Освітнє трансфер-містечко інноваційних можливостей вже вкотре збирає креативних, ініціативних педагогів.
16-17 листопада 2022 року заходи #09 T’mistechkа будуть проводитися у форматі open space, під час яких освітяни Тернопільської міської територіальної громади та усі, кого зацікавить тематика, зможуть:
– отримати максимум сучасної та корисної інформації;
– змоделювати комунікаційний майданчик для практичного застосування інноваційних практик;
– спроєктувати власні траєкторії професійного розвитку.
З програмою Освітнього трансфер-містечка можна ознайомитися тут: https://info.osvita.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/програмка_2022_Т_містечко-–-осінь.pdf