До уваги вчителів!

Всеукраїнський освітньо-методологічний відбір «Родовід Учитель – 2022» триватиме до 20 травня.

Проведення Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «Родовід Учитель – 2022» сприятиме виявленню та поширенню кращого досвіду дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти.

Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму до 20 травня 2022 року (включно) та презентувати власні методологічні напрацювання.

Учасниками відбору можуть стати вчителі початкових класів і ті вчителі, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) на рівні базової середньої освіти. Організовує відбір Громадська організація «РОДОВІД світ» за інформаційної та науково-методичної підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

Фіналісти презентують фрагменти дистанційних уроків, технологічну карту до них, дидактичні матеріали та інструкції для учнів. Матеріали переможців розміщуватимуться на платформі «РОДОВІД школа», а кожен учитель проєкту отримає грошову винагороду від засновника відбору.

Порядок проведення Всеукраїнського освітньо-методологічного відбору «Родовід Учитель – 2022» за посиланням.

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля