До відома педагогічних працівників!

На сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році. В умовах війни, коли ворог активно намагається на тимчасово окупованих територіях запровадити російські програми та підручники, нещадно знищує українську навчальну літературу, підручники і навчальні програми стають засобом геноциду та інформаційної війни, спрямованим на ліквідацію української ідентичності.

Тому вкрай важливо у кожній українській школі працювати за визначеними нашою державою навчальними матеріалами, авторами яких є відомі вчені й педагоги України.

З переліком навчальної літератури та навчальних програм можна ознайомитися за посиланням https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-pereliki-navchalnoyi-literaturi-ta-navchalnih-program-rekomendovanih-ministerstvom-osviti-i-nauki-ukrayini-dlya-vikoristannya-v-osvitnomu-procesi-zakladiv-osviti-u-20222023-navchalnomu-roci, або на нашому сайті в розділі Документи.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля