До відома педагогічних працівників!

15 лютого 2023 року відбудеться Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України».
Організатори семінару – Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу, ГО «Ukraine Active», ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти».
До участі запрошуються представники органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники і вчителі закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачі закладів вищої освіти, науковці, аспіранти, усі зацікавлені особи.
Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00. Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/r7mXkid1PwE5t3NT9
Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.
Довідки за телефонами: 096-98-41-030 – Тетяна Анатоліївна Малечко; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля