МОН пропонує для громадського обговорення проєкт змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Порівняльна таблиця

Внесені зміни забезпечать приведення чинного Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» та визначення порядку тимчасового переведення здобувачів освіти до інших закладів для здобуття повної загальної середньої освіти в умовах дії воєнного стану в Україні з подальшим відновленням навчання у закладі освіти, в якому вони навчалися до вимушеного переселення чи виїзду за кордон.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 21 вересня 2023 року на e-mail: vitalii.zarytov@mon.gov.ua або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

Контактна особа для надання консультацій: Віталій Заритов, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти, номер телефону: 481-32-78.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

За публікацією МОН України

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля