 16
19.      Романюк Алла ЗДО № 16
20.      Гнип Лілія ЗДО № 17
21.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
22.      Зацухна Світлана ЗДО № 17
23.      Зборівська Марія ЗДО № 17
24.      Копит Тетяна ЗДО № 17
25.      Кравчук Руслана ЗДО № 17
26.      Новік Світлана ЗДО № 17
27.      Опацька Любов ЗДО № 17
28.      Рафалюк Оксана ЗДО № 17
29.      Соколовська Галина ЗДО № 17
30.      Вахно Оксана ЗДО № 18
31.      Дайчак Надія ЗДО № 18
32.      Іваніцька Надія ЗДО № 18
33.      Кулик Світлана ЗДО № 18
34.      Міколів Галина ЗДО № 18
35.      Сачук Людмила ЗДО № 18
36.      Сикута Галина ЗДО № 18
37.      Таванець Олеся ЗДО № 18

1.1.18. Групи ФФМ_147_3 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.          Заяць Іванна ЗДО № 19
2.          Бабій Катерина ЗДО № 20
3.          Біляс Марія ЗДО № 20
4.          Воляник Оксана ЗДО № 20
5.          Джус Леся ЗДО № 20
6.          Кухарук Оксана ЗДО № 20
7.          Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
8.          Лисак Ірина ЗДО № 21
9.          Лучка Ольга ЗДО № 21
10.      Марак Леся ЗДО № 21
11.      Міхалків Тетяна ЗДО № 21
12.      Шумбар Галина ЗДО № 21
13.      Борщук Марія ЗДО № 22
14.      Вачута Ірина ЗДО № 22
15.      Логуш Наталія ЗДО № 22
16.      Сеник Інна ЗДО № 24
17.      Хмирова Тетяна ЗДО № 24
18.      Зелінська Леся ЗДО № 25
19.      Лабо Ольга ЗДО № 25
20.      Михальська Лариса ЗДО № 25
21.      Гірняк Оксана ЗДО № 27
22.      Стрілець Юлія ЗДО № 29
23.      Білик Наталія ЗДО № 30
24.      Гайдук Інна ЗДО № 30
25.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
26.      Кучабська Галина ЗДО № 30

1.1.19. Групи ФФМ_158_1 «Вплив медіа інформації на соціалізацію дітей дошкільного віку» в обсязі 4 год:

1.          Лотоцька Мар’яна ЗДО № 1
2.          Дичко Оксана ЗДО № 2
3.          Залеська Галина ЗДО № 2
4.          Костур Надія ЗДО № 2
5.          Кухаренко Лілія ЗДО № 2
6.          Свинтух Наталя ЗДО № 2
7.          Васюник Юлія ЗДО № 3
8.          Свистун Наталія ЗДО № 3
9.          Мартинюк Віта ЗДО № 5
10.      Гринчук Надія ЗДО № 6
11.      Штекля Людмила ЗДО № 6
12.      Кучинська Тетяна ЗДО № 7
13.      Січкарик Марія ЗДО № 7
14.      Широка Анастасія ЗДО № 12
15.      Герасименко Любомира ЗДО № 13
16.      Калаур Марія ЗДО № 13
17.      Лучко Марія ЗДО № 13
18.      Москаль Марія ЗДО № 13
19.      Онисько Оксана ЗДО № 13
20.      Радь Наталія ЗДО № 13
21.      Семеляк Оксана ЗДО № 13
22.      Сисак Марія ЗДО № 13
23.      Юрцевич Ірина ЗДО № 13
24.      Івашків Наталя ЗДО № 14
25.      Лесик Любов ЗДО № 14
26.      Пастух Оксана ЗДО № 14
27.      Салевич Галина ЗДО № 14
28.      Цьопик Ірина ЗДО № 14
29.      Зварич Христина ЗДО № 16
30.      Капляр Мирослава ЗДО № 19

1.1.20. Групи ФФМ_158_2 «Вплив медіа інформації на соціалізацію дітей дошкільного віку» в обсязі 4 год:

1.    Пашковська Олена ЗДО № 8
2.    Зацухна Світлана ЗДО № 17
3.    Зборівська Марія ЗДО № 17
4.    Копит Тетяна ЗДО № 17
5.    Кравчук Руслана ЗДО № 17
6.    Новік Світлана ЗДО № 17
7.    Сичевська Ірина ЗДО № 17
8.    Соколовська Галина ЗДО № 17
9.    Гащак Галина ЗДО № 21
10.             Качунь Наталія ЗДО № 21
11.             Кобіль Оксана ЗДО № 21
12.             Лемішка Світлана ЗДО № 21
13.             Пасічник Маряна ЗДО № 21
14.             Плекан Елла ЗДО № 21
15.             Хромова Світлана ЗДО № 21
16.             Вачута Ірина ЗДО № 22
17.             Іващук Світлана ЗДО № 24
18.             Книш Лариса ЗДО № 24
19.             Колодій Людмила ЗДО № 24
20.             Сеник Інна ЗДО № 24
21.             Середняк Світлана ЗДО № 24
22.             Стецок Ангеліна ЗДО № 24
23.             Бунт Ірина ЗДО № 27
24.             Ділай Юлія ЗДО № 27
25.             Предко Надія ЗДО № 27
26.             Репета Тетяна ЗДО № 27
27.             Філь Тетяна ЗДО № 27
28.             Батуленко Наталія ЗДО № 30
29.             Білик Наталія ЗДО № 30
30.             Бінявська Світлана ЗДО № 30
31.             Голотенко Оксана ЗДО № 30
32.             Грицишин Наталія ЗДО № 30
33.             Золочівська Іванна ЗДО № 30
34.             Коробчук Наталія ЗДО № 30
35.             Кусень Богданна ЗДО № 30
36.             Кучабська Галина ЗДО № 30
37.             Хамига Тетяна ЗДО № 30

1.1.21. Групи ФФМ_158_3 «Вплив медіа інформації на соціалізацію дітей дошкільного віку» в обсязі 4 год:

1.     Іваськевич Олександра ЗДО № 31
2.     Сарабун Марія ЗДО № 32
3.     Балук Надія ЗДО № 34
4.     Дорожовська Марія ЗДО № 34
5.     Новицька Жанна ЗДО № 34
6.     Свіргун Лариса ЗДО № 34
7.     Снятовська Надія ЗДО № 34
8.     Дзюба Марія ЗДО № 39
9.     Курушин Наталія ЗДО № 39
10. Куш Світлана ЗДО № 39
11. Пушкар Ольга ЗДО № 39
12. Степанець Людмила ЗДО № 39
13. Архіпова Олександра ТПШ № 2
14. Галайко Оксана ТПШ № 2
15. Лозинська Іванна ТПШ № 2
16. Петришин Наталя ТПШ № 2
17. Пшеничняк Олександра ТПШ № 2
18. Ваврик Галина ТПШ № 3
19. Романюк Марія ТПШ № 3
20. Бакалець Ірина ТПШ № 5
21. Тішин Оксана ТЛ № 21 – СМШ
22. Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія
23. Ярошевська Зоряна Кобзарівська гімназія

1.1.22. Групи ФФМ_13 «Інноваційні форми роботи вихователя ГПД як засіб формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь» в обсязі 5 год:

1.            Сопільник Марія ЗДО № 21
2.            Крупа Марія ТПШ № 3
3.            Лучин Стефанія ТПШ № 3
4.            Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
5.            Станіславчук Людмила ТПШ № 5
6.            Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
7.            Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.            Ткачук Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.            Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.        Шпак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.        Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.        Колодніцька Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.        Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.        Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.        Гарко Алла ТСЗОШ ТМР
16.        Головко Марія ТСЗОШ ТМР
17.        Масловська Оля ТСЗОШ ТМР
18.        Нечипорук Катерина ТСЗОШ ТМР
19.        Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР

1.1.23. Групи ФФ_17 «Мовно-риторична освіта в Новій українській школі. Актуальні аспекти лінгвометодики» в обсязі 20 год:

1.       Вербовецька Ганна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.       Данилків Грабас Наталя ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.       Кольба Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.       Лотоцька Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
7.       Буката Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.       Бурмас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
9.       Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.   Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.   Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.   Пахольчишин Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.   Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.   Тендицька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.   Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.   Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
17.   Стасіна Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
18.     Чернецька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
19.   Мисник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.   Перепелиця Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.   Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.   Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.   Ярмолик Оксана ТГ № 30
24.   Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля

1.1.24. Групи ФФ_20 «Нові імена в шкільній програмі із зарубіжної літератури» в обсязі 20 год:

1.       Балабан Галина ЗДО № 9
2.       Борщук Людмила ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.       Михайлова Оксана ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.       Філіповська Леся ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.       Хмарна Олександра ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
6.       Бицко Наталія ТАЛ «Генезис»
7.       Стрижакова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.       Холодняк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.       Миндзар Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
10.   Бендюга Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.   Галас Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.   Карпінська Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.   Мацек Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.   Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.   Лютак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16
16.   Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17
17.   Кукурічка Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.   Дзецюх Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.   Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.   Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.   Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.   Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.   Желізко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.   Забазнова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.   Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.   Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.   Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.   Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.   Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.   Сеньків Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.   Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.   Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.   Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.   Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.   Сівчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26
36.      Антонів Ірина ТЗОШ № 27
37.      Вольська Людмила ТЗОШ № 27
38.      Івашко Ольга ТЗОШ № 27
39.   Драч Ірена ТСШ І-ІІІ ст. № 29
40.   Джуль Ганна Кобзарівська гімназія
41.   Кошин Любов Чернихівська ЗОШ
42.   Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
43.   Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
44.      Гринчук Ольга ТКЛ
45.      Клименко Марія ТКЛ
46.      Хмарна Ольга Обласна бібліотека для дітей

1.1.25. Групи ФФМ_22 «Особливості інтерпретації тексту у шкільному курсі зарубіжної літератури» в обсязі 10 год:

1.         Остяк Світлана ЗДО № 5
2.         Філіповська Леся ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.         Бакало Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Краса Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Петрокушин Руслана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Сватенко Вікторія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.         Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.         Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Зазябла Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
13.     Бендюга Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.     Галас Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.     Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.     Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.     Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.     Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.     Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
20.     Гордій Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
21.     Лютак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.     Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.     Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.     Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.     Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.     Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.     Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.     Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
29.     Волошина Галина ТГ № 30
30.     Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
31.     Пискливець Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
32.     Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.26. Групи ФФМ_148 «Удосконалення компетентностей учителів польської мови та творче спрямування інноваційної діяльності на всебічний розвиток учня» в обсязі 6 год:

1.         Рикун Іванна Гімназія «Гармонія»
2.         Василенко Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.         Хомин Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.         Горяча Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Дідух Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Дорощук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
7.         Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.         Олієвська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.         Нитка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.     Вардецька Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.     Мокроусова Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.     Стаднік Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
13.     Дікальчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Прачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Веселовська Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.     Біла Ілона ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
17.     Корбеляк Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
18.     Бондар Роксолана Черниховецький ліцей Збаразької міської ради Тернопільського району
19.     Кацан Мар’яна Козлівський ліцей Козлівської селищної ради Тернопільського району
20.     Бончак Ірина Центр мови і культури «Moja Polska» у Тернополі
21.     Нестайко Ірина ТНПУ імені В. Гнатюка

1.1.27. Групи ФФМ_163 «Створення та використання настільних навчальних ігор на уроках» в обсязі 8 год:

1.       Заводецький Тарас ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.       Томашевська Лариса ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.       Яцишин Михайло ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.       Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.       Волоцюга Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.       Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.       Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.       Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.   Лесечко Юрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.   Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.   Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.   Іваник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.   Чижевська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.   Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.   Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.   Чайка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.   Чорна Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.   Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.   Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.   Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.   Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.   Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.   Кондра Діана ТГ № 30
25.   Базан Ольга Кобзарівська гімназія
26.   Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР
27.   Спільніченко Ольга Гімназія «Гармонія»
28.   Романишин Ольга ТКЛ

1.1.28. Групи ФФМ_44_б «Системний підхід до розв’язування задач з хімії як засіб розвитку інтелектуальних здібностей учнів. Модуль 3» в обсязі 12 год:

1.    Мартиняк Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.            Биць Тетяна ТКЛ
3.    Козенко Маргарита ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.    Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.    Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.            Насипана Ольга ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
7.    Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.         Єднорович Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.         Кучер Лідія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.     Каспрук Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.     Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.     Бабій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.     Павлюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.     Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.     Сторож Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.     Тарас Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Гордій Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.     Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.     Солтис Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.     Попович Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.     Стеців Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
22.     Романишин Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Ярмошевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
24.     Спільніченко Ольга Гімназія «Гармонія»
25.        Самолюк Юрій Колиндянська ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району

1.1.29. Групи ФФМ_49 «Діяльнісний підхід до навчання математики як основа формування ключових компетентностей Нової української школи. Психологізація процесу навчання математики» в обсязі 8 год:

1.            Масло Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.            Шилова Юлія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.            Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.            Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.            Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.            Багрій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.            Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.            Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.            Миськів Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.        Мельник Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.        Білоус Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.        Сусла Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.        Філик Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.        Хоптій Зіновія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.        Цуп Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.        Шелепа Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.        Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.30. Групи ФФМ_165_1 «Навчання за модельною навчальною програмою «SТEM. 5-6 класи (міжгалузевий інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти» в обсязі 9 год:

1.         Мельничук Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.         Чайка Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.         Тимчак Петро ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.         Драпак Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.         Сеньківська Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Музика Наталя ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.         Цибак Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.         Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.     Милян Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.     Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.     Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.     Бошкевич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.     Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.     Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.     Гнатик Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
19.     Стасюк Людмила ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого

1.1.31. Групи ФФМ_165_2 «Навчання за модельною навчальною програмою «SТEM. 5-6 класи (міжгалузевий інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти» в обсязі 9 год:

1.         Данилюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
2.         Дудар Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.         Пастущин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.         Растворова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.         Савка Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.         Садовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.         Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.         Баран Богдан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.         Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26
10.     Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26
11.     Смакула Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27
12.     Шидловський Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27
13.     Матвійко Наталія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
14.     Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.32. Групи ФФМ_55_1 «Майстер-клас: Витинанка» в обсязі 6 год:

1.          Залеська Галина ЗДО № 2
2.          Кравчук Світлана ЗДО № 2
3.          Ощіпко Ганна ЗДО № 2
4.          Подоляк Тетяна ЗДО № 2
5.          Радняна Лариса ЗДО № 2
6.          Богів Уляна ЗДО № 7
7.          Кучинська Тетяна ЗДО № 7
8.          Дівик Лідія ЗДО № 11
9.          Золотник Зеновія ЗДО № 11
10.      Куріца Оксана ЗДО № 11
11.      Ткач Оксана ЗДО № 11
12.      Данелюк Наталія ЗДО № 21
13.      Лисак Ірина ЗДО № 21
14.      Лучка Ольга ЗДО № 21
15.      Брик Наталія ЗДО № 27
16.      Тарас Світлана ЗДО № 31
17.      Сивак Наталія ЗДО № 36
18.      Шаблій Надія ЗДО № 36

1.1.33. Групи ФФМ_55_2 «Майстер-клас: Витинанка» в обсязі 6 год:

1.          Кравчук Галина ТПШ № 1
2.          Ярмолик Надія ТПШ № 1
3.          Дорош Надія ТПШ № 3
4.          Лукащук Ганна ТПШ № 3
5.          Пітула Оксана ТПШ № 3
6.          Свізінська Людмила ТПШ № 3
7.          Хома Оксана ТПШ № 3
8.          Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.          Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.      Поворозник Орися ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.      Євтушенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.      Франків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.      Яворська Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.      Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
15.      Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.      Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.      Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.      Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.      Коник Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.      Балюк Оксана ТГ № 30
21.      Кучер Оксана ТГ № 30
22.      Куца Леся ТСЗОШ ТМР

1.1.34. Групи ФФМ_59 «Дизайн предметів інтер’єру» в обсязі 10 год:

1.            Ракоча Наталія ЗДО № 9
2.            Ткач Оксана ЗДО № 11
3.            Калакука Ольга ЗДО № 12
4.            Минзар Ірина ЗДО № 27
5.            Рибчинська Лариса ЗДО № 27
6.            Слебедюк Олександра ЗДО № 33
7.            Злочевська Ірина ЗДО № 36
8.            Мельник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.            Шевчук Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.        Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.        Кулик Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.        Пелех Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.        Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.        Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР
15.        Ониськів Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.        Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
17.      Солан-Осьмак Ірина Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації

1.1.35. Групи ФФМ_64 «Майстер-клас: вироби із пластику» в обсязі 6 год:

1.      Висоцька Надія ЗДО № 2
2.      Залеська Галина ЗДО № 2
3.      Кравчук Світлана ЗДО № 2
4.      Ощіпко Ганна ЗДО № 2
5.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
6.      Новосад Уляна ЗДО № 7
7.      Золотник Зеновія ЗДО № 11
8.      Куріца Оксана ЗДО № 11
9.      Тарас Світлана ЗДО № 31
10.  Дорош Надія ТПШ № 3
11.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
12.  Солтис Олеся ТПШ № 3
13.  Хома Оксана ТПШ № 3
14.  Кадуліна Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Марценюк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Кучер Оксана ТГ № 30
18.  Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
19.  Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ
20.  Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
21.  Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
22.  Солан-Осьмак Ірина Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації
23.  Свінних Галина ТКМЦНОІМ

1.1.36. Групи ФФМ_67_3 «Майстер-клас: Технології виготовлення свічок. Миловаріння» в обсязі 6 год:

1.      Тригук Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Кадуліна Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Горбач Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.      Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.      Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Мудрий Віктор ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.      Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.  Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Яворська Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.  Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Стечишина Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Шкіра Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Марценюк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Корчевська Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.37. Групи ФФМ_83 «Розробка проблемних пізнавальних задач, завдань, вправ за розділами програми курсу «Захист України»» в обсязі 9 год:

1.       Биків Богдан ТМРЦ
2.       Бондар Валерій ТМРЦ
3.       Велика Ірина ТМРЦ
4.       Воробій Володимир ТМРЦ
5.       Гвоздецький Іван ТМРЦ
6.       Дудник Віктор ТМРЦ
7.       Каменярський Віктор ТМРЦ
8.       Козак Руслан ТМРЦ
9.       Корх Богдан ТМРЦ
10.   Кульчицька Софія ТМРЦ
11.   Курась Надія ТМРЦ
12.   Лазар Юрій ТМРЦ
13.   Натуркач Стефан ТМРЦ
14.   Науменко Микола ТМРЦ
15.   Панасюк Валерій ТМРЦ
16.   Пачковська Тетяна ТМРЦ
17.   Рябенко Алла ТМРЦ
18.   Співак Світлана ТМРЦ
19.   Чарторинська Олена ТМРЦ
20.   Чуха Галина ТМРЦ
21.   Шабдінов Валерій ТМРЦ
22.   Вашенюк Любов Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
23.   Никитюк Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.38. Групи ФФМ_167 «Методика навчання модулів варіативної частини на основі єдиноборств. Методика навчання модулів варіативної частини на основі спортивних ігор» в обсязі 30 год:

1.       Карпик Ігор ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.       Івегеш Василь ТАЛ «Генезис»
3.       Назаренко Анатолій ТАЛ «Генезис»
4.       Роговська Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Хомич Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Хомич Олег ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Вінніков Віталій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Соломчак Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Залізний Владіслав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
10.   Тищенко Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.   Юдаєва Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.   Кондзьолка Андрій ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.   Рудько Любов ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.   Тригуба Віталік ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
15.   Демидась Андрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.   Мотрук Стефанія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.   Крутовський Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.   Перейма Петро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.   Грабовська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.   Корнага Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.   Трач Борис ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.   Довгий Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
23.   Клименко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
24.   Твардовський Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
25.   Шандригось Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
26.   Петелін Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.   Подедворний Василь ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.   Сандуляк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.   Шихненко Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.   Ясюченя Володимир ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.   Мімнонов Олег ТГ № 30
32.   Вербіцький Юрій Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33.   Демчук Сергій Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
34.   Козловський Юрій Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
35.   Баб’юк Василь Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.   Біда Галина Гімназія «Гармонія»
37.   Ляска Вадим Гімназія «Гармонія»

1.1.39. Групи ФФМ_169 «Управлінський супровід інклюзивного навчання у закладі загальної середньої освіти» в обсязі 7 год:

1.       Кралька Ганна ЗДО № 3
2.       Задвірна Ганна ЗДО № 27
3.       Грода Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Стецюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.       Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
7.       Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.       Шевченко  Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
9.       Задоріжна Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
10.   Вишневська Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.   Ярмусь Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.   Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.   Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.   Кушнір Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.   Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.   Грабовська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.   Вовк Любомира ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
18.   Оберванюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.   Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
20.   Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР
21.   Царик Іванка ТСЗОШ ТМР

1.1.40. Групи ФФМ_113_2 «Підвищення  психологічної культури батьків в освітньому процесі» в обсязі 12 год:

1.      Борщук Марія ЗДО № 22
2.      Кулик Оксана ЗДО № 22
3.      Чорна Марія ЗДО № 22
4.      Минзар Ірина ЗДО № 27
5.      Сенчишин Оксана ЗДО № 29
6.      Гайдук Інна ЗДО № 30
7.      Войтанович Наталія ЗДО № 31
8.      Дідич Любов ЗДО № 31
9.      Денисюк Іванна ЗДО № 33
10.  Масловська Любов ЗДО № 34
11.  Матусевич Людмила ЗДО № 34
12.  Гавришків Тетяна ТПШ № 3
13.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
14.  Гринів Галина ТПШ № 3
15.  Романюк Марія ТПШ № 3
16.  Базюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Беліченко Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
18.  Гефко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.  Мельник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.  Когут Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.  Сушко Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.  Абухажар Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Майор Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
24.  Галянта Лілія ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.  Шимків Альона ТГ № 30
26.  Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
27.  Сироїжко Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1..41. Групи ФФМ_114_2 «Основи ефективної комунікації» в обсязі 12 год:

1.      Баран Юлія ЗДО № 30
2.      Бурин Лариса ЗДО № 30
3.      Гайдук Інна ЗДО № 30
4.      Грицаєва Наталія ЗДО № 30
5.      Кучабська Галина ЗДО № 30
6.      Боб’як Тетяна ЗДО № 31
7.      Гречаник Ліля ЗДО № 33
8.      Наконечна Оксана ЗДО № 33
9.      Балук Надія ЗДО № 34
10.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
11.  Юзвішин Емілія ЗДО № 37
12.  Волянська Людмила ЗДО № 39
13.  Винник Надія ТПШ № 3
14.  Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Гефко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.  Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.  Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Шимків Альона ТГ № 30
23.  Тимків Ольга ТСЗОШ ТМР
24.  Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
25.  Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ

1.1.42. Групи ФФМ_178_1 «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей у воєнний та післявоєнний час» в обсязі 20 год:

1.          Кухаренко Лілія ЗДО № 2
2.          Свинтух Наталя ЗДО № 2
3.          Багрій Галина ЗДО № 7
4.          Луців Олена ЗДО № 14
5.          Максимів Лідія ЗДО № 14
6.          Пастух Оксана ЗДО № 14
7.          Ромасишин Олена ЗДО № 14
8.          Салевич Галина ЗДО № 14
9.          Сторожишин Оксана ЗДО № 14
10.      Цьопик Ірина ЗДО № 14
11.      Яхван Оксана ЗДО № 14
12.      Ящук Наталя ЗДО № 14
13.      Василина Марія ЗДО № 16
14.      Гріх Ганна ЗДО № 16
15.      Зварич Христина ЗДО № 16
16.      Лотоцька Олександра ЗДО № 16
17.      Навасардян Тетяна ЗДО № 16
18.      Романюк Алла ЗДО № 16
19.      Потерайко Галина ЗДО № 16
20.      Борщук Марія ЗДО № 22
21.      Вачута Ірина ЗДО № 22
22.      Зелінська Ірина ЗДО № 22
23.      Софіюк Надія ЗДО № 22

1.1.43. Групи ФФМ_178_2 «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей у воєнний та післявоєнний час» в обсязі 20 год:

1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Івашків Наталя ЗДО № 14
3.         Шевчук Олена ТПШ № 3
4.         Ваврик Галина ТПШ № 3
5.         Дяківська Галина ТПШ № 3
6.         Чорнописький Сергій ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
7.         Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Беліченко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.     Іванюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
15.     Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
16.     Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
17.     Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
18.     Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
19.     Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
20.     Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
21.     Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
22.     Свергун Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
23.     Схаб Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
24.     Трач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
25.     Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
26.     Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
27.     Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.     Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.     Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.44. Групи ФФМ_135 «Моніторинг професійних компетентностей педагога та управлінських рішень. Державна політика в системі забезпечення якості освіти в Україні» в обсязі 17 год:

1.         Мельниченко Наталія ЗДО № 12
2.         Михальська Лариса ЗДО № 25
3.         Гайдук Інна ЗДО № 30
4.         Грицишин Наталія ЗДО № 30
5.         Мисько Марія ЗДО № 30
6.         Волинець Ліліана ТПШ № 2
7.         Шандрук Тетяна ТАЛ «Генезис»
8.         Губар Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Бурденюк Тарас ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
10.     Матковська Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.     Дика Оксана ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
12.     Ільчук Тетяна Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
13.     Уруський Володимир ТКМЦНОІМ

1.1.45. Групи ФФМ_145 «Нова українська література для Нової української школи» в обсязі 8 год:

1.       Осіпова Оксана ТПШ № 1
2.       Хмарна Олександра ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.       Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.         Гонташ Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.       Будай Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
7.       Сорочинська Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
8.       Смакоуз Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
9.       Тарасова Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
10.   Гринь Люба ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
11.   Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.   Смій Людмила ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.   Худа Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.   Крижанівська Стефанія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 19
15.   Кукурічка Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.   Гаврон Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.   Дзецюх Любов ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
18.   Віцінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
19.   Телегіна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
20.   Сівчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.   Драч Ірена ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.   Якимів Лідія ТГ № 30
23.   Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
24.   Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
25.     Кульчицька Ольга ТКМЦНОІМ

1.2. Зарахувати вивчення окремих розділів освітніх програм слухачам:

1.2.1. ФФМ_150_ум «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Пацура Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
Мисливець Діана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Пасічник Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Плечунь Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Худик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.2.2. ФФМ_150_іноз «Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови» в обсязі 6 год:

Масло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Трачук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Цалік Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.2.3. ФФМ_150_матем «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
Репетинська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.2.4. ФФМ_150_прир «НУШ. 5-6 класи. Освітні галузі природнича, соціальна та здоров’язбережувальна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. «Пізнаємо природу», «Здоров’я. Безпека та добробут»» в обсязі 6 год:

Калинюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Мороз Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.2.5. ФФМ_150_гф «НУШ. 6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Географія» в обсязі 6 год:

Мороз Ірина ТЗОШ № 28

1.2.6. ФФМ_150_мист «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Ратуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
Легка Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.2.7. ФФМ_150_фк «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь фізична культура:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Шандригось Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
Щебивовк Віталій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.3. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                          Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  06.10.2023                                                                                    № 09-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у вересні 2023 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГМ_9а, СГМ_11_3, СГМ_11_4, СГМ_11_5, СГМ_13, ЗПМ_18_1, ЗПМ_18_2, ЗП_23_1, ЗП_23_7, ЗПМ_24_1, ЗПМ_24_2, ЗПМ_30, ЗПМ_34, ФФМ_5, ФФМ_147_1, ФФМ_10, ФФМ_162_1, ФФМ_162_2, ФФМ_33, ФФМ_57, ФФМ_63, ФФМ_70, ФФМ_89_1, ФФМ_89_2, ФФ_90, ФФМ_94, ФФМ_139, ФФМ_102_1 ФФМ_102_2, ФФМ_110_1, ФФМ_108, ФФМ_114_1, проведенням індивідуальних занять з педагогами, які викладають  навчальні предмети в 5-6 класах НУШ,

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГМ_9а «Формування національної самоідентичності та міжкультурної толерантності у ліцеїстів як перспектива інтеграції українського суспільства в європейський простір» в обсязі 4 год:

1.          Музика Любов ТПШ «Ерудит»
2.          Більчук Людмила ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.          Боднарчук Мирослава ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.          Бойко Таїса ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.          Колісник Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
6.          Батьківська Оксана ТАЛ «Генезис»
7.          Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.          Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.          Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.      Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.      Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
12.      Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
13.      Якимчук Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.      Вівчар Андрій ТКМЦНОІМ

1.1.2. Групи СГМ_11_3 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.         Денисюк Тетяна ЗДО № 27
2.         Ділай Юлія ЗДО № 27
3.         Чорна Любов ЗДО № 27
4.         Гудак Інга ЗДО № 29
5.         Баран Юлія ЗДО № 30
6.         Білик Наталія ЗДО № 30
7.         Бойко Романа ЗДО № 30
8.         Вакула Марія ЗДО № 30
9.         Гайдук Інна ЗДО № 30
10.     Грицишин Наталія ЗДО № 30
11.     Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
12.     Коробчук Наталія ЗДО № 30
13.     Курило Любомира ЗДО № 30
14.     Кусень Богданна ЗДО № 30
15.     Піцань Ірина ЗДО № 30
16.     Пронів Наталя ЗДО № 30
17.     Хамига Тетяна ЗДО № 30
18.     Коваль Надія ЗДО № 34
19.     Захарків Марія ЗДО № 36
20.     Ладан Марія ЗДО № 36
21.     Ложечка Наталія ЗДО № 36
22.     Михальчук Ольга ЗДО № 36
23.     Марчук Ірина ЗДО № 37
24.     Курушин Наталія ЗДО № 39
25.     Кучер Оксана ЗДО № 39
26.     Куш Світлана ЗДО № 39
27.     Пилипець Ірина ЗДО № 39
28.     Поліщук Мар,яна ЗДО № 39
29.     Пушкар Ольга ЗДО № 39
30.     Степанець Людмила ЗДО № 39
31.     Ковальчук Любов ТКМЦНОІМ

1.1.3. Групи СГМ_11_4 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.         Дорошенко Ольга ТПШ № 1
2.         Ваврик Галина ТПШ № 3
3.         Винник Надія ТПШ № 3
4.         Глогусь Надія ТПШ № 3
5.         Горбенко Оксана ТПШ № 3
6.         Гринів Галина ТПШ № 3
7.         Людкевич Ганна ТПШ № 3
8.         Пітула Оксана ТПШ № 3
9.         Свізінська Людмила ТПШ № 3
10.     Сидорук Катерина ТПШ № 3
11.     Музика Любов ТПШ «Ерудит»
12.     Пацонь Олена ТПШ «Ерудит»
13.     Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
14.     Остапенко Наталія ТКЛ
15.     Батьківська Оксана ТАЛ «Генезис»
16.     Велика Ірина ТМРЦ
17.     Козак Руслан ТМРЦ
18.     Кульчицька Софія ТМРЦ
19.     Курась Надія ТМРЦ
20.     Пачковська Тетяна ТМРЦ
21.     Рябенко Алла ТМРЦ
22.     Співак Світлана ТМРЦ
23.     Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24.     Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18

1.1.4. Групи СГМ_11_5 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.         Гриців Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.         Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.         Крупа Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.         Рилова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.         Сидорчук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.         Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
9.         Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.     Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.     Захарчук Емілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.     Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.     Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.     Шимуха Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.     Олійник Іванна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки

1.1.5. Групи СГМ_13 «Супервізія в освітньому процесі. Модуль 1» в обсязі 12 год:

1.         Січкарик Марія ЗДО № 7
2.         Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
3.         Біляс Марія ЗДО № 20
4.         Ваврів Олена ЗДО № 20
5.         Воляник Оксана ЗДО № 20
6.         Джус Леся ЗДО № 20
7.         Жаловська Софія ЗДО № 20
8.         Кухарук Оксана ЗДО № 20
9.         Лобач Надія ЗДО № 20
10.     Саксон Оксана ЗДО № 20
11.     Чубак Галина ЗДО № 22
12.     Гімла Катерина ТПШ № 3
13.     Дорош Надія ТПШ № 3
14.     Лукащук Ганна ТПШ № 3
15.     Солтис Олеся ТПШ № 3
16.     Козбур Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
17.     Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Ориник Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Лука Оксана КЗ ТМР ЦТДЮ

1.1.6. Групи ЗПМ_18_1 «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Сова Наталія ЗДО № 6
3.         Гурська Оксана ЗДО № 9
4.         Мельник Оксана ЗДО № 27
5.         Гудак Інга ЗДО № 29
6.         Іванько Тетяна ЗДО № 30
7.         Юзвішин Емілія ЗДО № 37
8.         Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
9.         Днись Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.     Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.     Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.     Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.     Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.     Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.     Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.     Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.     Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.7. Групи ЗПМ_18_2 «Персональний сайт (блог) – імідж сучасного освітянина» в обсязі 12 год:

1.         Балабан Галина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.         Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.         Михайлишин Ніна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.         Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.         Стасюк Людмила ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
6.         Бурило Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
7.         Диченко Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
8.         Луцишин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
9.         Мацишин Ігор ДНЗ «ТЦПТО»
10.     Мацишин Наталія ДНЗ «ТЦПТО»
11.     Прокопенко Олена ДНЗ «ТЦПТО»
12.     Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
13.     Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
14.     Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
15.     Сидор Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
16.     Галайчук Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
17.     Дзюбата Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
18.     Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.8. Групи ЗП_23_1 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі 16 год:

1.         Гащин Марія ЗДО № 6
2.         Балабан Галина ЗДО № 9
3.         Зілько Любов ЗДО № 9
4.         Курко Марія ЗДО № 9
5.         Семеген Галина ЗДО № 9
6.         Онищук Наталія ЗДО № 22
7.         Покришко Ірина ЗДО № 22
8.         Гавриляк Тетяна ЗДО № 29
9.         Гудак Інга ЗДО № 29
10.     Улегіна Ірина ЗДО № 29
11.     Бас Лідія ТПШ № 2
12.     Козак Світлана ТПШ № 2
13.     Флорчук Оксана ТПШ № 2
14.     Чекалюк Наталя ТПШ № 2
15.     Швець Руслана ТПШ № 2
16.     Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
17.     Кавчак Наталія ТПШ № 5
18.     Лотоцька Ольга ТПШ № 5
19.     Мущенко Любов ТПШ № 5
20.     Стадніцька Світлана ТПШ № 5
21.     Підгайна Любов ТАЛ «Генезис»
22.     Савенчук Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.     Шаповал Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.     Шестопалка Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич

1.1.9. Групи ЗП_23_7 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі 16 год:

1.         Безух Микола ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.         Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Матвіїв Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Слободян Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Бобецька Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.     Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.     Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.     Гордій Дарія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.     Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.     Курило Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.     Макаровська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.     Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Музика Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Прийма Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.     Самець Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.     Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.     Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.     Хома Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного

1.1.10. Групи ЗПМ_24_1 «Використання штучного інтелекту для створення опитувань і тестувань» в обсязі  9 год:

1.         Білик Наталія ЗДО № 30
2.         Коробчук Наталія ЗДО № 30
3.         Товстига Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
4.         Івегеш Ірина ТАЛ «Генезис»
5.         Івегеш Оксана ТАЛ «Генезис»
6.         Простакова Наталія ТАЛ «Генезис»
7.         Розум Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Слободян Леся ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Тарасенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Крих Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.     Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.     Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.     Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.     Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.     Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Федун Галина ТКМЦНОІМ

1.1.11. Групи ЗПМ_24_2 «Використання штучного інтелекту для створення опитувань і тестувань» в обсязі  9 год:

1.         Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.         Било Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.         Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.         Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.         Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.         Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.         Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.     Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.     Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.     Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.     Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.     Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.     Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.12. Групи ЗПМ_30 «Функціональна грамотність педагога» в обсязі 10 год:

1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
3.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
4.         Кіт Лідія ЗДО № 6
5.         Сум Оксана ЗДО № 6
6.         Білоус Наталія ЗДО № 9
7.         Калакука Ольга ЗДО № 12
8.         Широка Анастасія ЗДО № 12
9.         Блонарович Оксана ЗДО № 21
10.     Бунт Ірина ЗДО № 27
11.     Мельник Оксана ЗДО № 27
12.     Улегіна Ірина ЗДО № 29
13.     Гуменюк Наталія ЗДО № 31
14.     Масловська Любов ЗДО № 34
15.     Злочевська Ірина ЗДО № 36
16.     Степанець Людмила ЗДО № 39
17.     Ткачук Наталія ТПШ «Ерудит»
18.     Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.     Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
20.     Цікав’юк Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.     Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
22.     Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.     Марункевич Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
24.     Сеник Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
25.     Стасіна Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
26.     Чернецька Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
27.     Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.13. Групи ЗПМ_34 «Сучасні освітні технології. Цифровий Storytelling» в обсязі 9 год:

1.          Греняк Наталія ЗДО № 1
2.          Андрусишин Ольга ЗДО № 8
3.          Лісова Оксана ЗДО № 17
4.          Пік Тетяна ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
5.          Бутрин Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.          Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.          Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.          Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
9.          Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.      Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.      Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.      Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.      Гавришків Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
14.      Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»

1.1.14. Групи ФФМ_5 «Методичний супровід становлення професійної компетентності інструктора з фізичної культури закладу дошкільної освіти» в обсязі 13 год:

1.            Нагорняк Оксана ЗДО № 5
2.            Холод Леся ЗДО № 5
3.            Свідова Марія ЗДО № 12
4.            Бабій Катерина ЗДО № 20
5.            Ваврів Олена ЗДО № 20
6.            Кухарук Оксана ЗДО № 20
7.            Розум Марія ЗДО № 20
8.            Саксон Оксана ЗДО № 20
9.            Лучка Ольга ЗДО № 21
10.        Боярська Анжеліка ЗДО № 25
11.        Зелінська Леся ЗДО № 25
12.        Ділай Юлія ЗДО № 27
13.        Калин Олена ЗДО № 27
14.        Предко Надія ЗДО № 27
15.        Когут Оксана ЗДО № 27
16.        Кулик Ірина ЗДО № 27
17.        Вайда Іванна ЗДО № 34
18.        Юзвішин Емілія ЗДО № 37
19.        Степанець Людмила ЗДО № 39
20.        Винник Надія ТПШ № 3
21.        Голида Тетяна ТПШ № 3
22.        Горбенко Оксана ТПШ № 3

1.1.15. Групи ФФМ_147_1 «Діяльність вихователя з попередження насилля щодо дітей та створення безпечного середовища в ЗДО» в обсязі 12 год:

1.          Дубчак Наталія ЗДО № 1
2.          Данилюк Руслана ЗДО № 1
3.          Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.          Іщук Галина ЗДО № 1
5.          Олійник Ірина ЗДО № 1
6.          Терлюк Галина ЗДО № 1
7.          Висоцька Надія ЗДО № 2
8.          Грицюк Алла ЗДО № 2
9.          Дичко Оксана ЗДО № 2
10.      Залеська Галина ЗДО № 2
11.      Кравчук Світлана ЗДО № 2
12.      Кухаренко Лілія ЗДО № 2
13.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
14.      Свинтух Наталя ЗДО № 2
15.      Стадник Ірина ЗДО № 2
16.      Федчук Тетяна ЗДО № 2
17.      Хомик Оксана ЗДО № 2
18.      Чумаченко Ірина ЗДО № 2
19.      Свистун Наталія ЗДО № 3
20.      Догляд Людмила ЗДО № 5
21.      Дума Іванна ЗДО № 5
22.      Кец Оксана ЗДО № 5
23.      Лесів Валентина ЗДО № 5
24.      Мацевко Оксана ЗДО № 5
25.      Гринчук Надія ЗДО № 6
26.      Штекля Людмила ЗДО № 6
27.      Богів Уляна ЗДО № 7
28.      Кучинська Тетяна ЗДО № 7
29.      Січкарик Марія ЗДО № 7
30.      Ракоча Наталія ЗДО № 9

1.1.16. Групи ФФМ_10 «Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі» в обсязі 9 год:

1.       Іглінська Світлана ТПШ № 2
2.       Круглик Олена ТПШ № 2
3.       Коваль Наталія ТПШ № 5
4.       Курдупель Олена ТПШ № 5
5.       Станіславчук Людмила ТПШ № 5
6.       Шимків Світлана ТПШ № 5
7.       Шум Наталія ТПШ № 5
8.       Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.       Водоп’ян Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.   Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
11.   Ільїна Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.   Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
13.   Таран Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.   Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10
15.   Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
16.   Лінькова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.   Палій Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.   Стефлюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.   Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.   Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.   Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.   Волинець Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
23.   Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
24.   Чаплінська Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
25.   Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.   Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.   Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.   Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
29.   Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
30.     Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.   Нагорна Іванна ТГ № 30
32.   Храпа Надія ТГ № 30
33.   Яриш Тетяна ТГ № 30

1.1.17. Групи ФФМ_162_1 «Розвиток особистості учня засобами літератури» в обсязі 6 год:

1.         Колісник Ірина ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
2.         Філіповська Леся ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
3.         Підручняк Ольга ТКЛ
4.         Форманюк Зоряна ТКЛ
5.         Кулянда Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Миндзар Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
7.         Зазябла Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
8.         Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.         Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.     Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.     Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.     Тимофієнко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.     Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.     Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.     Сольник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.     Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
17.     Межирицька Юлія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
18.     Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.     Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.     Здирок Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21.     Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22.     Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23.     Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24.     Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
25.     Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
26.     Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.     Кушнірчук Володимира ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.     Сидій Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.     Франків Жанна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.     Ярема Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.     Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23

1.1.18. Групи ФФМ_162_2 «Розвиток особистості учня засобами літератури» в обсязі 6 год:

1.         Владика Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
2.         Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.         Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
4.         Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.         Кліщ Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.         Коцяба Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.         Кузьма Діана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Лисевич Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Подедворна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.     Позднякова Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.     Тарасюк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.     Дацюк Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.     Крук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.     Вороняк Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.     Злепко Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Миколів Лариса ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Похила Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Ятищук Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Ваврик Ольга ТГ № 30
21.     Галатюк Ольга Кобзарівська гімназія
22.     Процик Богданна Кобзарівська гімназія
23.     Заїка Лідія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
24.     Пилипів Галина ТСЗОШ ТМР
25.     Пискливець Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
26.     Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
27.     Ковальчук Любов ТКМЦНОІМ

1.1.19. Групи ФФМ_33  «Використання ІКТ на уроках правознавства та історії» в обсязі 10 год:

1.       Макар Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.       Качунь Микола ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
3.       Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.       Іваник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.       Чижевська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.       Кісіль Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.       Озерчук Микола Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
8.       Поліщук Ірина ТСЗОШ ТМР

1.1.20. Групи ФФМ_57 «Складання моделей математичних задач з використанням ІКТ інструментарію» в обсязі 5 год:

1.         Атаманчук Ольга ТКЛ
2.         Бойцун Оксана ТКЛ
3.       Коваль Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.       Остапчук Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Білоус Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.       Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.       Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.21. Групи ФФМ_63 «Майстер-клас: вироби з капрону» в обсязі 6 год:

1.         Золотник Зеновія ЗДО № 11
2.         Куріца Оксана ЗДО № 11
3.         Ткач Оксана ЗДО № 11
4.         Войтанович Наталія ЗДО № 31
5.         Цибульська Ольга ЗДО № 31
6.         Гейна Галина ЗДО № 36
7.         Денисюк Юлія ЗДО № 36
8.         Ладан Марія ЗДО № 36
9.         Михальчук Ольга ЗДО № 36
10.     Петрика Любов ЗДО № 36
11.     Терещук Оксана ЗДО № 36
12.     Дорош Надія ТПШ № 3
13.     Лукащук Ганна ТПШ № 3
14.     Свізінська Людмила ТПШ № 3
15.     Солтис Олеся ТПШ № 3
16.     Хома Оксана ТПШ № 3
17.     Вітяк Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.     Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.     Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.     Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.     Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
24.     Качанова Ірина КЗ ТМР СЮТ

1.1.22. Групи ФФМ_70 «Інноваційні методики проведення уроків по технології приготування страв» в обсязі 8 год:

1.       Скульська Ганна ЗДО № 13
2.       Боднарук Любов ЗДО № 17
3.       Кравчук Руслана ЗДО № 17
4.       Кубрин Уляна ЗДО № 17
5.       Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.       Кадуліна Інна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Бацула Наталія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
8.       Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.       Садовська Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.   Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Письменна Наталія ТСЗОШ ТМР
12.   Корчевська Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.23. Групи ФФМ_89_1 «Впровадження арт-терапевтичних методик в освітній процес, як одного із видів здоров’язбережувальних технологій» в обсязі 9 год:

1.       Радь Наталія ЗДО № 13
2.       Андрейків Світлана ЗДО № 19
3.       Андрусик Галина ЗДО № 19
4.       Воловик Олена ЗДО № 19
5.       Бінявська Світлана ЗДО № 30
6.       Музика Любов ТПШ «Ерудит»
7.       Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Герасимів Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.   Павлишин Роман ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.24. Групи ФФМ_89_2 «Впровадження арт-терапевтичних методик в освітній процес, як одного із видів здоров’язбережувальних технологій» в обсязі 9 год:

1.      Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 8
2.      Захарчук Емілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
3.      Крупей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.      Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Квас Оксана Гімназія «Гармонія»
9.      Меленчук Любов Гімназія «Гармонія»
10.  Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
11.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
12.  Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»
13.  Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»

1.1.25. Групи ФФ_90 «Педагогічні інновації у розвитку мистецьких здібностей учнів» в обсязі 10 год:

1.       Балабан Галина ЗДО № 9
2.       Курко Марія ЗДО № 9
3.       Опацька Любов ЗДО № 17
4.       Романова Світлана ЗДО № 22
5.       Чорна Любов ЗДО № 27
6.       Бурин Лариса ЗДО № 30
7.       Грицаєва Наталія ЗДО № 30
8.       Бринюк Зоряна ЗДО № 34
9.       Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Шевченко  Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.   Мартинюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.   Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.   Купецька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.   Дідик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.   Ткачик Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.   Хаварівська Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.   Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР

1.1.26. Групи ФФМ_94 «Розкриття креативної особистості засобами музичного мистецтва» в обсязі 4 год:

1.       Балабан Галина ЗДО № 9
2.       Широка Анастасія ЗДО № 12
3.       Опацька Любов ЗДО № 17
4.       Бик Іванна ЗДО № 18
5.       Жеребна Юлія ЗДО № 24
6.       Чорна Любов ЗДО № 27
7.       Ілляшенко Марія ЗДО № 29
8.       Бринюк Зоряна ЗДО № 34

1.1.27. Групи ФФМ_139 «Удосконалення ключових компетентностей учителів етики та християнської етики» в обсязі 16 год:

1.       Поповчак Лідія ЗДО № 37
2.       Токар Марія ЗДО № 37
3.       Юсип’юк Людмила ЗДО № 37
4.       Брянка Галина ТПШ № 5
5.       Філіповська Леся ТАЛ «Українська гімназія» ім. І.Франка
6.       Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.   Шестопалка Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.   Цідило Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.   Вирста Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.   Кузів Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.   Гулько Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.   Знак Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.   Ткач Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.   Кондра Діана ТГ № 30
18.   Мельничук Лілія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
19.   Приймак Раїса ТСЗОШ ТМР
20.   Сидор Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.28. Групи ФФМ_102_1 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.       Кралька Ганна ЗДО № 3
2.       Андрусишин Ольга ЗДО № 8
3.       Вересюк Лілія ЗДО № 12
4.       Лужна Олена ЗДО № 12
5.       Любінська Наталія ЗДО № 12
6.       Білявець Олександра ЗДО № 17
7.       Богайчук Ірина ЗДО № 17
8.       Боднарук Любов ЗДО № 17
9.       Гнип Лілія ЗДО № 17
10.   Грищенко Наталія ЗДО № 17
11.   Квасниця Юлія ЗДО № 17
12.   Кравчук Руслана ЗДО № 17
13.   Кубрин Уляна ЗДО № 17
14.   Лісова Оксана ЗДО № 17
15.   Новік Світлана ЗДО № 17
16.   Новікова Любов ЗДО № 17
17.   Опацька Любов ЗДО № 17
18.   Рафалюк Оксана ЗДО № 17
19.   Сичевська Ірина ЗДО № 17
20.   Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
21.   Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
22.   Степанців Наталія ЗДО № 22
23.   Колодій Людмила ЗДО № 24
24.   Сеник Інна ЗДО № 24
25.   Михальська Лариса ЗДО № 25
26.   Мельник Оксана ЗДО № 27
27.   Біляк Ірина ЗДО № 31
28.   Смиченко Наталія ЗДО № 31
29.   Тарас Світлана ЗДО № 31
30.   Ширант Наталія ЗДО № 31
31.     Солан-Осьмак Ірина Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації

1.1.29. Групи ФФМ_102_2 «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.     Вегера Марія вих ТПШ № 2
2.     Налутка Галина ТПШ № 2
3.     Пачковська Орися ТПШ № 2
4.     Томчук Надія ТПШ № 2
5.     Гавришків Тетяна ТПШ № 3
6.     Дорош Надія ТПШ № 3
7.     Лукащук Ганна ТПШ № 3
8.     Романюк Марія ТПШ № 3
9.     Хома Оксана ТПШ № 3
10. Бакалець Ірина ТПШ № 5
11. Джуган Світлана ТАЛ «Генезис»
12. Зітинюк Іванна ТЗОШ  І-ІІІ ст.  № 8
13. Слободянюк Данута ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14. Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15. Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16. Приндота Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17. Срібна Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18. Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19. Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20. Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
21. Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
22. Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
23. Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
24. Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
25. Походжай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26. Татарин Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27. Чорна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28. Харитонова Марія Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації
29. Клин Тетяна Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації
30. Роган Оксана Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації

1.1.30. Групи ФФМ_110_1 «Особливості організації інклюзивної освіти у початковій школі» в обсязі 8 год:

1.            Цімерман Ірина ТПШ № 5
2.            Шурхай Марія ТПШ № 5
3.            Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.            Криса Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.            Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.            Боднарчук Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.            Вельган Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.            Волинець Богдана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.            Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.        Козачок Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.        Пилипчук Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.        Руда Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.        Тарас Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.        Чорна Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.        Шульгай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.        Беліченко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.        Альяна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.        Гринь Люба ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.        Сікірка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.        Слободянюк Данута ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.        Яциковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.        Машталер Віра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
23.        Шевчук Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
24.        Аксак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
25.        Жаворонко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.        Козак Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.        Войтович Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.31. Групи ФФМ_108 «Психолого-педагогічний супровід адаптації дітей до умов закладу дошкільної освіти» в обсязі 6 год:

1.       Кравчук Світлана ЗДО № 2
2.       Стадник Ірина ЗДО № 2
3.       Догляд Людмила ЗДО № 5
4.       Луциків Галина ЗДО № 6
5.       Багрій Галина ЗДО № 7
6.       Новосад Уляна ЗДО № 7
7.       Андрусишин Ольга ЗДО № 8
8.       Калаур Марія ЗДО № 13
9.       Радь Наталія ЗДО № 13
10.   Юрцевич Ірина ЗДО № 13
11.   Вахно Оксана ЗДО № 18
12.   Паладенко Анастасія ЗДО № 18
13.   Шевчук Ілена ЗДО № 21
14.   Борщук Марія ЗДО № 22
15.   Кулик Ірина ЗДО № 27
16.   Минзар Ірина ЗДО № 27
17.   Піцань Ірина ЗДО № 30
18.   Пронів Наталя ЗДО № 30
19.   Борозна Лариса ЗДО № 31
20.   Войтанович Наталія ЗДО № 31
21.   Гераськевич Наталія ЗДО № 31
22.   Гута Оксана ЗДО № 31
23.   Дідич Любов ЗДО № 31
24.   Коваленко Олександра ЗДО № 31
25.   Корнійчук Лілія ЗДО № 31
26.   Масна Світлана ЗДО № 31
27.   Смиченко Наталія ЗДО № 31
28.   Цибульська Ольга ЗДО № 31
29.   Чорна Зоряна ЗДО № 31
30.   Ширант Наталія ЗДО № 31
31.   Бринюк Зоряна ЗДО № 34
32.   Дзюба Марія ЗДО № 39
33.   Пилипець Ірина ЗДО № 39
34.   Хома Оксана ТПШ № 3
35.   Драган Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.32. Групи ФФМ_114_1  «Основи ефективної комунікації» в обсязі 12 год:

1.       Кокора Віра ЗДО № 2
2.       Багрій Галина ЗДО № 7
3.       Бойко Віра ЗДО № 9
4.       Гурська Оксана ЗДО № 9
5.       Душніцька Світлана ЗДО № 9
6.       Зілько Любов ЗДО № 9
7.       Тимчій Оксана ЗДО № 9
8.       Гурська Світлана ЗДО № 14
9.       Шамлі Неля ЗДО № 14
10.   Білявець Олександра ЗДО № 17
11.   Боднарук Любов ЗДО № 17
12.   Гнип Лілія ЗДО № 17
13.   Лісова Оксана ЗДО № 17
14.   Новік Світлана ЗДО № 17
15.   Рафалюк Оксана ЗДО № 17
16.   Сичевська Ковальчук Ірина ЗДО № 17
17.   Антошків Оксана ЗДО № 18
18.   Дайчак Надія ЗДО № 18
19.   Іваніцька Надія ЗДО № 18
20.   Кулик Світлана ЗДО № 18
21.   Міколів Галина ЗДО № 18
22.   Попович Галина ЗДО № 18
23.   Сачук Людмила ЗДО № 18
24.   Сикута Галина ЗДО № 18
25.   Таванець Олеся ЗДО № 18
26.   Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
27.   Ростецька Оксана ЗДО № 26

1.3. Зарахувати вивчення окремих розділів освітніх програм слухачам:

1.3.1. ФФМ_112 «Основи арт-терапії в роботі психолога» в обсязі 12 год:

Ткач Оксана ЗДО № 11

1.3.2. ФФМ_150_техн «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Бончук Наталія Гімназія «Гармонія»
Гаврих Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.3.3. ФФМ_150_іноз «Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови» в обсязі 6 год:

Крилова Лілія Гімназія «Гармонія»

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                          Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  31.08.2023                                                                                    № 08-НО 

Про підсумки навчання педагогів у серпні 2023 року  

 Для належної підготовки педагогічних працівників до викладання навчальних предметів у 5-6-х класах Нової української школи в серпні додатково організовано навчання  за окремими освітніми галузями розділу ФФМ_150 «НУШ. 5-6 класи. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми». За підсумками навчання педагогів

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. Внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації за підсумками вивчення розділу ФФМ_150 «НУШ. 5-6 класи. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год::

1.1.1. ФФМ_150ум «Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література»:

1.     Рачинська Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.     Зазябла Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.     Геляс Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
4.     Залецька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.2. ФФМ_150іноз «Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови»:

1.     Романів Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.     Медюх Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.     Редьква Андрій Гімназія “Гармонія”

1.1.3. ФФМ_150іст «Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.     Базалійський Олександр ТНВК ШПЛ № 2
2.     Матвіїів Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.     Волоцюга Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.     Гринюка Богдан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22

1.1.4. ФФМ_150прир «Освітні галузі природнича, соціальна та здоров’язбережувальна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. «Пізнаємо природу», «Здоров’я. Безпека та добробут»:

1.       Биць Тетяна ТКГ
2.       Остапенко Наталія ТКГ
3.       Дудас Марія ТНВК ШПЛ № 2
4.       Максим’юк Марія ТНВК ШПЛ № 2
5.       Добротюк (Когут) Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Матлах Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.5. ФФМ_150етк «Освітня галузь соціальна та здоров’язбережувальна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Курси морально-етичного спрямування»:

1.         Романюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
2.         Ткач Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.6. ФФМ_150м «Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.   Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.   Єрьоменко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.   Собко Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.7. ФФМ_150інф «Освітня галузь інформатична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.     Гірняк Наталія ТКГ
2.   Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.   Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.   Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
5.   Підлатюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.8. ФФМ_150техн «Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.         Остапенко Наталія ТКГ

1.1.9. ФФМ_150фк «Освітня галузь фізична культура:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.          Юристий МихайлоОльга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.          Наконечний Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
3.          Немеш Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
4.          Роман Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22

1.1.10. ФФМ_150мист «Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми»:

1.         Астраханцева Марія ТНВК ШПЛ № 2
2.         Червінська Вікторія ТНВК ШПЛ № 2
3.         Чайківська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.         Кузів (Стисла) Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
5.         Ткач Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
6.         Арабська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
7.         Гіль Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначеного розділу.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 Директор центру                                                 Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  21.06.2023                                                                                    № 07-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у червні 2023 року  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГ_7_3, СГМ_11_1, СГМ_11_2,  ЗПМ_3, ЗПМ_5_1, ЗПМ_5_2, ЗП_23_5, ЗП_23_6, ЗП_29_1, ЗП_29_2, ФФМ_12_2, ФФМ_159_1, ФФМ_150гф, ФФМ_25, ФФМ_67_2, ФФМ_81, ФФМ_87, ФФМ_102_3, ФФМ_102_4, ФФМ_110_2, ФФМ_112, ФФМ_92_3, ФФМ_92_4, ФФМ_172, ФФМ_177

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГ_7_3 «Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища навчального закладу.  Особливості навчання дітей з сімей ВПО» в обсязі 6 год:

1.      Гарко Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
2.      Харковська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
4.      Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
5.      Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
7.      Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.      Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.      Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Тиха Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Богуцький Олег КЗ ТМР СЮТ
22.  Простокішіна Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
23.  Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22

1.1.2. Групи СГМ_11_1 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.         Висоцька Надія ЗДО № 2
2.         Грицюк Алла ЗДО № 2
3.         Дичко Оксана ЗДО № 2
4.         Залеська Галина ЗДО № 2
5.         Кокора Віра ЗДО № 2
6.         Костур Надія ЗДО № 2
7.         Кравчук Світлана ЗДО № 2
8.         Кульман Тетяна ЗДО № 2
9.         Кухаренко Лілія ЗДО № 2
10.     Мисько Галина ЗДО № 2
11.     Подоляк Тетяна ЗДО № 2
12.     Радняна Лариса ЗДО № 2
13.     Свинтух Наталія ЗДО № 2
14.     Семенюта Олена ЗДО № 2
15.     Стадник Ірина ЗДО № 2
16.     Томінець Надія ЗДО № 2
17.     Федчук Тетяна ЗДО № 2
18.     Бойко Наталія ЗДО № 5
19.     Дума Іванна ЗДО № 5
20.     Якимович Людмила ЗДО № 5
21.     Яцюк Ольга ЗДО № 5
22.     Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
23.     Ільчук Оксана ЗДО № 6
24.     Кіт Лідія ЗДО № 6
25.     Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
26.     Куземка Анна ЗДО № 6
27.     Миколів Елеонора ЗДО № 6
28.     Сова Наталія ЗДО № 6
29.     Сум Оксана ЗДО № 6
30.     Томінець Віра ЗДО № 6
31.     Холява Марія ЗДО № 6
32.     Зілько Любов ЗДО № 9
33.     Назар Інна ЗДО № 9
34.     Пащин Галина ЗДО № 9
35.     Дубець Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
36.     Захарова Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.     Підгурська Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.3. Групи СГМ_11_2 «Школа безпеки. Безпека здоров’я» в обсязі 10 год:

1.      Баран Марія ЗДО № 12
2.      Калакука Ольга ЗДО № 12
3.      Надрічна Лідія ЗДО № 12
4.      Свідова Марія ЗДО № 12
5.      Широка Анастасія ЗДО № 12
6.      Ломницька Надія ЗДО № 13
7.      Онисько Оксана ЗДО № 13
8.      Скульська Ганна ЗДО № 13
9.      Саксон Оксана ЗДО № 20
10.  Кобіль Оксана ЗДО № 21
11.  Хромова Світлана ЗДО № 21
12.  Зух Оксана ЗДО № 22
13.  Клепач Валентина ЗДО № 22
14.  Марусин Мар’яна ЗДО № 22
15.  Чухарська Лілія ЗДО № 22
16.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
17.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
18.  Зелінська Леся ЗДО № 25
19.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
20.  Цьомик Галина ЗДО № 25
21.  Добродзій Марія ТПШ № 5
22.  Мудрієвська Олена ТПШ № 5
23.  Романець Людмила ТПШ № 5
24.  Фіньк Уляна ТПШ № 5
25.  Шурхай Марія ТПШ № 5
26.  Каптій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.  Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.4. Групи ЗПМ_3 «Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва» в обсязі 6 год:

1.         Кулик Оксана ЗДО № 22
2.         Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
3.         Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
4.         Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.         Цар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.         Ільчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.         Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.         Ваврик Ольга ТГ № 30
9.         Ремізовська Тамара ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
10.     Яценко Діана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.     Гавришків Надія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
12.     Посвятовська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
13.     Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
14.     Сиротюк Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
15.     Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
16.     Чорноока Людмила Гімназія «Гармонія»

1.1.5. Групи ЗПМ_5_1 «Технології інтегрованого викладання предметів» в обсязі 6 год:

1.          Юрцевич Ірина ЗДО № 13
2.          Лукович Уляна ЗДО № 17
3.          Дзюба Марія ЗДО № 39
4.          Пушкар Ольга ЗДО № 39
5.          Дяківська Галина ТПШ № 3
6.          Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
7.          Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
8.          Зарихта Ольга ТУГ ім. І .Франка
9.          Гукалюк Ірина ТКГ
10.      Більчук Людмила ТТЛ
11.      Боднарчук Мирослава ТТЛ
12.      Колісник Ірина ТТЛ
13.      Кунцьо Надія ТТЛ
14.      Солодка Неоніла ТТЛ
15.      Краса Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.      Андрунько Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
17.      Голда Антоніна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
18.      Карташова Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
19.      Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.      Яцишин Михайло ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.      Кіт Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.      Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.6. Групи ЗПМ_5_2 «Технології інтегрованого викладання предметів» в обсязі 6 год:

1.      Дідуник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.      Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.      Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.      Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Степанко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.      Васильєва Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.      Зубик Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
9.      Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.  Котова Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Волошина Галина ТГ № 30
15.  Курило Василь ТГ № 30
16.  Дубчак Віра Кобзарівська гімназія
17.  Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
18.  Слєпцова Ольга Гімназія «Гармонія»
19.  Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
20.  Соловей Оксана ТКМЦНОІМ

1.1.7. Групи ЗП_23_5 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі 16 год:

1.      Серба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.      Мар’яш Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.      Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Дідуник Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.      Степанко Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
8.      Анпілогова Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.      Бутрин Лотоцька Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.  Василишин Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.  Вовк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.  Гайдамаха Мирослав ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Гайова Ганна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.  Геращенко Неля ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.  Гудима Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.  Данилишин Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.  Демидась Андрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.  Демчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.  Дзіковська Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.  Жеворонко Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Каспрук Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Клоченко Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Кльоц Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Ковальчук Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Колибаб’юк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Колодніцька Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.  Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
29.  Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.  Лесечко Юрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
31.  Луб’янецька Анна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
32.  Лящук Зоряна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.8. Групи ЗП_23_6 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі 16 год:

1.      Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
2.      Мартинюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
3.      Микитюк Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
4.      Мотрук Стефанія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
5.      Мудрий Віктор ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
6.      Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.      Онуферко Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.      Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.      Патряк Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
10.  Пензей Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
11.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.  Процишин Вікторія-Діана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
13.  Регалюк Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Руда Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.  Савич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.  Садівник Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
17.  Саламандра Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
18.  Сич Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
19.  Скорохід Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.  Стрихар Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.  Торопова Таміла ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Тупчій Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Чеканова Олеся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Юрчак Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Круляк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.  Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.  Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.  Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Мозіль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.  Рудницька Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.  Добровольська Світлана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.  Мельник Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.9. Групи ЗП_29_1 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі  10 год:

1.      Базан Наталія ТПШ № 1
2.      Бучинська Оксана ТПШ № 2
3.      Черкас Світлана ТПШ № 2
4.      Лучин Стефанія ТПШ № 3
5.      Коваль Наталія ТПШ № 5
6.      Курдупель Олена ТПШ № 5
7.      Шимків Світлана ТПШ № 5
8.      Шум Наталія ТПШ № 5
9.      Балик Неля ТПШ «Ерудит»
10.  Джус Марія ТПШ «Ерудит»
11.  Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
12.  Козій Наталя ТПШ «Ерудит»
13.  Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
14.  Корначевська Людмила ТПШ «Ерудит»
15.  Лугова Олена ТПШ «Ерудит»
16.  Нукало Олена ТПШ «Ерудит»
17.  Олійник Наталія ТПШ «Ерудит»
18.  Палига Оксана ТПШ «Ерудит»
19.  Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
20.  Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
21.  Борщук Людмила ТУГ ім. І .Франка
22.  Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.  Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
24.  Базан Ольга Кобзарівська гімназія.
25.  Була Ольга Кобзарівська гімназія.
26.  Галатюк Ольга Кобзарівська гімназія.
27.  Локоть Марія Кобзарівська гімназія.
28.  Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія.
29.  П’єх Галина Кобзарівська гімназія.
30.  Сямро Руслана Кобзарівська гімназія.
31.  Ярошевська Зоряна Кобзарівська гімназія.
32.  Ковальчук Любов ТКМЦНОІМ

1.1.10. Групи ЗП_29_2 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі  10 год:

1.      Гімла Катерина ТПШ № 3
2.      Михайлова Оксана ТУГ ім. І .Франка
3.      Миць Василь ТУГ ім. І .Франка
4.      Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка
5.      Михайлишин Олександра ТКГ
6.      Дворницька Галина ТТЛ
7.      Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.      Олійник Діана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.  Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Дворська Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.  Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Кульчицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Марціяш Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Міляновська Ніна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Чорна Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.11. Групи ФФМ_12_2 «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.      Милян Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.      Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.      Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Дригуш Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Мотало Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Мудра Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.      Новічкова Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.  Ножак Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Пиндюра Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Покой Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Рудейко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Щербатюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Яцковська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Римар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
18.  Почтовнюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
19.  Кучер Оксана ТГ № 30
20.  Храпа Надія ТГ № 30
21.  Котик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Лайбіда Марія ТКГ
23.  Осадчук Тамара ТКГ
24.  Швидка Оксана ТКГ

1.1.12. Групи ФФМ_159_1 «Розвиток компетентностей учителів початкових класів  до упровадження науково-педагогічним проєкту «Інтелект України» в обсязі 15 год:

1.             Базан Наталія ТПШ № 1
2.            Гуцул Ірина ТПШ № 1
3.            Зелінська Марія ТПШ № 1
4.            Лабовська Ліліана ТПШ № 1
5.            Лотоцька Галина ТПШ № 1
6.            Павлусик Лариса ТПШ № 1
7.            Перчик Любов ТПШ № 1
8.            Пилипчyк Лілія ТПШ № 1
9.            Сіянчук Олена ТПШ № 1
10.        Смілянська Тетяна ТПШ № 1
11.        Фармега Оксана ТПШ № 1
12.        Федак Наталія ТПШ № 1
13.        Червонецька Галина ТПШ № 1
14.        Шавлюк Людмила ТПШ № 1
15.        Бас Лідія ТПШ № 2
16.        Козак Світлана ТПШ № 2
17.        Флорчук Оксана ТПШ № 2
18.        Швець Руслана ТПШ № 2
19.        Погребняк Лілія ТПШ № 3
20.        Демкович Людмила ТПШ № 5
21.        Демчук Людмила ТПШ № 5
22.        Курдупель Олена ТПШ № 5
23.        Мудрієвська Олена ТПШ № 5
24.        Романець Людмила ТПШ № 5
25.        Станіславчук Людмила ТПШ № 5
26.        Шимків Світлана ТПШ № 5
27.        Шум Наталія ТПШ № 5
28.        Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
29.        Козій Наталія ТПШ «Ерудит»
30.        Маринович Оксана ТПШ «Ерудит»
31.        Гриняк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
32.        Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 26 ім. Д. Заплітного

1.1.13. Групи ФФМ_150_гф «НУШ. 6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Географія» в обсязі 6 год:

1.         Романишин Ольга ТКГ
2.         Бай Оксана ТУГ ім. І .Франка
3.         Шенюк Тетяна ТУГ ім. І .Франка
4.         Легка Оксана ТАЛ «Генезис»
5.         Владика Сюзанна ТНВК ШПЛ № 2
6.         Корнійчук Оксана ТНВК ШПЛ № 2
7.         Максимюк Марія ТНВК ШПЛ № 2
8.         Ромасишин Галина ТНВК ШПЛ № 2
9.         Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Смолярська Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Добротюк (Когут) Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.     Лукашова Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.     Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Водовіз Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.     Демчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
18.     Тарасова Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
19.     Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.     Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.     Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
22.     Осадчук Леся ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
23.     Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
24.     Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.     Прут Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.     Савчук Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.     Остап’юк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.     Чотарі Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
29.     Ковальчук Лариса ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
30.     Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.     Насипана Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
33.     Самагала Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
34.     Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
35.     Данилів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
36.     Личук Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
37.     Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.     Макаровська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.     Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.     Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
41.     Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
42.     Мельник Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
43.     Ботярко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
44.     Мариняк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
45.     Кульбаба Аліна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
46.     Швець Євдоків ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
47.     Карпунь Наталія ТГ № 30
48.     Базан Ольга Кобзарівська гімназія
49.     Градова Лілія Кобзарівська гімназія
50.     Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
51.     Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.14. Групи ФФМ_25 «Лінгвістичні основи методики навчання іноземних мов» в обсязі 10 год:

1.       Оліярник Лілія ТПШ № 3
2.       Лугова Олена ТПШ «Ерудит»
3.       Нукало Олена ТПШ «Ерудит»
4.       Стефанська Олена ТПШ «Ерудит»
5.       Краса Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.       Окаринська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Сагайдак Катерина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Гірняк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Лупійчук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.   Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.   Лень Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.   Марець Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.   Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Дорощук Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
15.   Саган Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
16.   Татусь Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
17.   Галадза Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
18.   Кметик Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.   Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.   Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.   Собчак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
22.   Вербіцька Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.   Гудима Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.   Колибаб’юк Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.   Регалюк Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.   Садівник Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.   Юрчак Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
28.   Пашинська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.   Ратушна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.   Хвас Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.   Залецька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
32.   Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.   Герман Ольга ТГ № 30
34.   Гайда Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
35.   Олендер Катерина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.15. Групи ФФМ_67_2 «Майстер-клас: Технології виготовлення свічок. Миловаріння» в обсязі 6 год:

1.      Бацько Оксана ЗДО № 36
2.      Гейна Галина ЗДО № 36
3.      Голояд Любов ЗДО № 36
4.      Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
5.      Денисюк Юлія ЗДО № 36
6.      Ладан Марія ЗДО № 36
7.      Михальчук Ольга ЗДО № 36
8.      Петрика Любов ЗДО № 36
9.      Терещук Оксана ЗДО № 36
10.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
11.  Ярмолик Надія ТПШ № 1
12.  Архіпова Олександра ТПШ № 2
13.  Петришин Наталія ТПШ № 2
14.  Рудик Галина ТПШ № 2
15.  Турченяк Ольга ТПШ № 2
16.  Курило Василь ТГ № 30
17.  Кучер Оксана ТГ № 30
18.  Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
19.  Жеребна Зоряна КЗ ТМР СЮТ
20.  Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
21.  Комендацька Марія КЗ ТМР СЮТ
22.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
23.  Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
24.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
25.  Матвійчук Наталія КЗ ТМР СЮТ
26.  Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
27.  Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
28.  Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ

1.1.16. Групи ФФМ_81 «Шляхи оптимізації викладання предмета «Захист України» в обсязі 12 год:

1.       Биків Богдан ТМРЦ
2.       Бондар Валерій ТМРЦ
3.       Велика Ірина ТМРЦ
4.       Воробій Володимир ТМРЦ
5.       Гвоздецький Іван ТМРЦ
6.       Дудник Віктор ТМРЦ
7.       Каменярський Віктор ТМРЦ
8.       Козак Руслан ТМРЦ
9.       Корх Богдан ТМРЦ
10.   Кульчицька Софія ТМРЦ
11.   Курась Надія ТМРЦ
12.   Лазар Юрій ТМРЦ
13.   Натуркач Стефан ТМРЦ
14.   Науменко Микола ТМРЦ
15.   Панасюк Валерій ТМРЦ
16.   Пачковська Тетяна ТМРЦ
17.   Рябенко Алла ТМРЦ
18.   Співак Світлана ТМРЦ
19.   Чарторинська Олена ТМРЦ
20.   Чуха Галина ТМРЦ
21.   Шабдінов Валерій ТМРЦ
22.   Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
23.   Фука Микола ОНМЦ ПТО

1.1.17. Групи ФФМ_87 «Основи методичної, технічної і функціональної підготовки сучасного вчителя фізичної культури» в обсязі 30 год:

1.         Рогатинська Наталія ТКГ
2.       Івегеш Віктор ТЛ «Генезис»
3.       Баран Олег ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Бенцал Любомир ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Бучинський Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.       Стасюк Андрій ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Кавчак Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Молошек Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Лоджук Тарас ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Козак Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.   Липка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.   Ковальчук Віта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.   Воробець Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.   Олексюк Ігор ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.   Мотринчук Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.   Федорків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.   Феш Микола ТСЗОШ ТМР
18.   Климчук Борис ТКМЦНОІМ

1.1.18. Групи ФФМ_102_3  «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.      Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.      Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
6.      Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.      Бондар Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
8.      Мороз Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
9.      Чайка Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
10.  Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.  Калушка Неллі ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
13.  Телекова Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
14.  Бетлей Василина ТГ № 30
15.  Бурич Василь Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
16.  Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
17.  Заяць Ігор Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
18.  Кошин Любов Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
19.  Кудласевич Наталія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
20.  Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
21.  Озерчук Микола Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
22.  Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
23.  Малюга Люда ТСЗОШ ТМР
24.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР

1.1.19. Групи ФФМ_102_4  «Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми потребами різних нозологій» в обсязі 8 год:

1.Посвятовська Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
2.Василишин Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
3.Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
4.Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
5.Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
6.Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
7.Іващук Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
8.Курус Василь ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
9.Марціяш Галина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
10.  Марціяш Орест ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
11.  Недошитко Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
12.  Недошитко Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
13.  Савчук Михайло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
14.  Штогрин Павло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.20. Групи ФФМ_110_2 «Особливості організації інклюзивної освіти у початковій школі» в обсязі 8 год:

1.      Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
2.      Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
3.      Вороняк Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
4.      Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.      Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.      Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.      Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.  Онуферко Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
12.  Каптій Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 18
13.  Васильчук Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 19
14.  Петровська Розарія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.  Федчик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
16.  Шевчук Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 22
17.  Булик Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
18.  Матвієнко Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
19.  Покора Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
20.  Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Калушка Неллі ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
22.  Ковальчук Ольга ТСЗОШ ТМР
23.  Гребень Людмила КЗ ТМР СЮТ
24.  Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
25.  Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ

1.1.21. Групи ФФМ_112 «Основи арт-терапії в роботі психолога» в обсязі 12 год:

1.      Греняк Наталія ЗДО № 1
2.      Кокора Віра ЗДО № 2
3.      Багрій Галина ЗДО № 7
4.      Золотник Зеновія ЗДО № 11
5.      Куріца Оксана ЗДО № 11
6.      Бойчук Ніна ЗДО № 12
7.      Вересюк Лілія ЗДО № 12
8.      Лужна Олена ЗДО № 12
9.      Любінська Наталія ЗДО № 12
10.  Герасименко Любомира ЗДО № 13
11.  Лучко Марія ЗДО № 13
12.  Меленчук Галина ЗДО № 13
13.  Онисько Оксана ЗДО № 13
14.  Прохира Ганна ЗДО № 13
15.  Сеньків Оксана ЗДО № 13
16.  Сисак Марія ЗДО № 13
17.  Шлийка Олександра ЗДО № 13
18.  Антошків Оксана ЗДО № 18
19.  Андрейків Світлана ЗДО № 19
20.  Лукіна Інна ЗДО № 19
21.  Скалій Світлана ЗДО № 19
22.  Зелінська Ірина ЗДО № 22
23.  Карпів Даниїла ЗДО № 22
24.  Кучма Ольга ЗДО № 22
25.  Петрук Юлія ЗДО № 22
26.  Софіюк Надія ЗДО № 22
27.  Томковид Володимир ЗДО № 22
28.  Федорчук Ганна ЗДО № 22
29.  Чорна Марія ЗДО № 22
30.  Юрійчук Оксана ЗДО № 22
31.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
32.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
33.  Чорна Зоряна ЗДО № 31
34.  Гавришків Тетяна ТПШ № 3
35.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
36.  Сидорук Катерина ТПШ № 3
37.  Солтис Олеся ТПШ № 3
38.  Фокіна Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
39.  Кучер Оксана ТГ № 30
40.  Тимків Ольга ТСЗОШ ТМР
41.  Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.22. Групи ФФМ_92_3 «Стрес і стресостійкість. Контроль та подолання стресу в умовах війни. Саморегуляція як чинник попередження професійних криз особистості» в обсязі 12 год:

1.      Іващук Світлана ЗДО № 24
2.      Книш Лариса ЗДО № 24
3.      Машталір Валентина ЗДО № 24
4.      Середняк Світлана ЗДО № 24
5.      Стецок Ангеліна ЗДО № 24
6.      Шамлі Наталія ЗДО № 24
7.      Лаховська Світлана ЗДО № 26
8.      Ростецька Оксана ЗДО № 26
9.      Білик Наталія ЗДО № 30
10.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
11.  Біляк Ірина ЗДО № 31
12.  Матусевич Людмила ЗДО № 34
13.  Білоус Ольга ЗДО № 39
14.  Куш Світлана ЗДО № 39
15.  Микитишин Надія ЗДО № 39
16.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
17.  Ваврик Галина ТПШ № 3
18.  Венгринович Любов ТПШ № 3
19.  Винник Надія ТПШ № 3
20.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
21.  Дорош Надія ТПШ № 3
22.  Касянчук Тетяна ТПШ № 3
23.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
24.  Людкевич Ганна ТПШ № 3
25.  Нагорна Галина ТПШ № 3
26.  Радчук Анна ТПШ № 3
27.  Романюк Марія ТПШ № 3
28.  Солтис Олеся ТПШ № 3
29.  Хома Оксана ТПШ № 3
30.  Ханенко Світлана ТПШ № 5

1.1.23. Групи ФФМ_92_4 «Стрес і стресостійкість. Контроль та подолання стресу в умовах війни. Саморегуляція як чинник попередження професійних криз особистості» в обсязі 12 год:

1.Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.Греняк Наталія ЗДО № 1
3.Рудавська Галина ЗДО № 1
4.Белей Оксана ТПШ «Ерудит»
5.Дочак Оксана ТПШ «Ерудит»
6.Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.Панькевич Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.Сорочинська Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.  Фокіна Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
11.  Гурін Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.  Шимків Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
13.  Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
14.  Процишин Вікторія-Діана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
15.  Худа Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
16.  Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.  Романець Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
18.  Стечишина Ліліана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
19.  Войтко Олександра ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
20.  Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Якимів Лідія ТГ № 30
23.  Кобіль Галина КЗ ТМР СЮТ
24.  Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
25.  Гладчук Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
26.  Гнатюк Юлія ТКМЦНОІМ
27.  Несмашна Галина ТКМЦНОІМ

1.1.24. Групи ФФМ_172 «Лідерство як основа горизонтального управління. Тенденції розвитку позитивного іміджу закладу освіти» в обсязі 15 год:

1.         Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.         Греняк Наталія ЗДО № 1
3.         Січкарик Марія ЗДО № 7
4.         Ковалець Галина ЗДО № 18
5.         Кусяк Оксана ТПШ № 5
6.         Мариніна Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Галатюк Ольга Кобзарівська гімназія
8.         Озерчук Світлана Кобзарівська гімназія
9.         Гогусь Людмила ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
10.     Олійник Наталя ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.     Фреяк Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.     Вівчарик Людмила ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
13.     Бойцун Оксана ТКГ
14.     Будій Алла ТПШ № 1
15.     Волинець Ліліана ТПШ № 2
16.     Уруський Володимир ТКМЦНОІМ

1.1.25. Групи ФФМ_177 «Актуальні проблеми освітнього процесу в контексті європейського вибору України» в обсязі 4 год:

1.         Навасардян Тетяна ЗДО № 16
2.         Балук Надія ЗДО № 34
3.         Майборода Оксана ЗДО № 34
4.         Свіргун Лариса ЗДО № 34
5.         Дорош Надія ТПШ № 3
6.         Лукащук Ганна ТПШ № 3
7.         Солтис Олеся ТПШ № 3
8.         Васько Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Сабат Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Вишневська Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.     Базунова Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.     Балящук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.     Бугера Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.     Уруський Володимир ТКМЦНОІМ

1.3. Зарахувати вивчення окремих розділів освітніх програм слухачам:

1.3.1. ФФМ_150_ум «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література» в обсязі 6 год:

Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

1.3.2. ФФМ_150_м «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

Микитів Людмила ТАЛ «Генезис»

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 В.о. директора центру                                                           Андрій ВІВЧАР

 

НАКАЗ

  01.06.2023                                                                                    № 06-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у травні 2023 року та додаткове зарахування слухачів  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГ_7_1, СГ_7_2, ЗПМ_28_1, ЗП_33_1, ЗПМ_33_2, ЗПМ_37_1, ФФМ_3_3, ФФМ_109_2, ФФМ_6а, ФФМ_12_1, ФФМ_159_2, ФФМ_150_ум, ФФМ_150_зл, ФФМ_150_іноз, ФФМ_150_іст, ФФМ_150_м, ФФМ_150_інф, ФФМ_150_техн, ФФМ_150_прир, ФФМ_150_мист, ФФМ_150_фк, ФФМ_150_етк, ФФМ_150_пп, ФФМ_19_1, ФФМ_19_2, ФФ_26, ФФМ_149, ФФМ_39, ФФМ_58, ФФМ_62, ФФМ_65, ФФМ_68_1, ФФМ_106_2, ФФМ_107, ФФМ_171, ФФМ_140, ФФМ_176

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГ_7_1 «Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища навчального закладу.  Особливості навчання дітей з сімей ВПО» в обсязі 6 год:

1.      Якимович Людмила ЗДО № 5
2.      Білявець Олександра ЗДО № 17
3.      Боднарук Любов ЗДО № 17
4.      Грищенко Наталія ЗДО № 17
5.      Кубрин Уляна ЗДО № 17
6.      Рафалюк Оксана ЗДО № 17
7.      Блонарович Оксана ЗДО № 21
8.      Борейко Інна ЗДО № 21
9.      Осередчук Маряна ЗДО № 21
10.  Зух Оксана ЗДО № 22
11.  Клепач Валентина ЗДО № 22
12.  Марусин Маряна ЗДО № 22
13.  Чухарська Лілія ЗДО № 22
14.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
15.  Зелінська Леся ЗДО № 25
16.  Білик Наталія ЗДО № 30
17.  Коробчук Наталія ЗДО № 30
18.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
19.  Коваль Надія ЗДО № 34
20.  Новицька Жанна ЗДО № 34
21.  Креховець Оксана ЗДО № 36
22.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
23.  Дорош Надія ТПШ № 3
24.  Лукащук Ганна ТПШ № 3
25.  Солтис Олеся ТПШ № 3
26.  Хома Оксана ТПШ № 3
27.  Мартинюк Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного

1.1.2. Групи СГ_7_2 «Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища навчального закладу.  Особливості навчання дітей з сімей ВПО» в обсязі 6 год:

1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Чекалюк Наталя ТПШ № 2
3.         Квілінська Марія ТКГ
4.         Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
5.         Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Дубова Мирослава ТЗОШ  І-ІІІ ст.  № 4
7.         Рилова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст.  № 4
8.         Шеманська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ  ст.  № 4
9.         Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 8
13.     Максимів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
14.     Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
15.     Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
16.     Хома Олена ТЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. А. Юркевича
17.     Гусак Алла ТЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б. Лепкого
18.     Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
19.     Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
20.     Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
21.     Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького
22.     Красовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ім. Р. Муляра
23.     Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 27 ім. В. Гурняка

1.1.3. Групи ЗПМ_28_1 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.         Кокора Віра ЗДО № 2
2.         Костур Надія ЗДО № 2
3.         Кухаренко Лілія ЗДО № 2
4.         Свинтух Наталя ЗДО № 2
5.         Томінець Надія ЗДО № 2
6.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
7.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
8.         Кіт Лідія ЗДО № 6
9.         Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
10.     Куземка Анна ЗДО № 6
11.     Миколів Елеонора ЗДО № 6
12.     Сум Оксана ЗДО № 6
13.     Томінець Віра ЗДО № 6
14.     Балабан Галина ЗДО № 9
15.     Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
16.     Грищенко Наталія ЗДО № 17
17.     Бик Іванна ЗДО № 18
18.     Попович Галина ЗДО № 18
19.     Сикута Галина ЗДО № 18
20.     Таванець Олеся ЗДО № 18
21.     Максьо Галина ЗДО № 21
22.     Марак Леся ЗДО № 21
23.     Шевчук Ілена ЗДО № 21
24.     Шумбар Галина ЗДО № 21
25.     Герич Наталія ЗДО № 22
26.     Зелінська Ірина ЗДО № 22
27.     Карпів Даниїла ЗДО № 22
28.     Кучма Ольга ЗДО № 22
29.     Софіюк Надія ЗДО № 22
30.     Чорна Марія ЗДО № 22

1.1.4. Групи ЗПМ_33_1 «Сучасні освітні технології. Дизайн мислення (design thinking)» в обсязі 9 год:

1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Широка Анастасія ЗДО № 12
3.         Блонарович Оксана ЗДО № 21
4.         Борейко Інна ЗДО № 21
5.         Гуменюк Наталія ЗДО № 31
6.         Польова Софія ЗДО № 36
7.         Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.         Рибак Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.         Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
10.     Струнь Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
11.     Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.     Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.5. Групи ЗПМ_33_2 «Сучасні освітні технології. Дизайн мислення (design thinking)» в обсязі 9 год:

1.      Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
2.      Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
3.      Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.      Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Соцький Костянтин ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
14.  Діхтяр Жанна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.  Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
16.  Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.6. Групи ЗПМ_37_1  «Навчально-діяльнісні ігри як основа формування особистості школяра» в обсязі 8 год:

1.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
2.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
3.      Злочевська Ірина ЗДО № 36
4.      Борохович Світлана ЗДО № 39
5.      Кравчук Галина гпд ТПШ № 1
6.      Фармега Оксана ТПШ № 1
7.      Балик Неля ТПШ «Ерудит»
8.      Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
9.      Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
10.  Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
11.  Кутень Оксана ТУГ ім. І .Франка
12.  Хитрун Ольга ТЛ «Генезис»
13.  Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Вербицька Софія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Гунтик Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.  Романів Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.  Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.  Мацьковський Михайло ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.  Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Дудар Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Мостецька Оксана ТСЗОШ ТМР
24.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ
25.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
26.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ
27.  Підлатюк Ольга КЗ ТМР СЮТ
28.  Процик Андрій КЗ ТМР СЮТ

1.1.7. Групи ФФМ_3_3 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.      Січкарик Марія ЗДО № 7
2.      Білоус Наталія ЗДО № 9
3.      Дмитерко Галина ЗДО № 9
4.      Слонецька Світлана ЗДО№  9
5.      Заремба Юлія ЗДО № 34
6.      Захарків Марія ЗДО № 36
7.      Коверчук Любов ЗДО № 36
8.      Михальчук Ольга ЗДО № 36
9.      Польова Софія ЗДО № 36
10.  Сивак Наталія ЗДО № 36
11.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
12.  Глущук Тетяна ЗДО № 37
13.  Кухарчук Юлія ЗДО № 37
14.  Марчук Ірина ЗДО № 37
15.  Свірк Ольга ЗДО № 37
16.  Юсип’юк Людмила ЗДО № 37
17.  Борохович Світлана ЗДО № 39
18.  Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
19.  Дзюба Марія ЗДО № 39
20.  Кучер Оксана ЗДО № 39
21.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
22.  Степанець Людмила ЗДО № 39
23.  Брянка Галина ТПШ № 5
24.  Дудар Мирослава ТПШ № 5
25.  Кучма Тетяна ТПШ № 5
26.  Лебедович Тетяна ТПШ № 5
27.  Маньковська Надія ТПШ № 5
28.  Сковронська Галина ТПШ № 5
29.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.8. Групи ФФМ_109_2 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Гащак Галина ЗДО № 21
2.      Данелюк Наталія ЗДО № 21
3.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
4.      Йосик Олена ЗДО № 21
5.      Качунь Наталія ЗДО № 21
6.      Кобіль Оксана ЗДО № 21
7.      Лемішка Світлана ЗДО № 21
8.      Лучка Ольга ЗДО № 21
9.      Пасічник Маряна ЗДО № 21
10.  Середа Наталія ЗДО № 21
11.  Хромова Світлана ЗДО № 21
12.  Вачута Ірина ЗДО № 22
13.  Вербіцька Надія ЗДО № 25
14.  Зелінська Леся ЗДО № 25
15.  Михальська Лариса ЗДО № 25
16.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
17.  Шкоропар Марія ЗДО № 26
18.  Рибчинська Лариса ЗДО № 27
19.  Баран Юлія ЗДО № 30
20.  Бінявська Світлана ЗДО № 30
21.  Павловська Тереса ЗДО № 30
22.  Дідич Любов ЗДО № 31
23.  Корнійчук Лілія ЗДО № 31
24.  Масна Світлана ЗДО № 31
25.  Дукельська Ірина ЗДО № 32
26.  Паньків Наталія ЗДО № 32
27.  Скакун Іванна ЗДО № 32
28.  Теренюк Оксана ЗДО № 32

1.1.9. Групи ФФМ_6а «Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2» в обсязі  8 год:

1.            Крупа Марія ТПШ № 3
2.            Лучин Стефанія ТПШ № 3
3.            Стельмащук Марія гпд ТПШ № 3
4.            Лебедович Тетяна ТПШ № 5
5.            Бабій Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.            Тимчак Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.            Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.            Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.            Зарубінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.        Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.        Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.        Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.        Фанга Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.        Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.        Табака Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.        Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.        Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.        Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.        Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.        Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.        Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.        Дардан Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.        Демків Лідія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.        Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
25.        Медюх Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
26.        Митохір Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.        Пех Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.        Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.        Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.        Коновал Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.        Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.        Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.        Нагорна Іванна ТГ № 30
34.        Яриш Тетяна ТГ № 30
35.        Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
36.        Редчук Тетяна Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
37.        Чопик Ірина Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
38.         Жигайло Оксана ТКГ

1.1.10. Групи ФФМ_12_1 «LEGO-технології в освітньому процесі» в обсязі 7 год:

1.            Холява Марія ЗДО № 6
2.            Гончарук Мирослава ЗДО № 9
3.            Дмитерко Галина ЗДО № 9
4.            Білявець Олександра ЗДО № 17
5.            Богайчук Ірина ЗДО № 17
6.            Боднарук Любов ЗДО № 17
7.            Кубрин Уляна ЗДО № 17
8.            Лучка Ольга ЗДО № 21
9.            Юрійчук Оксана ЗДО № 22
10.        Каптій Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.        Куца Леся ТСЗОШ ТМР
12.        Грабець Андрій КЗ ТМР СЮТ
13.        Гребень Людмила КЗ ТМР СЮТ
14.        Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.        Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.        Грицина Мар’яна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука

1.1.11. Групи ФФМ_159_2 «Розвиток компетентностей учителів початкових класів  до упровадження науково-педагогічним проєкту «Інтелект України»» в обсязі 15 год:

1.      Вишневська Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Сапужак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Буртник Тамара ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.      Вишньовська  Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.      Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.      Тимочко Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.      Краснюкова Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Цуп Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Барищук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.  Василько Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
13.  Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
14.  Зарубінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
15.  Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.  Шевченко  Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.  Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Рибак Галина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
19.  Данилишин Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.  Дзіковська Іванна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.  Жеворонко Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.  Луб’янецька Анна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.  Пензей Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
24.  Скорохід Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
25.  Стрихар Мирослава ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
26.  Шевчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
27.  Ковальська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
28.  Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.  Попко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Філоненко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18

1.1.12. Групи ФФМ_150_ум «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література» в обсязі 6 год:

1.       Нікуліна Вікторія ТУГ ім. І .Франка
2.       Генкул Леся ТКГ
3.       Заруба Василина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Кольба Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Лотоцька Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
9.       Копитко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.   Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.   Смакоуз Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.   Скляренко Катерина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.   Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
14.   Василенко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15.   Дідук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.   Качанова Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
17.   Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.   Злепко Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Білик Ольга Плотичанська ЗОШ Тернопільського району

1.1.13. Групи ФФМ_150_зл «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Зарубіжна література» в обсязі 6 год:

1.       Борщук Людмила ТУГ ім. І .Франка
2.       Філіповська Леся ТТЛ
3.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Кінах Ольгп ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.       Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.       Пасєка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.       Цар Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.       Булигіна Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Мелимука Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Білик (Довга) Ольга Плотичанська ЗОШ Тернопільського району
11.   Поточняк Оксана Васильковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району

1.1.14. Групи ФФМ_150_іноз «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Іноземні мови» в обсязі 6 год:

1.       Лазарук Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
2.       Лапчук Інна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.       Пронкевич Мар’яна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.       Хміляр Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Антонюк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Купецька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Сагайдак Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Гарбузяк Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.   Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.   Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Перейма Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.   Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.   Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
21.   Сірачук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
22.   Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.   Крива Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.   Ожогань Уляна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.   Ткачук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.   Метенгер Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.   Баліцька Залецька Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
28.   Привроцька Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.   Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.   Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
31.   Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.   Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.   Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
34.   Маркович Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.1.15. Групи ФФМ_150_м «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Доскоч Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.       Кулешко Віталій ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.       Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.       Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
6.       Фарина Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.       Коваль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
8.       Островська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
9.       Сарахман Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Батюк Олег ТУГ ім. І .Франка
11.   Кумановська Наталія ТУГ ім. І .Франка
12.   Стецик Галина ТУГ ім. І .Франка
13.   Стецик Оксана ТУГ ім. І .Франка

1.1.16. Групи ФФМ_150_іст «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Човник Ярослав ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.       Вовк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
3.       Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
4.       Кудасова Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.       Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.       Господарик Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка

1.1.17. Групи ФФМ_150_прир «НУШ. 5-6 класи. Освітні галузі природнича, соціальна та здоров’язбережувальна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. «Пізнаємо природу», «Здоров’я. Безпека та добробут» в обсязі 6 год:

1.       Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»
2.       Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.       Радкевич Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Моліцька Алла ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Яцишин Михайло ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Бенч Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Дацик Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
10.   Тарасова Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
11.   Шевчук Ярослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.   Коханівська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.   Ратинська Ліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
14.   Дзіковська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.   Олійник Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.   Заброцький Руслан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.   Кільчицький Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.   Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.   Олендер Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.   Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.   Макар Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
22.   Свірська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
23.   Сторож Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
24.   Бондар Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.   Москаленко Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.   Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.   Нірода Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.   Папірянська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.   Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.   Ворощук Наталія ТГ № 30
31.   Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
32.   Шенюк Тетяна ТУГ ім. І .Франка
33.   Сопівник Галина ТУГ ім. І .Франка
34.   Кубішин Катерина Самолусківська гімназія Гусятинської територіальної громади Чортківського району

1.1.18. Групи ФФМ_150_техн  «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь технологічна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.         Драч галина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
2.         Починок Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.         Єпіфанов Антон ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.         Секета Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
5.         Видойник Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
6.         Івасів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
7.         Крицька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
8.         Шинкарук Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.         Роган Марія Кобзарівська гімназія
10.     Кутікіна Надія ТСЗОШ ТМР
11.     Лісовська Світлана ТСЗОШ ТМР

1.1.19. Групи ФФМ_150_інф  «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь інформативна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.       Васильчук Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.       Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.       Цимбала Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.       Була Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.       Федус Віталій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.       Волянська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.       Михайлишин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.       Муринська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.       Карась Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Кулешко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Ворощук Наталія ТГ № 30
12.     Гірняк Наталія ТКГ
13.     Товарницька Марія ТУГ ім. І .Франка

1.1.20. Групи ФФМ_150_мист «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.      Михалевич Галина ТУГ ім. І .Франка
2.      Береза Ольга ТКГ
3.      Липка Ростислав Гімназія «Гармонія»
4.      Боднарчук Мирослава ТТЛ
5.      Атаманчук Лілія ТАЛ «Генезис»
6.      Єрмолаєва Ганна ТАЛ «Генезис»
7.      Астраханцева Марія ТНВК ШПЛ № 2
8.      Червінська Вікторія ТНВК ШПЛ № 2
9.      Махно Анелія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.  Чех Зоряна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Горбач Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Ступінська Руслана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.  Пюрко Уляна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.  Осіпова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.  Шородок Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.  Курило Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.  Шафранський Віктор ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.  Зелінська Тамара ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
20.  Тарасова Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
21.  Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
22.  Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.  Мартинюк Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.  Казмірук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
25.  Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
26.  Бачинська Лідія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.  Волянська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.  Гульовська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
29.  Дуда Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.  Качан Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.  Коваль Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
32.  Суха Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
33.  Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Крих Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Синовець (Швець) Римма ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.  Герасимчук Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
38.  Пілюкова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
39.  Спольська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
40.  Арабська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
41.  Калушка Неллі ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
42.  Бойко Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
43.  Грищишин Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
44.  Храпа Надія ТГ № 30
45.  Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
46.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.21. Групи ФФМ_150_фк «НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь фізична культура:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.        Грицьків Андрій ТУГ ім. І .Франка
2.        Олексієнко Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.        Горин Олег ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.        Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.        Цебринський Олег ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.        Мотринчук Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.        Біломар Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.        Гаврилюк Роман ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.        Петелін Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.    Шихненко Наталіі ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.    Ясюченя Володимир ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.22. Групи ФФМ_150_пп «Особливості діяльності психологічної служби закладу освіти в умовах НУШ» в обсязі 8 год:

1.        Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.        Днись Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.        Гаврилюк Тетяна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
4.        Ільющенкова Анна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.        Топоренко Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.        Сушко Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
7.        Шевчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
8.        Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
9.        Банах Світлана Гімназія «Гармонія»

1.1.23. Групи ФФМ_19_1 «Методика написання есе. Мотиваційний лист» в обсязі 10 год:

1.       Назар Інна ЗДО № 9
2.       Нікуліна Вікторія ТУГ ім. І .Франка
3.       Нова Марія ТУГ ім. І .Франка
4.       Галенда Галина ТЛ «Генезис»
5.       Простакова Наталія ТЛ «Генезис»
6.       Журба Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.       Гуменюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Анцібор Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Гонташ Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.   Кольба Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.   Холодняк Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.   Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.   Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Бараннікова Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
18.   Бойчук Віра ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
19.   Живчак Іванна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
20.   Огороднік Руслана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
21.   Глотова Катерина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
22.   Лучко Олександра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
23.   Човніцька Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
24.   Южин Наталія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
25.   Антонів Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.   Басіста Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
27.   Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
28.   Кадило Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
29.   Щербата Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
30.   Демида Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
31.   Дика Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
32.   Кавецька Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
33.   Луценко Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
34.   Марчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
35.   Матуш Рома ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
36.   Перейма Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
37.   Ситар Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
38.   Тимофієнко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
39.   Лилик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
40.   Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
41.   Юрин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
42.   Яськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
43.   Заєць Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
44.   Пахольчишин Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
45.   Синьовська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького

1.1.24. Групи ФФМ_19_2 «Методика написання есе. Мотиваційний лист» в обсязі 10 год:

1.      Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Залецька (Баліцька) Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
8.      Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
11.  Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Желізко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Забазнова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
14.  Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
15.  Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.  Кубішин Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.  Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.  Поврозник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.  Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.  Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.  Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Бей Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Бережинська Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Іваник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.  Іордан Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
29.  Кобилянська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
30.  Ножак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
31.  Мельничук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
32.  Бурич Марія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
33.  Мельничук Лілія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
34.  Божаківська Мирослава Гімназія «Гармонія»
35.  Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
36.  Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
37.  Пискливець Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
38.  Ухач Леся Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.25. Групи ФФ_26 «Оптимізація процесу навчання іноземних мов» в обсязі 12 год:

1.        Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
2.      Будій Алла ТПШ № 1
3.      Мурій Оксана ТПШ № 2
4.      Нукало Олена ТПШ «Ерудит»
5.      Лесишин Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Романів Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Якушевич Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Соколовський Володимир ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Саган Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
10.  Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
11.  Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
12.  Запорожець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
13.  Олійник Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.  Піцун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
15.  Швалюк Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
16.  Деревінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Журба Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Лукіянчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Малко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Кузь Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Романюк Нінель ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Герман Ольга ТГ № 30

1.1.26. Групи ФФМ_149 «Історичне краєзнавство у викладанні шкільних курсів історії України та географії» в обсязі 12 год:

1.       Лихачинська Іванна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
2.       Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
3.       Кузь Віта ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Качунь Микола ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
5.       Царик Леся ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
6.       Лесечко Юрій ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
7.       Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
8.       Данилів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
9.       Осов’як Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
10.   Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.   Лесечко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.   Ботярко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
13.   Котова Вікторія ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Карпунь Наталія ТГ № 30
15.   Кудласевич Наталія Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
16.   Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.27. Групи ФФМ_39 «Особливості реалізації навчальних проектів та досліджень  як ключових технологій формування життєвих компетентностей учнів» в обсязі 10 год:

1.            Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
2.            Козбур Анастасія ТЛ «Генезис»
3.            Іщенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.            Мельник Соломія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.            Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.            Сорока Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.            Саламандра Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
8.            Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.            Бондар Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.        Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.        Дем’янчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.        Проців Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.        Дячинська Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.        Карпунь Наталія ТГ № 30
15.        Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
16.        Озерчук Микола Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.28. Групи ФФМ_58 «Ландшафтний дизайн» в обсязі 11 год:

1.      Дівик Лідія ЗДО № 11
2.      Золотник Зеновія ЗДО № 11
3.      Куріца Оксана ЗДО № 11
4.      Ткач Оксана ЗДО № 11
5.      Сенчишин Оксана ЗДО № 29
6.      Матусевич Людмила ЗДО № 34
7.      Хома Оксана ТПШ № 3
8.      Брянка Галина ТПШ № 5
9.      Саловська Ольга ТПШ № 5
10.  Мороз Тетяна ТТЛ
11.  Лабяк Ігор ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
12.  Новосад Руслан ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.  Бацула Наталія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
14.  Лисюк Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
15.  Музика Ліляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.  Романюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
17.  Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.  Ярмакова Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Балюк Оксана ТГ № 30
20.  Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
21.  Кравчук Володимир ТСЗОШ ТМР

1.1.29. Групи ФФМ_62 «Майстер-клас: Бісероплетіння» в обсязі 6 год:

1.      Дівик Лідія ЗДО № 39
2.      Куріца Оксана ЗДО № 11
3.      Ткач Оксана ЗДО № 11
4.      Бабій Катерина ЗДО № 20
5.      Лучка Ольга ЗДО № 21
6.      Софіюк Надія ЗДО № 22
7.      Хребетко Катерина ЗДО № 22
8.      Юрійчук Оксана ЗДО № 22
9.      Лиса Оксана ЗДО № 31
10.  Тарас Світлана ЗДО № 31
11.  Свізінська Людмила ТПШ № 3
12.  Кім Світлана ТПШ № 5
13.  Бренчукова Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
14.  Романишин Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
15.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
17.  Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Кулеша Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого

1.1.30. Групи ФФМ_65 «Майстер-клас: Виготовлення виробів зі шкіри в етнічному стилі» в обсязі 6 год:

1.            Широка Анастасія ЗДО № 12
2.            Найдущак Галина ЗДО № 19
3.            Краківська Ірина ЗДО № 19
4.            Дівик Лідія ЗДО № 39
5.            Тригук Тарас ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.            Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.            Плисюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.            Скібньовська Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.            Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
10.        Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
11.        Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
12.        Квасна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.        Кушнір Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.        Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.     Солан-Осьмак Ірина Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації

1.1.31. Групи ФФМ_68_1 «Майстер-клас: Ліплення» в обсязі 6 год:

1.            Кравчук Світлана ЗДО № 2
2.            Кухаренко Лілія ЗДО № 2
3.            Мисько Галина ЗДО № 2
4.            Радняна Лариса ЗДО № 2
5.            Свинтух Наталя ЗДО № 2
6.            Стадник Ірина ЗДО № 2
7.            Федчук Тетяна ЗДО № 2
8.            Гончарук Мирослава ЗДО № 9
9.            Гурська Оксана ЗДО № 9
10.        Йосик Олена ЗДО № 21
11.        Кобіль Оксана ЗДО № 21
12.        Лемішка Світлана ЗДО № 21
13.        Пасічник Маряна ЗДО № 21
14.        Боднарук Оксана ЗДО № 22
15.        Онищук Наталія ЗДО № 22
16.        Боярська Анжеліка ЗДО № 25
17.        Прошкіна Любов ЗДО № 25
18.        Цьомик Галина ЗДО № 25
19.        Іщук Ольга ЗДО № 31
20.        Тарас Світлана ЗДО № 31
21.     Солан-Осьмак Ірина Тернопільський обласний центр комплексної реабілітації

1.1.32. Групи ФФМ_106_2 «Попередження насилля та жорстокого поводження з дітьми» в обсязі 12 год:

1.      Золотник Зеновія ЗДО № 11
2.      Куріца Оксана ЗДО № 11
3.      Ткач Оксана ЗДО № 11
4.      Зелінська Ірина ЗДО № 22
5.      Кучма Ольга ЗДО № 22
6.      Чорна Марія ЗДО № 22
7.      Жеребна Юлія ЗДО № 24
8.      Книш Лариса ЗДО № 24
9.      Колодій Людмила ЗДО № 24
10.  Машталір Валентина ЗДО № 24
11.  Середняк Світлана ЗДО № 24
12.  Стецок Ангеліна ЗДО № 24
13.  Хмирова Тетяна ЗДО № 24
14.  Шамлі Наталія ЗДО № 24
15.  Михзальська Лариса ЗДО № 25
16.  Шафранська Тетяна ЗДО № 33
17.  Білоус Ольга ЗДО № 39
18.  Волянська Людмила ЗДО № 39
19.  Курушин Наталія ЗДО № 39
20.  Кучер Оксана ЗДО № 39
21.  Куш Світлана ЗДО № 39
22.  Микитишин Надія ЗДО № 39
23.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
24.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
25.  Гринів Галина ТПШ № 3
26.  Касянчук Тетяна ТПШ № 3
27.  Нагорна Галина ТПШ № 3
28.  Горун Таїсія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
29.  Слободянюк Данута ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
30.  Когут Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
31.  Сушко Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.  Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
33.  Гнатюк Юлія ТКМЦНОІМ

1.1.33. Групи ФФМ_107 «Розв’язання шкільних конфліктів шляхом конструктивного діалогу та відновних практик» в обсязі 8 год:

1.            Гурська Оксана ЗДО № 9
2.            Герасименко Любомира ЗДО № 13
3.            Лучко Марія ЗДО № 13
4.            Меленчук Галина ЗДО № 13
5.            Прохира Ганна ЗДО № 13
6.            Сисак Марія ЗДО № 13
7.              Борис Оксана ТПШ № 1
8.            Нагорна Галина ТПШ № 3
9.            Шевчук Олена ТПШ № 3
10.        Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
11.        Гавришко Ірина ТУГ ім. І .Франка
12.        Танасів Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 10
13.        Горун Таїсія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
14.        Сікірка Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
15.        Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.        Татарин Надія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 19
17.        Марич Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.        Сушко Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.        Мороз Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23

1.1.34. Групи ФФМ_171 «Множинний інтелект. Як розвинути? (за Говардом Гарднером)» в обсязі 6 год:

1.       Назар Інна ЗДО № 9
2.       Антошків Оксана ЗДО № 18
3.       Балук Надія ЗДО № 34
4.       Коваль Надія ЗДО № 34
5.       Свіргун Лариса ЗДО № 34
6.          Борис Оксана ТПШ № 1
7.       Балик Неля ТПШ «Ерудит»
8.       Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
9.       Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
10.   Гриненко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.   Данилків Тетяна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.   Добротюк (Когут) Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.   Кашуба Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
14.   Лужна Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.   Сагайдак Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.   Ступінська Руслана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
17.   Бей Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. №  8
18.   Крих Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. №  8
19.   Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.   Мельник Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.   Дмитришин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.   Шевчук Світлана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 22
23.   Мороз Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
24.   Пасіка Наталія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
25.   Стечишина Ліліана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
26.   Діордіца Лілія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 24
27.   Майор Людмила ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
28.   Федак Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.   Комендацький Станіслав КЗ ТМР СЮТ
30.   Крижанівський Михайло КЗ ТМР СЮТ
31.   Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
32.   Луцик Андрій КЗ ТМР СЮТ
33.   Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
34.   Рябуш Анатолій КЗ ТМР СЮТ
35.   Чубатий Андрій КЗ ТМР СЮТ
36.   Ширан Олена КЗ ТМР СЮТ
37.   Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ
38.   Гузик Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.35. Групи ФФМ_140 «Академічна доброчесність як дієвий інструмент забезпечення якості освіти у загальноосвітніх навчальних закладах. Прозора та відкрита інформаційна політика закладу освіти як один з ефективних механізмів освітнього менеджменту. Управлінські аспекти здійснення дієвого та відкритого громадянського нагляду (контролю) за діяльністю закладу освіти» в обсязі 16 год:

1.         Байдак Людмила ЗДО № 10
2.         Велюш Світлана ЗДО № 10
3.         Горблянська Марія ЗДО № 10
4.         Довгаль Наталія ЗДО № 10
5.         Зінько Ганна ЗДО № 10
6.         Слабаш Інна ЗДО № 10
7.         Тивонюк Марина ЗДО № 10
8.         Тріска Наталія ЗДО № 10
9.         Штогрин Алла ЗДО № 10
10.     Більчук Людмила ТТЛ
11.     Дроб Лілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.     Митулинська Олена КЗ ТМР СЮТ
13.     Юськів Оксана КЗ ТМР СЮТ

1.1.36. Групи ФФМ_176 «Інноваційний освітній менеджмент як провідний напрям професійної діяльності керівника закладу загальної середньої освіти» в обсязі 15 год:

1.         Будій Алла ТПШ № 1
2.         Кусяк Оксана ТПШ № 5
3.         Палига Оксана ТПШ «Ерудит»
4.         Марусина Юлія ТТЛ
5.         Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Гуцал Марія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
8.         Козбур Руслана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
9.         Ярмолик Оксана ТГ № 30

1.3. Зарахувати вивчення окремих розділів освітніх програм слухачам:

1.3.1. ФФМ_150_етк «НУШ. 5-6 класи. Курси морально-етичного спрямування. Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми» в обсязі 6 год:

1.        Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.        Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.        Фімляр Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Зарахувати додатково у навчальні групи курсів підвищення кваліфікації при ТКМЦНОІМ педагогічних працівників:

Програма «Соціогуманітарні аспекти професійного розвитку

педагогічних працівників»

№ пп Розділ освітньої програми Викладач Години
11. Школа безпеки. Безпека здоров’я Козловська Лариса Петрівна 10
Шифр групи Термін навчання Форма навчання
Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
СГ_11_4 жовтень дистанційна
Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18

Програма «Науково-методичні підходи до удосконалення освітнього процесу»

№ пп Розділи освітньої програми Викладач Години
150. НУШ. 6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Географія Козловська Лариса Петрівна

Остапюк Галина Євгенівна

6
ФФМ_150гф червень дистанційна
1.       Романишин Ольга ТКГ
2.       Бай Оксана ТУГ ім. І .Франка
3.       Шенюк Тетяна ТУГ ім. І .Франка
4.       Легка Оксана ТАЛ «Генезис»
5.       Владика Сюзання ТНВК ШПЛ № 2
6.       Корнійчук Оксана ТНВК ШПЛ № 2
7.       Максимюк Марія ТНВК ШПЛ № 2
8.       Ромасишин Галина ТНВК ШПЛ № 2
9.       Бердей Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.   Радкевич Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.   Добротюк (Когут) Марія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.   Лукашова Валентина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.   Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 8
14.   Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 8
15.   Водовіз Ольга ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.   Дроб Лілія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.   Гладка Валерія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.   Купчак Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.   Микитюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
20.   Осадчук Леся ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
21.   Дідич Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
22.   Дубенська Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
23.   Прут Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
24.   Остап’юк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
25.   Чотарі Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.   Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
27.   Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 19
28.   Насипана Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
29.   Самагала Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
30.   Данилів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 22
31.   Личук Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 22
32.   Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.   Меленчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.   № 24
34.   Погубило Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
35.   Ботярко Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 28
36.   Кульбаба Аліна ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.   Швець Євдоків ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.   Базан Ольга Кобзарівська гімназія
39.   Градова Лілія Кобзарівська гімназія
40.   Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
41.   Різник Ольга Чернихівська  ЗОШ І-ІІІ ст.
42.   Вибирана Богдана Самолусківська гімназія Гусятинської територіальної громади Чортківського району
 13. Інноваційні форми роботи вихователя ГПД як засіб формування ключових компетентностей та наскрізних вмінь Шевченко Наталія Теодорівна 5
ФФМ_13 жовтень дистанційна
Табас Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
Урбанська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
Чепіль Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
43. Екологічний аспект в освітньому процесі Биць Тетяна Володимирівна 10
ФФМ-43 листопад змішана
Будівська Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
87. Основи методичної, технічної і функціональної підготовки сучасного вчителя фізичної культури Куратор – Климчук Борис Володимирович 30
ФФМ_87 червень дистанційна
Липка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
139. Удосконалення ключових компетентностей учителів етики та християнської етики Самолюк Ганна Степанівна 16
ФФМ_139 вересень дистанційна
Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
178. Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей у воєнний та післявоєнний час Несмашна Галина Євгенівна 20
ФФМ_178_1 Ранок

Вересень-жовтень

дистанційна
1.          Костур Надія ЗДО № 2
2.          Кухаренко Лілія ЗДО № 2
3.          Свинтух Наталя ЗДО № 2
4.          Багрій Галина ЗДО № 7
5.          Лесик Любов ЗДО № 14
6.          Луців Олена ЗДО № 14
7.          Максимів Лідія ЗДО № 14
8.          Оначишич Світлана ЗДО № 14
9.          Пастух Оксана ЗДО № 14
10.      Ромасишин Олена ЗДО № 14
11.      Салевич Галина ЗДО № 14
12.      Сторожишин Оксана ЗДО № 14
13.      Цебринська Ірина ЗДО № 14
14.      Цьопик Ірина ЗДО № 14
15.      Шамлі Неля ЗДО № 14
16.      Яхван Оксана ЗДО № 14
17.      Ящук Наталя ЗДО № 14
18.      Максимлюк Марія ЗДО № 14
19.      Василина Марія ЗДО № 16
20.      Гріх Ганна ЗДО № 16
21.      Зварич Христина ЗДО № 16
22.      Лотоцька Олександра ЗДО № 16
23.      Навасардян Тетяна ЗДО № 16
24.      Романюк Алла ЗДО № 16
25.      Потерайко Галина ЗДО № 16
26.      Боднарук Оксана ЗДО № 22
27.      Борщук Марія ЗДО № 22
28.      Вачута Ірина ЗДО № 22
29.      Зелінська Ірина ЗДО № 22
30.      Малищук Марія ЗДО № 22
31.      Петрук Юлія ЗДО № 22
32.      Софіюк Надія ЗДО № 22
33.      Чорна Марія ЗДО № 22
34.      Чубак Галина ЗДО № 22
35.      Юрійчук Оксана ЗДО № 22
36.      Ватралик Вікторія ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
37.      Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
38.      Михайлюк Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
39.      Голодрига Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
ФФМ_178_2 Вересень-жовтень дистанційна
1.         Греняк Наталія ЗДО № 1
2.         Величко Валентина ЗДО № 14
3.         Вишньовська Марія ЗДО № 14
4.         Гнатів Наталія ЗДО № 14
5.         Гурська Світлана ЗДО № 14
6.         Дудар Лілія ЗДО № 14
7.         Івашків Наталя ЗДО № 14
8.         Ковальчук Олександра ЗДО № 14
9.         Кошло Наталія ЗДО № 14
10.     Мохорук Орися ЗДО № 14
11.     Шевчук Олена ТПШ № 3
12.     Нетребська Вікторія ТПШ № 3
13.     Ваврик Галина ТПШ № 3
14.     Дяківська Галина ТПШ № 3
15.     Чорнописький Сергій ТТЛ
16.     Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.     Стасишен Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.     Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.     Дурай Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.     Кадуліна Інна ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
21.     Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.     Масло Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
23.     Ситар Яніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.     Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.     Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
26.     Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 11
27.     Іванюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.     Безух Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
29.     Бугель Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
30.     Веселовська Зінаїда ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
31.     Гурська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
32.     Когут Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
33.     Лабінська Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
34.     Мудеревич Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
35.     Пилипчук Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
36.     Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
37.     Свергун Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
38.     Секета Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
39.     Схаб Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
40.     Татарин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
41.     Трач Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
42.     Фірман Богдана ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
43.     Чикенда Надія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18
44.     Костів Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
45.     Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст. № 24
46.     Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
47.     Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
48.     Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
179. Психоемоційна підтримка для працівників освіти та спеціалістів, які працюють з дітьми в умовах війни Несмашна Галина Євгенівна 12
ФФМ_179_1 Листопад ранок дистанційна
1.      Греняк Наталія ЗДО № 1
2.      Боднарчук Жанна ЗДО № 1
3.      Висоцька Надія ЗДО № 2
4.      Залеська Галина ЗДО № 2
5.      Костур Надія ЗДО № 2
6.      Кухаренко Лілія ЗДО № 2
7.      Подоляк Тетяна ЗДО № 2
8.      Свинтух Наталя ЗДО № 2
9.      Томінець Надія ЗДО № 2
10.  Багрій Галина ЗДО № 7
11.  Величко Валентина ЗДО № 14
12.  Вишньовська Марія ЗДО № 14
13.  Гнатів Наталія ЗДО № 14
14.  Гурська Світлана ЗДО № 14
15.  Дудар Ліля ЗДО № 14
16.  Ковальчук Олександра ЗДО № 14
17.  Кошло Наталія ЗДО № 14
18.  Лесик Любов ЗДО № 14
19.  Луців Олена ЗДО № 14
20.  Максимів Лідія ЗДО № 14
21.  Мохорук Орися ЗДО № 14
22.  Оначишич Світлана ЗДО № 14
23.  Пастух Оксана ЗДО № 14
24.  Ромасишин Олена ЗДО № 14
25.  Салевич Галина ЗДО № 14
26.  Сторожишин Оксана ЗДО № 14
27.  Цебринська Ірина ЗДО № 14
28.  Цьопик Ірина ЗДО № 14
29.  Шамлі Неля ЗДО № 14
30.  Яхван Оксана ЗДО № 14
31.  Ящук Наталя ЗДО № 14
32.  Максимлюк Марія ЗДО № 14
33.  Боднарук Оксана ЗДО № 22
34.  Борщук Марія ЗДО № 22
35.  Вачута Ірина ЗДО № 22
36.  Зелінська Ірина ЗДО № 22
37.  Малищук Марія ЗДО № 22
38.  Петрук Юлія ЗДО № 22
39.  Софіюк Надія ЗДО № 22
40.  Чорна Марія ЗДО № 22
41.  Чубак Галина ЗДО № 22
42.  Юрійчук Оксана ЗДО № 22
ФФМ_179_2_ Листопад дистанційна
1.      Козбур Галина ТТЛ
2.      Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.      Стасишен Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Головацький Богдан ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Крамар Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Масло Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Ситар Яніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.      Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.  Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
11.  Горбачук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
12.  Дмитрусь Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Дулиш Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Заяць Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Климюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Конвай Любомир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.  Коцюбинська Сільвія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
18.  Мельник Руслан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.  Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.  Романець Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Сташків Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Шкіра Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
24.  Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Іванова Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Кулик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Мартиш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Назар Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.  Оберванюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.  Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.  Перчик Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.  Поліщук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.  Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
180. Формування в учнів компетентностей про енергоефективність та енергозбереження як запоруку енергетичної незалежності України Кульчицький Віктор Іванович 13
ФФМ_180 жовтень дистанційна
1.      Греняк Наталія ЗДО № 1
2.      Величко Валентина ЗДО № 14
3.      Вишньовська Марія ЗДО № 14
4.      Гнатів Наталія ЗДО № 14
5.      Гурська Світлана ЗДО № 14
6.      Івашків Наталя ЗДО № 14
7.      Ковальчук Олександра ЗДО № 14
8.      Кошло Наталія ЗДО № 14
9.      Максимів Лідія ЗДО № 14
10.  Мохорук Орися ЗДО № 14
11.  Оначишич Світлана ЗДО № 14
12.  Ромасишин Олена ЗДО № 14
13.  Салевич Галина ЗДО № 14
14.  Сторожишин Оксана ЗДО № 14
15.  Цебринська Ірина ЗДО № 14
16.  Цьопик Ірина ЗДО № 14
17.  Яхван Оксана ЗДО № 14
18.  Ящук Наталя ЗДО № 14
19.  Максимлюк Марія ЗДО № 14
20.  Боднарук Оксана ЗДО № 22
21.  Зелінська Ірина ЗДО № 22
22.  Малищук Марія ЗДО № 22
23.  Софіюк Надія ЗДО № 22
24.  Чорна Марія ЗДО № 22
25.  Чубак Галина ЗДО № 22
26.  Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.  Проць Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.  Стасишен Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.  Кравчишин Анатолій ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
30.  Масло Оксана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
31.  Ситар Яніна ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
32.  Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
33.  Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
34.  Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст. № 18

3. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 В.о. директора центру                                                           Андрій ВІВЧАР

 

НАКАЗ

  04.05.2023                                                                                    № 05-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у квітні 2023 року та додаткове зарахування слухачів  

            У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГ_1_3, СГ_2_2, СГ_6_1, СГ_8, СГ_14_2, ЗПМ_8_1, ЗП_13, ЗПМ_15_1, ЗПМ_15_2, ЗПМ_28_2, ЗПМ_32, ФФМ_3_1, ФФМ_109_1, ФФМ_6, ФФМ_159_3, ФФМ_160_1, ФФ_16, ФФМ_72_1, ФФМ_67_1, ФФ_97, ФФМ_106_1, ФФМ_123, ФФ_134, ФФМ_174, надходженням додаткових заявок на підвищення кваліфікації педагогічних працівників

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГ_1_3 «Сучасні підходи до навчання в Новій українській школі» в обсязі 8 год:

1.      Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
2.      Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
3.      Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
4.      Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
5.      Осадчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
6.      Філик Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
7.      Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
8.      Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
9.      Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.  Зьомко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Кузів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Лехман Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Новицька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Шкільняк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Павловська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
17.  Стрільчук Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.  Буяк Олена ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.  Гудз Марія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.  Гусак Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.  Писуляк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.  Попович Анастасія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
23.  Яшкін Руслана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
24.  Королюк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
25.  Стецюк Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
26.  Вихованець Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.  Головіна Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.  Гонта Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.  Зембик Василь ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.  Луцик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.  Смольська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.  Шпитко Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.  Щур Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.  Яворська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.2. Групи СГ_2_2 «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища. Розбудова безпечного особистісно орієнтованого освітнього середовища як одна з важливих складових сучасного закладу освіти» в обсязі 12 год:

1.      Остапенко Світлана ТКГ
2.      Рейтор Мирослава ТКГ
3.      Козбур Галина ТТЛ
4.      Яцина Володимир ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.      Думанська Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.      Базюк Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Літинська Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Мусієнко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.  Тригук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.  Балакер Євгенія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Галабіцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Мачтієва Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Сніжок Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Хоростковська Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Чорна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.  Різник Ольга Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
23.  Куца Леся ТСЗОШ ТМР
24.  Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
25.  Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
26.  Геник Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
27.  Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
28.  Семенів Олександр ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
29.  Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
30.  Єпіфанов Антон ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

1.1.3. Групи СГ_6_1 «Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра» в обсязі 12 год:

1.      Балабан Галина ЗДО № 9
2.      Ракоча Наталія ЗДО № 9
3.      Ільчишин Марія ЗДО № 21
4.      Ковальчик Вікторія ЗДО № 21
5.      Максьо Галина ЗДО № 21
6.      Середа Наталія ЗДО № 21
7.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
8.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
9.      Зелінська Леся ЗДО № 25
10.  Михальська Лариса ЗДО № 25
11.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
12.  Цьомик Галина ЗДО № 25
13.  Сенчишин Оксана ЗДО № 29
14.  Скакун Іванна ЗДО № 32
15.  Борохович Світлана ЗДО № 39
16.  Герус Марія ТПШ «Ерудит»
17.  Гуменна Тетяна ТПШ «Ерудит»
18.  Зарічна Раїса ТПШ «Ерудит»
19.  Рябуш Тамара ТПШ «Ерудит»
20.  Колодницька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
21.  Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.  Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.  Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24

1.1.4. Групи СГ_8 «Моделювання позитивно розвиткового середовища навчального закладу. Створення розвивального середовища для обдарованих учнів в умовах академічного ліцею» в обсязі 12 год:

1.          Дубчак Наталія ЗДО № 1
2.          Данилюк Русана ЗДО № 1
3.          Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.          Іщук Галина ЗДО № 1
5.          Лотоцька Маряна ЗДО № 1
6.          Олійник Ірина ЗДО № 1
7.          Терлюк Галина ЗДО № 1
8.          Хлистова Ольга ЗДО № 1
9.          Черватюк Галина ЗДО № 1
10.      Кавецька Надія ЗДО № 19
11.      Воляник Оксана ЗДО № 20
12.      Джус Леся ЗДО № 20
13.      Максьо Галина ЗДО № 21
14.      Шевчук Ілена ЗДО № 21
15.      Зух Оксана ЗДО № 22
16.      Марусин Маряна ЗДО № 22
17.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
18.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
19.      Зелінська Леся ЗДО № 25
20.      Михальська Лариса ЗДО № 25
21.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
22.      Цьомик Галина ЗДО № 25
23.      Гудак Інга ЗДО № 29
24.      Мудрієвська Олена ТПШ № 5
25.      Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
26.      Батьківська Оксана ТЛ «Генезис»
27.      Драган Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.      Судомир Лілія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
29.      Дубчак Марина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
30.      Межирицька Юля ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
31.      Зданяк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
32.      Шевчук Ліліана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
33.      Гумницька Антоніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного

1.1.5. Групи СГ_14_2 «Місія філософії освіти у розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників в системі неперервної освіти. Професійний розвиток педагога в умовах НУШ» в обсязі 20 год:

1.      Браїк Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.      Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.      Волинець Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.      Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.      Гуарніері Соломія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.      Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Морозович Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Мотовільчик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.      Мурій Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.  Наконечна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.  Олійник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.  Палій Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.  Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.  Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.  Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.  Швець Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.  Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
21.  Ятчук Марія Гімназія «Гармонія»
22.  Уруський Володимир ТКМЦНОІМ

1.1.6. Групи ЗПМ_8_1  «Організація інноваційного навчального середовища за STEM-методикою» в обсязі 5 год:

1.         Кекот Світлана ТТЛ
2.         Чорній Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.         Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
4.         Залипецька Оксана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.         Качуровська Анна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.         Миць Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.         Семчук Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
8.         Кравчук Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Лавренчук Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Матимеш Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Антонюк Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.     Грицюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
14.     Возна Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.     Дзядик Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.     Цимбалюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
17.     Булик Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.     Матвієнко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.     Покора Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.     Тимбак Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Фаріон Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.     Богуцький Олег КЗ ТМР СЮТ
23.     Павлишин Ірина КЗ ТМР СЮТ

1.1.7. Групи ЗП_13  «Цифрові технології педагогічної діяльності» в обсязі 8 год:

1.         Грицюк Алла ЗДО № 2
2.         Сова Наталія ЗДО № 6
3.         Онищук Наталія ЗДО № 22
4.         Покришко Ірина ЗДО № 22
5.         Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
6.         Безкоровайний Роман ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
7.         Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.         Харковська Анастасія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.         Шинкарук Неля ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
10.     Курило Василь ТГ № 30
11.     Гаврилюк Володимир ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.8. Групи ЗПМ_15_1 «Online-простір вчителя» в обсязі  9 год:

1.          Білоус Ольга ЗДО № 39
2.          Чорнописький Сергій ТТЛ
3.          Мотрук Віра ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.          Соколова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
5.          Глуха Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.          Гогусь Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.          Горін Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.          Данилюк Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.          Ігнатушко Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.      Маціборок Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.      Проць Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.      Рибій Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.      Свистун Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.      Фролова Алла ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.      Ярощук Ірина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.9. Групи ЗПМ_15_2 «Online-простір вчителя» в обсязі  9 год:

1.      Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
2.      Кравчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Ляшенко Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
5.      Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
6.      Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
7.      Халупа Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.      Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
9.      Казаєва Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.  Насалик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.  Похонський Володимир ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.  Бернецька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
13.  Кручак Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
14.  Мандзій Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
15.  Перехрист Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.  Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
17.  Коник Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.1.10. Групи ЗПМ_28_2 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.      Боярська Анжеліка ЗДО № 25
2.      Вербіцька Надія ЗДО № 25
3.      Зелінська Леся ЗДО № 25
4.      Лабо Ольга ЗДО № 25
5.      Михальська Лариса ЗДО № 25
6.      Прошкіна Любов ЗДО № 25
7.      Цьомик Галина ЗДО № 25
8.      Сенчишин Оксана ЗДО № 29
9.      Біляк Ірина ЗДО № 31
10.  Гейна Галина ЗДО № 36
11.  Дем’янчик Руслана ЗДО № 36
12.  Захарків Марія ЗДО № 36
13.  Креховець Оксана ЗДО № 36
14.  Ложечка Наталія ЗДО № 36
15.  Петрика Любов ЗДО № 36
16.  Польова Софія ЗДО № 36
17.  Терещук Оксана ЗДО № 36
18.  Тернопільська Наталія ЗДО № 36
19.  Волянська Людмила ЗДО № 39
20.  Степанець Людмила ЗДО № 39
21.  Добродзій Марія ТПШ № 5
22.  Шурхай Марія ТПШ № 5
23.  Гавліч Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Пушкар Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.  Тішин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети

1.1.11. Групи ЗПМ_32 «Сучасні освітні технології: кейс-уроки» в обсязі 9 год:

1.         Гринчук Ольга ТКГ
2.         Загазей Оксана ТКГ
3.         Підручняк Ольга ТКГ
4.         Форманюк Зоряна ТКГ
5.         Хома Олена ТКГ
6.         Врублевський Натан ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.         Костюк-Розновська Катерина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Назарова Вероніка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.         Орлова Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.     П’ятничка Ірина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
11.     Вижиковська Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
12.     Дідуник Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
13.     Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.     Сампара Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.     Степанко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.     Богач Лілія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.     Кучерук Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.     Островська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.     Яремчук Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.     Кононюк Анжеліка ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.     Мельник Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.     Гладчук Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
23.     Лещик Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.     Пласконіс Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.     Калинич Марія Тернопільський мистецький фаховий коледж ім. Соломії Крушельницької

1.1.12. Групи ФФМ_3_1 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.            Дубчак Наталія ЗДО № 1
2.            Данилюк Руслана ЗДО № 1
3.            Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.            Іщук Галина ЗДО № 1
5.            Олійник Ірина ЗДО № 1
6.            Терлюк Галина ЗДО № 1
7.            Висоцька Надія ЗДО № 2
8.            Грицюк Алла ЗДО № 2
9.            Дичко Оксана ЗДО № 2
10.        Залеська Галина ЗДО № 2
11.        Костур Надія ЗДО № 2
12.        Кравчук Світлана ЗДО № 2
13.        Кухаренко Лілія ЗДО № 2
14.        Мисько Галина ЗДО № 2
15.        Подоляк Тетяна ЗДО № 2
16.        Радняна Лариса ЗДО № 2
17.        Свинтух Наталя ЗДО № 2
18.        Семенюта Олена ЗДО № 2
19.        Федчук Тетяна ЗДО № 2
20.        Капляр Мирослава ЗДО № 5
21.        Маланчук Галина ЗДО № 5
22.        Остяк Світлана ЗДО № 5
23.        Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
24.        Гащин Марія ЗДО № 6
25.        Кіт Лідія ЗДО № 6
26.        Козішкурт Тетяна ЗДО № 6
27.        Куземка Анна ЗДО № 6
28.        Матвійчук Лілія ЗДО № 6
29.        Миколів Елеонора ЗДО № 6
30.        Мицько Богдана ЗДО № 6
31.        Черкас-Велика Ольга ЗДО № 6
32.        Томінець Віра ЗДО № 6

1.1.13. Групи ФФМ_109_1 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.        Грицюк Алла ЗДО № 2
2.        Дичко Оксана ЗДО № 2
3.        Костур Надія ЗДО № 2
4.        Кульман Тетяна ЗДО № 2
5.        Мисько Галина ЗДО № 2
6.        Стадник Ірина ЗДО № 2
7.        Федчук Тетяна ЗДО № 2
8.        Чумаченко Ірина ЗДО № 2
9.        Гринчук Надія ЗДО № 6
10.    Штекля Людмила ЗДО № 6
11.    Бойко Віра ЗДО № 9
12.    Гончарук Мирослава ЗДО № 9
13.    Душніцька Світлана ЗДО № 9
14.    Машталяр Ніна ЗДО № 10
15.    Тивонюк Марина ЗДО № 10
16.    Бойчук Ніна ЗДО № 12
17.    Баран Марія ЗДО № 12
18.    Івашків Наталя ЗДО № 14
19.    Лесик Любов ЗДО № 14
20.    Луців Олена ЗДО № 14
21.    Максимів Лідія ЗДО № 14
22.    Пастух Оксана ЗДО № 14
23.    Цьопик Ірина ЗДО № 14
24.    Драгомирецька Юлія ЗДО № 15
25.    Біляс Марія ЗДО № 20
26.    Воляник Оксана ЗДО № 20
27.    Джус Леся ЗДО № 20
28.    Кухарук Оксана ЗДО № 20
29.    Лобач Надія ЗДО № 20
30.    Розум Марія ЗДО № 20
31.    Саксон Оксана ЗДО № 20
32.    Семкович Людмила ЗДО № 20
33.    Лозинська Іванна ТПШ № 2

1.1.14. Групи ФФМ_6 «Розвиток творчих здібностей молодших школярів з використанням ейдетики, теорії рішення винахідницьких задач (ТРВЗ)» в обсязі 8 год:

1.        Крупа Марія ТПШ № 3
2.        Лучин Стефанія ТПШ № 3
3.        Стельмащук Марія ТПШ № 3
4.        Лебедович Тетяна ТПШ № 5
5.        Мудрієвська Олена ТПШ № 5
6.        Фаріон Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.        Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.        Заяць Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.        Махінка Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.    Пасічник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
11.    Дардан Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.    Кулик Лариса ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.    Мороз Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.    Пех Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.    Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
16.    Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.    Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.    Нападій Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
19.    Олійник Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
20.    Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
21.    Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.    Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.    Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.    Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.    Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.    Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.    Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
28.    Гуля Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
29.    Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
30.    Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
31.    Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
32.    Павлюс Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
33.    Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
34.    Сивак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.    Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
36.    Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
37.    Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
38.    Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
39.    Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

1.1.15. Групи ФФМ_159_3 «Розвиток компетентностей учителів початкових класів  до упровадження науково-педагогічним проєкту «Інтелект України»» в обсязі 15 год:

1.      Вальчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
2.      Малаховська Анжела ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
3.      Таранухо Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
4.      Вербій Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
5.      Нерубенко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
6.      Шевчук Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.      Шпільман Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.      Демків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
9.      Мартинюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
10.  Бочерова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
11.  Буковинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
12.  Вітів Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
13.  Голодна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
14.  Господюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
15.  Демборинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
16.  Демчук Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
17.  Зальвовська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
18.  Крижановська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
19.  Куц Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Куцик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
21.  Левицька Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Плавуцька Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Слабаш Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
24.  Стегалюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
25.  Тиха Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
26.  Чайка Ліліана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
27.  Шостак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
28.  Матвійчук Андрій КЗ ТМР СЮТ
29.  Матвійчук Наталя КЗ ТМР СЮТ

1.1.16. Групи ФФМ_160_1 «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкових класів» в обсязі 6 год:

1.       Винник Надія ТПШ № 3
2.       Гімла Катерина ТПШ № 3
3.       Кавчак Наталія ТПШ № 5
4.       Андрощук Алла ТПШ «Ерудит»
5.       Балик Неля ТПШ «Ерудит»
6.       Карабін Оксана ТПШ «Ерудит»
7.       Кордуба Наталія ТПШ «Ерудит»
8.       Маркопольська Ірина ТПШ «Ерудит»
9.       Палига Ольга ТПШ «Ерудит»
10.   Притула Ірина ТПШ «Ерудит»
11.   Козіброда Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.   Копка Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Криса Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Цибульська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.   Семчук Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
16.   Дідух Лідія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Лукова Олена ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
18.   Сапужак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.   Стасишин Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
20.   Кріль Любов ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
21.   Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
22.   Дупелич Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
23.   Ковальчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
24.   Козак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
25.   Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
26.   Шевченко  Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10

1.1.17. Групи ФФ_16 «Актуальні проблеми методики викладання української літератури в Новій українській школі» в обсязі 20 год:

1.       Нікуліна Вікторія ТУГ ім. І .Франка
2.         Генкул Леся ТКГ
3.       Міськів Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Халімон Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.       Вербовецька Ганна ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.       Лотоцька Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.       Лотоцька Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.       Макогін Катерина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.       Рачинська Галина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Скурська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
11.   Смакоуз Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
12.   Григор’єва Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.   Антонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
14.   Василенко Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
15.   Вовкун Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
16.   Лилик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
17.   Цідило Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
18.   Семенова Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.   Бутрин Леся ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
20.   Комащук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
21.   Левицька Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
22.   Мандзій Людмила ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
23.   Білінська Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.   Гамрецька Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.   Грицьків Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.   Гуменюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.   Желізко Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.   Забазнова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.   Загребельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.   Клос Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.   Кубішин Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.   Лопушинська Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.   Пилипишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.   Рудяк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
35.   Сеньків Тарас ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
36.   Сосінська Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
37.   Співак Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
38.   Фляк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
39.   Шуст Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
40.   Галан Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28

1.1.18. Групи ФФМ_72_1  «Розвиток цифрової компетентності вчителів природничо-математичних дисциплін в умовах НУШ» в обсязі 8 год:

1.         Бойцун Оксана ТКГ
2.         Гукалюк Ірина ТКГ
3.       Штокало Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.       Врублевська Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
5.       Домбровська Галина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.       Дудник Ольга ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
7.       Кравчишин Анатолій ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.       Сенишин Олег ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.       Бутрин Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.   Ензельт Олександр ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.   Остап’юк Сергій ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.   Палац Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.   Рижа Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.   Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.   Бучинський Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
16.   Семчишин Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
17.   Луців Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
18.   Максимів Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
19.   Мельник Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
20.   Зелінка Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
21.   Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.   Сусла Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького

1.1.19. Групи ФФМ_67_1  «Майстер-клас: Технології виготовлення свічок. Миловаріння» в обсязі 6 год:

1.      Кучинська Тетяна ЗДО № 7
2.      Новосад Уляна ЗДО № 7
3.      Білоус Наталія ЗДО № 9
4.      Гурська Оксана ЗДО № 9
5.      Дмитерко Галина ЗДО № 9
6.      Широка Анастасія ЗДО № 12
7.      Герасименко Любомира ЗДО № 13
8.      Лучко Марія ЗДО № 13
9.      Онисько Оксана ЗДО № 13
10.  Сисак Марія ЗДО № 13
11.  Скульська Ганна ЗДО № 13
12.  Шарик Наталія ЗДО № 13
13.  Опацька Любов ЗДО № 17
14.  Шаршонь Мар’яна ЗДО № 17
15.  Бомак Надія ЗДО № 21
16.  Лисак Ірина ЗДО № 21
17.  Марак Леся ЗДО № 21
18.  Мельник Оксана ЗДО № 21
19.  Хромова Світлана ЗДО № 21
20.  Шевчук Ілена ЗДО № 21
21.  Шумбар Галина ЗДО № 21
22.  Боднарук Оксана ЗДО № 22
23.  Покришко Ірина ЗДО № 22
24.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
25.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
26.  Войтанович Наталія ЗДО № 31
27.  Іщук Ольга ЗДО № 31
28.  Корнійчук Лілія ЗДО № 31
29.  Тарас Світлана ЗДО № 31
30.  Цибульська Ольга ЗДО № 31
31.  Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
32.  Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
33.  Музика Ліляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
34.  Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
35.  Романюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
36.  Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
37.  Лисюк Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22

1.1.20. Групи ФФ_97 «Особливості організації освітнього процесу в інклюзивному навчальному закладі. Розбудова інклюзивного освітнього середовища як пріоритетний напрям діяльності керівника закладу загальної середньої освіти» в обсязі 10 год:

1.      Дубчак Наталія ЗДО № 1
2.      Данилюк Русана ЗДО № 1
3.      Довгалюк Леся ЗДО № 1
4.      Іщук Галина ЗДО № 1
5.      Олійник Ірина ЗДО № 1
6.      Терлюк Галина ЗДО № 1
7.      Хлистова Ольга ЗДО № 1
8.      Черватюк Галина ЗДО № 1
9.      Кралька Ганна ЗДО № 3
10.  Дмитрук Олеся ЗДО № 9
11.  Курко Марія ЗДО № 9
12.  Бучковська Мар’яна ЗДО № 17
13.  Йосик Олена ЗДО № 21
14.  Лемішка Світлана ЗДО № 21
15.  Васильків Ольга ЗДО № 22
16.  Боярська Анжеліка ЗДО № 25
17.  Прошкіна Любов ЗДО № 25
18.  Цьомик Галина ЗДО № 25
19.  Горун Таїсія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
20.  Яциковська Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
21.  Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
22.  Рак Олена ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
23.  Сиротюк Наталія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
24.  Цимбалюк Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.  Костенко Ольга ІРЦ Тернопільського району

1.1.21. Групи ФФМ_106_1 «Попередження насилля та жорстокого поводження з дітьми» в обсязі 12 год:

1.            Іщук Галина ЗДО № 1
2.            Хлистова Ольга ЗДО № 1
3.            Черватюк Галина ЗДО № 1
4.            Матвійчук Лілія ЗДО № 6
5.            Мицько Богдана ЗДО № 6
6.            Гурська Оксана ЗДО № 9
7.            Дмитерко Галина ЗДО № 9
8.            Дмитрук Олеся ЗДО № 9
9.            Курко Марія ЗДО № 9
10.        Горлова Ольга ЗДО № 10
11.        Зінько Ганна ЗДО № 10
12.        Карпінська Наталія ЗДО № 10
13.        Когут Надія ЗДО № 10
14.        Олійник Лілія ЗДО № 10
15.        Слабаш Інна ЗДО № 10
16.        Сулипа Наталя ЗДО № 10
17.        Штогрин Алла ЗДО № 10
18.        Слободянюк Світлана ЗДО № 12
19.        Онисько Оксана ЗДО № 13
20.        Радь Наталія ЗДО № 13
21.        Вахно Оксана ЗДО № 18
22.        Дайчак Надія ЗДО № 18
23.        Іваніцька Надія ЗДО № 18
24.        Кулик Світлана ЗДО № 18
25.        Паладенко Анастасія ЗДО № 18
26.        Попович Галина ЗДО № 18
27.        Сачук Людмила ЗДО № 18
28.        Бабій Катерина ЗДО № 20
29.        Біляс Марія ЗДО № 20
30.        Ваврів Олена ЗДО № 20
31.        Жаловська Софія ЗДО № 20
32.        Кухарук Оксана ЗДО № 20
33.        Питляр Ольга ЗДО № 20
34.        Розум Марія ЗДО № 20
35.        Семкович Людмила ЗДО № 20

1.1.22. Групи ФФМ_123 «Креативна педагогіка» в обсязі 6 год:

1.       Бадовська Орися ЗДО № 5
2.       Кец Оксана ЗДО № 5
3.       Мацевко Оксана ЗДО № 5
4.       Шарик Наталія ЗДО № 13
5.       Гурська Світлана ЗДО № 14
6.       Шамлі Неля ЗДО № 14
7.       Грищенко Наталія ЗДО № 17
8.       Тендицька Наталія ЗДО № 27
9.       Бурин Лариса ЗДО № 30
10.   Ложечка Наталія ЗДО № 36
11.   Гвоздюк Оксана ЗДО № 39
12.   Кавчак Наталія ТПШ № 5
13.   Цімерман Ірина ТПШ № 5
14.     Береза Ольга ТКГ
15.   Демчук Тетяна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
16.   Шевчук Марія ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
17.   Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
18.   Катола Петро ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
19.   Тимчак Ірина ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.   Сікірка Юлія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
21.   Зданяк Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
22.   Мороз Марія ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
23.   Заполух Тетяна ТСШ І-ІІІ ст.  № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
24.   Мидло Світлана ТСЗОШ ТМР
25.   Грабець Андрій КЗ ТМР СЮТ
26.   Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1.1.23. Групи ФФ_134 «Управління персоналом у закладах освіти» в обсязі 15 год:

1.        Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.        Гащин Марія ЗДО № 6
3.        Січкарик Марія ЗДО № 7
4.        Ковалець Галина ЗДО № 18
5.        Мотрук Галина ЗДО № 29
6.        Поліщук Катерина ТПШ № 1
7.        Більчук Людмила ТТЛ
8.        Левенець Наталя ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
9.        Федоруц Микола ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
10.    Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
11.    Меленчук Любов Гімназія «Гармонія»
12.    Пушкар Зоряна Гімназія «Гармонія»
13.    Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»

1.1.24. Групи ФФМ_174 «Створення в закладі освіти комфортних та безпечних умов праці, навчання для учасників освітнього процесу. Формування здорового підростаючого покоління засобами оновленої системи харчування, надання домедичної допомоги» в обсязі 8 год:

1.          Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.          Греняк Наталія ЗДО № 1
3.          Лесів Валентина ЗДО № 5
4.          Гащин Марія ЗДО № 6
5.          Баран Марія ЗДО № 12
6.          Бойчук Ніна ЗДО № 12
7.          Вересюк Лілія ЗДО № 12
8.          Калакука Ольга ЗДО № 12
9.          Левків Надія ЗДО № 12
10.      Лужна Олена ЗДО № 12
11.      Любінська Наталія ЗДО № 12
12.      Мельниченко Наталія ЗДО № 12
13.      Надрічна Лідія ЗДО № 12
14.      Cвист Ліда ЗДО № 12
15.      Свідова Марія ЗДО № 12
16.      Слободянюк Світлана ЗДО № 12
17.      Стецюк Ірина ЗДО № 12
18.      Широка Анастасія ЗДО № 12
19.      Шлийко Лілія ЗДО № 12
20.      Навасардян Тетяна ЗДО № 16
21.      Ковалець Галина ЗДО № 18
22.      Куца Ольга ЗДО № 32
23.      Марусина Юлія ТТЛ
24.      Шмир Ольга ТСШ І-ІІІ ст.  № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
25.      Бригідир Анна ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
26.      Горбоніс Олег ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 11
27.      Горішна Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
28.      Добровольська Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
29.      Козбур Руслана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 23
30.      Чортик Ольга Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
31.      Іваницька Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.      Рихлевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.      Нечепор Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
34.      Бойцун Оксана ТКГ
35.      Волинець Ліліана ТПШ № 2

1.2. Розмістити на сайті e-osvita.org сертифікати в особистих електронних кабінетах педагогів, які успішно закінчили вивчення  зазначених вище розділів освітніх програм.

  1. Зарахувати додатково у навчальні групи курсів підвищення кваліфікації при ТКМЦНОІМ педагогічних працівників:

 Програма «Соціогуманітарні аспекти професійного розвитку

педагогічних працівників»

№ пп Розділ освітньої програми Викладач Години
7. Створення сприятливого соціально – емоційного освітнього середовища навчального закладу.  Особливості навчання дітей з сімей ВПО Данилків Тетяна Ярославівна  

6

Шифр групи Термін навчання Форма навчання
СГ_7_3 червень дистанційна
Прізвище, ім’я слухача Заклад освіти
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11. Школа безпеки. Безпека здоров’я Козловська Лариса Петрівна 10
СГМ_11_7 листопад дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15. Професійний розвиток педагога засобами неформальної освіти. Здатність до навчання впродовж життя Литвинюк Галина Іванівна

Уруський Володимир Іванович

15
СГМ_15_9 листопад дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка

 Програма «Загальнопрофесійні освітні технології та інструменти діяльності педагогічних працівників»

№ пп Розділ освітньої програми Викладач Години
Шифр групи Термін навчання Форма навчання
3. Коучинг як сучасна технологія педагогічного керівництва Вітрук Оксана Мирославівна 6
ЗПМ_3 червень змішана
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
5.  Технології інтегрованого викладання предметів Соловей Оксана Михайлівна 6
ЗПМ_5_2 червень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23. Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання. Серба Наталія Романівна  Добровольська Світлана Ярославівна 16
ЗП_23_7 вересень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24. Інтернет-ресурси для опитування та тестування Подобівський Володимир Степанович 9
ЗПМ_24_3 жовтень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
37. Навчально-діяльнісні ігри як основа формування особистості школяра Ковальчук Любов Методіївна 8
ЗПМ 37_1 червень дистанційна
Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

 Програма «Науково-методичні підходи до удосконалення освітнього процесу»

№ пп Розділи освітньої програми Викладач Години
6а. Практичне застосування методів і форм, які ґрунтуються  на теорії розв’язання винахідницьких задач (ТРВЗ) в початковій школі. Модуль 2 Брацун Вікторія Віталіївна 8
ФФМ_6а травень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10. Організація роботи з підручником на уроках у початковій школі Беркита Зоряна Євгенівна 9
ФФМ_10 вересень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Українська мова і література Гапон Леся Олексіївна 6
ФФМ_150ум травень змішана
Білик Ольга Плотичанська ЗОШ Тернопільського району
Скляренко Катерина ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мовно-літературна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Зарубіжна література Ковальчук Любов Методіївна 6
ФФМ_150зл травень змішана
Кінах Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
Лебедєва Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
Борщук Людмила ТУГ ім. І .Франка
Філіповська Леся ТТЛ
Поточняк Оксана Васильковецька ЗОШ Чортківського району
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь громадянська та історична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Вівчар Андрій Дмитрович 6
ФФМ-150іс травень змішана
Вовк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
Олійник Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
Сеньків Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
Томашевська Лариса ТУГ ім. І .Франка
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь математична:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Соловей Оксана Михайлівна 6
ФФМ_150м травень змішана
Батюк Олег ТУГ ім. І .Франка
Кумановська Наталія ТУГ ім. І .Франка
Стецик Галина ТУГ ім. І .Франка
Стецик Оксана ТУГ ім. І .Франка
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь інформативна:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Соловей Оксана Михайлівна 6
ФФМ_150іф травень змішана
Товарницька Марія ТУГ ім. І .Франка
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь природнича:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми. Основи здоров’я Козловська Лариса Петрівна 6
ФФМ-150прир травень змішана
Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
Шенюк Тетяна ТУГ ім. І .Франка
150. НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь мистецька:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Федун Галина Павлівна 6
ФФМ-150мист травень змішана
Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
 

150.

НУШ. 5-6 класи. Освітня галузь фізична культура:  Державний стандарт базової середньої освіти і модельні програми Климчук Борис Володимирович 6
ФФМ-150фк травень змішана
Вівчар Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
Лесик Володимир ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
Грицьків Андрій ТУГ ім. І .Франка
Олексієнко Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
62. Майстер-клас: Бісероплетіння Семенець Тетяна Степанівна 6
ФФМ_62 травень дистанційна
Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
102. Корекційна спрямованість навчання дітей з особливими освітніми

потребами різних нозологій

Вишневська  Наталія Мирославівна

Федінчук Орислава Петрівна

8
ФФМ_102_3 червень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
92. Стрес і стресостійкість. Контроль та подолання стресу в умовах війни. Саморегуляція як чинник попередження професійних криз особистості Несмашна Галина Євгенівна 8
ФФМ_92_4 червень дистанційна
Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
172. Лідерство як основа горизонтального управління. Тенденції розвитку позитивного іміджу закладу освіти Уруський Володимир Іванович 15
ФФМ_172 червень дистанційна
Греняк Наталія ЗДО № 1
  1. Бухгалтерії ТКМЦНОІМ оплатити роботу викладачів курсів підвищення кваліфікації відповідно до укладених цивільно-правових договорів та Актів виконання робіт.
  2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор центру                                                          Галина ЛИТВИНЮК

 

НАКАЗ

  04.04.2023                                                                                    № 04-НО 

Про завершення освітнього процесу в навчальних групах у березні 2023 року та додаткове зарахування слухачів  

             У зв’язку із завершенням навчального процесу та виконанням навчального плану в групах СГ_1_1, СГ_2_1, СГМ_4_3, СГМ_4_3, СГ_6_3, СГ_14_1, ЗПМ_1а_1, ЗПМ_1а_2, ЗПМ_8_2, ЗПМ_14_1, ЗПМ_14_2, ЗП_23_8, ЗП_23_8, ЗПМ_28_3, ЗП_29_3, ЗП_29_4, ЗП_29_5, ФФМ_3_2, ФФМ_109_3, ФФМ_14, ФФМ_160_2, ФФ_28, ФФМ_41, ФФМ_48, ФФМ_68_2, ФФМ_76, ФФМ_143, ФФМ_96, ФФМ_105_3, ФФМ_105_4, ФФМ_133, надходженням додаткових заявок на підвищення кваліфікації педагогічних працівників

НАКАЗУЮ:

  1. Консультантам Свінних Г.Г., Ханзель Ж.І., Сербі Н.Р.:

1.1. За результатами вивчення окремих розділів ліцензованих освітніх програм  внести дані до особистих електронних кабінетів педагогічних працівників та електронних баз обліку курсів підвищення кваліфікації:

1.1.1. Групи СГ_1_1 «Сучасні підходи до навчання в Новій українській школі» в обсязі 8 год:

1.         Барвінська Оксана ЗДО № 30
2.         Чекалюк Наталя ТПШ № 2
3.         Гімла Катерина ТПШ № 3
4.         Корх Богдан ТМРЦ
5.         Слободян Ліна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.         Бачинська Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.         Беднарчук Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.         Будай Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
9.         Волоцюга Сергій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
10.     Івашків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
11.     Клясінська Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
12.     Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
13.     Підгайна  Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
14.     Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
15.     Сисюк Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
16.     Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.     Кузняк Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
18.     Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.     Галатюк Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
20.     Локоть Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
21.     Озерчук Світлана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22.     П’єх Галина Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23.     Сямро Руслана Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24.     Ярошевська Зоряна Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.     Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
26.     Ворощук Наталія ТГ № 30
27.     Бойко Наталя ТТЛ
28.     Дворницька Галина ТТЛ
29.     Єпіфанов Антон ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича

1.1.2. Групи СГ_2_1 «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища. Розбудова безпечного особистісно орієнтованого освітнього середовища як одна з важливих складових сучасного закладу освіти» в обсязі 12 год:

1.         Боднарчук Жанна ЗДО № 1
2.         Лотоцька Маряна ЗДО № 1
3.         Ляшук Ірина ЗДО № 1
4.         Хлистова Ольга ЗДО № 1
5.         Черватюк Галина ЗДО № 1
6.         Лесів Валентина ЗДО № 5
7.         Бевза-Миськів Світлана ЗДО № 6
8.         Ільчук Оксана ЗДО № 6
9.         Кіт Лідія ЗДО № 6
10.     Миколів Елеонора ЗДО № 6
11.     Сум Оксана ЗДО № 6
12.     Холява Марія ЗДО № 6
13.     Січкарик Марія ЗДО № 7
14.     Бойко Віра ЗДО № 9
15.     Возняк Іванна ЗДО № 9
16.     Замороз Любов ЗДО № 9
17.     Манакова Ольга ЗДО № 9
18.     Ракоча Наталія ЗДО № 9
19.     Семеген Галина ЗДО № 9
20.     Тимчій Оксана ЗДО № 9
21.     Воляник Оксана ЗДО № 20
22.     Джус Леся ЗДО № 20
23.     Зух Оксана ЗДО № 22
24.     Клепач Валентина ЗДО № 22
25.     Марусин Маряна ЗДО № 22
26.     Чухарська Лілія ЗДО № 22
27.     Вербіцька Надія ЗДО № 25
28.     Зелінська Леся ЗДО № 25
29.     Лабо Ольга ЗДО № 25
30.     Михальська Лариса ЗДО № 25
31.     Немировська Наталія ЗДО № 25
32.     Мотрук Галина ЗДО № 29
33.     Барвінська Оксана ЗДО № 30
34.     Томашева Олександра ЗДО № 30
35.     Кузик Ольга ЗДО № 32
36.     Бронецька Ольга ЗДО № 36
37.     Голояд Любов ЗДО № 36
38.     Захарків Марія ЗДО № 36
39.     Козюпа Оксана ЗДО № 36
40.     Ладан Марія ЗДО № 36
41.     Ложечка Наталія ЗДО № 36
42.     Польова Софія ЗДО № 36
43.     Сивак Наталія ЗДО № 36
44.     Тернопільська Наталія ЗДО № 36
45.     Гащук Світлана ТПШ «Ерудит»
46.     Дишкант Катерина ТПШ «Ерудит»
47.     Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
48.     Пацулв Людмила ТПШ «Ерудит»
49.     Радковська Зоряна ТПШ «Ерудит»
50.     Хруняк Ірина ТПШ «Ерудит»

1.1.3. Групи СГМ_4_3 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.      Єрьоменко Антоніна ТПШ № 5
2.      Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
3.      Орлова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
4.      Слотюк Валентина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
5.      Дідух Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
6.      Бутова Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
7.      Вишневська Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
8.      Гончар Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
9.      Заверуха Людмила ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
10.  Лоджук Надія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
11.  Недошитко Віктор ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
12.  Ненич Олена ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Бомок Анатолій ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Іващук Вікторія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
15.  Світлик Надія ТСШ І-ІІІ ст.  № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
16.  Бараннікова Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
17.  Бойчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
18.  Зітинюк Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
19.  Слободян Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
20.  Вислоцька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
21.  Гефко Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
22.  Костюк Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
23.  Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
24.  Максим’як Софія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
25.  Канчук Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
26.  Киналь Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
27.  Коновал Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
28.  Макоїд Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
29.  Бабій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.  Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Бодасюк Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра

1.1.4. Групи СГМ_4_4 «Відкриті батьківські студії: мудрість родинної педагогіки» в обсязі 12 год:

1.      Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Пушкар  Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
3.      Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
4.      Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
5.      Мигас Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
6.      Богатерчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
7.      Брикайло Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
8.      Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
9.      Газилишин Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
10.  Генсюровська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
11.  Горак Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
12.  Греськів Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
13.  Демків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
14.  Демчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
15.  Івахів Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
16.  Івашко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
17.  Крижанівська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
18.  Микитів Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.  Павлович Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
20.  Подзігун Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
21.  Сербіна Ріта ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
22.  Софіян Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
23.  Тітченко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
24.  Ходань Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
25.  Чорна Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
26.  Шаварин Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
27.  Криштаф’юк Ірина ТГ № 30
28.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
29.  Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
30.  Мельник Марія Гімназія «Гармонія»
31.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
32.  Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.5. Групи СГ_6_3 «Гуманна педагогіка як джерело любові та гармонійного виховання особистості школяра» в обсязі 12 год:

1.      Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.      Бояринцева Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
3.      Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
4.      Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
5.      Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
6.      Бусько Олександра ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
7.      Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
8.      Вороняк Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.      Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
11.  Міщук Наталя ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
12.  Онищук Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
13.  Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
14.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
15.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
16.  Осадчук Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
17.  Паранчак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
18.  Саньоцька Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
19.  Христинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
20.  Гринчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.  Собчук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Литвинко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
23.  Москалюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
24.  Гоголь Лариса Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
25.  Мішанич Оксана Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
26.  Савчук Тетяна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
27.  Чорняк Зоряна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
28.  Безкоровайна Марія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.6. Групи СГ_14_1 «Місія філософії освіти у розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників в системі неперервної освіти. Професійний розвиток педагога в умовах НУШ» в обсязі 20 год:

1.      Дмитрук Олеся ЗДО № 9
2.      Курко Марія ЗДО № 9
3.      Онисько Оксана ЗДО № 13
4.      Юрцевич Ірина ЗДО № 13
5.      Лукович Уляна ЗДО № 17
6.      Гудак Інга ЗДО № 29
7.      Улегіна Ірина ЗДО № 29
8.      Добродзій Марія ТПШ № 5
9.      Стадніцька Світлана ТПШ № 5
10.  Байдюк Світлана ТПШ «Ерудит»
11.  Бойко Наталя ТТЛ
12.  Дворницька Галина ТТЛ
13.  Єгорова Наталія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.  Куземко Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
15.  Сиротюк Світлана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
16.  Кудринська Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
17.  Логіна Оксана ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
18.  Лахута Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
19.  Семчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
20.  Рудак Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.  Краснопольська Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
22.  Дубина Надія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.1.7. Групи ЗПМ_1а_1 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні  різних навчальних дисциплін.  Модуль 2. Дебати як навчальна технологія в базовій школі» в обсязі 10 год:

1.         Дяківська Галина ТПШ № 3
2.         Погребняк Лілія ТПШ № 3
3.         Шимків Світлана ТПШ № 5
4.         Мудрик Оксана ТКГ
5.         Матвіїв Іван ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
6.         Береза Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
7.         Козак Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.         Костюк Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
9.         Лісова Зореслава-Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.     Луканюк Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
11.     Михайлів Петро ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.     Переяславська Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
13.     Пошпур Марія ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
14.     Стець Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
15.     Бугера Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.     Мультан Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
17.     Собчак Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
18.     Панченко Агнія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща

1.1.8. Групи ЗПМ_1а_2 «Розвиток критичного мислення учнів при викладанні  різних навчальних дисциплін.  Модуль 2. Дебати як навчальна технологія в базовій школі» в обсязі 10 год:

1.      Кісіль Юлія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
2.      Гнатович Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
3.      Андрушків Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
4.      Габ’як Неоніла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
5.      Густікова Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
6.      Карпик Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
7.      Табака Оксана ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Базан Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
9.      Була Ольга Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10.  Гуска Мирослава ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.  Зінченко Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.  Кузик Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13.  Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
14.  Солонинка Вікторія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.  Нечепор Іван Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
17.  Брик Юлія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1.1.9. Групи ЗПМ_8_2  «Організація інноваційного навчального середовища за STEM-методикою» в обсязі 5 год:

1.      Боднар Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
2.      Братусь Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
3.      Брик Юлія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
4.      Бриняк Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
5.      Василинчук Андрій ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
6.      Волошинська Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
7.      Гефко Володимир ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
8.      Грушко Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
9.      Гуска Мирослава ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
10.  Зінченко Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
11.  Іваницька Світлана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
12.  Кравець Ольга ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
13.  Кузик Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
14.  Михальська Руслана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
15.  Музика Неля ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
16.  М’якуш Тетяна ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
17.  Олійник Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
18.  Романюк Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
19.  Сампара Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
20.  Солонинка Вікторія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
21.  Теляга Галина ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
22.  Фурка Лариса ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
23.  Явор Наталія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
24.  Ярмошевич Оксана ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»

1.1.10. Групи ЗПМ_14  «Інструменти ІКТ сучасного педагога» в обсязі 9 год:

1.      Шаблій Надія ЗДО № 36
2.      Пітула Оксана ТПШ № 3
3.      Демчук Людмила ТПШ № 5
4.      Романець Людмила ТПШ № 5
5.      Фіньк Уляна ТПШ № 5
6.      Товстига Ірина ТУГ ім. І .Франка
7.      Цабан Христина ТСШ І-ІІІ ст. № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
8.      Будик Людмила ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
9.      Беднарчук Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.  Семчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
11.  Гушовата Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
12.  Лебідь Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
13.  Бутрин Марія ДНЗ «ТЦПТО»
14.  Кислюк Марія ДНЗ «ТЦПТО»
15.  Попик Іванна ДНЗ «ТЦПТО»
16.  Ткачук Юлія Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола

1.1.11. Групи ЗП_23_8 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі  16 год:

1.      Антонів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
2.      Вольська Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
3.      Івашко Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
4.      Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
5.      Банах Світлана Гімназія «Гармонія»
6.      Богуцька Галина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
7.      Божаківська Мирослава Гімназія «Гармонія»
8.      Василенко Лілія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
9.      Вовчук Ольга Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
10.  Галонжка Оксана Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
11.  Горішна Любов Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
12.  Городиська Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
13.  Грицик Юлія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
14.  Дживра Оксана Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
15.  Квас Оксана Гімназія «Гармонія»
16.  Копестинська Олена Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
17.  Кульчинська Наталя Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
18.  Куницька Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
19.  Кухарук Христина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
20.  Лубкович Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
21.  Павелко Ярина Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
22.  Паршин Любомира Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
23.  Перчик Ігор Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
24.  Прокопчук  Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
25.  Рудик Марія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
26.  Савєльєва Олеся Гімназія «Гармонія»
27.  Самойлова Ілона Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
28.  Сидор Надія Гімназія «Гармонія»
29.  Стефурак Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
30.  Токар Наталія Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
31.  Фецуляк Іван Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
32.  Шендирук Наталія Гімназія «Гармонія»
33.  Шуфліта Оксана Гімназія «Гармонія»
34.  Юсик Зіновій Галицький фаховий коледж ім.  В. Чорновола
35.  Пушкар Зоряна Гімназія «Гармонія»
36.  Меленчук Любов Гімназія «Гармонія»

1.1.12. Групи ЗП_23_9 «Особливості організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання» в обсязі  16 год:

1.      Константинів Оксана ДНЗ «ТЦПТО»
2.      Пашковська Зоряна ДНЗ «ТЦПТО»
3.      Петрунів Петро ДНЗ «ТЦПТО»
4.      Полиняк Ольга ДНЗ «ТЦПТО»
5.      Чотарі Атілла ДНЗ «ТЦПТО»
6.      Шумка Лілія ДНЗ «ТЦПТО»
7.      Млинко Леся ТВПУ № 4 ім. М. Паращука
8.      Базар Євген ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
9.      Василишин Ольга ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
10.  Венгер Микола ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
11.  Гаврищук Ірина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
12.  Геник Ігор ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
13.  Дранівська Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
14.  Заверуха Руслан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
15.  Залуцька Наталія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
16.  Кобельник Оксана ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
17.  Марціяш Орест ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
18.  Недошитко Людмила ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
19.  Недошитко Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
20.  Савчук Михайло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
21.  Слободний Богдан ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
22.  Черниш Наталя ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
23.  Штогрин Павло ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
24.  Юзьків Андрій ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
25.  Радик Христина ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя

1.1.13. Групи ЗПМ_28_3 «Мовна комунікація в педагогічній діяльності» в обсязі 18 год:

1.      Винник Надія ТПШ № 3
2.      Войтович-Радішевська Ольга вих ТПШ № 3
3.      Глогусь Надія ТПШ № 3
4.      Голида Тетяна вих. ТПШ № 3
5.      Горбенко Оксана вих ТПШ № 3
6.      Корнелюк Олександра ТПШ № 3
7.      Лукащук Олександра вих ТПШ № 3
8.      Пітула Оксана вих ТПШ № 3
9.      Романюк Марія вих. ТПШ № 3
10.  Свізінська Людмила вих ТПШ № 3
11.  Кіндратюк Інна ТПШ № 5
12.  Коваль Наталія ТПШ № 5
13.  Кравчук Людмила ТПШ № 5
14.  Мирошниченко Юлія ТПШ № 5
15.  Савчук Наталія ТПШ № 5
16.  Явна Світлана ТПШ № 5
17.  Хитрун Ольга ТЛ «Генезис»
18.  Гелюх Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
19.  Голда Оксана ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
20.  Денека Зоряна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
21.  Дорощук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
22.  Живчак Іванна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
23.  Зазябла Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.  Кічурчак Ельвіра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
25.  Семчишин Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
26.  Татусь Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
27.  Шанайда Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
28.  Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
29.  Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
30.  Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
31.  Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
32.  Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18

1.1.14. Групи ЗПМ_29_3 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі 10 год:

1.      Вінтонюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.      Гладиш Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
3.      Кравчук Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.      Покалюк Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
5.      Саган Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
6.      Сойма Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
7.      Шейка Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
8.      Абрамюк Алла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
9.      Бармак Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
10.  Безкоровайна Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
11.  Бридун Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
12.  Вершигора Світлана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
13.  Качунь Микола ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
14.  Копитко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
15.  Петриця Любов ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
16.  Поливанчук Оксана ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
17.  Сайчук Олена ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
18.  Сірант Віталій ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
19.  Султанова Елла ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
20.  Ярославська Віра ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
21.  Милян Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст. №10
22.  Білик Ольга Плотицька ЗОШ Тернопільського району
23.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.15. Групи ЗПМ_29_4 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі 10 год:

1.      Гайда Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Єднак (Клепач) Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Ложнікова Любов ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Лупенко Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
9.      Ничик Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
10.  Перун Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
11.  Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
12.  Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
13.  Якимишин Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
14.  Архіпова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
15.  Волянюк Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
16.  Єгорович Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
17.  Кифор Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
18.  Плисюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
19.  Беркич Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
20.  Бих Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
21.  Вербило Тетяна ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
22.  Вороняк Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
23.  Врублевська Наталія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
24.  Гарбера Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
25.  Крупа Лілія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
26.  Михайлишин Марія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
27.  Песоцька Ольга ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
28.  Потішна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
29.  Похонська Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
30.  Савчук Оксана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
31.  Степанюк Надія ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
32.  Тупісь Галина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
33.  Ухач Світлана ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
34.  Швак Валентина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
35.  Чорнобай Світлана ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

1.1.16. Групи ЗПМ_29_5 «Оцінювання навчальних досягнень учнів у НУШ» в обсязі 10 год:

1.      Пелех Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
2.      Білецька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
3.      Галевська Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
4.      Дідух Роксолана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
5.      Коцюк Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
6.      Сірачук Лариса ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
7.      Смаль Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.      Табака Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
9.      Яблонська Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
10.  Гальчишин Олександра ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
11.  Кадюк Ганна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
12.  Куриленко Тетяна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
13.  Василик Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
14.  Горпинюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
15.  Семенова Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
16.  Вітрук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
17.  Махова Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
18.  Мельник Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
19.  Радахевич Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
20.  Бойко Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
21.  Бутрин Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
22.  Дрозд Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
23.  Дудяк Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
24.  Костельна Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
25.  Паляниця Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
26.  Скушка Олеся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
27.  Стасишин Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
28.  Федорович Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
29.  Франків Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
30.  Ходякова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
31.  Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
32.  Ярема Ганна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19

1.1.17. Групи ФФМ_3_2 «Методичний супровід становлення професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти» в обсязі 16 год:

1.      Бойчук Ніна ЗДО № 12
2.      Квасниця Юлія ЗДО № 17
3.      Вахно Оксана ЗДО № 18
4.      Паладенко Анастасія ЗДО № 18
5.      Бабій Катерина ЗДО № 20
6.      Ваврів Олена ЗДО № 20
7.      Воляник Оксана ЗДО № 20
8.      Джус Леся ЗДО № 20
9.      Блонарович Оксана ЗДО № 21
10.  Борейко Інна ЗДО № 21
11.  Качунь Наталія ЗДО № 21
12.  Лисак Ірина ЗДО № 21
13.  Лучка Ольга ЗДО № 21
14.  Оберванюк Оксана ЗДО № 21
15.  Попів Ольга ЗДО № 21
16.  Кулик Оксана ЗДО № 22
17.  Ділай Юлія ЗДО № 27
18.  Предко Надія ЗДО № 27
19.  Мартинюк Олена ЗДО № 29
20.  Мотрук Галина ЗДО № 29
21.  Улегіна Ірина ЗДО № 29
22.  Піцань Ірина ЗДО № 30
23.  Бавдис Наталія ЗДО № 32
24.  Безверхня Юлія ЗДО № 32
25.  Держипільська Олена ЗДО № 32
26.  Дукельська Ірина ЗДО № 32
27.  Сарабун Марія ЗДО № 32
28.  Скакун Іванна ЗДО № 32
29.  Тимошів Оксана ЗДО № 32

1.1.18. Групи ФФМ_109_3 «Готовність старшого дошкільника до навчання в школі» в обсязі 8 год:

1.      Гейна Галина ЗДО № 36
2.      Голояд Любов ЗДО № 36
3.      Злочевська Ірина ЗДО № 36
4.      Козюпа Оксана ЗДО № 36
5.      Петрика Любов ЗДО № 36
6.      Сивак Наталія ЗДО № 36
7.      Терещук Оксана ЗДО № 36
8.      Шаблій Надія ЗДО № 36
9.      Дзюба Марія ЗДО № 39
10.  Куш Світлана ЗДО № 39
11.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
12.  Пушкар Ольга ЗДО № 39
13.  Степанець Людмила ЗДО № 39
14.  Галайко Оксана ТПШ № 2
15.  Войтович-Радішевська Ольга ТПШ № 3
16.  Голида Тетяна ТПШ № 3
17.  Горбенко Оксана ТПШ № 3
18.  Лукащук Олександра ТПШ № 3
19.  Пітула Оксана ТПШ № 3
20.  Бакалець Ірина ТПШ № 5
21.  Брінь Ганна ТПШ № 5
22.  Гулько Ольга ТПШ № 5
23.  Кучма Тетяна ТПШ № 5
24.  Струганець Ольга ТПШ № 5
25.  Ханенко Світлана ТПШ № 5
26.  Грода Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
27.  Стецюк Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
28.  Кучер Оксана ТГ № 30
29.  Греля Оксана Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

1.1.19. Групи ФФМ_14 «Формування здоров’язбережувального середовища в системі роботи ГПД» в обсязі 4 год:

1.            Саловська Ольга ТПШ № 5
2.            Станіславчук Людмила ТПШ № 5
3.            Мокринська Олеся ТПШ «Ерудит»
4.            Гаврилюк Ірина ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
5.            Чуйко Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
6.            Шпак Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 13 ім. А. Юркевича
7.            Загнибіда Марія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.            Пірог Ірина ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
9.            Голодрига Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
10.        Бабій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.        Волошина Галина ТГ № 30
12.        Головко Марія ТСЗОШ ТМР
13.        Куца Леся ТСЗОШ ТМР
14.        Правдива Ліда ТСЗОШ ТМР
15.        Приймак Раіса ТСЗОШ ТМР
16.     Скорик Тетяна Медвинський ліцей Білоцерківського району Київської області

1.1.20. Групи ФФМ_160_2 «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкових класів» в обсязі 6 год:

1.      Данильчук Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
2.      Заблоцька Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.      Задоріжна Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.      Мерва Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.      Прокопенко Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.      Харчук Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
7.      Холодняк Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
8.      Білець Інна ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.      Федунець Надія ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
10.  Іваськів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
11.  Крижанівська Стефанія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
12.  Кузьо Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.  Машталяр Василина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.  Посполіта Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Фрайнд Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.  Балтарович Тетяна ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
17.  Дмитришин Оксана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.  Куземко Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.  Семирко Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
20.  Янусь Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
21.  Пиріг Валентина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.  Романів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
23.  Мельник Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.  Фаріончук Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.  Чорна Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.  Михайлишин Галина Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
27.  Нищота Надія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
28.  Ремеза Марія Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
29.  Лозова Ніна КЗ ТМР СЮТ

1.1.21. Групи ФФ_28 «Комунікативна методика викладання іноземної мови» в обсязі 12 год:

1.       Коваль Тетяна ТПШ № 1
2.       Мартинович Ольга ТПШ № 1
3.       Петровська Лілія ТПШ № 1
4.       Оліярник Лілія ТПШ № 3
5.       Козак Руслана ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
6.       Саган Ірина ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 8
7.       Воронко Віта ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
8.       Нагорна Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
9.       Поцілуйко Ірина ТНВК ШМЛ № 15 ім. Лесі Українки
10.   Метенгер Аліна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
11.   Семеген Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
12.   Андрухів Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
13.   Зьомко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
14.   Кузів Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.   Лехман Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
16.   Папроцька Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.   Романюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
18.   Цьомкало Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
19.   Шкільняк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
20.   Олійник Руслана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
21.   Бодасюк Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
22.   Боднарчук Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
23.   Войціх Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
24.   Гишка Юлія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
25.   Голуб Інна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
26.   Даньків Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
27.   Дзюбак Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
28.   Коваль Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
29.   Кривоус Мирослава ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
30.   Криницька Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
31.   Нетефор Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
32.   Соцький Костянтин ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
33.   Щербяк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
34.   Чорна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
35.   Москалюк Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
36.   Барабаш Людмила ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
37.   Рогаля Тетяна ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
38.   Демчук Інна Курівецька гімназія ім. М. Бенцаля
39.   Баб’юк Оксана Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
40.   Гайда Ольга Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
41.   Кузів Лариса Галицький фаховий коледж ім. В. Чорновола
42.   Янчук Марія ТФК ТНТУ ім. І. Пулюя
43.      Остапенко Світлана ТКГ
44.      Рейтор Мирослава ТКГ

1.1.22. Групи ФФМ_41  «Впровадження та реалізація експерименту в процесі навчання хімії» в обсязі 10 год:

1.            Іщенко Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
2.            Мельник Соломія ТСШ І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов
3.            Дацик Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
4.            Солодка Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.            Горішна Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.            Кобрин Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.            Бабій Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
8.            Павлюк Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
9.            Заворська Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
10.        Секелик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.        Сівакова Світлана ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.        Парій Марія Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.1.23. Групи ФФМ_48  «Технологія розвитку критичного мислення і формування навичок 21 століття у навчанні математики» в обсязі 5 год:

1.            Курганнікова Тетяна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
2.            Горошко Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
3.            Затильна Галина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
4.            Гандзола Мар’яна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
5.            Гудима Світлана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
6.            Вовна Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
7.            Вовна Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
8.            Квасна Олена ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
9.            Калугіна Ольга ТСШ І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов
10.        Левочко Віра Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.

 

1.1.24. Групи ФФМ_68_2 «Майстер-клас: Ліплення» в обсязі 6 год:

1.      Гречаник Ліля ЗДО № 33
2.      Наконечна Оксана ЗДО № 33
3.      Слебедюк Олександра ЗДО № 33
4.      Злочевська Ірина ЗДО № 36
5.      Михальчук Ольга ЗДО № 36
6.      Сивак Наталія ЗДО № 36
7.      Дівик Лідія ЗДО № 39
8.      Ярмолик Надія ТПШ № 1
9.      Архіпова Олександра ТПШ № 2
10.  Турченяк Ольга ТПШ № 2
11.  Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
12.  Зотько Ольга ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
13.  Несін Юлія ТСШ І-ІІІ ст.  № 17 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. В. Вихруща
14.  Ждаха Алла ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
15.  Музика Олександр ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
16.  Плюсквік Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
17.  Саніцький Олег ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
18.  Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
19.  Новосад Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 26 ім. Д. Заплітного
20.  Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
21.  Вижиковський Олег Чернихівська ЗОШ І – ІІІ ст.
22.  Ігошин Вадим ТСЗОШ ТМР
23.  Гордій Наталія КЗ ТМР СЮТ
24.  Луцик Леся КЗ ТМР СЮТ
25.  Семенець Тетяна КЗ ТМР СЮТ
26.  Свінних Галина ТКМЦНОІМ

1.1.25. Групи ФФМ_76 «Майстер-клас: Фелтінг (валяння вовни)» в обсязі 6 год:

1.       Ощіпко Ганна ЗДО № 2
2.       Богів Уляна ЗДО № 7
3.          Кучинська Тетяна ЗДО № 7
4.          Новосад Уляна ЗДО № 7
5.       Пантелеймін Наталія ЗДО № 7
6.       Білявець Олександра ЗДО № 17
7.       Боднарук Любов ЗДО № 17
8.       Кубрин Уляна ЗДО № 17
9.       Бабій Катерина ЗДО № 20
10.   Йосик Олена ЗДО № 21
11.   Лемішка Світлана ЗДО № 21
12.   Оберванюк Оксана ЗДО № 21
13.   Пасічник Маряна ЗДО № 21
14.   Герич Наталія ЗДО № 22
15.   Покришко Ірина ЗДО № 22
16.   Софіюк Надія ЗДО № 22
17.   Пітула Оксана ТПШ № 3
18.   Свізінська Людмила ТПШ № 3
19.   Бренчукова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
20.   Романишин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 4
21.   Гаргура Галина ТСШ І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов
22.   Бабій Наталія ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
23.   Поворозник Орися ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 8
24.   Джигола Таїсія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
25.   Зелінка Уляна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
26.   Бенковська Ірина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
27.   Шанайда Ольга ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
28.   Личук Ніна ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 22
29.   Кульчицький Михайло ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
30.   Івахів Ірина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 28
31.   Романець Надія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
32.   Янчук Марія ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг і туризму»
33.   Куницька Наталя Гімназія «Гармонія»

1.1.26. Групи ФФМ_143 «Модуль 1. Бадмінтон. Підготовка керівників спортивних гуртків, представників учнівських команд. Модуль 2. Організація занять з учнями, віднесеними за станом здоров’я до спеціальної медичної групи» в обсязі 30 год:

1.       Стадніцька Світлана ТПШ № 5
2.       Стасюк Василь ТЗОШ  І-ІІІ ст. № 4
3.       Горин Олег ТНВК ШЛ № 6 ім. Н. Яремчука
4.       Хома Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
5.       Шимків Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 11
6.       Архіпов Леонід ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
7.       Лотоцький Іван ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 14 ім. Б. Лепкого
8.       Бичак Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
9.       Ковальчук Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 16 ім. В. Левицького
10.   Булашова Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
11.   Бутікова Ольга ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
12.   Гарак Оксана ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
13.   Дмитрів Наталія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
14.   Ковдрин Людмила ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
15.   Ткач Леся ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 18
16.   Василишин Андрій ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 19
17.   Герасимчук Ігор ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
18.   Чернецький Андрій ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
19.   Мельник Руслан ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
20.   Мотринчук Дмитро ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
21.   Рихель Вікторія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
22.   Гордіюк Надія ТКМЦНОІМ

1.1.27. Групи ФФМ_96 «Музикотерапія як інноваційний метод у  роботі вчителя» в обсязі 6 год:

1.       Балабан Галина ЗДО № 9
2.       Назар Інна ЗДО № 9
3.       Романова Світлана ЗДО № 22
4.       Ложечка Наталія ЗДО № 36
5.       Глогусь Надія ТПШ № 3
6.       Пюрко Уляна ТНВК ШЕЛ № 9 ім. І. Блажкевич
7.       Черненко Наталя ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 10
8.       Зелінська Тамара ТНВК ШК  Патріарха Йосифа Сліпого
9.       Дубас Христина ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 20 ім. Р. Муляра
10.   Дідик Наталія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
11.   Кузнєцова Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
12.   Сушко Христина ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
13.   Червінська Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
14.   Шамрик Надія ТЛ № 21 – СМШ  ім. І. Герети
15.   Бегур Віра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 23
16.   Войтко Олександра ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
17.   Чернецька Надія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 24
18.   Демчук Лілія ТЗОШ І-ІІІ ст.  № 27 ім. В. Гурняка
19.   Дубчак Віра Кобзарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1.1.28. Групи ФФМ_105_3 «Корекція агресивної поведінки дітей дошкільного  та шкільного віку» в обсязі 8 год:

1.      Михальська Лариса ЗДО № 25
2.      Лаховська Світлана ЗДО № 26
3.      Ростецька Оксана ЗДО № 26
4.      Рибчинська Лариса ЗДО № 27
5.      Баран Юлія ЗДО № 30
6.      Батуленко Наталія ЗДО № 30
7.      Білик Наталія ЗДО № 30
8.      Катрусяк Тетяна ЗДО № 30
9.      Коробчук Наталія ЗДО № 30
10.  Войтанович Наталія ЗДО № 31
11.  Корнійчук Лілія ЗДО № 31
12.  Цибульська Ольга ЗДО № 31
13.  Гула (Будна) Наталія ЗДО № 34
14.  Дорожовська Марія ЗДО № 34
15.  Заремба Юлія ЗДО № 34
16.  Злочевська Ірина ЗДО № 36
17.  Сивак Наталія ЗДО № 36
18.  Білоус Ольга ЗДО № 39
19.  Дзюба Марія ЗДО № 39
20.  Пилипець Ірина ЗДО № 39
21.  Поліщук Мар’яна ЗДО