ХІІ Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти”

З 26 по 28 травня 2021 року відбудуться ХІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці спорту .
Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Мета виставок – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, розвитку ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком нашої держави й надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти й наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.

Тематичні заходи виставки відбуваються за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Конференції, семінари, тренінги тощо відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників.

Делегація освітян Тернопільської міської територіальної громади, представників Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу традиційно беруть участь у цих заходах. Цьогоріч на виставці ми пропагуватимемо матеріали й напрацювання з питань нових підходів до оцінювання якості освіти, стратегії розвитку й діяльності закладів, інноваційних підходів до організації професійного розвитку педагогічних працівників.

Бажаємо нашій команді успіху! Чекаємо з перемогами і відзнаками!

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля