МОН передбачає відновлення освітнього процесу в режимі офлайн з 01 вересня 2022 року

З першого вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

«Я хочу повідомити всім батькам, всім учням, студентам нашим, що першого вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн і всі діти, студенти, учні мають піти до школи, до університетів, до коледжів, до закладів професійно-технічної освіти. Тобто я закликаю наших дітей готуватися до офлайн процесу в українській освіті», — сказав Вітренко.

Він додав, що освітні навчальні програми в Україні очікують зміни з певних предметів. В першу чергу це стосується шкільного предмету “Захист Вітчизни”. «Зміни будуть стосуватися посилення практичної спрямованості цього предмету. Діти мають знати, вміти. Там буде посилено національно-патріотичне виховання. І буде окремий блок, який буде стосуватися протимінної діяльності», — сказав Вітренко.

Крім того, зміни стосуватимуться курсу зарубіжної літератури. Багато російських авторів планують повністю виключити з освітньої програми. «Ну, наприклад, як «Війна і мир», такого вже в Україні вивчати не будуть. Тобто все, що оспівує ці орківські війська, все одно зникне з програми вивчення зарубіжної літератури», — сказав Вітренко.

Також будуть внесені зміни в методику викладання історії України та світової історії.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля