До уваги керівників закладів освіти!

                    International Historical Biographical Institute
              (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing)
                                                                      https://whfpdubai.com
                         E-mail: worldhistorydubai@gmail.com
whfp.education@gmail.com
Academic city
Emirates road
Dubai – UAE
P. O. Box: 14144
                                                                             Шановні колеги!

   The International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing) в співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти, Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, запрошує керівників закладів освіти, вихователів дошкільних закладів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“.  Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Міжнародну програму підвищення кваліфікації керівників закладів освіти,  педагогічних та науково-педагогічних працівників адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, зокрема, Елона Маска,  Джастіна Трюдо, Камали Харріс, Стівена Спілберга, Терези Мей, Джеффа Безоса, Білла Гейтса, Арнольда Шварценеггера, Джоанн Роулінг,  Шакіри, Селени Гомес, Вілла Сміта, Джима Керрі, Ріанни, Марка Цукерберга та інших.

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

А також, будуть залучені провідні викладачі ІППО, національних університетів та Національної академії наук України.

В програмі візьмуть участь 3 Нобелівських лауреатів, 2 Пулітцерівських, 7 лауреатів премії Оскар, 15 лауреатів інших Міжнародних премій,  а також 2 лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

 

Що дає Вам участь в цій програмі?

Нові знання, ідеї, передовий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України.
Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 120 годин або 4 кредити ECTS(з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), в якому зазначено  отримання Вами міжнародного освітнього гранту та  загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, а також
Присвоєння кваліфікації Міжнародного Вчителя/Викладача, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які  мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти та визнається в країнах Близького Сходу,  Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, ряді штатів США, країнах Південної Європи та Латинської Америки тощо.
Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, учнями і власними дітьми тим, що проходили Міжнародну програму, де ключовими спікерами були Елон Маск, Джоанн Роулінг, Джефф Безос, Стівен Спілберг тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для молодого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися  на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх.  Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти,  педагогічних та науково-педагогічних працівників розрахована на 120 годин. За наслідками проходження програми буде виданий спільний міжнародний сертифікат від IHBI та ІППО, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання міжнародного освітнього гранту та проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників в обсязі 120 годин або 4 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, а також присвоєння кваліфікації Міжнародного Вчителя/ Викладача.

Докладніше: https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii

Початок і закінчення програми:  10 червня – 10 липня 2021 року. Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають 1200 гривень. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 28 800 гривень.

Реєстрація: початок реєстрації  30 березня 2021, завершення реєстрації 30 квітня 2021 року через  офіційну електронну пошту Інституту whfp.education@gmail.com .

Кількість місць обмежена.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail:whfp.education@gmail.com

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та латиницею,

Своє місто і область
Місце роботи і посаду  
Свій e-mail та Свій мобільний телефон

             

      

В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!
Після проведення Вашої реєстрації на програму Вам будуть виставлені платіжні реквізити для оплати реєстраційного внеску, а після підтвердження оплати, Ви отримаєте доступ до закритого каналу, де з початком програми будуть розміщуватися лекції та виступи наших спікерів.

Оплата реєстраційного внеску: після проведення реєстрації приймається з  31 березня по 14 травня 2021 року включно. 

Видача сертифікатів: до 15 липня 2021 року.

Назва: Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти,  педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“.
Напрям: формування у здобувачів освіти спільних вмінь для ключових компетентностей, зокрема, критичного та системного мислення, читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, здатності логічно обгрунтовувати позицію, творчості, ініціативності, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми; використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому просторі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку; створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливостям інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами;  мовленнєва, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентність; опанування новітніми технологіями, ознайомлення із сучасним станом і тенденціями розвитку  економіки, підприємства, організації та установи(для працівників закладів професійної(професійно-технічної освіти); розвиток управлінської компетентності(для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників).
Форми підвищення кваліфікації: інституційна, заочна, дистанційна, мережева, стажування.
Розробник – International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing) в співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Рівненським Обласним Інститутом Післядипломної Педагогічної Освіти.

Автор(ка) – Річард Дженкінс, професор; Юрій Недужко, професор; Марія Фернандес, професор; Петро Олешко, професор; Алла Черній, доцент; Роман Зуб як, доцент; Вітторія Чиміно, профессор.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти, а також для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників.
Мета програми: сприяти професійному розвитку науково-педагогічних та педагогічних працівників, а також керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників, відповідно до міжнародних стандартів і державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, формуванню у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей вмінь, визначених частиною першою статті 12 Закону України “Про освіту”; навчити їх удосконалюватися самим, змінювати оточуючий світ та будувати успішне майбутнє в Україні, перетворюючи її в могутню, процвітаючу країну.
Зміст програми: Під час проходження програми будуть розкриті глобальні проблеми розвитку сучасного світу, відповідального лідерства, стратегії і тактиці прийняття рішень і керівництва установами, підприємствами і колективами працівників, розвитку особистих якостей та ключових рис формування успішної особистості, вмінню радіти життю, вірити в себе та дарувати щастя, важливості здорового способу життя, зайняття спортом, правильного харчування, догляду за собою та збереженню ментального здоров’я,  гендерній рівності, важливості підтримки дітей з особливими проблемами, захисту екології та глобальній зміні клімату, професійному досвіду визначних людей для Вашого кар’єрного зростання, новим технологіям та перспективам розвитку світу, поширенню демократії і правам людини, громадянським компетентностям, європейським та євроатлантичним цінностям, боротьбі з бідністю і корупцією, вмінню відстоювати свою позицію, змінювати себе, перетворювати навколишній світ та будувати краще майбутнє тощо.

Обсяг (тривалість) навчання: 120 годин/4 кредитів Європейської кредитної трансферно – накопичувальної системи (ECTS), з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS.

Серед наших спікерів:

Елон Маск – американський технологічний підприємець, інвестор та меценат. Він є засновником, головою, генеральним директором і президентом Tesla.

Джастін Трюдо – довголітній прем’єр-міністр Канади, лідер Ліберальної партії Канади.

Камала Харріс – щойно обраний віце-президент США.

Джефф  Безос – американський технологічний підприємець, інвестор та меценат. Він є засновником, головою, генеральним директором і президентом Amazon. Безос народився в Альбукерці, штат Нью-Мексико, і виріс у Х’юстоні, штат Техас.

Стівен Спілберг – американський режисер. Його вважають одним із першовідкривачів епохи Нового Голлівуду та одним з найпопулярніших режисерів та продюсерів в історії кіно.

  Дженніфер Лоуренс – популярна кіноактриса, лауреат премії Оскар, продюсер та режисер.

Дуейн “Скеля” Джонсон – голлівудський актор, спортсмен, який розпочав акторський шлях з 11 доларами в кишені, а нині перетворився на найпопулярнішу зірку Голлівуду. Дуейн Джонсон вперше прославився як “Скеля”, популярна спортивна особистість. Потім він став зіркою каси, знімаючись у фільмах, включаючи “Короля скорпіонів”, “Геркулес” та франшизу “Форсаж”.

  Пол Мілгром – відомий вчений, професор, лауреат Нобелівської премії в галузі економіки.

Ріанна –  мегапопулярна барбадоська співачка, автор пісень, актриса та бізнес-леді. Народилася в Сент-Майклі, Барбадос, і виросла в Бриджтауні, її відкрив американський продюсер звукозаписів Еван Роджерс у своїй країні в 2003 році.

Енн Хетеуей – американська актриса та співачка. Одна з найбільш високооплачуваних актрис у світі, вона отримала численні нагороди, включаючи Оскар, Золотий глобус, Британську кінопремію та Премію Еммі.

Хілларі Клінтон – колишня Перша леді та держсекретар США

Джим Керрі – канадсько-американський актор, комік, письменник і художник, двічі лауреат премії Золотий глобус. Він відомий своїми енергійними виступами.

Уілл Сміт – один з найвидатніших американських акторів і співаків, лауреат премії Греммі. 

Малала Юсафзаи – активна правозахисниця, лауреат Нобелівської премії миру.

Білл Гейтс – американський бізнес-магнат, інвестор, автор, меценат. Він найбільш відомий як головний засновник корпорації Microsoft.

Наталі Портман – кіноактриса, лауреат премії Оскар, продюсер та режисер із подвійним ізраїльським та американським громадянством.

Марк Елліот Цукерберг – американський технологічний підприємець і меценат. Він відомий як співзасновник та керівник Facebook, як його голова та головний виконавчий директор.

Пол Ромеро – відомий вчений, професор, лауреат Нобелівської премії в галузі економіки.

Арнольд Шварценеггер – австрійсько-американський актор, режисер, бізнесмен, автор, меценат, активіст, політик, колишній професійний культурист і пауерліфтер. Він працював 38-м губернатором Каліфорнії з 2003 по 2011 рік.

Джоанн Роулінг, яка пише під псевдонімами Дж. К. Роулінг та Роберт Гелбрейт, є британським прозаїком, меценатом, продюсером фільмів, телевізійним продюсером та сценаристом, найбільш відомим завдяки написанню фантастичного серіалу про Гаррі Поттера.

Тереза Мей – британський прем’єр – міністр в 2016-2019 роках, нині член парламенту Сполученого Королівства.

Леді Гага – американська співачка, лауреат премії Оскар, автор пісень, актриса та телевізійний продюсер.

Шакіра – колумбійська співачка, лауреат премії Греммі,  автор пісень, танцюрист, продюсер, бізнес-леді.

Селена Гомес  – американська співачка, автор пісень, актриса та телевізійний продюсер.

Дженніфер Еністон – американська актриса, лауреат премій Золотий глобус та Еммі, найбільш відома завдяки ролі Рейчел у хітовому комедійному фільмі “Друзі”.

Тім Кук – Генеральний директор Apple і відомий спикер з питань етики в технологіях та бізнесі.

А також, будуть залучені провідні викладачі ІППО, національних університетів та Національної академії наук України.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимутися/набуватимутися:

загальні: громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту, екологічної грамотності та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей;

професійні: мовленнєва, cоціальна, інформаційна, продуктивна, полікультурна, психологічна, моральна, автономізаційна, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентності, а також розвиток особистих якостей педагога; опанування новітніми технологіями, мистецтвом публічного виступу і іноземними мовами, ознайомлення із сучасним станом і тенденціями розвитку економіки(для працівників закладів професійної(професійно-технічної освіти); розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників); фахові компетентності в галузі гуманітарних, природничих, суспільних та фізико-математичних наук наук; покращення навчальних досягнень студентів та учнів, завдяки застосування учасниками курсу отриманих знань; використання різноманітних методів і форм навчання.

Координатор Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників, заступник директора ВІППО з проектної діяльності і платних послуг Рубльова Наталія Олександрівна

Електронна адреса: whfp.education@gmail.com 

 

 

Зразок української версії змісту міжнародного сертифікату, який буде виданий по закінченні    Міжнародної Програми: 

                      Логотипи та назви інститутів, університетів –  суб єктів підвищення кваліфікації

                                            МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ № 189 від 15 липня 2021 року     

Виданий___________________________________________________________________________________________

та засвідчує отримання Міжнародного освітнього гранту від  The International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing)

та активну участь в у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу “

10 червня – 10 липня 2021 року

 в обсязі 120 годин або 4 кредитів ECTS

(з них 15 годин інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS)

та присвоєння кваліфікації Міжнародний Вчитель/Викладач

та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, відповідно до Програми, зокрема,

загальні: громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту, екологічної грамотності та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей, творчості, ініціативності ; критичного та системного мислення, читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, здатність логічно обгрунтовувати позицію, уміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми;

професійні: мовленнєва, cоціальна, інформаційна, продуктивна, полікультурна, психологічна, моральна, автономізаційна, цифрова, комунікаційна, інклюзивна, емоційно-етична компетентності, а також розвиток особистих якостей педагога; використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому просторі, включаючи електронне навчання, інформаційну та кібернетичну безпеку; створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості інклюзивного навчання, забезпечення додаткової підтримки в освітньому процесі дітей з особливими освітніми потребами;  опанування мистецтва публічного виступу і іноземними мовами, ознайомлення із сучасним станом і тенденціями розвитку економіки(для працівників закладів професійної(професійно-технічної освіти); розвиток управлінської компетентності (для керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників); фахові компетентності в галузі гуманітарних, природничих, суспільних та фізико-математичних наук наук; покращення навчальних досягнень студентів та учнів, завдяки застосування учасниками курсу отриманих знань; використання різноманітних методів і форм навчання.

     Директор Міжнародної Програми,                            Ректор ВІППО,  

     Професор Річард Дженкінс                                          Професор Петро Олешко

Copyright © 2015-2021 «Портал створено в рамках проекту «Партисипативнадемократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», якийвпроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних владза фінансової підтримки МЗС Норвегії»

Написати нам

    * обов’язкові для заповнення поля