До відома вчителів, які працюють в 5 класах НУШ !

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що за домовленості з громадською спілкою «Освіторія» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розроблено безкоштовний курс: «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти у межах впровадження реформи «Нова українська школа».
Курс розроблено спільно із провідними освітянами та експертами, які мають практичний досвід впровадження моделі НУШ для початкової школи з метою надання
вчителям навичок викладання відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти для подальшої ефективної реалізації реформи НУШ.

Протягом навчання вчителі матимуть можливість ознайомитися з особливостями впровадження НУШ для базової середньої освіти на прикладі 5-6 класів, типовими освітніми програмами, дізнатися про вікові особливості когнітивних функцій мозку, здібностей та пізнавальних функцій дітей, опанувати сучасні методи навчання та оцінювання в НУШ, а також отримати рекомендації щодо їхнього галузевого впровадження.

Навчання триватиме 2 місяці у режимі онлайн. Навчальні матеріали завантажуватимуться щотижня на платформу громадської спілки «Освіторія» «О.Університет».

Після успішного проходження курсу педагогічні працівники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації (30 годин).

Більше інформації, а також реєстраційна форма доступні за посиланням: https://bit.ly/3QzbVms.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля